Jump to content

MAFIA 7.5 - VICE CITY (Официална тема)

THE ENEMY

Recommended Posts

Глас за dimtiham, за сега. Да тийзваш роля още първи ден не ми се струва логично. Ест. до края на деня може и да сменя.

Пуу, то човек докато напише и два коментара,  да се чуди човек как да реагира...

То накрая на деня може и да се смени де, реално те първа се разписват хората..

@damtihamкато тийзваш роля толкова рано нали знаеш че шанса да те разбере какъв си е еднакъв и за мафията и за гражданите..

Ако не ние, то мафия ще го изгони с това тийзване. Ест. варианта е да е роля, която не може да изгърми в нощната фаза и просто да иска да си хабят патроните, както беше последните дни т.е. нощи на предния сезон. Друга логика няма.

5 minutes ago, kabakov said:

Ако не ние, то мафия ще го изгони с това тийзване. Ест. варианта е да е роля, която не може да изгърми в нощната фаза и просто да иска да си хабят патроните, както беше последните дни т.е. нощи на предния сезон. Друга логика няма.

По-това което написа сега, изглежда че го смяташ за мирен гражданин, което си противоречи с факта, че го номинира в предишния си пост.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Не знам с какво съм ви станал съмнителен честно казано, бях един от първите, които писаха така че не виждам какво по различно мога да напиша. И на мен ми е странен Чотуде, но прекалено бързо му се нахвърлиха хора, което ме кара да мисля, че не е той човека за днес. Нешката, въпреки че ме предлага за изгонване, виждам логика в думите му, но само не мога да разбера защо избра тези хора, а не примерно Радокс, Олимпик или някой друг. Дамтихам за мен е гражданин, не мисля, че би почнал по този начин играта ако беше мафиот, да си слага мишена на гърба. Абсолютно нямам някакви възгледи към някой, че е сигурен мафиот, може би Радокс ми се набива на очи. Всеки сезон се оправда като путка, че е гражданин без роля, да ама един път може да се падне мафиот и съм сигурен, че би почнал по същия начин, също веднага след като Нешев даде имена за които би гласувал веднага Радокс се присламчи към него. Така че глас за Радоксиньо за сега.

3 minutes ago, Jack Bauer said:

По-това което написа сега, изглежда че го смяташ за мирен гражданин, което си противоречи с факта, че го номинира в предишния си пост.

Просто разсъждавам, защо аджеба почва с разкриването на евентуална роля. Просто не виждам никаква логика в това.

BrockLesnar

Еми Дамтиханския наистина гръмна с този тийз, определено,  странен ход, но не бих казал, че е мафиотски, просто няма логика толкова рано да се опитва да прави филми.  Олимпик с 1 дълъг пост само,  слабо като за него, но ще го отдадем на пиянството. Засега няма да си променям гласът, но съм твърдо за да бъде изгонен играч още днес, така че ако се налага мога да сменям, все пак само ако е за играч към който имам поне някакви съмнения. 

Guilt is like a bag of fucking bricks. All you gotta do is set it down.

ezgif-2-3f18a4f68ec4.gif

4 minutes ago, Mariyan01 said:

Нешката, въпреки че ме предлага за изгонване, виждам логика в думите му, но само не мога да разбера защо избра тези хора, а не примерно Радокс, Олимпик или някой друг. 

Щото знае, че нас посмъртно не може да ни изгони, особено пък в Ден 1...

6 minutes ago, Mariyan01 said:

Абсолютно нямам някакви възгледи към някой, че е сигурен мафиот, може би Радокс ми се набива на очи. Всеки сезон се оправда като путка, че е гражданин без роля, да ама един път може да се падне мафиот и съм сигурен, че би почнал по същия начин, също веднага след като Нешев даде имена за които би гласувал веднага Радокс се присламчи към него. Така че глас за Радоксиньо за сега.

Внимавай докато се обърнеш да не се окаже, че се е набутало у дупарата... Не съм се присламчил към никой, подозирам дамтихам и ЧОТУДЕ от началото на деня, не се излагай...

Чети малко, преди да пишеш простотии ве...

