Jump to content

Хомофоб ли сте

Himler

Хомофоб ли сте  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ТНЕ DEADMAN

В знак на толерантност, черпя всички ШИРОКОскроени люде във форума с няколко снимки, които да ги радват от най-нормалното шествие, с най-нормалните участници:

73081107fd16952705cc27fc437b3070.jpg

Zcqz0kn.jpg

Тази е от изданието на шествието в най-нормалната държава на света и е специален поздрав за девойчето с еврейското "сираче" на аватара

1200x0.jpg

Тази пък е специален поздрав за най-прогресивния съфорумец - baikiro

pride-travel-by-interest-3.jpg

А тази ви я оставям за десерт: най-нормално семейство с най-нормална целувка уста в уста между "баща" и "син"!

635711281948630902-Gays007.JPG?width=256

Да живей прогресивното мислене и "пъстрото" бъдещо поколение от множество различни полове! 🍻

Edited by ТНЕ DEADMAN
  • Upvote 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
  • Facepalm 5

[img]http://slam.canoe.ca/WrestlingImagesU/taker2.jpg[/img]

Jack Bauer

Понеже съм пиян ще се изкажа кратко. При хомоселксуалистите проблема е като при кеча. Едно време кеча беше много по як, щото мъжете си бяха мъже, а жените - жени. При мъжете имахме Скалата, Остин Гробаря, ННН, Беноа, Джерико, като всеки си беше супер индивидуален и уникален ама всички бяха истински мъже. При жените имахме, Лита, Теиш Тори и всичкинси баха женствени и привличащи. При LGBT тези роли торалнон

се обръщат. Съжалявам че съм старомоден и смятам, че всеки пол си има предназначенке.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Rise of Thunder

Доста си се ровил за тези снимки. Евала за труда. 

Сега сериозно. Абсолютно против съм провеждането на такива помии. Това е другото нещо, което страшно много ме дразни в ЛГБТ обществото - тая шибана показност. Добре бе, хора, живейте си живота мирно и тихо. Какво ви трябва да правите такива изметщини? Ние, хетеросексуалните, не сме тръгнали да правим паради, за да се доказваме. Дано гей парадите се забранят със закон!

• Upvote 2
baikiro

За човек, който мрази и е против такива работи Дедмена изглежда много запознат, даже фотогалерия си има. Няма да се учудя лично да ги е снимал. :D

Жалко, че отдаваме толкова време на неща, които мразим. Ако давахме същото това време на неща, които обичаме, нямаше да имаме цена. 

Дедмене, живей си живота и се радвай на него. Не можеш да промениш никой. 

• Upvote 6
  • Sad 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Hachiko

Ебати педалските снимки е пуснал дедмен.... Секна ми сутрешната ерекция ве.

• Haha 2
  • Sad 1

Значи за много малко неща съм фен на ислямските държави, но по тая тема трябва да се следва техния модел. Педерунгелите трябва да се мачкат и наказват. 

• Upvote 3
  • Like 1
  • Haha 1
  • Facepalm 1
HEIDENREICH
5 minutes ago, Lag4 said:

Значи за много малко неща съм фен на ислямските държави, но по тая тема трябва да се следва техния модел. Педерунгелите трябва да се мачкат и наказват. 

121552003_137128744799678_31565488678798

• Upvote 1
  • Haha 2

Price

Точно заради тази омраза се стигна дотук според мен. Ако всички си гледаха в тяхната паничка и не се опитваха толкова яростно да критикуват и осъждат това кой с кого спи, дали е болестно състояние или не, ами просто приемахме фактите и си живеехме живота - просто нямаше да има нужда от тези парадирания, тези шествия и всякакви такива изпълнения, дори и с политически цели понякога. Омразата и отричането ги карат тези хора да парадират и да търсят разни права. Ако останалите "нормални" просто ги приемаха и всичко си вървеше нормално, нямаше изобщо да я има и тази тема. 

И не, аргументът "Ако никой не ги потиска ще си правят каквото искат и ще стане съвсем грозна картинка" изобщо не важи. С цялата омраза и насилие над тези LGBT-та, пак сме до под кривата круша и пак показността е в своя пик, а вероятно и по зле ще става. 

• Upvote 3
  • Thanks 1
THE GRIM REAPER

Нивото на изпростяване тук вече счупи всякакви тъпометри, утре чакам тема на име '' кога беше последният път когато си бъркахте в гъза''.

Lemmon-714
8 hours ago, Rise of Thunder said:

Това е другото нещо, което страшно много ме дразни в ЛГБТ обществото - тая шибана показност. Добре бе, хора, живейте си живота мирно и тихо. Какво ви трябва да правите такива изметщини? Ние, хетеросексуалните, не сме тръгнали да правим паради, за да се доказваме. Дано гей парадите се забранят със закон!

