Jump to content

Тема за вашите контроверсиални мнения

The Pain

Recommended Posts

7 hours ago, Himler said:

Пайпър Нивен е най- хубавата жена в ростера.

Беше, но 

spoiler ot RAW

Spoiler

Nia Jax 

си върна тази позиция. 

5 hours ago, ShiningWizard said:

Максин Дюпри или смърт!

Максин е сладка, но е далеч от класата на 

Spoiler

Ная Джакс. 

Аз като човек, който слуша главно чалга и не разбиращ от метъл, съм тотално съгласен, че Metallica е най-великата група в жанра. Аз имам знам сума ти и песни, като Sad but True, Nothing else matters, Enter Sandman и т.н. Но най-любимата им песен си остава Unforgiven.

18 minutes ago, Mariyan01 said:

Аз като човек, който слуша главно чалга и не разбиращ от метъл, съм тотално съгласен, че Metallica е най-великата група в жанра. Аз имам знам сума ти и песни, като Sad but True, Nothing else matters, Enter Sandman и т.н. Но най-любимата им песен си остава Unforgiven.

Чакай малко сега, колега. Коя Unforgiven ? 1, 2 или 3  ?

Иначе по темата - Уди Алън е един олвърхайпнат, прехвален и надценен режисьор. Има някакъв такъв дразнещ опит за създаване на някаква мега изкуствена динамичност, душевност и лекa шантавост във филмите му, а героите му да са с объркани животи и съдби. И всичко това поднесено под формата на лек хумор, демек с леки комедийни елементи. Може би това му е гимика, не знам. Но всичко ми идва прекалено Over the top, малко too much.

Не мога да разбера какво толкова го възхваляват, че е wow толкова оригинален, wow толкова иновативен,

Може би единственият негов филм, който ми допада е Вики, Кристина Барселона. Ама то туй е заради малката палава Пенелопе Круз 😘

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Някога като гледах ROH от 2005 до 2011та виждах много потенциал в хора като Тайлър Блек,Браян Даниелсън,

Стайлс,Кевин Стийн и Самоа Джо и за мен си бяха бъдещи шампиони в WWE.

Обаче от това инди поколение имаше

един човек, който беше по-добър от всеки един от тях и поне с една класа над тях.

Nigel McGuinness!!!

Nigel-McGuinness-Ring-of-Honor-Champion.jpeg.066677e389f3ca4c471617d65da4a98e.jpeg

9MLnN5Y.gif

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

Значи тоя "рапърчето" Дрейк звучи като някоя миялна машина и просто не разбирам хората какво толкова му харесват

• Upvote 1
  • Like 1
On 9/12/2023 at 8:58 PM, natopor4en said:

Иначе по темата - Уди Алън е един олвърхайпнат, прехвален и надценен режисьор. Има някакъв такъв дразнещ опит за създаване на някаква мега изкуствена динамичност, душевност и лекa шантавост във филмите му, а героите му да са с объркани животи и съдби. И всичко това поднесено под формата на лек хумор, демек с леки комедийни елементи. Може би това му е гимика, не знам. Но всичко ми идва прекалено Over the top, малко too much.

Не мога да разбера какво толкова го възхваляват, че е wow толкова оригинален, wow толкова иновативен,

Може би единственият негов филм, който ми допада е Вики, Кристина Барселона. Ама то туй е заради малката палава Пенелопе Круз 😘

Като цяло съм съгласен, на мен даже Вики, Кристина Барселона не ми е особен фаворит, като изключим Пенелопето и Скарлет, филма е отегчаващ.

Има един друг филм - Scoop със Скарлет и Хю Джакман, който някак поне за мен работи, интересен и леко абсурден сюжет с тъпи, но забавни шеги.

Edited by Jack Bauer

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

• 3 weeks later...

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Haskovliya-e-purviyat-chovek-v-sveta-s-dve-transplantacii-izkachil-nai-visokiya-vruh-na-Kilimandzharo-1924518?amp=true

Тук ще  бъда яко псуван, но според мен този човек е тотално безотговорен и дава  лош пример на другите болни как трябва да гонят супер опасни цели.  Най-  малкото кара семейството си да не може да спи и да се моли да се прибере без да пукне горе в планината. Има  си по- нормални и полезни   цели, които  може  да гони, без да излага на опасност  себе си и  да нарушава спокойното съществуване на близките си. 