35izpu1.jpg

kabakov: 1 глас (BrockLesnar)

Radox: 1 глас (Mariyan01)

damtiham: 1 глас (kabakov)

BrockLesnar: 1 глас (Farest)

Чотуде: 3 гласa (hacky, Radox, neshev)

За изгонването на играч са ви нужни 7 гласа.

ЧОТУДЕ
1 hour ago, neshev said:

В играта на ЧОТУДЕ има доста проблеми. Лигавнята в началото е може би приемлива за неговия gimmick. Но след като пуснах теорията, че има двама мафиоти и врачка, той веднага заяви това за истина. А в тази игра, сигурността е червен флаг за мен. После има пост, в който той отказва да поеме отговорност. Тръгва по посока неактивни граждани и твърди, че трябва да спасим този, който е събрал най-много гласове. Общо взето, играе абсолютно насрано. Ако има някой, който се вписва в ролята на Врачка този сезон, това е той. Изключително предпазлив, гледа да бяга от вота, но гледа и да е активен, че да не бъде той самият линчуван. 

Не, казах, че ако гласувам в последните минути за някого в пияно състояние ще е хубаво да го спасите, тъй като ще е гражданин, което беше самоирония, защото в миналия сезон си смених гласа от мафиот на пияна глава и за малко да го спася. Явно трябва да пояснявам всеки път когато се шегувам. Колкото до врачката и мафиотите - ами разбира се, че ще твърдя, че са двама мафиоти и врачка, при положение че е обявено, че има врачка. Няма как да са трима или един. И в миналия сезон говорих с убеденост, че има останали двама мафиоти, но бърках тъй като беше само Дъдли. Тоя път е доста по-вероятно да съм прав, даже бих казал, че ще е странно, ако не съм. И не, не бягам от глас - можеш да провериш играта ми в предните сезони, никога не съм напирал за гонене на даден човек в ден 1. Винаги ставам по-агресивен от ден 2. Това, че ти имаш някакви шаблони как трябва да играе един гражданин не значи, че се вписвам в тях.

Untitled.jpg.6cffe6d78a174fa266602411f53c66c9.jpg

И аз гласувам за ЧОТУДЕ, няма човек когото да подозирам в ден 1, така че ще играя с масата.

15 minutes ago, Radox said:

Щото знае, че нас посмъртно не може да ни изгони, особено пък в Ден 1...

Имаш донякъде право за това, защото повечето ги е страх да гласуват (нямам си и на идея защо), но да си слагаш така имунитет не е правилно.

15 minutes ago, Radox said:

Внимавай докато се обърнеш да не се окаже, че се е набутало у дупарата... Не съм се присламчил към никой, подозирам дамтихам и ЧОТУДЕ от началото на деня, не се излагай...

Чети малко, преди да пишеш простотии ве...

Нещо много се жегна май, ГОСПОДИН МАФИОТЕ!

Сега мариян пише с една идея по агресивно, сякаш да опровергае думите на нешев и да избяга от радара.

11 minutes ago, hacky said:

Сега мариян пише с една идея по агресивно, сякаш да опровергае думите на нешев и да избяга от радара.

Добре искам да ми кажеш как да се избавя от съмненията по друг начин след като няколко човека казаха, че биха гласували за мен?

ЧОТУДЕ

Аз гласувам за гражданина без роля Prince10. Странен ми е с това обяснение в любов към Олимпик още в началото. Не е истина, ако ме изгоните, защото съм на рожден ден - страхотен довод. Трудно да играя агресивно, при положение че знам, че почти няма да влизам в решаващите моменти от фазата. По-късно ще се включа със снимка на средния ми пръст от трапезата.

Untitled.jpg.6cffe6d78a174fa266602411f53c66c9.jpg

The Olimpic Hero
1 hour ago, Radox said:

Също така и Олимпик е на подобно мнение за ЧОТУДЕ,

Аз за ЧОТУДЕ мисля, че абсолютно нищо не съм написал в този сезон. Не знам от къде го изкара това, че имам някакво мнение за ЧОТУДЕ. Тотално 50 на 50 ми е ЧОТУДЕ. Той е един от тези играчи, на които никога не мога да разбера стила. Вътрешното ми усещане е, че вотът ще е грешен, но знам ли... Сякаш не ми се гласува против ЧОТУДЕ.

