Jump to content

IQ test 2.0

neshev

Recommended Posts

115, но трябваше да пиша малко в скайп и така изгубих 2-3 минути и не успях да стигна до последните 3-4 въпроса. :(

1 minute ago, hacky said:

115, но трябваше да пиша малко в скайп и така изгубих 2-3 минути и не успях да стигна до последните 3-4 въпроса. :(

За 6 минути ли го приключи? :ph34r:

Metzgermeister

Вие пак сте добри - аз изкарах само 97 и ми останаха едва малко над две минути време. Първите са лесни, но после главоблъсканицата става сериозна и на доста от упражненията играх на тото. 100 се води средна интелигентност, така че излиза, че съм нискоинтелигентен :suicide:

• Haha 1
  • Sad 2

The Best

Тези тестове не са показателни за нивото ти на интелигентност, по-скоро показват дали умееш да мислиш логично и колко бързо тече мисълта ти.

Изкарах 125, преди на подобни съм изкарвал по-добър резултат:( Явно няма да ме вземат да работя в Менса...

• Upvote 1
  • Wank 1

Айде почнаха чаветата да надуват балона.. Аз изкарах 188..

• Haha 2
  • Wank 3

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

The Pain

Още на втората картинка се задейства нетърпимостта ми към подобни педерастии, а след 10тата вече ги нацъках произволно до края...

Your IQ lies outside the area that the test is able to measure. We are hoping to extend this area as soon as we have gathered more data.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Sad 1

9MLnN5Y.gif

Rise of Thunder
33 minutes ago, The Pain said:

Още на втората картинка се задейства нетърпимостта ми към подобни педерастии, а след 10тата вече ги нацъках произволно до края...

Your IQ lies outside the area that the test is able to measure. We are hoping to extend this area as soon as we have gathered more data.

Абсолютно същото. Това значи ли, че сме прекалено над нивото на теста? 🤣

• Thanks 1
  • Haha 2
1 hour ago, The Best said:

Специално за Радокс се напънах да направя теста пак. Този път със скрийншот:beer:

808058459_Screenshot_2020-09-17IQTestMadebyMensaNorway-MensaNorway.thumb.png.6e6e171cb4c0421d99d8ad2b756776fe.png

Втория път не се зачита, сорка, догодина пак!

• Haha 2

Дали ема некъв по-специален за комунета все пак трябва си. Трябва и за либерастични педалчета също.

• Upvote 1
  • Haha 3

Деа, сега видех, че съм изкарал точно колкото бореца за правда The Best... Остарявам дейба...

• Haha 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Явно днес е деня за палави валю бетчета. От 25-26 въпрос до 35 да съм отговорил максимум на 3-4 , всичко друго на тото. :D 

оантаж.PNG

• Haha 4
  • Wank 2
itzo1994
9 hours ago, Just a fan said:

Аз изкарах 6. Това е като в училище, нали, повече от 6 не може?

Ето на кого не са му писали 6+

spacer.png

След четвъртия въпрос ме заболя главата и ги нацъках до края както ми падне. Не знам дали ми се е получил добър резултатът :)

189360153_.PNG.dccb58b372d7a70d92f62765fc18f0ae.png

• Haha 1
  • Wank 3

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10