Jump to content

Кой е убиецът? - сезон II

Recommended Posts

BAITO6O

Детективче не мисля, че това ще помогне кой знае колко много за разрешването на случая.
НО съм длъжен да отговоря на органите на реда, затова ще кажа така  ЕБАЛ (вие използвахте тази дума) съм съпругата ми толкова често колкото държавата ви ебе вас и нас включително. Иначе жена ми беше водещата, тя си беше таква властна жена. Тежък характер имаше, но много рядко има такива жени като нея. Да понякога дразнеше и вбесяваше, но тя си беше такава. Може би сега без нея ще съм по-спокоен в дадени ситуции.

Затова и бях оставил да движи тя основно семейните неща и някой неща от бизнеса. И мога да кажа, че се справяше.

Нямал съм никакви сериозни проблеми със закона. Пък виж ми досието ако толкова те вълнува кво ме питаш.

• Upvote 1
  • Thanks 1
Bobotsi
3 minutes ago, BAITO6O said:

Нямал съм никакви сериозни проблеми със закона. Пък виж ми досието ако толкова те вълнува кво ме питаш.

Господин Григоров, има си процедури и не е толкова просто. Ние обикновените следователи нямаме достъп до всички архиви.

Също така искам да успокоя всички заподозрени, тъй като ПОЛИЦИЯТА РАБОТИ ДЕНОНОЩНО по разрешаването на тази трагедия и прави всичко по силите си да намери ИСТИНАТА!

• Upvote 1
BrockLesnar

Ще помоля ГН Григоров, да не отговоря на въпроси зададени към други играчи понеже става леко подозрителен в лицето на органите на реда, защото изглежда малко, като гузен негонен бяга. Искам да попитам Господин Григоров също така, някога изневерявал ли е на жена си? 

• Upvote 1
  • Thanks 1
  • Facepalm 1

Guilt is like a bag of fucking bricks. All you gotta do is set it down.

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

Lemmon-714
14 minutes ago, Bobotsi said:

Въпрос към всички: Имали ли сте някакви проблеми със закона преди?

Абсолютно никога. Затова и се опитвам да ви съдействам, господин Бобоцев, макар и да не разполагам с полезна информация.

• Upvote 1
  • Thanks 2
BAITO6O

Ае вас в Симеоново учат ли ви да четете бе. КАКТО КАЗАХ на миналият разпит с жена ми бяхме суингъри. Какво повече да казвам.

На теория съм изневерявал да, съответно и тя на мен в същото време.

• Upvote 1
  • Thanks 1
Bobotsi

Г-н Симеонов, ще ви помоля да се държите по уважително към органите на реда за да не поспите в близкото РПУ.

• Upvote 2
  • Haha 1
BAITO6O

И как няма да отговарям на въпросите, като вие задавате дебилни въпроси. Имало ли е семейни проблеми и драми и тнк. 
Ми в кое семейство няма проблеми бе. Що за глупости е това. С това ваше темпо на разрешаване на казуса ще си откараме до когато стана пенсионер и памета ще почне да ме напуска.

Аре малко по-серизоно, че да не се обаждам на съответните хора и да ви трият сол на главата. Че кариерите ви в системата на МВР бързо бързо ще приключат.

• Upvote 1
  • Thanks 1
The Best

Нещо деликатния ми корем не издържа и се наложи да отида до полицейската тоалетна за голям промеждутък от време. Сега вече зная какво се случва с поничките с шоколадов крем след като бъдат изядени. По всичко личи, че съм изпуснала голяма част от шоуто, но утре ще прочета протокола и ще се запозная подробно с казаното. Искам обаче да отговоря на детектив Бобоци.

Имотите ни щяха да бъдат делени по-равно и всички бяха преписани на нашата майка, за да може ако има начин баща ни да лиши сестра си от наследство... пък и да излъже данъчните. Ако проверявате тази следа недоволна от разпределението на парите и земите може да е само леля. Друг вариант не виждам, освен някой да е желал да вземе частта на мама, но по дяволите, кой ще е толкова алчен, когато има своя тлъста част? Ако е такъв случая, бих се притеснила някой да не се поблазни да вземе и моята част.

• Upvote 1
  • Thanks 1
THE ENEMY
39 minutes ago, BAITO6O said:

Ако оправиш дисциплината си и станеш сериозен с радост ще се радвам да продължиш бизнеса ми.

