Jump to content

Вели Георгиева

Hachiko

Recommended Posts

MJ23

Селския парцал само вижте с какви обувки е. Тва не струва и 5 лв от Илиенци. Чакаме @HBK_forever да го поканят още няколко пъти да пелтечи в Съдебен спор и да събере парички за малко по - хубави галоши. 

• Upvote 1
  • Haha 5
hacky

Къде е бил в съдебен спор хбк, линк или не се е случило?

• Upvote 1
Loop

Щом е участвал аз да питам похвали ли се на Нана и адвокат съдия Сотиров как пори всички кат' агнета и ги пълни кат' риби?

• Haha 2
  • Wank 2
prenti
2 hours ago, MJ23 said:

Селския парцал само вижте с какви обувки е. Тва не струва и 5 лв от Илиенци. Чакаме @HBK_forever да го поканят още няколко пъти да пелтечи в Съдебен спор и да събере парички за малко по - хубави галоши. 

Бате тая наистина е ужасна, не бих си сложил кура вътре...

• Upvote 1
  • Thanks 1
  • Facepalm 1
natopor4en
58 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

Тая кво прави с Коко от софията?

Опърдява му кочаня. И оставя следи от доматени люспи. 

• Haha 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Farest

Да, аз съм Коко от софия ден и нощ! Не исках да казвам, защото ще ме подигравате. На MJ ще кажа, ще някой нямаме пари за хубави обувки, няма как всички да сме Бетаджии! 

Относно Велито си прекарваме добре! Как разбрах, че си прекарваме добре? Ами като ме видя искаше да се снимаме и си сложи сиската до мойте гърди. Това означаваше, че иска да си прекараме добре. Естествено, аз не исках, защото мразя да се възползвам от наивни момиченца, но като я качих в баварката дето я зех наскоро, тя си сложи ръката на малкия Коко. Пак и отказах и казах, че ще я закарам в тях. Стигнахме пред тях и тя ме покани вътре. Стигнахме пред пералнята на техните дето има снимка там. Там тя хвана малкия Коко на тясно и вече не се сдържах! Дори не подозирах какво умее това мило момиченце. Правихме каквото правихме и аз се почуствах гадно. Пак го направих! Пак се възползвах от наивни момиченца! След това баварката не можа да запали и тя взе на баща си Вектрата да ме закара до вкъщи. Пристигнахме и там се целунахме. Казах и, че едва ли ще се видим повече, защото не искам да се възползвам от тялото и и от нейната доброта. Тя каза, че така е най-добре но винаги на сърцето и ще пише Коко. Аз и казах, че винаги ще помня момента на страст, червената пералня и вектрата на баща и. Тя почна да хлипа. Аз и казах "недей така бейби, ще има и по-добри мъже от мен". Тя ми каза "едва ли джъст кавали". Така я целунах по бузата и слезнах от вектрата. Сега ми липсва... 

• Like 1
  • Haha 3
  • Wank 3
  • Facepalm 2
hacky
5 hours ago, Farest said:

Да, аз съм Коко от софия ден и нощ! Не исках да казвам, защото ще ме подигравате. На MJ ще кажа, ще някой нямаме пари за хубави обувки, няма как всички да сме Бетаджии! 

Относно Велито си прекарваме добре! Как разбрах, че си прекарваме добре? Ами като ме видя искаше да се снимаме и си сложи сиската до мойте гърди. Това означаваше, че иска да си прекараме добре. Естествено, аз не исках, защото мразя да се възползвам от наивни момиченца, но като я качих в баварката дето я зех наскоро, тя си сложи ръката на малкия Коко. Пак и отказах и казах, че ще я закарам в тях. Стигнахме пред тях и тя ме покани вътре. Стигнахме пред пералнята на техните дето има снимка там. Там тя хвана малкия Коко на тясно и вече не се сдържах! Дори не подозирах какво умее това мило момиченце. Правихме каквото правихме и аз се почуствах гадно. Пак го направих! Пак се възползвах от наивни момиченца! След това баварката не можа да запали и тя взе на баща си Вектрата да ме закара до вкъщи. Пристигнахме и там се целунахме. Казах и, че едва ли ще се видим повече, защото не искам да се възползвам от тялото и и от нейната доброта. Тя каза, че така е най-добре но винаги на сърцето и ще пише Коко. Аз и казах, че винаги ще помня момента на страст, червената пералня и вектрата на баща и. Тя почна да хлипа. Аз и казах "недей така бейби, ще има и по-добри мъже от мен". Тя ми каза "едва ли джъст кавали". Така я целунах по бузата и слезнах от вектрата. Сега ми липсва... 

