Jump to content

WWE Payback - 30 август 2020

romanreigns989898

Recommended Posts

romanreigns989898

wwe-payback-1.jpg

Brands: Raw, SmackDown

Date: August 30, 2020

City: Orlando, Florida

Venue: Amway Center

MATCH CARD:

No Holds Barred Triple Threat match for the WWE Universal Championship

"The Fiend" Bray Wyatt (c) vs. Braun Strowman vs. Roman Reigns

Payback-2020-triple-threat-696x391.jpg

Singles match for the WWE United States Championship
Apollo Crews (c) vs. Bobby Lashley20200824_Payback_sponsor_FC_apollo--1025c6e1ddbc429c97112f28addd422f.jpg

Tag team match for the WWE Women's Tag Team Championship

Bayley and Sasha Banks (c) vs. Shayna Beszler and Nia Jax

20200824_Payback_sponsor_FC_bayley--caecefef39a4a7535d7583c3c993af24.jpg

Singles match

Keith Lee vs. Randy Orton
20200824_Payback_sponsor_FC_lee--5b04d5d56b7a2464b802278f4fbe5fb0.jpg

• Upvote 4
MJ23

Лоената торба с лайна Строуман добре е добавен в мача, за да отнесе туша от Голямото Куче. След това е време и Финта да бъде разкрит  и унижен. 

Като споменах торби с лайна - надявам се още по - голямата торба с лайна Кийт Лий или какъвто е там този джобър да джоби на Ортън. Ще е малоумно да заебат враждата с Макинтайър, за да враждува набралия инерция и надъхан Ортън с подобен джобър. Не знам за толкова години Винс не научи ли, че типове като Марк Хенри са изключение, а такива дебели лоени топки не стават за нищо друго, освен да джобят и да бъдат бити и употребявани.

• Upvote 4
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Facepalm 3
romanreigns989898
53 minutes ago, MJ23 said:

Лоената торба с лайна Строуман добре е добавен в мача, за да отнесе туша от Голямото Куче. След това е време и Финта да бъде разкрит  и унижен. 

Като споменах торби с лайна - надявам се още по - голямата торба с лайна Кийт Лий или какъвто е там този джобър да джоби на Ортън. Ще е малоумно да заебат враждата с Макинтайър, за да враждува набралия инерция и надъхан Ортън с подобен джобър. Не знам за толкова години Винс не научи ли, че типове като Марк Хенри са изключение, а такива дебели лоени топки не стават за нищо друго, освен да джобят и да бъдат бити и употребявани.

Роман Рейнс тази неделя ще стане Универсален шампион и мача им ще бъде 28 минути а на Ад в клетка Роман (ш) срещу Сатаната в клетката 100%

• Upvote 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Wank 1
  • Confused 1
  • Facepalm 5
The_Eagle

Кеитх Лии каквъ е дебел, направо ще го убие Ранди не знам защо ги пускат двамата като те трябва да са друга категория. В истинския живот щяха да са друга категория.

On 8/25/2020 at 7:25 PM, romanreigns989898 said:

Роман Рейнс тази неделя ще стане Универсален шампион и мача им ще бъде 28 минути а на Ад в клетка Роман (ш) срещу Сатаната в клетката 100%

Брат не се филмирай толкова щото Брон Строуман е мега здрав и може и тои да бие в срещата. Даже ако не му направат някой номер съм почти сигорен че точно той ще спечели мача.

• Upvote 4
  • Facepalm 3
romanreigns989898
14 hours ago, The_Eagle said:

Кеитх Лии каквъ е дебел, направо ще го убие Ранди не знам защо ги пускат двамата като те трябва да са друга категория. В истинския живот щяха да са друга категория.

Брат не се филмирай толкова щото Брон Строуман е мега здрав и може и тои да бие в срещата. Даже ако не му направат някой номер съм почти сигорен че точно той ще спечели мача.

Никога не се филмирам. Броун казваш е мега здрав и си мислил че той ще бие ама аз бях правия Роман Рейнс е победил 😉 А ти уж си сигурен че Броун аз никога не се лъжа и Роман е новият Универсален шампион 😉 а ти каза че си сигурен ама се излъга а аз винаги съм сигурен така че мълчи аз познах! 😉

Screenshot_20200831-045941_Instagram.jpg

• Haha 2
  • Facepalm 9
MJ23

ЕБИ БАЧЕ РОМАНЕ, ЕБИ. Единственото по - епично щеше да бъде тюфлека с MITB да излезе да кешира при срутването на ринга и Рейнс да скуошне и него. Най сетне универсалната титла е в добри ръце, сега остана само финта да бъде доразмазан в сингъл враждата им.