Иначе за damtiham. Честно, не му разбирам хода. За какво ще си слага тази мишена. Мъча се да намеря някаква логика. Ок, подозираме го, но какво от това. Просто заявява някаква роля. Защо? Реално той така се превръща в труп. Ако не бъде убит през нощта, ние колко ще издържим, че да не го убием след това. Странен ход ми е, адски странен.

Принципно Мафиот винаги би блъфирал роля, но ако е абсолютно сигурен, че той е следващият. Това, че двама-трима човека сме го заподозряли значи ли, че задължително е следващият изгонен. Не мисля. Та тук пак идваме до въпроса защо ще заявява роля? 

@damtiham, дай някаква логика. Защо заявяваш тази роля? Ако не те бяхме заподозряли щеше ли да го направиш? Абе дай нещо повече, да еба...

2 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Аз гласувам за гражданина без роля Prince10. Странен ми е с това обяснение в любов към Олимпик още в началото. Не е истина, ако ме изгоните, защото съм на рожден ден - страхотен довод. Трудно да играя агресивно, при положение че знам, че почти няма да влизам в решаващите моменти от фазата. По-късно ще се включа със снимка на средния ми пръст от трапезата.

Аве, да еба, аз ли съм сляп, какво е? Къде си го видял това обяснение в любов на Prince към мен. Заявил е даже, че съм му подозрителен. Та аз ли съм сляп, ти ли пишеш небивалици, нещо не разбирам. Това малко като това на Radox, където е написал, че имам някакво мнение за ЧОТУДЕ.

Е как къде е. Писа че си направил уникално изказване, както и че БИ ИГРАЛ С ТЕБ до края, от 1 пост вече си измисли стратегията до края на сезона :D

35izpu1.jpg

The Olimpic Hero

Ок, видях го, да. Проблемът е обаче, че нямах Next Level стратегии в поста ми, за които Prince10 явно се е филмирал, че имам, хахахах. Просто вчера бях пиян и написах пост, че съм пиян. Не трябва да се търсят някакви допълнителни логики.

10 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Аз за ЧОТУДЕ мисля, че абсолютно нищо не съм написал в този сезон. Не знам от къде го изкара това, че имам някакво мнение за ЧОТУДЕ. Тотално 50 на 50 ми е ЧОТУДЕ. Той е един от тези играчи, на които никога не мога да разбера стила. Вътрешното ми усещане е, че вотът ще е грешен, но знам ли... Сякаш не ми се гласува против ЧОТУДЕ.

Иначе за damtiham. Честно, не му разбирам хода. За какво ще си слага тази мишена. Мъча се да намеря някаква логика. Ок, подозираме го, но какво от това. Просто заявява някаква роля. Защо? Реално той така се превръща в труп. Ако не бъде убит през нощта, ние колко ще издържим, че да не го убием след това. Странен ход ми е, адски странен.

Принципно Мафиот винаги би блъфирал роля, но ако е абсолютно сигурен, че той е следващият. Това, че двама-трима човека сме го заподозряли значи ли, че задължително е следващият изгонен. Не мисля. Та тук пак идваме до въпроса защо ще заявява роля? 

@damtiham, дай някаква логика. Защо заявяваш тази роля? Ако не те бяхме заподозряли щеше ли да го направиш? Абе дай нещо повече, да еба...

Аве, да еба, аз ли съм сляп, какво е? Къде си го видял това обяснение в любов на Prince към мен. Заявил е даже, че съм му подозрителен. Та аз ли съм сляп, ти ли пишеш небивалици, нещо не разбирам. Това малко като това на Radox, където е написал, че имам някакво мнение за ЧОТУДЕ.

Сега се сетих, че като беше мафиот ти направи странен ход в първи ден ,когато те заподозряха някой граждани, но точно защото беше заподозрян можеше д аказваме че сигурно мафията затова не те маха. Сега ако дамтихам е мафиот може д аправи подобен ход като загатва нещо и след това да се оправдава, че затова не го махат. Просто разсъждавам.

ИЗВЪНРЕДНО!

