Jump to content

MAFIA IX - Ден 3

Radox

Recommended Posts

Radox

ПРИКЛЮЧИ НОЩ 2

През тази нощ бяха елиминирани ... kabakov  и Jack Bauer.

Тази нощ, уважаваният жител на града kabakov стана жертва на дързък атентат, при който колата му се взриви в движение по главен булевард. Цяло чудо е, че няма други пострадали. По всяка вероятност, взривното устройство е било поставено преди той да се качи в автомобила си. Прокуратурата повдигна обвинения срещу неизвестен извършител.

Това за съжаление не е единствената неприятна новина за изминалата нощ. Младокът Jack Bauer бе намерен застрелян с един изстрел в челото, като съдебните експерти установиха, че убийството е извършено с далекобоен снайпер от безопасно разстояние.

kabakov се оказа ... МИРЕН ГРАЖДАНИН!

Jack Bauer се оказа ... МИРЕН ГРАЖДАНИН!

D 3.jpg

В играта има 15 участника. За елиминация са необходими 8 гласа.

Краен срок за гласуване е 16.СЕПТЕМВРИ в 22:00 часа.

Оцелелите в ДЕН 3 участници са:

Edited by Radox

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

@neshev @Dudley @The Olimpic Hero @ЧОТУДЕ @prenti Тагвам вас, тъй като ви смятам за граждани и бих играл с вас. Но въпросът ми се отнася и към всички останали. Искам да разбера колко точно вероятно ви се струва комбинацията мафиоти да се състои от следните трима - Принц10, Райх и Соки? Нещо странно ми направи впечатление и макар и да нямам особена надежда да мине като сериозен аргумент пред вас, просто съм длъжен да го споделя. Но преди това бих искал да разбера дали ви се струва като вероятна точно тази комбинация. И за да допълня - напълно е възможно според мен мафиотите да са 3 + врачка, за да може да стане една идея по дълъг и епичен сезона, точно както би се искало на Радокс. 

Farest

Явно Дъдли е ренегат. 

Мафиотите махнаха и кабаков за да ме хвърлят под влака. Сега се замислям дали Енеми не е мафиот. Само той в нашия спор с Кабаков се намеси с шеговити изказвания

hacky

Оказах се прав за Байкиро, все пак е гражданин, жалко сгреших за Кабаков. :(

694803838_Annotation2019-03-14101116.jpg.c13a522cd7441786b006a3d8e92d275c.jpg 
Сайт за българските фенове на комикси - insaneaddiction.tk

The Olimpic Hero

Абе какъв Ренегат е Dudley ве ей, шизофреници. Еби му майката, то бива, бива, ама... Пиша сега дълъг пост... Дроп.

• Haha 3

Prince10
7 minutes ago, Price said:

@neshev @Dudley @The Olimpic Hero @ЧОТУДЕ @prenti Тагвам вас, тъй като ви смятам за граждани и бих играл с вас. Но въпросът ми се отнася и към всички останали. Искам да разбера колко точно вероятно ви се струва комбинацията мафиоти да се състои от следните трима - Принц10, Райх и Соки? Нещо странно ми направи впечатление и макар и да нямам особена надежда да мине като сериозен аргумент пред вас, просто съм длъжен да го споделя. Но преди това бих искал да разбера дали ви се струва като вероятна точно тази комбинация. И за да допълня - напълно е възможно според мен мафиотите да са 3 + врачка, за да може да стане една идея по дълъг и епичен сезона, точно както би се искало на Радокс. 

Ето, заради такива играчи сме на такъв хал. Хвърля именцата, пали и заминава. 

Аре дай някви доводи що да съм мафиот. Дай доводи, че Соки е мафиот. Не усещаш ли, че като обвиняваш без аргументации просто ни ебаваш играта и даваш поле на мафиотите за изява?

Socki

@Priceтози пост излиза топъл и прясно изготвен от мафиотския чат. Само кажи кой от хората, които си тагнал е мафиота и кой измежду Prince10 и REICH е другия и играта свършва. Присламчваш се към хората, които посочих за граждани + човекът, когото нападах през последните 2 фази и prenti, който само чака да го насочат към някой и да стреля. Добър опит, но не.

