Jump to content

Better Call Saul/Breaking Bad Universe

The Olimpic Hero

Recommended Posts

baikiro
22 minutes ago, gboy said:

Много ме кефеше брейкинг бед, но тоя спин-оф така и не го загледах. Атмосферата същата ли е, да знам дали си струва?

Иначе ме интересувя тая Ким каталяса ли? @baikiro , още ли си тука или отиде с вечен бан. 🥲

Ти си един зъл човек, гбой. Дори повече от Джими и Ким...представям си те как стоиш с пуканки и чакаш да пристигне влакът, докато аз съм завързан за релсите... 

• Haha 3

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

The Olimpic Hero

Провокаторите също заслужават бан, а и е по-забавно да удвоим залозите. Ако Ким умре, baikiro напуска форума завинаги заедно с gboy!

• Haha 1
  • Wank 2

Posted (edited)

Добре, момци, работата стана напечена 🥲 

Пускаме нов тренд в туитър #stayAliveKim , за да може чичо ви Джи да не получи бан :beer: Натегнете шоурънърите иначе лошо ми се пише и няма кой да ми довърши темата за комиксите!

П.С. Ако излетя като gboy, се връщам с тролещия си акаунт- @The_Eagle 😎 Стига да се сетя паролата...

Edited by gboy
  • Haha 2

Suffer-H
Posted (edited)

Само аз съм с имунитет щото Олимпик не може без мен, макар и да го крие умело.

Edited by Suffer-H

Кимчето, душичката златна, добре ли е днес? 🥲

The Olimpic Hero
1 hour ago, gboy said:

Кимчето, душичката златна, добре ли е днес? 🥲

https://www.imdb.com/title/tt11630828/?ref_=ttep_ep13

Запиши си тази дата в календара. 15 август, тогава е финалът на сериала и вероятно това е денят, в който за последен път ще посетиш форума.

Беше ми прияно да си пишем, момчета :( Особено напоследък, когато кечът се възроди в НАЙ-ВЕЛИКАТА ФЕДЕАЦИЯ НА СИНЯТА ПЛАНЕТА. 

Извинявам се, ако съм обидил някой, не е било нарочно ... с изключение на @baikiro, който ме замъкна с него към дъното! За него само лошо и ега Пейтриътс да не видят плейофи!

@HEIDENREICH - да ми довършиш темата за комиксите, останаха ми 12-13 някъде. 

---

Гледам, че сериалът го има в нетфликс, може да го почна. Сега вече, като има и тръпка да го гледам 🥲

• Haha 2
  • LMFAO 1

THE ENEMY

Ким оцелява, но пичът с прахосмукачките ще я запрати в незнайни земи, разделена от Джими/ Сол. 

Мисля, че в post BB времевата линия е възможно двамата да се срещнат отново и това да бъде един емоционален финал на сезона. 

Това е поясът който хвърлям на байкиро и джибой, стискайте палци вашия сержант да се окаже прав за пореден път. :wank:

• Wank 2
baikiro
2 hours ago, THE ENEMY said:

Мисля, че в post BB времевата линия е възможно двамата да се срещнат отново и това да бъде един емоционален финал на сезона. 

Ще се срещнат за да умрат заедно! Модерните Бони и Клайд. 

Иначе нямам търпение тези две чудовища да умрат в мъки за да може техните невинни жертви да почиват в мир! 

• Haha 2
  • LMFAO 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

HEIDENREICH
16 hours ago, gboy said:

Извинявам се, ако съм обидил някой, не е било нарочно ... с изключение на @baikiro, който ме замъкна с него към дъното! За него само лошо и ега Пейтриътс да не видят плейофи!

@HEIDENREICH - да ми довършиш темата за комиксите, останаха ми 12-13 някъде. 

---

Ще ти я довърша, но няма да има Марвъл/ДС шитни в нея. 😀

Все пак да бъдем добри. @gboy давам ти шанс да се завърнеш във форума, ако ме победиш в граплинг мач. Така май имаш по- добри шансове отколкото сладката, безбожно яка путчица Ким да оцелее.

• Haha 2

Posted (edited)

@HEIDENREICH двойно или нищо - ако тебе те ибандуря на граплинг, а @The Olimpic Hero на бокс - ставам част от Икипа 😎 Стиска ли виq компютърни мишоци, или ще се криете зад клавиатурките?

Естествено стриймът е задължителен, за да може да види цялото бевеце как обикновеният отруден юзър възроптава срещу хунтата на модератори и администратори! 

Edited by gboy
  • Haha 2

Suffer-H
Posted (edited)

Какво пък й е толкова яко на Ким? Стара чанта от мачкан лак! В първи сезон ставаше, но оттогава годините яко й се отразиха и в мутрата е някаква 50 годишна боза. Трябва да дадат няколко златни глобуса и емита на хората които й правят грима в шоуто, щото реално точите лиги на него, не на нея самата! Виж, на Хауърд Хамлин жена му вече е друго нещо, типичен пример за натурална красота и излъчване на успяла дама, а не някаква комплексарка като Ким. 