The-Miami-Herald.jpg

ИЗВЪНРЕДНИ НОВИНИ:

Младеж отвлечен посред бял ден на централна улица в Маями!

amador.jpg

Докато се разхождал съвсем спокойно по улицата, черна кола спира на метри до Mariyan01, след което от нея изкачат маскирани лица, нокаутират го с юмруци и го вкарват в багажника и отпрашват в неизвестна посока с 200! Това поне твърдят очевидци на събитието.

Експерти коментират, че Мариян е бил отвлечен от вихрещата се безнаказано мафия в града, но техни колеги контрират, че самия той е възможно да принадлежи към мафиотските структури и да е инсцинирал собственото си изчезване като камуфлаж. Нашите журналисти ще следят развитието на темата.

Ще помоля @Mariyan01 да не пише в темата за момента. И без това сигурно ще му е трудно да го прави от багажника.

До останалите играчи:

Какво се случи с Mariyan01 засега остава мистерия. За него не можете да гласувате.

След отвличането активно в играта остават 11 играчи, така че са ви нужни 6 гласа за изгонване!

След малко ще направя ъпдейт на вота.

The Olimpic Hero
1 minute ago, hacky said:

Сега се сетих, че като беше мафиот ти направи странен ход в първи ден ,когато те заподозряха някой граждани, но точно защото беше заподозрян можеше д аказваме че сигурно мафията затова не те маха. Сега ако дамтихам е мафиот може д аправи подобен ход като загатва нещо и след това да се оправдава, че затова не го махат. Просто разсъждавам.

Ами да, но моето не е било заявяване на роля в Ден 1. Различно е. Аз тогава просто написах, че съм искал да се падна мафиот, но не съм се паднал. Това на damtiham днес е доста по-голямо/подозрително от моето сякаш. Той така си подписва смъртна присъда, дали през нощта, дали от нас на следваща дневна фаза. Пак казвам, ако е сигурен, че ще го елиминираме, е Ок ход, защото просто спечелва един ден повече на Мафията или елиминиране на мирен гражданин вместо мафиот чрез вот, но както казах и в горния пост, не мисля, че е бил убеден, че ще бъде елиминиран. Та доста от нищото идва това заявяване на роля.

Ето го ве, @THE ENEMY започна с продуцентските си номера, казах ви. Това копеле ще ни ебе майката на играта. :( Ще ни върти, както си иска, но записали сме се, ще трябва да го траем. Ще ни прави такива номера, ще ни блъфира. Гответе се да играем и играта с него и да мислим какво цели с всеки подобен ход, като това отвличане на Mariyan01.

8 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Ето го ве, @THE ENEMY започна с продуцентските си номера, казах ви. Това копеле ще ни ебе майката на играта. :( 

Да, докато се усетиме и ни го бутна у дупарата, наеба ни с 200...

Иначе ти дано казваш истината за напиването, както каза за спирането на тока миналия сезон, че иначе ше си ебе путката майна за гражданите...

35izpu1.jpg

The Olimpic Hero

И сега какво трябва да правим, трябва да мислим какъв е Mariyan01, но това евентуално ще го оставим за утре, но... Ще напиша сега, поне докато имам мисъл в главата си някаква за този случай.

1.Mariyan01 е мирен гражданин, за който THE ENEMY иска да ни филмира, че е мафиот...

Обаче тук идва лошият вариант на точка 1 и подточка 1.1...

1.1.Mariyan01 е мирен гражданин, но понеже е отвлечен от мафиотите, вече ще е мафиот, един вид ще смени ролята си. Дроп, дроп, дроп...

2.Mariyan01 си е бил мафиот от началото. Не го вярвам...

Еми кажете ми, какво да направя сега. Ще трябва да мислим какво е в главата на THE ENEMY. Ебава ли майката на играта на Mariyan01, може би да, но все пак ще трябва да изчакаме следващи новини от THE ENEMY. Дроооооп, чуек, дрооооооп.

ОЛИМПИК, И МЕНЕ МЕ ТРЕСЕ ПАРАНОЯТА ВЕЧЕ, ЧУЕК! НАСИРААААААААААААААААААААААМ!!!! 

ЗАЩО ГО НАПРАВИ, ЕНИМИ, ЗАЩОООООО!!!

35izpu1.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...