Иначе к.р за останалото шоу и това, че Ортън джоби на лоената топка Кейт Лий. До тук с цялата инерция, която бе набрал и после се чудим защо го боли х.я за повечето от враждите, в които го слагат. Еми нормално е, когато от това да си на косъм от титлата след 1-2 седмици добиш на дебел дебютиращ джобър. Дори Бродус Клей беше по -харизматичен от Лий.

• Upvote 2
  • Haha 1
  • Wank 2
  • Facepalm 1
BrockLesnar

Напълно съм съгласен с мнението на Ходжата, Бачи Роман ще унижава наред и всички ще сме доволни,защото ще го прави като мръсник, Шокиращо дават на тоя дебелак да бие Ортън, точно когато Ренди беше в един от най-интересните си периоди за последните 5 години. Тая мръсна жена Да Бро и на него не му остава много още преди да бъде заровен от Кралят, просто никаква харизма няма в тоя женски гълъб и Винс скоро ще обясни на сценаристите, че истинският алфа Корбин трябва да го унижи и погребе. 

• Upvote 2
  • Like 1
  • Facepalm 1

Guilt is like a bag of fucking bricks. All you gotta do is set it down.

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

Chicky Ricky

как може Ортън да джоби на татарското кюфте Кийт Лий? Този мач беше ненужен. Трябваше Ренди да продължи враждата си с Дрю, а не да джоби на кюфтаци. Мн съм разочарован. Иначе, големото куче Роуман ебе всичко по пътя си. Това е вече истински top heel.

Edited by Chicky Ricky
  • Upvote 1
  • Thanks 1
StoneColdFaN

Роман е фейс, а смарковете искат да е хийл, печели мелето (2015), губи го и в началото на 2016 става световен шампион - недоволни са, освиркват го.

Роман е фейс и става US (средата на 2016) и IC шампион (края на 2017) - смарковете отново са недоволни, щото не е хийл, отново го освиркват.

Роман се завръща в средата на 2020, става хийл, съюзява се с Пол Хеймън и става Universal шампион - пак бива освиркан от смарковете.

Абе, ще ви еба путката майчина, на вас не може да ви се угоди, кажете си к'во искате най-накрая. Лайнари такива.

• Like 2
  • Haha 2
  • Confused 1
  • Facepalm 3
kabakov

В крайна сметка няма значение какво искат смарковете. Важното е Винс как ще им го наръга и колко дълбоко.

• Upvote 2
  • Like 1
  • Wank 2
THE ENEMY

Хийл търн-ът на Роман е най-важното събитие в света на кеча от MITB 2011 насам! Учудващо за мен, до момента и като буукинг го държат много прилично, не го преекспонират, показват минималното възможно от Рейнс и на ринга и като сегменти/интервюта, с което се създава още по-голямо очакване, което е умно решение. 

Строуман и Финта имаха една от най-интересните вражди в последните месеци и е удоволствие да гледаш как двама леджит big boys се размазват на ринга, дори да не са хора от които очакваме чудеса в кеч отношение, но не това е най-важното. В кеча, както и във всяка друга сфера свързана с ентъртейнмънт, най-важна е харизмата. А Браун и The Fiend са edgy, харизматични образи и особено когато има толкова добре разказана история покрай тях, винаги ще ми е удоволствие да ги гледам. Намесата на Роман тук дори даде повече на враждата, защото вкара и трето голямо, интересно лице. Както вече казах, за мен хийл Роман, особено когато е с Хемймън до себе си е:wank:

Адски много се радвам за Кийт Лий. Слуховете твърдяха, че и Винс му е голям фен и явно има нещо вярно в това. От друга страна, няма как да не ни е кофти за Ортън, може би не заслужаваше точно той да бъде скуашнът като пълен джобър, особено в период в който е пиков в кариерата му като присъствие и инерция и изглеждаше като готов за рейн със световна титла. 

