Jump to content

Better Call Saul/Breaking Bad Universe

The Olimpic Hero

Recommended Posts

HEIDENREICH
On 7/11/2022 at 11:11 AM, The Olimpic Hero said:

Тази вечер шоуто се завръща. @baikiro, как е положението. Спокойно ли ти е или не много?

Cocksucka , така ми спойлиш шоуто ! Като видя че @baikiroи @gboy не са баннати, знам че Ким е останала жива . 

The Olimpic Hero
7 minutes ago, HEIDENREICH said:

Cocksucka , така ми спойлиш шоуто ! Като видя че @baikiroи @gboy не са баннати, знам че Ким е останала жива . 

Факт е. Хем искам да ги банна ако тя умре, хем не искам да спойлвам на хората, които мислят да гледат този велик сериал. Намери някакво компромисно решение...

HEIDENREICH

Банни ги отсега за лоши мисли към сладката путчица Ким и ги върни във форума ако остане жива след края на сериала.

И ако нищо лошо не и се случи !

Няма да понеса да я вкарат в Сливен при мангалките и да и разширят дупчиците с метла !

The Olimpic Hero
3 minutes ago, HEIDENREICH said:

Банни ги отсега за лоши мисли към сладката путчица Ким и ги върни във форума ако остане жива след края на сериала.

Ама тогава пак ще знаеш, че ще е жива? :D

HEIDENREICH

Е не. Ти ще ги върнеш когато намеря време да изгледам сериала и вече знам какво е станало с нея.

Е вярно че съм гледал само до края на сезон 2 и може би ще се наложи да го гледам цялото шоу отначало за да си припомня кой какъв беше.

Даже може би и един rewatch на Breaking Bad за по-добро разбиране на света и запознаване с героите. 

И вече след това може да ги върнеш. 

The Olimpic Hero
2 minutes ago, HEIDENREICH said:

Е не. Ти ще ги върнеш когато намеря време да изгледам сериала и вече знам какво е станало с нея.

Е вярно че съм гледал само до края на сезон 2 и може би ще се наложи да го гледам цялото шоу отначало за да си припомня кой какъв беше.

Даже може би и един rewatch на Breaking Bad за по-добро разбиране на света и запознаване с героите. 

И вече след това може да ги върнеш. 

Ами да, май така е най-добре да постъпим. Най-достойно  и честно е.

baikiro
33 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Ами да, май така е най-добре да постъпим. Най-достойно  и честно е.

Явно аз ще съм Хауърд, а вие с Райх ще сте Джими и Ким. Най-нормалният и честен член на този форум ще стане жертва на двама самозабравили се админи, опиянени от власт...все пак вярвам, че един ден ще бъда отмъстен както и Хауърд ще бъде отмъстен съвсем скоро в BCS! 

• Haha 2
  • LMFAO 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

The Olimpic Hero

@baikiro, @gboy, с @HEIDENREICH взехме достойното решение. Имате право на последни думи.

Разполагате с 24 часа.

Три думи имам за вас, преди да ми дръпнете шалтера!

АСЕН БЕШЕ ПРАВ!

:excl:

BloodReign

Спойлери от последния епизод.

Spoiler

Поредният епизод на невероятно ниво. Това беше краят на една ера. Всички истории се затвориха - стана ясна съдбата на Ким, Гъс стигна до положението от Брейкинг Бад, а парчетата от пъзела как Джими стана Сол окончателно се наредиха. За мен невероятен епизод, единствено се надявам да видим Ким някакси след времевата линия на БрБа.

Не знам дали забелязахте, но аз съм почти сигурен, че следващият епизод ще започне с Уолт, влизайки в кабинета му. Накрая, когато Сол говореше по телефона за негов клиент, който публично мастурбира, това трябва да е референция към Баджър, който Сол първоначално беше объркал, а точно покрай тази случка и Сол и Уолт се срещнаха. Плюс това, че сцената накрая с пълния салон покъртително прилича на тази от първата им среща. 

Предстоят ни 4 невероятни финални епизода.

• Upvote 2
The Olimpic Hero

Най-радващото от всичко е, че се отървахме от един наркоман в лицето на Хауърд. Ето, даже Ким се оказа, че го е виждала да шмърка и на работното си място, срамна работа...

• Haha 3

The Olimpic Hero

Най-великият адвокат в света! Може би любимият ми образ за всички времена в телевизията.

kultaj.PNG

Suffer-H

Олимпик, изключвай рандУм генератора преди да пишеш мнения.

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

baikiro
1 hour ago, The Olimpic Hero said:

Най-великият адвокат в света!

ChuckMcGillBCS.jpg

• Thanks 1
  • Facepalm 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

HEIDENREICH

Аз предлагам да ги баннем @baikiro и @gboyнезависимо от всичко. Така ще запазим Ким и от неприятности в личен план, не само в шоуто.

raquishi
1 hour ago, The Olimpic Hero said:

Най-великият адвокат в света! 

....Е хебеке форевър!

А сега по-сериозно..Тоя сериал беше много добър едно време, препоръчвам го ако не сте гледали. 

image.thumb.jpeg.ff9222f99b8b7a779ba3a78bd78a112f.jpeg

baikiro
1 hour ago, HEIDENREICH said:

Аз предлагам да ги баннем @baikiro и @gboyнезависимо от всичко. Така ще запазим Ким и от неприятности в личен план, не само в шоуто.

Хммм, дали ти пука толкова за Ким или просто си жаден за кръв? :)

• Haha 2

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

THE ENEMY
2 hours ago, raquishi said:

....Е хебеке форевър!

А сега по-сериозно..Тоя сериал беше много добър едно време, препоръчвам го ако не сте гледали. 

И на мен ми е много любим. Сексизъм и дебилен хумор се лее постоянно от всеки епизод, такова нещо днес няма как да бъде заснето. Дени Крейн пък е нещо средно между Винс Макмеън и Доналд Тръмп.:D

Да не е оф топик, все пак ще добавя, че не очаквам това да е последната поява на Ким. Най-малко няма как да не разкажат какво се е случило с нея в последствие, да не говорим че е много вероятно, ако е още жива в тази времева линия, да има интеракция с Gene.

Suffer-H

Жива, жива, но вече е емоционална развалина, захвърлила на вятъра всичките си мечти. Не й давам много време преди да посегне към шишенцето с приспивателни.

Suffer-H

Малко изтърваха топката с новия епизод, половин час гледам някакъв дебелак как нагъва кифли, точно за това чаках с нетърпение 7 дни, да им еба майката... страхотно развитие на Джийн линията. Интересното сега е в какво се е забъркал таксиджията в Албъкърки, можеха да преминат директно на това и да скипнат тоя лайнян филър епизод.

Edited by Suffer-H
  • Upvote 1