Edited by Himler
  • Upvote 3
The Olimpic Hero
On 10/26/2023 at 7:37 PM, ЧОТУДЕ said:

Bump.

Е че то това всеки го знае бе, чоек... Крисчън винаги е бил по-харизматичният. Острието просто е изглеждал по-надъханият от двамата и по-голямата звезда. Чисто е успявал повече да надъха публиката. Но като образ, работа с микрофона, харизма, за мен Крисчън винаги е бил над Острието.

Ми не. Винаги се е виждало кой е голямата звезда в техния отбор от ден 1. Крисчън колкото и да е добър на микрофона, Острието до него просто изглежда на съвсем различно ниво.

Да не съм офтопик, ще кажа, че Брет Харт е най-прехваления кечист в историята. Никога не съм разбирал "манията" по предателя и мрънкач. За сметка на това пък брат му Оуен е един от най-недооценените - в пъти по-талантлив от Брет. 

41 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Е че то това всеки го знае бе, чоек... Крисчън винаги е бил по-харизматичният. Острието просто е изглеждал по-надъханият от двамата и по-голямата звезда. Чисто е успявал повече да надъха публиката. Но като образ, работа с микрофона, харизма, за мен Крисчън винаги е бил над Острието.

Това противоречие трябва да се направи мийм. :D

А цялото прехвалване на такива отрепки като Брет Харт и Крисчън идва от тъпото гуру и ордата му от зомбита. Нормалните хора знаят каква е истината и реалността. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

The Olimpic Hero
3 minutes ago, baikiro said:

Това противоречие трябва да се направи мийм. :D

А цялото прехвалване на такива отрепки като Брет Харт и Крисчън идва от тъпото гуру и ордата му от зомбита. Нормалните хора знаят каква е истината и реалността. 

На тебе за кеч ти е забранено да пишеш, нали знаеш. Пише го в правилата на BWC.

• Haha 1
  • LMFAO 2

34 minutes ago, ShwN said:

Да не съм офтопик, ще кажа, че Брет Харт е най-прехваления кечист в историята. Никога не съм разбирал "манията" по предателя и мрънкач. За сметка на това пък брат му Оуен е един от най-недооценените - в пъти по-талантлив от Брет. 

Няма как да има по - прехвален от утайката Хълк Хоуган. :D 

• Upvote 3
5 minutes ago, The Olimpic Hero said:

На тебе за кеч ти е забранено да пишеш, нали знаеш. Пише го в правилата на BWC.

Така е, защото го разбирам много повече от всеки драскач тук и ви е страх, че казвам само истини и разкривам как стоят нещата. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

5 minutes ago, MJ23 said:

Няма как да има по - прехвален от утайката Хълк Хоуган. :D 

Наскоро ми попаднаха мачове на Хълкстъра от Япония - съвсем различен стил и техника, нищо общо с времената му в WWF/WCW. А и за мен като дете той е бил най-великият, така че тука не мога да се съглася с теб. Като бях малък и спряха кеча, най-близкото нещо беше Гръм в рая и си го следях с интерес. :D В сегашно време дали е най - за мен отдавна не е, но определено е един от великаните. За времето си едва ли някой може да се доближи до него, но пък при Брет винаги е бил кучката на Майкълс.

Todor Atanasov

Присъединявам се към мнението че Брет Харт е един от най-надценените кечисти ever, ако не и най-надцененият. Технически може да си прави добре хватките и да е внимателен с опонентите си, но е потресаващо скучен. Аз не помня някога да ми е харесал негов мач. Не съм го гледал в реално време, но от това което бях слушал и чел за него мислех, че е нещо като Майкълс. И до момента в който стигнах до кеча в интернет. Дотогава бях гледал само хора кано Скалата, Ледения, Гробаря, Енгъл, Хиксовете, Джерико. Разочарованието ми беше огромно. Bret е бил Cena/Hogan на неговата си ера, но определено по-скучен и от двамата. Така и не разбрах как от обикновена тат тийм мишка е станал лицето на компанията при все, че е потресаващо скучен. Скучен образ, скучен на ринга, скучен на микрофона, скука, скука, скука...