Бях хайпнат и за Ретрибюшъните, но може би е по-добре, че не се разкриха на PPV-то, както се тийзваше. Очаквам ги обаче в някое от предстоящите седмичните шоута вече с по-голяма информация кои са, или поне какво целят с атаките. Тогава ще получат и повече внимание, ще бъдат обсъждани в talking шоутата след предаването, а ще имат и достъп до по-голяма аудитория като цяло.

• Upvote 5
romanreigns989898

Какви мачове мислите че ще има на Clash Of Champions?

• Upvote 1
batistaheel

Аз съм на малко по-различно мнение. Тази загуба на Orton въобще няма да му се отрази, той вече е легенда, а WWE могат да го компенсират като му дадат WWE титлата. От друга страна още в първите си дни в главния ростър Keith Lee получава мега пуш, за разлика от многото други от NXT, които само джобят първите години в главния ростър, преди да получат зелена светлина. Въпросът е сега дали ще го намесят във враждата за WWE титлата или ще го пратят да враждува с Bobby Lashley и компания. 

Този път Sasha Banks и Bayley се раздадоха на макс, действаха като истински отбор, дори облеклото им беше в еднакъв цвят. Този мач много ми хареса. То си е кеф да гледаш как Nia Jax и Shayna Baszler биват доминарани за разлика от всеки друг път. И все пак се радвам, че накрая Jax и Baszler победиха. Когато няма смени на титлите всичко става монотонно и омръзва. 

Мачът между Lashley и Crews също беше много добър. Аполо по нищо не отстъпва на Лашли по атлетичност, а май дори на моменти е по-добър. 

И кулминацията на вечерта. Ето така се прави. Двамата дебелаци се поизбиха, а накрая Roman Reigns им отмъкна титлата без много да е участвал в мача. Самият Роман играе перфектно ролята на лошия. Всеки негов жест е от значение. В самия мач не ми хареса, че пак пак потрошиха ринга след суплекс от горното въже. То това беше оригинално когато го направиха Big Show и Brock Lesnar, след това просто се изтърка. 

• Upvote 4
Metzgermeister

Аз пък се радвам, че Кийт Лий би Ортън, макар и да ми изглежда още малко неуверен в главния ростър, но ми е повече от нелепо да бъде сравняван с неадекватници като Отис. Ортън не трябвало да джоби на новобранец. Е, добре тогава, новите лица как да ги градят? Или най-добре изобщо никой да не дебютира, щото щом идва от "NXT" по презумпция е джобър и няма нищо, което може да направи, за да промени този факт, а целите шоута да са само мачове и сегменти между Ортън, Рейнс и още двама-трима неанатемосани, при което обаче неизбежно ще има нови оплаквания, че гледаме едни и същи лица до откат десетилетия наред. Че смарковете мрънкат, мрънкат, но и кежуълите май понякога не знаят какво искат. Разбира се, че не всеки дебютант ще бъде the next big thing, но не е хубаво да сме толкова предубедени.

Изкефи ме и как Шейна изнасили и двете си опонентки и спечели почти собственоръчно отборните титли. Радвам се, че Винс най-накрая ѝ гласува доверие. Един легитимен badass си е тя и дано продължи да размазва. Хубавото е, че много лесно могат да букнат двете с Ная да загубят титлите, защото историята помежду им е, че не са стиковани като отбор и във всеки момент може да се пропукат и едната да търнне на другата и когато това стане, никоя от двете няма да излезе слаба.

Враждата на семейство Мистерио срещу Месията и рижавия му последовател трябваше да достигне своя blow-off на предното ППВ и вече започва да се изтърква, а на всичкото отгоре обявиха и пореден мач между Рей и Сет на следващия "RAW". Стига вече, дано не стане като с враждата на Рейнс и Корбин, дето се проточи половин година. Ега Ролинс му извади и другото око най-накрая на тоз пуст миджет и да се свършва! :suicide:

Поздравления на Лейшли за титлата, искаше ми се МВП, който без катинарчето изглежда странно, между другото, да я държи, но това няма да стане. И все пак Боби и Шелтън също са ветерани и не са кой знае колко по-млади от мениджъра си - тримата са на обща възраст около 130 години :wacko:

Не съм много доволен от риюниъна на Бунтовническия отряд като таг тийм (Сара Лоуган обяви пенсионирането си от кеча и на всичкото отгоре в момента с Ерик от Викингите чакат и те чаве, та няма възможност да се завърне скоро). Време беше Лив да получи индивидуален пуш, според мен, а и готик гимикът, който използваше от началото на годината, имаше потенциал. Руби пък изобщо не я възприемам като нещо особено - слаба е на микрофона и е дори леко отблъскваща на визия. Ако ще пушват зеленокоса пънкарка, по-добре да бъде Шоци Блекхарт, когато изкласи от "NXT", само да ѝ махнат инфантилния мини танк, с който излиза.

И накрая да обърна малко внимание на главния мач. Когато Финта излезе пръв, усетих, че нещо не е наред и действително Строуман го нападна, а бачи Роман се скатаваше в съблекалнята до последно. Малко ми е странно да го градят като някакъв опортюнист, защото не му отива да играе пъзльо, дето бяга от битка, но същевременно винаги у него е имало някаква арогантност, така че съм сигурен, че ще достави като хийл, а и реално е най-дребният участник в мача. Доста бързо му дадоха титлата, но в крайна сметка той не я е и губил. Броун напълно очаквано изяде туша, защото, уви, е най-малко звезда от тримата. И все пак ми е странно да бъде и той поставен в кюпа с лоените топки - човекът си има напълно адекватна физика, според мен.

• Upvote 7
  • Like 1

neshev

Засега градят Reigns добре, макар и booking-ът да е сходен с този на Brock Lesnar. Имаше логика да изиграят този мач така, защото щеше да дойде пренаситеност с трима heel-а едновременно. Strowman и Bray не работят добре на ринга. Специално Bray отново се е ошишкал и кардиото му умря на втората минута. Направиха големия spot със счупването на ринга и голямото куче дойде да огризе кокалите. Харесва ми доста маниерите му, харесва ми, че е по-агресивен. Този Reigns ще мачка отвсякъде и почти собственоръчно възроди интереса към ME-а в Smackdown.

В Keith Lee има потенциал, но и той ще трябва да отслабне и да се нацепи, няма как. Иначе е атлетичен за размерите си и се движи добре. Нормално е да залагат на него, защото имат нужда от големи момчета. По едно време залагаха на cruiser-и, но като опре ножът до кокъла, винаги ще дойдат големите батковци да оправят нещата, няма как. Пък на самият Keith Lee му дадоха сериозен push по време на Survivor Series, после направиха и момент с Brock, сега пък размаза Orton, а даже и на RAW го предпазиха. Тъй че го чакат само добри неща.

Също ще се разчита и на Dominik Mysterio. Това копеленце се вписа много силно, страхотен face е. Мачът беше много надъхващ, с добре разказана история.

Друго какво ми направи впечатление.

Big E най-накрая получава solo push и няма да се изненадам този push да го доведе до мач за титлата на WM. Не ми хареса този segment в Talking Smack, където The Miz му обяснява как трябвало да заебе комедията, защото шефовете не го харесват. С две думи казаха, че кечът е фалшив, което е пълен абсурд. Мачът със Sheamus беше приличен и могат да разкажат добра история с Big E. Защо да не видим и една вражда с Kofi, мисля че ще му дойде доста добре на babyface персоната. 

Lashley спечели титлата, което е добре дошло. За мен Lashley спокойно може да е ME атракция на нивото на Lesnar, но просто Vince не го вижда така, което е разбираемо донякъде, но е добре, че му дават шанс да държи midcard титлата, където може да направи добри вражди. Не изключвам MVP да се обърне срещу него от завист. Женският мач беше с доста интересен финал и чакам с нетърпение как ще развият нещата в Петък. Riddle и Corbin направиха може би най-слабия мач за вечерта и изглежда враждата им няма да приключи, което е кофти. По принцип съм фен на Corbin, но има нужда от освежаване на образа и разнообразяване на самите вражди. За кой път гледаме как губи мач и после атакува победителя backstage?

Доволно PPV. WWE са в подем в момента и шоутата ми изглеждат интересни, дори и с фалшивите фенове. 

• Upvote 3
  • Haha 1
Yulian
On 8/31/2020 at 5:03 AM, romanreigns989898 said:

Никога не се филмирам. Броун казваш е мега здрав и си мислил че той ще бие ама аз бях правия Роман Рейнс е победил 😉 А ти уж си сигурен че Броун аз никога не се лъжа и Роман е новият Универсален шампион 😉 а ти каза че си сигурен ама се излъга а аз винаги съм сигурен така че мълчи аз познах! 😉

Хич не се филмираш даже...

• Haha 2
  • THE ENEMY unpinned this topic