Jump to content
Българското Кеч Общество

Защо не се записахте в Сезон 8 на Мафия?

The Olimpic Hero

Recommended Posts

THE ENEMY
10 minutes ago, Radox said:

Е нищо, сега ще е ултра-сезона 9 ;)

Ако е на есен, има шанс.

1 minute ago, neshev said:

Диалогът в тролене с клипове ли се състои? Да знам на какъв език да комуникираме. :lol:

Бяхме се разбрали за някакъв относителен общ график, или поне аз останах с такова впечатление. След като се дадоха индикации, че няма да си сътрудничим, обръщението беше напълно сериозно. Съборете шибаната стена. :D

• Upvote 1
  • Replies 36
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• hacky

5

• Radox

5

• THE ENEMY

3

• neshev

3

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Тъй като е зададен въпрос ще кажа няколко причини, макар чр точно нешев и Olimpic ме познават и знаят при мен какви са причините. Ще започна само с мен по ред на номерата;   1. Пренасищ

Ебати ненужната тема. Скоро да очакваме ли - Защо не срахте днес? Реално по тази игра запалени стабилно са 5-6 души, другите са междинни участници, които явно просто нямат нужното време през лятото. Н

След като 8 сезон пропадна, нека потърсим причините.   Кажете какво ви попречи да се запишете в сезона?   - Липса на време, работа, лято е   - Скандалите около последните

neshev
8 minutes ago, THE ENEMY said:

Бяхме се разбрали за някакъв относителен общ график, или поне аз останах с такова впечатление. След като се дадоха индикации, че няма да си сътрудничим, обръщението беше напълно сериозно. Съборете шибаната стена. :D

Това ли е проблемът? :unsure:

Сериозно, след като редовен сезон, с месец пауза, събра едва 8 човека, последното на ума ми е да мисля за ОМЕРТАТА и как да не ви настъпя. В момента, когато няма хора за един нормален сезон, всички "графици" отиват на майната си. Единствените ми надежди са в Radox, който за мен има правилния подход.

Мнението ми за ОМЕРТАТА е ясно, споделял съм ти го много пъти. Ще го напиша и тук за да е ясно. ОМЕРТАТА е една чутовна тролня, която успешно разцепи Мафията. Аз няма как да я подкрепям или да "преговарям" с нея. 

Иначе не се боря за нищо. Просто някой трябваше да се нагърби. Все повече се убеждавам, че една чиста, и най-вече честна Мафия в BWC, е загубена кауза, но се мъча да правя нещо. Иначе най-лесното е да вдигна ръце и да насера. Но според мен, за бъдещето на играта, трябва да има ясни правила и те да се спазват. Това е. Ако останалите искат друго, нека да се записват в ОМЕРТАТА, поне да е ясно.

• Upvote 1
Radox
50 minutes ago, THE ENEMY said:

Ако е на есен, има шанс.

Преди 1 септември нема да е. Нека има изгладняване за Мафия :D

• Upvote 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

hacky

Аз даже бих казал, че трябва да се гони края на септември, форума е празен, няма смисъл, хората излязоха НАВЪН, на повечето не им пука дали е мафия, омерта или КУРНЯ, дали 3-4 човека са се отказали, защото не им харсева дадено нещо в един сезон не ефактор, щом преди имаше глад за играта и се записаха за 10 минути - 16 човека, то просто сега няма хора, септември-октомври ще има хора.

• Upvote 2

694803838_Annotation2019-03-14101116.jpg.c13a522cd7441786b006a3d8e92d275c.jpg 
Сайт за българските фенове на комикси - insaneaddiction.tk

Radox

Добре, ще го правим още по-късно ако трябва. Важното е да поутихне пренасищането и да има ГЛАД ЗА МАФИЯ! :D

• Upvote 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

yaripim

Чисто и просто,от 1-ви до 20 юли бях в отпуска. Баш тогав,а ако се беше пуснал сезона,веднага се записвах. Той взе,че почна (или както чета ) не е почнал, ден -два преди да се върна на работа, тая мръсна дума работата. На бачкането не мога да влизам,от телефон е кенеф да се следи, още повече да се пише. Или ще съм макс в играта или не, путкенско -аматьорски извинения от сорта на :ма то няма да мога да следя много и т.н.т не са ми в стила,за това не се записах.

• Upvote 1

3kuoda.gif

StoneColdFaN

Накрая враждата на годината ще бъде "ОМЕРТАТА срещу играта Мафия". :)

• Facepalm 1
Radox
2 hours ago, yaripim said:

Чисто и просто,от 1-ви до 20 юли бях в отпуска. Баш тогав,а ако се беше пуснал сезона,веднага се записвах. Той взе,че почна (или както чета ) не е почнал, ден -два преди да се върна на работа, тая мръсна дума работата. На бачкането не мога да влизам,от телефон е кенеф да се следи, още повече да се пише. Или ще съм макс в играта или не, путкенско -аматьорски извинения от сорта на :ма то няма да мога да следя много и т.н.т не са ми в стила,за това не се записах.

Добре, че в МЕГАСЕЗОНА под номер 9 няма да има значение как пишеш и ще участвуваш ;)

• Upvote 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Dudley

Мега сезона дано да е края на Ноевмри , че тия с поканите като гледам , 1/4 нямат намерение да играят. 

• Haha 4
StoneColdFaN

Имам усещането, че ако не се съберат достатъчно желаещи в МЕГА СЕЗОНА - Радох ще нахрани целия форум. :(

Edited by StoneColdFaN
  • Haha 2
  • Sad 1
The Pain

Ами никога не ме е кефила тази игра, спамили са ме в чата да се записвам, но лично за мен е доста лимитирана и безинтересна :D  Отделно като страничен наблюдател имах чувството, че в понеделник почва Сезон 3, в петък почвате сезон 4, почвате сезон 6 без да сте нагласили както трябва сезон 5, а правите и идеи и концепции за сезон 10 примерно... :D Всичко това много ми прилича на безкрайните драфтове, сплитове, ребрандване на WWE...уж ново начало, свежи нови мейн евентъри ама накрая пак същия кур

Edited by The Pain
  • Thanks 1
  • Haha 2

9MLnN5Y.gif

Chicky Ricky

Аз и никога няма да се запиша за Мафия, щото съм бавноразвиващ 😕 Може някой ден ,ако ми платят началниците да се запиша за Омерта 

Edited by Chicky Ricky
  • Upvote 1
  • Haha 2
  • Sad 1