Аз не принадлежа на твоя бизнес, а на бъдещите поколения, защото едва ли ще бъда напълно оценен от своето собствено. Но това да се занимавам с хуманитаристика, не мисля че е нещо което аз съм си избрал, това е просто чувство което те човърка отвътре и изпитваш нуждата ти да го излееш, иначе не става. Независимо дали ще приключа живота си след цироза, защото не съм успял да загърбя любовта си към чашката, дали ще преборя демоните си и ще изгрея над тъмното си минало, или този случай ще създаде елегията за Черния ангел, който като Йозеф К. е платил цената за престъпление което не е извършил, аз се чувствам обречен да отдам живота си в търсене на смисъла, не само защото имам залитания към екзистенциализмът, а защото чувствам че имам какво да кажа, а има и публика (макар и в ъндърграунда), която се интересува от това което имам да споделя. Това дори си е някакъв егоизъм, защото тази връзка ме кара да се чувствам като prophet, а това няма какво да се лъжем, си е доста готино.

Относно проблеми със закона, почти не съм имал. Полиция ме е била по протести, ако това се брои и винаги съм презирал органите на реда. Впечатлението ми е, че мнозинството изпълнявате команди като хрътки и бихте изпълнили всяка една, дори да ви карат да биете беззащитни и невинни хора, жени или деца. Но други проблеми не съм имал.

• Upvote 2
  • Thanks 2
The Best

Никога не съм имала вземане-даване с полицията, нито съм участвала в престъпления. Честно казано не съм и материална. Мразя парите. Мисля, че майка ми именно заради това ме избра да движа деликатните имотни дела, защото е знаела това и е знаела, че не бих измамила останалите.

• Upvote 1
  • Thanks 2
Bobotsi

Опишете какво ядохте по време на вечерята?

Какви точно са били здравословните проблеми на Клара? Знаем само, че е имала язва и е била близо до развитие на цироза.

Жертвата била ли е зависима към алкохол и някога приемала ли е наркотици?

• Upvote 2
  • Thanks 1
Lemmon-714
9 minutes ago, The Best said:

Имотите ни щяха да бъдат делени по-равно и всички бяха преписани на нашата майка, за да може ако има начин баща ни да лиши сестра си от наследство... пък и да излъже данъчните. Ако проверявате тази следа недоволна от разпределението на парите и земите може да е само леля.

Ама разбира се, че селския тарикат ще направи всичко възможно да мине поредната далавера, собствения му син го призна това... сега разбирам защо толкова го увърташе и се чудеше какво да измисли, за отложи нещата. Толкова алчен човек и комплексиран човек никога не съм срещала, болно ми е, че една кръв тече във вените ни... дори не мога да се ядосам, просто съм разочарована безкрайно...

• Upvote 2
  • Thanks 2
The Best

"При Голтаците" не предлагат богато меню(но за сметка на това при тях е евтино). Хапнахме кюфтета с руска салата а гарнитура и пържени картофки. Имаше алкохол, но всеки от нас знае, че мама не може да пие спиртни напитки. Също така люто, кисело и горчиво. Тя имаше много тежки стомашни спазми, но поне аз не знам на каква диагноза се дължаха точно те.

• Upvote 1
  • Thanks 2
BrockLesnar

Всички ли ядохте от абсолютно всичко на масата? Къде точ1но беше намерен трупът на жертвата, ГН Григоров вие как не усетихме, че жена ви липсва или не диша не спите ли в една стая?

Edited by BrockLesnar
  • Upvote 1

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

The Best

Аз не ядох от кюфтенцата, макар те да бяха основното ястие на масата в онзи ден. Просто съм на диета, а и гледам да избягвам да ям месо. Не съм веган, но в миналото страдах от анорексия и още ми е много трудно да ям месо.  

• Thanks 1
Lemmon-714
3 minutes ago, Bobotsi said:

Какви точно са били здравословните проблеми на Клара? Знаем само, че е имала язва и е била близо до развитие на цироза.

1. Съвсем откровено, нямам спомен, може би заради огромния стрес, който ми се струва изведнъж. Трябва да са били готови храни, вероятно закупени специално за събирането. Аз лично не съм носила нищо, защото нямах намерение да се застоявам на маса в сладки семейни приказки. Както стана ясно, целта на събирането беше, за да уредим имотните дела. Въпреки това не мога да отрека, зарадвах се да видя племенниците си. Ясен може пет пари да не дава, буквално, за своите племенници, но аз обичам Владко и Юлка - кръвта вода не става са казали хората. Съжалявам много, че трябва да стават свидетели на целия този цирк, но смятам, че един ден, когато създадат семейства ще ме разберат и няма да ме съдят.