635682_orig.jpg

Himler

След отказа ми да гласувам за Киро смятам, че въпросът дали съм мсфиот за приключен.

Глас за Дъдли

Radox
Положението с гласовете към момента:

Dudley

гласа

Himler

Не са дали своя глас: neshev, Socki, hacky, MJ23, prenti, Prince10, Dudley, ЧОТУДЕ, The Olimpic Hero, THE ENEMY, Farest, Mariyan01, HEIDENREICH, Price, prenti

За линчуване са необходими 8 гласа.
Edited by Radox

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Mariyan01
5 minutes ago, Himler said:

След отказа ми да гласувам за Киро смятам, че въпросът дали съм мсфиот за приключен.

Глас за Дъдли

Е това е най-лесното оправдание, което можеш да измислиш, може би ако си мафиот си се надявал БайКиро да отпадне и днес да излезеш с това, но при мен идва обратният ефект и ми ставаш съмнителен

The Olimpic Hero

За съжаление и kabakov и Jack Bauer ми бяха в списъка на мирните граждани. Единият от двамата най-вероятно е бил застрелян от Ренегат/Ловец. Добре, хем казах по кой да стреля евентуалният Ловец/Ренегат. Дроп.

В Ден 2 би трябвало на всички да е станало ясно, че съм Мирен Гражданин и не само това, ако не ви е станало ясно, че имам правилен инстинкт и знам как да играя тази игра, време е да извадите главите от задниците си и да ме следвате. Да, агресивно е, но това е положението.

Накрая на Ден 2 просто не е реалистично как се събраха бързи гласове ( буквално в рамките на 30 минути) за изгонването на baikiro накрая и от тези 10 гласа за него поне 6-7 са мирни граждани, нали. Е, как не ви светна лампичката, че този вот е грешен!? Баси, играем 9-и сезон на тази игра. След събирането на 10-ия вот по-ясно нещо от това, че baikiro е мирен гражданин нямаше!

И ето ви сега хора, които първо гласуваха за абсурдния вот Jack Bauer, а след това набързо смениха и на baikiro. Jack Bauer беше напълно абсурден вот, който не би ни дал абсолютно никаква информация. Ето ги четиримата, които смениха, като цветарки от Jack Bauer - единият явно грешен вот на другия грешен вот baikiro: Dudley, Price, THE ENEMY и Prince10, а пък Price, THE ENEMY и Dudley попадат и в списъка, гласували и против LightOne. Хайде, там не е тотално пълен voting pattern, но все пак...

Сега за Price наистина нямам много идея защо го е направил, смятам/смятах го за мирен гражданин. Dudley ви казах вече, че е Мафиот! Обаче THE ENEMY и Prince10 определено трябва да дават обяснения. Това е антигражданска игра и просто ми е абсурдно как доказани играчи, като тях, се метнаха първо да гоним човек, от който няма да получим никаква информация. Prince10, сори пич, но ти също си мафиот, който играе заедно с Dudley. Къде отиде параноичният Prince10, който иска да играе играта, да тръгва против големите играчи и какво, изведнъж тръгва против вот, който няма да му даде никаква информация и е супер лесен и мързелив. Prince е също мафиот, още един път ще го кажа. За THE ENEMY имам някакви съмнения, но определено искам от него да ми обясни играта си през вчерашния ден, защото е абсурдна!

И сега ще сипя на този кавал @neshev, който вчера ми разтягаше локуми как съм играел зле.  Ако си мирен гражданин, по-лоша игра не съм виждал скоро. Ако си мафиот, ок, нямам проблеми с теб. Ако си мирен обаче, много, много, много зле. Накрая даже твърдеше, че baikiro можело да се окаже правилен вот, след като гласовете за Киро бяха събрани за отрицателно време. Ти, нормален ли си или просто тук буквално се издаде, че си мафиот?

hacky също е адски, адски хлъзгав и буквално засега няма вярно гражданско отиграване в тази игра. Само го чуйте в началото на този ден. Казва, че познал, че baikiro, ще се окаже мирен гражданин, а в същото време вчера гласува за изгонването на baikiro. @hacky, ти шизофреник ли си или си мафиот? Кое е от двете?

