Jump to content

Милен Цветков загина в катастрофа

Radox

Recommended Posts

ShiningWizard

Всъщност прав си. Ако легализират херцата и изобщо всички наркотици, по-рано ще се отървем от ненужните морални джобъри.

Edited by ShiningWizard
Radox
12 minutes ago, ShiningWizard said:

Всъщност прав си. Ако легализират херцата и изобщо всички наркотици, по-рано ще се оттървем от ненужните морални джобъри.

Първо трябва да се отървем от тия, които пишат простотии като оттървем май.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

ShiningWizard
9 minutes ago, Radox said:

Първо трябва да се отървем от тия, които пишат простотии като оттървем май.

image.jpeg.32906bdaa2e981a7f0f5bd3d1d2cd7c2.jpeg

• Haha 3
  • Wank 1
  • 2 weeks later...
Loop

Не е по казуса с Милен Цветков, но е като подготовка на къде ще да отиде и той, и прецених, че тази тема е най-подходяща.

https://news.lex.bg/съдът-оправда-йоан-матев-за-убийствот/

https://www.dnes.bg/temida/2021/03/12/sgs-reshi-ioan-matev-e-nevinen-za-ubiistvoto-na-georgi-v-borisovata.483070,3

Това е изказано и от други в коментарите под новините, но отвсякъде бие на подготовка за изчезване. Ето ви я схемата, дето разните лешпери като убиецът от "Соло" и подобни (дори не говоря за големи риби тип братя Галеви и други избягали от това ниво) разкриха, демонстрираха, а ние все още си траем...

Edited by Loop
  • Upvote 2
kabakov

Е то кога е имало осъден по някое от "шумните" дела в последните 20+ години? Може би само медицинската сестра, ама там има запис и просто нямаше как да избягат от присъдата. Всички останали резултатът ще е същия. И за убиецът на Милен Цветков, и за Цецо КТБ-то, и за Галеви, и за Черепа, и още, и още.

• Upvote 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

ShiningWizard

Казусът "Соло" е честно казано ужасяващ. Да те убият за нищо по толкова брутален начин и то не в някакъв краен квартал на София, а в центъра! 

• Upvote 1
Radox
8 minutes ago, kabakov said:

Е то кога е имало осъден по някое от "шумните" дела в последните 20+ години? Може би само медицинската сестра, ама там има запис и просто нямаше как да избягат от присъдата. Всички останали резултатът ще е същия. И за убиецът на Милен Цветков, и за Цецо КТБ-то, и за Галеви, и за Черепа, и още, и още.

За Цецо КТБто не бързай да даваш оценки, щото накрая може верно да се окаже, че е бил поредния ебан от Бочко и сие, защото не им е играл по свирката.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

• 4 weeks later...
Radox
  • Upvote 6

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rise of Thunder

Днес го четох. Навехнат глезен, чуек.

jobber91

Нищожества.

Сигурен съм че ако жертвата не беше популярно лице, като Милен Цветков, ами аз например (често минавам през това кръстовище) случаят отдавна да е забравен, а убиеца вече щеше да е на свобода.

Но също така съм сигурен, че ако наркоманчето беше ударило джипа на ББ, още на първата седмица щеше
да е с доживотна.

• Upvote 2