Няма ли да ходиш да си вземаш бавареца от пред  тях?

• Haha 1
Farest
7 hours ago, hacky said:

Няма ли да ходиш да си вземаш бавареца от пред  тях?

IMG_20200514_163533.jpg

• Like 1
  • Haha 10
  • Facepalm 1
natopor4en
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

Лекичко така. Цаааак 

• Upvote 1
  • Facepalm 2

MJ23
14 hours ago, Farest said:

Да, аз съм Коко от софия ден и нощ! Не исках да казвам, защото ще ме подигравате.

Не си уе, нали ти бях пращал игра за PS4 по Еконт. :( Блиндсайдваш ли ни сега???

• Upvote 1
Radox
1 hour ago, Farest said:

IMG_20200514_163533.jpg

Добре изглежда Тройката от 92-ра, запазена е.

• Thanks 1
  • Facepalm 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Farest
12 minutes ago, Radox said:

Добре изглежда Тройката от 92-ра, запазена е.

Мерси, ама е 2002, гаражна кола, на 20000 км. За 15 хил евро я зех 

hacky
10 minutes ago, Farest said:

Мерси, ама е 2002, гаражна кола, на 20000 км. За 15 хил евро я зех 

Не е ли ситроен не става.

• Haha 3
  • 3 weeks later...
natopor4en
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

• Wank 3

Farest
3 hours ago, natopor4en said:
  Reveal hidden contents
  Reveal hidden contents
  Reveal hidden contents
  Reveal hidden contents
  Reveal hidden contents

1536x2304_34d95e8ac90aa6bf170dabf16492a2d3.thumb.jpg.add002874369b893181418174b4f1a4b.jpg16CA1284-9DB4-4E71-9327-8F31CE940327.thumb.jpg.2a827328fd7d476774d3d99621039130.jpg85E383BF-229D-4AB2-AC77-7CD88CCA1050.thumb.jpg.495a1f40939cc43d0b975570dc9c21d1.jpg

Басии.... Тая знае как да надръви малкия КОКО. Дали се ебе отзаде вече е друг въпрос 

• Wank 1
natopor4en

Да, и там дава. Велинцето обича всякакви видове сексове.

Има две клипчета с нея, ама нз как да ги кача :D 

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

Jack Bauer

Тая съчма някой футболист ли я помпи или е много евтина за тях?

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

natopor4en

По-скоро футбалерите нямат ойро и не мога да си я позволят. Дека не са помирисвали терен от три месеца. :D 

С орязаните си заплатки, с неплащаните си заплатки, ойро от къде ? :D

А Велинцето някаква такава си върти игрити и си прави парити от камерити. #Skrrrrrrrt

dbrm

Я качи клиповете

• Thanks 1

Ще вземете брадите, ве, маняци.

natopor4en

Има проблем и не могат да се постнат. 

Edited by natopor4en

itzo1994

Файловете във vola стоят 2 дни, слаб си, порче. :( 

spacer.png

natopor4en

Тоест е трябвало първо да се далнлоднат ли ? Или.. ?

Както и да е де. Ето още две пикченца на форумната любимка, малкото палаво Велинце. :)

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

• Upvote 1
  • Facepalm 1

Radox

Напоторчен, вече ставаш сериозен конкурент на Pillar за титлата НАЙ-ГОЛЯМ ЧЕКЯР във форумната история.

• Upvote 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.