Michaels какъвто и боклук да е в живота, като кечист е много класи над Bret. Най-добрите мачове, които съм гледал от 90-те са именно с HBK. В съзнанието ми е останал един тотален мазаляк между него и Vader от Summerslam 96. За хубав мач на Bret не мога да се сетя.

Е, нали уж Лекс Лугър е бил готвен за следващото голямо име, но Брет се налага от само себе си. Май феновете все пак са си го предпочитали по онова време. По-запознатите да кажат.

Първият ми кеч мач, който гледах, беше Брет срещу Мистър Пърфект на една видеокасета. От другите мачове на касетата веднага маркнах на образите на Гробаря и Рейзър Рамон (биещи се съответно срещу Камала и Тед Дибиаси), а Лугър-Йокозуна изглеждаше като най-голямото събитие. Но дори и тотално незапознатите чавета се размазахме тогава най-много на Брет-Пърфект, чисто като кеч и драма. И си личеше, че Брет е естествен фейс, яко харесван от публиката.

Edited by VSB
  • Upvote 1
3 hours ago, Himler said:

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Haskovliya-e-purviyat-chovek-v-sveta-s-dve-transplantacii-izkachil-nai-visokiya-vruh-na-Kilimandzharo-1924518?amp=true

Тук ще  бъда яко псуван, но според мен този човек е тотално безотговорен и дава  лош пример на другите болни как трябва да гонят супер опасни цели.  Най-  малкото кара семейството си да не може да спи и да се моли да се прибере без да пукне горе в планината. Има  си по- нормални и полезни   цели, които  може  да гони, без да излага на опасност  себе си и  да нарушава спокойното съществуване на близките си. 

Напълно съгласен. Това е зорлем да си търсиш белята и дето казваш да правиш излишен риск, а и да тормозиш психически натоварвайки сума ти хора. Подкрепям донорство, радвам се на успешното развитие на медицината в това отношение, но нашият народ хубаво е измислил фрази като “седи си на гъза” и “да би мирно седяло”. В крайна сметка животът може да е идеално хубав и без да си качил връх Х. Не е нещо, дето да ТРЯБВА да направиш, усетиш и постигнеш, че да си струва и да се възхвалява. Дано е здрав човекът все пак, всичко да му е наред след тази работа. 

За Брет Харт аз съм голям фен, но естествено не бих спорил с никого. Разбирам аргумента за скуката. Но пък вкусове различни. Ще дам аналогичен пример. За мен примерно Kurt Angle е много по-велик и интересен за гледане кечист от Скалата, когото намирам за дразнещ, лигав, детински, слаб (на ринга), незаинтересован и т.н. Обаче 99% от хората не са съгласни с мен и моя вкус… и това е ок. За всеки влак нали има пътници. Енгъл-Скалата е горе-долу (за мен) сравнение тип Брет Харт и Attitude ерата. 

16 minutes ago, Loop said:

Напълно съгласен. Това е зорлем да си търсиш белята и дето казваш да правиш излишен риск, а и да тормозиш психически натоварвайки сума ти хора. Подкрепям донорство, радвам се на успешното развитие на медицината в това отношение, но нашият народ хубаво е измислил фрази като “седи си на гъза” и “да би мирно седяло”. В крайна сметка животът може да е идеално хубав и без да си качил връх Х. Не е нещо, дето да ТРЯБВА да направиш, усетиш и постигнеш, че да си струва и да се възхвалява. Дано е здрав човекът все пак, всичко да му е наред след тази работа. 

Ние с теб  сме тюфлеци и не оценяваме какъв ДУХ трябва да имаш за да си готов да умреш по всяко време. Отделно се чудя защо се игнорира това,че шерпите са се качвали десетки пъти без особени проблеми, ама в същото време трябва да лапаме на кандидат самоубийците, които тормозят семействата си 

Edited by Himler
  • Upvote 1
  • Confused 1

По тая логика дай да забраним скачането с бънджи, парашут, парапланери, карането на ски и всякакви екстремни спортове. Човека може би живее втори живот и никой не може да го вини, че иска да си го изживее както той си пожелае. 

Приемате, че има хора за които живота не е само работа от 9 до 5, после да се наплющи вкъщи, да се опъне на дивана и да зяпа Юксел Кадриев и Цитиридис.

• Upvote 2