Сериозно, нека всички играчи си извадят главите от задниците и да ме последват, защото вчера играхте абсурдно, повечето от вас. Jack Bauer беше абсурден вот, а при baikiro след събирането на може би 7-8 гласа за 30 минути и достигане на 10-ия, имахте близо 20 оставащи минути, за да си смените явно грешния вот...

Извадете си главите от задниците, и даже и тези, които споменах поименно, даже сред тях да има и мирни граждани, а то ще има, не може абсолютно всички да са мафиоти, нали. Та, оправете си шибаната игра, присъеденете се към мен и да се опитаме да спечелим Сезон 9, еби му майката!

Гласувам за Dudley.

• Wank 1

Radox
Положението с гласовете към момента:

Dudley

глас

Himler, The Olimpic Hero

Не са дали своя глас: neshev, Socki, hacky, MJ23, Prince10, Dudley, ЧОТУДЕ, THE ENEMY, Farest, Mariyan01, HEIDENREICH, Price, prenti

За линчуване са необходими 8 гласа.
Edited by Radox

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

ЧОТУДЕ

Химлер заглушен ли е или вотът не му се брои, защото не го е болднал? Хайнрих, я гласувай с болд да видим какво ще стане. Ако пак не се зачете сте сътворили слаб филмец...

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

The Olimpic Hero

И още нещо, което искам да спра в зародиш. Очаквам Dudley, Prince10 или някой от кликата им да блъфира роля. И, за да не се чудите, Himler явно е бил заглушен и днес гласът му няма да се смята. Та ще ни трябват моя + още 7 гласа.

MJ23

@Radox в първия пост пише,че за елеминация трябват 8 гласа,а отдолу 9. Последно колко са?

Edited by Radox
Radox
Just now, MJ23 said:

@Radox в първия пост пише,че за елеминация трябват 8 гласа,а отдолу 9. Последно колко са?

8, оправено е.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

The Olimpic Hero
Just now, Socki said:

@The Olimpic Heroби ли гласувал за Price днес?

Защо точно против Price, когато имам двама много по-сигурни мафиоти от рода на Dudley и Prince10? В смисъл има и логика за Price, но има по-добър вот от него.

@Himler, БОЛДНИ ве, човек, че да видим на 100% дали си заглушен...

@Prince10 Просто питах как им се струва на хората тази комбинация от играчи като мафия, малко прекалена реакция усещам от теб. Никъде директно не съм те обвинил в нищо, още повече че наблюдението ми може да се окаже абсолютен drop и никой да не го вземе насериозно, но поне на мен ми направи много силно впечатление. А и както виждаш в поста си Олимпик директно те обвинява, че си мафиот. Може би не си чак толкова невинен, колкото си мислиш. 

@Socki Не знам към кого съм се присламчвал, но аз тези хора от Ден 1 си ги отбелязвам като граждани, плюс Дъдли от Ден 2. Иначе ме притисна с това разкритие и смятам да разкрия всичко - да, мафиот съм. Това беше от мафиотския чат, директно го копирах. А в този мафиотски чат съм с Олимпик и Райх. 

Himler

Ако съм заглушен значи наистина Дъдли е насрал и вече е съвсем очевидно

hacky
5 minutes ago, The Olimpic Hero said:

hacky също е адски, адски хлъзгав и буквално засега няма вярно гражданско отиграване в тази игра. Само го чуйте в началото на този ден. Казва, че познал, че baikiro, ще се окаже мирен гражданин, а в същото време вчера гласува за изгонването на baikiro. @hacky, ти шизофреник ли си или си мафиот? Кое е от двете?

Казах защо гласувах за Байкиро, не ми се прави разсеян. 

Много пъти повторих, че ще опитам да не допускам нулев ден и против дъдли бях сложил вот. Жертва на гражданин е по-добре от колкото нулев ден, при който няма да извлечем никакв аинформация. Не знам как даваш оценка за отиграванията, два изминали дни са нищо, гледа се дългосрочен план.щ, аз играя за победата, а не за деня.

694803838_Annotation2019-03-14101116.jpg.c13a522cd7441786b006a3d8e92d275c.jpg 
Сайт за българските фенове на комикси - insaneaddiction.tk

• Radox locked this topic
  • Radox unlocked this topic