Jump to content

Кой е убиецът? - сезон II

Recommended Posts

The Best

Полицията в България....... Как може да спят спокойно, когато не са разрешили своя случай? Как изобщо могат да взимат заплати? Предлагам ние сами да проведем разследване докато ги чакаме и ако решим случая можем да кандидатстваме за работа в полицията или поне да получим няколко безплатни понички на калпак. Ако ли не - поне ще можем да им дадем някакви насоки в разследването.

Точно когато цялото семейство най-сетне се събрахме, баш детективите отсъстват. Това може да се случи само в тази страна:D

• Thanks 1
  • Haha 2
BAITO6O

Някой от родата да купи солидно количество понички или некви такива глупости, че тия детективи може и да са на банкет.

Само да не се окаже, случаят да бъде поет от други детективи и така се се провлачи разследването с години както обикновено се случва в наща мила татковина.
Имам някакво даже съмнение, че в някаква степен отсъствието на органите на реда се дължи и на сестра ми. Голяма мръсница си пада.

Edited by BAITO6O
  • Like 1
  • Sad 1
BAITO6O

Или с женски ласки и компания. Сестрата ми може да си е припомнила старите времена, когато "работеше" в модерната западна Европа.
Пък те детективите може да са лабилни и да се се подали, кой знае я. 

• Upvote 1
neshev

Предлагам да ме освободите.

Ясно е, че не съм убиецът. Нямам мотив и довчера дори не познавах тези хора. Не виждам с какво мога да бъда полезен на разследването повече. 

• Haha 1
  • Sad 1
The Best

Скъпи, недей си тръгва. Могат да се усъмнят ако изчезнеш, а и не бива да ме оставяш без емоционална подкрепа. Впрочем, те Баневи не освобождават, та нас ли ще освободят. Може да ни държат в килии до две години без доказателства според новите промени в конституцията.

• Haha 1
BAITO6O

Младежо ако искаш да си с дъщеря ми и да си част в някакъв етап от фамията, ЩЕ СЕ ПРЕЖАЛИШ В ТОЗИ МОМЕНТ. Ще седиш и ще изпълняваш и ще съдействаш при разкриването на случая. Всеки един от нас е на мушката включително и ти. Няма незастрахован. Помагай с каквото можеш, пък ако ли не гледай да не си изпускаш съпуна в банята, че те дебнат.

• Upvote 1
THE ENEMY
6 minutes ago, BAITO6O said:

Или с женски ласки и компания. Сестрата ми може да си е припомнила старите времена, когато "работеше" в модерната западна Европа.

Разкажи ни повече за леля, така и така сме принудени да стоим в участъка докато чакаме мързеливите полицаи да дойдат и да си свършат работата. 

Има ли конкретна причина да отиде да проституира в чужбина? Има ли конкретна причина, поради която би могла да мрази мака ми дори повече от теб? Защо не успяхте да се разберете за този имот, заради който трябваше всички да станем свидетели на поредното представление от серията "Бай Ганьо наследява имот"?

• Upvote 1
neshev
11 minutes ago, BAITO6O said:

Младежо ако искаш да си с дъщеря ми и да си част в някакъв етап от фамията, ЩЕ СЕ ПРЕЖАЛИШ В ТОЗИ МОМЕНТ. Ще седиш и ще изпълняваш и ще съдействаш при разкриването на случая. Всеки един от нас е на мушката включително и ти. Няма незастрахован. Помагай с каквото можеш, пък ако ли не гледай да не си изпускаш съпуна в банята, че те дебнат.

Ти като си големия мъжкар, как така убиват жена ти в собствената ти къща, а разбираш чак на другия ден?

• Upvote 1
BAITO6O

Много простичко. Мързелива е. Винаги гледа лесното и някой да и даде нещо ако може на готово. Баба ти и дядоти докато бяха живи, винаги я глезиха и гледаха на нея да е добре. Принцесата това принцесата онова. После по едно време в началото на прехода, когато аз се борих със зъби и нокти за бизнеса да вървя напред и да стана ЧОВЕК, са ми казвали как често е била срещана из сенчестите компании и хора. Понеже малко или много ми се е налагало да работя по работа и аз с тези хора са ми казвали, че са я ползвали за някои неща. За какво точно няма напредстава. Обаче тия хора ги избиха и край свършише и трябваше да се започне нещо ново, на чисто и ако може даже да е законно. Може би не е издържала много, все пак не е свикнала да работи. Пък и това си е работа има си специфични неща, не е толкова лесно май както повечето си го мислим. И сега криво ляво се оправя.

Пък и да ви кажа, честно не искам имота да стане публичен дом, хоспис и някаква друга такава глупост. Имота искам да си е на фамията и да се ползва за лично ползване и почивка. Имота е за вас деца. Аз в гробищата нищо няма да взема. Пък то сестра ми няма много да полага грижи за него и рано или късно и той ще започне да се руши. А това е лошо. Аз няма да позволя такова нещо.

• Upvote 1
THE ENEMY
Just now, neshev said:

Ти като си големия мъжкар, как така убиват жена ти в собствената ти къща, а разбираш чак на другия ден?

Той не е никакъв мъжкар и го знае много добре.  Още имам спомени като малък когато се караха с майка ми как се криеше в банята от нея и заключваше вратата докато тя се успокои.

• Upvote 1
BrockLesnar

Въпрос към децата на жертвата, имали ли са скандали с баща ви? Споменахте наследство, всичко по равно ли беше разделено или майка ви държеше да държи всичко в ръцете? Въпрос към Стамен какви бяха контактите ти със жертвата? Само здравей, здрасти или бяхте в по-гъсти отношения?

• Upvote 1

Guilt is like a bag of fucking bricks. All you gotta do is set it down.

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

neshev
1 minute ago, THE ENEMY said:

Той не е никакъв мъжкар и го знае много добре.  Още имам спомени като малък когато се караха с майка ми как се криеше в банята от нея и заключваше вратата докато тя се успокои.

А, ти, пияницо, защо влезе в стаята ми през нощта?

Да не би да търсеше мъжки ласки?

Май всички мъже в това семейство сте меки китки? :rolleyes:

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1
BAITO6O
2 minutes ago, neshev said:

Пеленаче. Както знаеш вече. Главната цел беше да разделим имота и някои други земи (но осново имота с къщата) той да продължи да е в добро състояние, което децата ми след време да го ползват ако искат. Не исках да се саморазруши. Затова водих преговори със сестрата да каже колко иска. 

Водихме преговорите разбрахме се за нещо горе долу и отидох в офиса си, но бях леко разочарован от сделката, защото направих прекалено много компромиси, но може би се засужават за вбъдеще. Съответно след като повечето уж си бяха легнали, си сипах едно питие и гледах някакъв филм по ТВ, колкото леко да се отпусна след глупостите дето бяха. Гледах си аз филма и чух някакви стъпи по коридора горе, но си помислих, че са от филма и не се впечатлих особено много и до там. По някое време явно бях заспал и се събудих чак сутринта, когато вече злото се беше случило.
Пък и жена ми имаше някаква лека настика и ме помоли да не спя с нея за да не ме зарази. 
Затова има всякакви сценарии. Може сина ми да е дал някакви хапчета и да я е убил без да иска в неговото присъствие.
Може ти като млад човек с бошуващи хормони да си решил да я шпионираш в спалнята и да си направил някаква глупост. Не те познавам добре, а съпругата ми много мразеше хора дето я шпионират, когато е сама със себе си. И може да ти се развикаля и ти да си направил глупост.
Може и сестра ми да е решила да ме унищожи. 

• Upvote 1
  • Thanks 1
THE ENEMY
1 minute ago, neshev said:

Аз съм изгряващ философ, поет, прочут бохем и женкар и това може да бъде потвърдено от всички които ме познават. Какво съм търсил си е моя работа, освен това бях много пиян тогава. Със сигурност не съм търсил точно теб.

4 minutes ago, BrockLesnar said:

Въпрос към децата на жертвата, имали ли са скандали с баща ви? Споменахте наследство, всичко по равно ли беше разделено или майка ви държеше да държи всичко в ръцете? 

Скандали не е точната дума. Майка ми командваше, а баща ми изпълняваше. Тя понякога изпадаше в нервни кризи и обичаше да си изкарва лошото настроение с викове вкъщи по адрес на всички, но единствено аз съм се опълчвал някога на тази кучка. Просто трябваше да вляза в тази роля, за да предпазя най-вече сестра си от пристъпите на тази побъркана жена. За баща ми грам не ми пука.

• Thanks 1
  • Haha 4
BAITO6O

Кое семейство няма скандали, човешко е случва се. Нормалн да сме на различни мнения. 
Даже господин детектив съм сигурен, че и на вас жена ви прави скандали, когато закъснеете по-дълго от работа. Нормално е жени кво искаш повече.

Edited by BAITO6O
  • Upvote 1
  • Thanks 1
The Best
23 minutes ago, neshev said:

В защита на брат си искам да кажа, че той често бърка тоалетната... с всички стаи в къщата. Имаме късмет, че не ни е помислил за тоалетната чиния. Но иначе е добър човек.

• Thanks 2
Bobotsi

Ще помоля зълвата да отговори на въпросите ми които се отнасяха за всички, а не да се ослушва.

@Lemmon-714

• Upvote 2
Lemmon-714
On 10/8/2020 at 1:18 PM, Bobotsi said:

Въпрос към всички: Кога разбрахте за смъртта на жертвата и каква беше реакцията ви?

Не знам какво да кажа... Сега се прибирам от Гурково, правихме зимнина с мъжа ми Стамат, там се губи обхвата на джиесемите и чак сега ми съобщиха за резултатите от аутопсията... достатъчен шок изпитахме, когато научихме за смъртта на Клара... имаше заболявания, но то кой ли ги няма.. ето, и аз съм млада още амен-амен наборки сме, през 7 месеца, ама и мен ме мъчат шипове, дископатии като всеки отруден човек... ама убийство..под носа, дето има една приказка??? Акъла ми не го побира просто...

On 10/9/2020 at 4:58 PM, Bobotsi said:

Въпрос към всички: Кой смятате че може да е извършил убийството?

Нямам представа, отказвам да повярвам, че е убита, детектив Бобоцев... сигурно ли е, че не е станала някаква грешка и докторите да са пропуснали... то пък и едни доктори, то на София дето уж голям град няма, камо ли тука по нашите села.. кадърните хора отдавна избягаха на гурбет...

1 hour ago, BAITO6O said:

Батко, не ти прави чест да ме одумваш така грозно и просташки при такава трагедия, какво ги интересува хората къде съм работила и какво съм правила, много добре знаеш, че от България съм излизала два пъти, веднъж на манифестация в Полша по направление от детския хор 86-та и на пазар в Одрин последните години като падна лирата. Не знам каква западна Европа те гони. Престани с това бръщолевене на глупости, разбирам, че и ти си в шок, но се дръж на положение и не излагай цялото семейство още повече. И аз и ти имаме деца, не е нужно да берат срамове допълнително.

57 minutes ago, BAITO6O said:

Много простичко. Мързелива е. Винаги гледа лесното и някой да и даде нещо ако може на готово. Баба ти и дядоти докато бяха живи, винаги я глезиха и гледаха на нея да е добре. Принцесата това принцесата онова. После по едно време в началото на прехода, когато аз се борих със зъби и нокти за бизнеса да вървя напред и да стана ЧОВЕК, са ми казвали как често е била срещана из сенчестите компании и хора. Понеже малко или много ми се е налагало да работя по работа и аз с тези хора са ми казвали, че са я ползвали за някои неща. За какво точно няма напредстава. Обаче тия хора ги избиха и край свършише и трябваше да се започне нещо ново, на чисто и ако може даже да е законно. Може би не е издържала много, все пак не е свикнала да работи. Пък и това си е работа има си специфични неща, не е толкова лесно май както повечето си го мислим. И сега криво ляво се оправя.

Пък и да ви кажа, честно не искам имота да стане публичен дом, хоспис и някаква друга такава глупост. Имота искам да си е на фамията и да се ползва за лично ползване и почивка. Имота е за вас деца. Аз в гробищата нищо няма да взема. Пък то сестра ми няма много да полага грижи за него и рано или късно и той ще започне да се руши. А това е лошо. Аз няма да позволя такова нещо.

Е, хубава работа сега. Глезили ме били, къде пак през девет баира вода тръгна да докарваш, минало-заминало работи преди сто години. Бях по-малката и съм момиче, нормално е по-голямото дете да се чувста пренебрегнато за сметка на по-малкото, и ти уж деца имаш, ама толкова си ги гледал щом не знаеш, те затова и не искат да чуят за тебе.

Това, че съм мързелива е абсолютна глупост, цял живот блъскам и съм се амортизирала още на млади години, направо не знам как сърце ти дава да ги плещиш такива, гледала съм си семейството и децата, не съм легнала да чакам на хората.

Имотите по право се полагат и на двамата, както вече казах, имам деца, не ми трябват тия пари да ходя да си вея байряка, а за да издържам студенти в София, имаш пари ама предполагам знаеш за какви огромни суми месечно става въпрос.

• Upvote 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
BAITO6O

И затова, когато ти предложих 25 000лв за дела ти ми се измя и чак на 55 000лв вече стигнахме до консенсус. Не се прави, парите са ти малко и винаги гледаш да докопаш нещо допълнително с твоите оръжия. Нормално да се амортизираш млада, като толкова са работили върху теб. Всичко е до време.
Но нормално все пак мъжа ти е прост шофьор и повече от 1300лв на месец неможе да донесе. Всички знаем, че през 90те е бил шофьорче на дребни ъндърграудци. Знам от сигурен източник в кое нощно заведение сте се запознали, когато той е бил на работа, а ти по вършеене.

Не се прави на света вода ненапита. Аз може да не съм перфектен, но в никакъв случай не ме е срам от миналото ми. Такова е било за добро или зло. Не укривам като теб някои неща от преди години.
Ако толкова те беше грижа за децата щеше да ме помолиш да ти дам един от апартаментите дето направих със строителната ми фирма за временно ползване. И нямаше да ти откажа, все пак образованието не трябва да бъде спирано, въпреки проблемите между нас. Децата не са виновни с нищо. 

Признай си, че никога не си харесвала жена ми. Признай си, всичките грехове на този Свят. Кажи си колко работи си сменила в последните 10г. Кажи си колко неуспешни и провалени връзки си имала с мъжете в живота ти. Кажи си и защо са те напускали по-голямата част от тях. Кажи и за приятелакта ти Магдалена дето имаше взимане даване с едни типове.

• Upvote 1
  • Thanks 1
THE ENEMY
15 minutes ago, BAITO6O said:

Не се прави на света вода ненапита. Аз може да не съм перфектен, но в никакъв случай не ме е срам от миналото ми. Такова е било за добро или зло.

Сам призна, че си бил близък с мутрите на 90-те години. Това, че не те е срам от миналото ти, значи ли, че не те е срам от участието ти в престъпни организации? До къде е стигало то, имало ли е убийства? Ако тези неща не са били срамни тогава, възможно ли да продължаваш да изповядваш максимата "Нет человека - нет проблемы"?

• Upvote 1
  • Thanks 1
BAITO6O

Синко много добре знаеш как съм стартирал бизнеса. Често съм ти казвал как съм започнал  още по времето на соца.
Да беше държавно, но аз бях нещо като лицето и представителя.
Когато дойде демокрацията бях след първите строителни фирми. Но тогава времената бяха други и ненормални.
И за да искаш да оцелееш и да вървиш напред трябва да си бъзбазе с определени хора.
Без значение дали мутри или политици, те осигуряваха работата тогава. 
Така забогатях бързо и се развих, а  съответно се ожених за Клара.
И не съм участвал в престъпни организации. Ако бях участвал до сега да бяха ме ликвидирали, защото щях да знам опасни неща.
Върших си работата качестено и всеки беше доволен. Мутрите основно искаха нещо специфично специално за тях да бъде построено.

Какво после се правили те с това място не е моя работа. Даже мога с гордост да заява, че през 90те не съм носил пистолет със себе си. Както и сега включително. Умно и преспективо момче си, знаеш как се случват нещата.  Ако оправиш дисциплината си и станеш сериозен с радост ще се радвам да продължиш бизнеса ми.

• Upvote 1
  • Thanks 1
Bobotsi

@BAITO6O

Господин Григоров, кога запоследно ебахте жена си? Колко често го правехте и кой доминираше в брака ви?

Въпрос към всички: Имали ли сте някакви проблеми със закона преди?

• Upvote 1
  • Haha 1
  • Wank 1
neshev
5 minutes ago, Bobotsi said:

Въпрос към всички: Имали ли сте някакви проблеми със закона преди?

Като юноша рисувах графити и съм бил задържан няколко пъти. Така се запалих по изкуството и реших да се занимавам с това професионално. 

• Upvote 1
  • Like 1
  • Thanks 2
Lemmon-714

Ясене, съвземи се малко и стига говори с гъза си! Майкини ако бяха живи, лека им пръст, щяха да се поболеят хората, ако те слушаха, направо за сеир на цялата околия станахме, нищо чудно да ни викнат и съдебен спор, хептен да я втасаме и да станем за смях на цяла България.

Това за парите не е вярно, събрахме се уж да се разберем като хора, но то с пинтия като тебе на глава може ли да излезе човек?! Нямал си да ги носиш в гроба... факт, но само защото не можеш, а не защото не искаш!

Със Стамат може да не сме богаташи, но никога не сме лишавали децата си от нищо. Да, не са ходили с най-модерни джиесеми, не сме им купували мерцедеси и аудита за бала, но възпитахме амбициозни и добри хора, които се научиха да ценят парите и труда. Нещо, което ти и зълва ми така и не успяхте да постигнете с Владко и Юлка, при все че имахте пари и възможности. Единственото, което съм искала в този живот е да осигуря бъдеще за децата ми, но не като теб, давайки им наготово в ръцете пари, на които те не знаят стойността, а като инвестирам в образованието им. Затова и толкова държа на тия имоти, те се полагат по право на мен, съответно на моите деца, както на теб и твоите, така че не се опитвай да ми втълпяваш вина, че търся това, което ми принадлежи по закон.

Със Стамат се запознах покрай университета, когато учех археология. Тия мутренски истории, дето разправяш като развален грамофон са толкова смехотворни, че не знам дали има смисъл да ги коментирам. Ти направо бетер Мая Илиева и Цеци Красимирова ме изкара, явно ти е дошло в повече четенето на книжките на оня дето го даваха на ''Горещо'' с Венета Райкова, пък после го гърмяха.

Защо да те моля за апартамент, след като имам право на наследство? Доста нагло и безочливо от твоя страна, не мислиш ли? Това, че си успял и имаш възможности не означава, че трябва да унижаваш хората, най-вече собственото си семейство.

Не виждам какъв е проблема със смяната на работните ми места. Ти като бизнесмен най-добре би трябвало да си наясно, че преживяхме една от най-големите финансови кризи от 90-те насам, много хора загубиха работата си и се лутаха, докато поутихнат нещата. Ти каза, че не те е срам от миналото ти. Мен също не ме е срам. Да, работя като продавачка, макар и да имам диплома за висше образование, но просто така се стекоха обстоятелствата. Не е грях да издържаш семейството си.

Колкото до Клара, да, не я харесвах (както не я харесваха много други хора, които вече потвърдиха), защото нямахме общи интереси, нито пък я одобрявах, като майка, но това не означава, че съм способна да я убия. Защо да го правя? Реално нямам никаква изгода от това, а ако го обърнеш пак към наследството, по-логично е да убия теб, Владко и Юлка, за да остана наследник аз. Елементарна логика.

• Upvote 1
  • Thanks 1
  • Sad 1