Целта на парадите е да се даде широка гласност в обществото за проблемите на това малцинство, не за да се наруши душевния мир на бай Минчо. Вече това, че някои хора ги дразни си е изцяло техно право, стига тази раздразнителност да не избива в повече от мрънкане пред приятели. И на мен примерно не ми е приятен периода между 10-24 май, когато абитуриентите вдигат аларма или пък мотосъборите, които отнасят повече клетви от мен, отколкото играчите в НБА някога от MJ, но осъзнавам, че не съм центъра на вселената и никой не е длъжен да се съобразява лично с мен, в крайна сметка не живеем в Пакистан и всеки е свободен да участва в инициативи, стига те да не заплашват здравето на околните.

Самия факт, че все още има абсолютно безсмислени прояви на агресия и насилие на база сексуална ориентация, е доказателство, че парадите не са излишни и адресират наболели проблеми. И не, решението не е ''ами нека си стоят вкъщи и няма да ги бият'', в това се състои искането за равни права, освен изброените преди това неща като сключване на брак и осиновяване, обикновеното право да излязат навън, без да се страхуват, че някой олигофрен може да ги пребие и осакати заради криворазбрания си морал. Не е престъпление да се провеждат гей паради, обаче е недопустимо да се случват извращения като убийството на Михаил Стоянов и случката от миналия месец в Пловдив.

Впрочем, гей парадите в България протичат съвсем мирно, това че едва ли не се разхождат хора облечени в садо мазо костюми и си правят оргии, е масова заблуда. По-вероятно е да видим такива неща по време на протест. ;)

• Upvote 4
  • Facepalm 2
ТНЕ DEADMAN

Абе, сериозно ли има такива дебили в тоя форум?! Жалко... Къде казах, че мразя еди кой си?! През целото време говорим за политически пропаганди и вредни организации, които трябва да бъдат спрени! Казах ли някъде, че трябва самите педали да бъдат бити, преследвани или квото и да е подобно? Казах, че съм "педалофоб" и това беше насочено именно към цялата тая показност и "agenda", да го кажа с чуждица като за вас. Дадох за пример дори гей, към който нямам нищо против, защото не ги слагам под общ знаменател и не мразя някой просто така. Кой с кого се ебе хич не ме интересува и не ми пречи. Пречи ми изкуственото натрапване на всичко това и превръщането му в мода. Това, че на деца в детската градина им говорят за тия неща и им обременяват психиката от прекалено ранна възраст с неща, за които би трябвало да почнат да мислят най-рано в пубертета... Над мен пък пише за "проблемите на това малцинство". Какви са им проблемите и защо ги наричат малцинство? Ако някой може да даде ясен и подробен отговор, евала. И най-вече за България питам. Какви проблеми имат гейовете и лесбийките? Това, че има селяни и набедени за ултраси, които ги бият го има по цял свят и не е масов проблем на всички гейове, а само на тези, които парадират с това и умишлено гледат да бият на очи. Да, има такива дето ше ги бият и без никаква причина, но именно тези "биячи" са малцинство. Защото това са единични случаи. Реално какви проблеми имат? И какво малцинство са като в момента това е масово течение и е буквално модерно. Ако не го виждате, не знам... Тъжно.

• Thanks 2
  • Facepalm 1

[img]http://slam.canoe.ca/WrestlingImagesU/taker2.jpg[/img]

baikiro

^ Какви ги дрънкаш тогава? Темата е "Хомофоб ли сте"? Какви ли не странични глупости си писал, даже снимки си прикачвал. Отговори на въпроса и ни спести другите разсъждения. 

• Upvote 5
  • Haha 1
  • Facepalm 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Himler

Ако всеки бе хомо човечеството ще изчезне след 50-60 години

• Haha 2
  • Confused 1
  • 1 month later...
ShiningWizard

Доказано е, че да си гей е естествено, но също така е доказано, че половата дисфория е психическа болест, което значи че травестите са извън нормата. Нямам нищо против гейовете и лезбийките, но травестите и другите измислени полове не трябва да бъдат нормализирани. Парадите са по принцип за някаква победа, а какво са спечелили точно ЛГБТИ общността? То по тая логика и хетеротата трябва да имат паради, но нямат. Да се ебат на закрито тия олигофрен. Достатъчно фрийкове с пентаграми, пиърсинги и т.н. виждам като излизам.

Edited by ShiningWizard
  • Upvote 2

Честно казано, малко се съмнявам, че да си обратен е естествено още с раждането, защото децата до 6-7 годишна възраст са масово би сексуални. После обаче всеки с нормална психика е поведен от желанието за съхранение на рода и намира сексуално привличане само в другия пол. Разбира се до края на живота си повечето от нас подсъзнанелно носят чертата на бисексуалното си детство, но тя никога не излиза на повърхността.

Точно, когато идва разковничето за ориеннация към другия пол, според мен се прояват лабилно психическите кризи на децата и някакъв вид заболяване. Масово педерасите са хора, които преживяват силен травматичен стрес като деца, водещо до комплекс за малоценност най-често. Липсата на родителско внимание и подкрепа също е често срещан фактор. Това мое мнение е базирано на теории, които съм чел и изводите, които съм си направил. 

Накратко: хомотата са лабилно психически, смазани от живота още като деца, объркани за това кое е нормалното изроди, на които никога не трябва да им бъде позволявано да бъдат родители. Пазете децата от разврата :)

• Upvote 1
  • Thanks 1