Edited by Suffer-H
baikiro

@gboy най-много да го биеш на граплинг с бургер в чиния! 

Иначе @Suffer-H аз отдавна казвам, че Ким е една недоизклатена стара чанта. Озлобила се е много, защото не може да има мъж от ранга на Хауърд и трябва да се задоволи с мижитурка като Джими Хлъзгавото. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Ти да мълчиш, че зарад тебе съм и аз на пангара!

Just a fan
2 hours ago, Suffer-H said:

Какво пък й е толкова яко на Ким? Стара чанта от мачкан лак! В първи сезон ставаше, но оттогава годините яко й се отразиха и в мутрата е някаква 50 годишна боза.

Абе ддз, по принцип съм на твоето мнение, но последните 2-3 епизода нещо много рязко се разпичкави. Излъчва някаква специфична класа, а и дупянциту и в ония панталони, докато снимаха наново снимките със "съдията" изглеждаше готово за онождане.

• Haha 3
The Olimpic Hero

Ей кавали, не обиждайте класната жена Ким, защото още сега може да напуснете BWC завинаги.

• Haha 2
  • Sad 1

Bobotsi

Не съм писал в темата, защото бях леко назад с епизодите, но вчера изгледах седмия и съм не по-малко шокаран от вас. 

Хауърд претърпя голяма трансформация от първи сезон. Сякаш в началото ни го показваха по начина по който Джими го вижда, като постепенно се разкри истинската му личност. 

Убийството му засили култовия образ на Лало. За мен той е най-интересният от Саламанките и нямам търпение да видя съдбата му. Не мисля че умира, защото във втори сезон на BB има сцена, в която Уолт и Джеси се маскират и отвличат Сол, като той в пристъп на паника казва: "Не бях аз, Игнасио беше". Може би Сол си е помислил, че са хора на Лало? ::ninja:

Като става дума за Начо, на мен той ми бе един от любимите персонажи в целият сериал. Героят му беше много добре развит. Винаги играеше периферна роля, но имаше няколко много ключови момента за историята на Breaking Bad. Когато правиш сериал, в който съдбата на повечето герои е ясна, имаш нужда от чисто нов персонаж, който да държи вниманието заради мистериозният си край.

Такъв герой е и Ким разбира се. За нея достатъчно се е изписало. Според мен най-вероятната развръзка за нея е това което @THE ENEMY е написал. Иначе не виждам какво толкова може да стане в post bb timeline-a. Самата актриса изглежде добре, като за 50 годишна, но има ужасно дразнещ глас. Като я чух в първи епизод, се ужасих как ще я търпя 5 сезона. Сега бях отвикнал да я слушам и ми трябваха 6-7 серии, за да и свикна.

Въпреки силният край със смъртта на Хауард, за мен първите три епизода бяха по-силни от останалите. Гледам, че @baikiro е постнал някакъв клип за Хауард, затова аз ще оставя този за истинската звезда на полусезона - ИГНАСИО ВАРГА! 

• Upvote 3
THE ENEMY

Джими всъщнност не е чак толкова голям хийл. Ако си говорим сериозно, особено последния сезон гледаме как повече Ким го тика към схемите и мръсните номера, дори когато той е готов да се откаже, или въобще да не започва. Вече в самото шоу се опитаха добре да обяснят защо това е така, какви са мотивите на всеки един от героите. Storytelling at its best през цялото време, заради това толкова обичам този сериал.💓

Що се отнася до Лало, според мен умира. А тази въпросна сцена от втори сезон на ББ с отвличането на Сол, по-скоро е референция към параноята му, че може още веднъж Лало да се завърне от мъртвите, след като вече веднъж го е смятал за мъртъв и се е оказал в грешка.:D

• 3 weeks later...
The Olimpic Hero

Най-добрият женски образ в телевизията от много години насам. Сравнете я примерно със Skyler White... Kim е топ класа.

Suffer-H

E много ясно, че като я сравниш с един от най-дразнещите женски персонажи в историята на киното и телевизията, Ким ще излезе в по-добра светлина. Но ако я сравниш с истинските титани от големия екран, като например кака Елън Рипли, Ким изостава на светлинни години.

Edited by Suffer-H

Нещо няква нервачка ми се чини, дано да не получи инфаркт до края на сезона. ;( 

Bobotsi
4 hours ago, gboy said:

Нещо няква нервачка ми се чини, дано да не получи инфаркт до края на сезона. ;( 

На нейната възраст шанса не е малък.

baikiro
11 hours ago, The Olimpic Hero said:

Най-добрият женски образ в телевизията от много години насам. Сравнете я примерно със Skyler White... Kim е топ класа.

Стара и грозна дъска с бръчки...Скайлър беше много як МИЛФ в сравнение с това плашило. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

• 3 weeks later...
The Olimpic Hero

Тази вечер шоуто се завръща. @baikiro, как е положението. Спокойно ли ти е или не много?

• Haha 3