2. Не съм лекар и не мога да говоря наизуст, но определено имаше проблеми със здравето, вживяваше се като Камелия Тодорова, но годините и алкохола си взеха своето.

3. За наркотици не знам, но то където алкохола, там и наркотиците. Няма да се изненадам, ако е взимала някакви антидепресанти или сънотворни, когато имаш пари, е лесно да си набавиш всичко. Нищо чудно, че и Владко тръгна по тоя път - семейния пример винаги служи на младите... и за добро, и за лошо.

• Upvote 1
  • Thanks 2
neshev

Аз основно консумирах алкохол, иначе нямаше как да изтърпя тези латерни!

Веган съм и не консумирам месо. 

• Upvote 1
  • Like 1
  • Thanks 2
Lemmon-714
7 minutes ago, BrockLesnar said:

Всички ли ядохте от абсолютно всичко на масата?

Къде точ1но беше намерен трупът на жертвата

1. Не си спомням, по-скоро не, с риск да привлека внимание върху себе си. Смятам, че е редно всеки да бъде откровен, за да се приключи с този фарс.

2. Разбрах за смъртта на сутринта, докато все още бях във вилата, но така и не видях трупа. 

• Upvote 1
  • Thanks 2
THE ENEMY

Ядох от всичко по малко, но основно консумирах алкохол, както вече стана на въпрос. 

Не знам къде е бил намерен трупа, аз последен разбрах от присъстващите за случилото се, защото НЯМАШЕ КОЙ ДА МЕ СЪБУДИ!?!

• Upvote 1
  • Thanks 2
  • Sad 1
BrockLesnar

А кой всъщност намери трупа? 

• Upvote 1

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

BAITO6O
57 minutes ago, Bobotsi said:

Миии..... храна. Некви там кИфтета и картофи. Както казах нямам никакви претенции от към храна. Всичко мога да ям.

58 minutes ago, Bobotsi said:

Човек на изкуството артист, певец и тнк - според вас дали има някой дето да не е приемал алкохол или пробвал наркотици. Знаете как е.

42 minutes ago, BrockLesnar said:

ГН Григоров вие как не усетихме, че жена ви липсва или не диша не спите ли в една стая?

Както казах, не спах с жена ми, защото беше леко болна и ме помоли да не спя с нея.

Гледах някакъв филм долу и си покръквах. Чух някакво тропане горе, но мислих, че е от филма. По едно време съм заспал и чак на сутринта се събудих. 

Ама тия въпроси трябваше да ми ги зададете преди няколко дни. 
Изключително съм недоволен. Не смятам, че можете да разрешите този случай с това темпо.

Аз намерих тялото, защото когато се събудих към сутринта отидох горе да се преоблека и изкъпя, пък и сутрешният секс щеше да е хубаво нещо, а иначе долу беше настроен климатика на 27 градуса, а аз обичам да спя на около 20-21 и съответно се бях изпотил и смърдящ на див козел и пръч в едно, най-вероятно под душа щяхме да го направим набързо.

• Upvote 1
  • Thanks 2
  • Haha 1
Stun Damage

Край на Ден 3

И с последното изказване за деня детективите получиха потенциален отговор на въпрос, с който навярно трябваше да започнат разследването си. По-професионален подход от тяхна страна обаче щеше да ни лиши от цялото това изясняване на семейни взаимоотношения, а както е известно, в полицията сме нежни души и често се държим повече като психотерапевти, отколкото като следователи. Надяваме се оценявате този поглед към дълбините на човешката душа, и ще възобновим дейност утре в 12 обедно, стига прочутата ни поспаливост да не накара този срок подмолно да се измести. За всякакви жокери може да ми пишете от сега до тогава.  

Edited by Stun Damage
  • Thanks 1
Stun Damage

Начало на Ден 4

Може би е оптимистично, предвид режима на колегите, но от полицията все пак държим да откриваме деня по това време. Когато излязат от царството на съня, детективите @BrockLesnar и @Bobotsiмогат да продължат разпита на @BAITO6O@THE ENEMY @The Best @Lemmon-714 @neshev.

• Upvote 1
BrockLesnar

Въпрос към ГН Григоров, вие обичахте ли жена си истински, как се спрявяте след смъртта и? 

• Upvote 1

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif