Jump to content

MAFIA - СЕЗОН 9

Radox

Recommended Posts

Dudley

Няма за кога да ви бавя шарани мръсни. Нямам кво да губя и не ми се рискува за 10 мин да обърнете вота, жени. Олимпик ти си заминаваш тази вечер. 

• Like 1
Socki

Две поредни фази Dudley супер трудно събира вот. Сложете го това на фона на това къде беше baikiro в предната фаза по това време.

635682_orig.jpg

Prince10
Just now, The Olimpic Hero said:

Човек, не съм на другия фронт. Просто проблемът е на кого точно искам да повярвам, на neshev или на THE ENEMY. :D Възможно е и Dudley и Prince10 да са правилни вотове. Обаче го има варианта единият да е грешен.

Цяла игра може така, може и така, ама и така може. Знам защо искаш аз да отпадна! Защото пое отговорност със слагането на Дъдли на пангара и нямаш топките да сгрешиш. Въздух под налягане

The Olimpic Hero

Добре, Dudley мисля, че блъфира роля. Сменям гласа си на Dudley.

neshev

Ето, го, ве. Dudley идва с роля. :rofl:

Номинирам Dudley. Olimpic беше прав, мамка му. 

• Haha 1
Dudley

Ей олигофрени смачкани , аз съм ренегат , колко трябва да сте зле да не сте го осъзнали. Нямаше смисъл да се разкривам до сега. 

Dudley

Какъв е смисъла да се разкрия в началото на деня ако мога да мина между капките ? ??? Оставете ме да очистя ментето Олимпик. 

• Haha 1
THE ENEMY
2 minutes ago, neshev said:

Ето, го, ве. Dudley идва с роля. :rofl:

Номинирам Dudley. Olimpic беше прав, мамка му. 

seals-ko.jpg?w=1024&h=436&crop=1

• Wank 1
Radox
Положението с гласовете към момента:

Dudley

гласа

Himler, THE ENEMY, MJ23, Socki, ЧОТУДЕ, Prince10, The Olimpic Hero, Mariyan01, neshev

Prince10

гласа

Price, Dudley, hacky, prenti

THE ENEMY

глас

Farest

The Olimpic Hero

глас

HEIDENREICH

Няма негласували иглачи

За линчуване са необходими 8 гласа.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

neshev
Just now, Dudley said:

Какъв е смисъла да се разкрия в началото на деня ако мога да мина между капките ? ??? Оставете ме да очистя ментето Олимпик. 

Няма как да мине. Имаше шанс да го направиш вчера, а елиминира факания kabakov/Bauer. Пълен нонсенс. 

Dudley

Кой е ренегат , някой ще контрира ли ? Няма кой нали ? Еми аз съм просто не виждах смисъл да се разкривам , ако можех да извърша още едно убийство. 

Socki

Дори и този 1% шанс да си наистина Ренегат да е реален пак е най-добре да си ходиш сега, защото ще провалиш тотално играта на гражданите. Направи достатъчно този сезон. :)

635682_orig.jpg

Dudley

Вие сте пълни шарани, надявам се да изгубим играта , честно. Просто такива плачевни граждани не заслужават даже да елиминират и 1 мафиот. 

neshev
Just now, prenti said:

Защо елиминира бауер? Дъдли?

kabakov къде го забрави, ГОСПОДИН МАФИОТЕ? 

• Confused 1
Dudley
1 minute ago, Socki said:

Дори и този 1% шанс да си наистина Ренегат да е реален пак е най-добре да си ходиш сега, защото ще провалиш тотално играта на гражданите. Направи достатъчно този сезон. :)

Страх те е нали ? 

Точно Соки да ми говори за правене този сезон с неговото перде. Искренно се надявам Принц да е гражданин 

The Olimpic Hero

"Голям прочит", човек. Като Dudley се окаже мирен гражданин... :D Което ти може би много добре знаеш, но живи и здрави. Каквото такова.

• Thanks 1
  • Haha 1

Prince10

@Dudley човек, сменя ли си гласа, утре няма да убедя никога да играе с мен и да разкрия тия 2 ментета. 

• Radox changed the title to MAFIA - СЕЗОН 9
  • Radox locked this topic
  • Radox unlocked this topic