Jump to content

Коронавирус (Дискусия)

hacky

До кога ще бъдат извънредните мерки в България?  

70 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@Dudley то проблема е точно, че няма никакъв research над тази течност която са пуснали като ваксина ;) Тия от фарма компаните си цъкат онлайн банкирането в кенефа докато овцете си биете поредната ваксина и им се пълни сметката

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Квото кажеш... те тия фирми вчера ги създадоха и изобщо не се занимават с тва... освен да ги правят без пари тия ваксини...

Поне недейте да твърдите , че не сте антиваксъри щото е смешно направо. 

Edited by Dudley
49 minutes ago, Dudley said:

Квото кажеш... те тия фирми вчера ги създадоха и изобщо не се занимават с тва... освен да ги правят без пари тия ваксини...

Поне недейте да твърдите , че не сте антиваксъри щото е смешно направо. 

Антиваксър е някой който е против ВСИЧКИ ваксини. Това че съм против една определена съмнителна течност не ме прави такъв.

19 minutes ago, Enough* said:

Няма значение бе. Мангърката каквото каже, това е.

Друго си е да ти го каже шефа на модерна, чиято умисъл хич не е да напълни джоба с някой друг милиард  :wank:

262793613_4814706785235887_2085572238740828970_n.png

• Upvote 2

Аз честно казано съм доволен, че не се ваксинирах до момента. Ако новият вариант е сериозно по-опасен или смъртоносен - слагам си новата ваксина срещу него и съм си спестил цели три-четири излишни инжекции. Не е лоша сделка :D

• Upvote 1
  • Haha 1
5 minutes ago, The Best said:

Аз честно казано съм доволен, че не се ваксинирах до момента. Ако новият вариант е сериозно по-опасен или смъртоносен - слагам си новата ваксина срещу него и съм си спестил цели три-четири излишни инжекции. Не е лоша сделка :D

Според теб Йоанчо ваксинирал ли се е, или е останал само с кожената ваксина :wank:

Just now, Jack Bauer said:

Според теб Йоанчо ваксинирал ли се е, или е останал само с кожената ваксина :wank:

Четох за някакъв журналист, който се инжектирал около 20-ина пъти с ваксината на Файзер, ей така - за по-сигурно, та може и да е той това, не споменаха име:D

Не искам да обиждам, ама тотално изперквате. Всеки ден пишете едно и също в тая тема. 

Извод: Тотално ни ебаха майката и нямаме други теми за разговор.

• Upvote 2
1 hour ago, Jack Bauer said:

Кожената е само една доза :hump:

1 hour ago, Hachiko said:

Не искам да обиждам, ама тотално изперквате. Всеки ден пишете едно и също в тая тема. 

Извод: Тотално ни ебаха майката и нямаме други теми за разговор.

Я вземи изтрий няколко мнения, че да се кротнат малко. 🤠

13 hours ago, The Best said:

слагам си новата ваксина срещу него и съм си спестил цели три-четири излишни инжекции. Не е лоша сделка :D

Освен ако пуснат нов тип, и да го признават като алтернатива на досегашните 2-3 дозови ваксинки, ме съмнява да ти се получи. Освен това ще се рилийснат нови версии през 2022 и вероятно 2023, така че и ОМИКРОН варианта ще е отживелица скоро, предполагам. Все пак още през 2020 се говореше че "пандемията" може да ни мори до към 2023-2024, което се оказва вярно към момента. 

Ще ни сложат ваксинити в ПУТКИТИ на всичкитИ накрая. 

За такъв тип болест трябва да се търси лекарство, не ваксина. Натискат за ваксините, в същото време казват че те не предпазват много много срещу заразяване, а по-скоро спомагат за по-леко прекарване - това ОК. Но защо в същото време искат да сме с ваксини, за да не разпространяваме вируса, щом те самите казват че ефективността и в превенцията на заразяване не е висока? Много са съмнителни нещата. Не вярвам че ни чипират и ще ни бъркат в гъзовете с ПЕТЖИТУ, ама съм сигурен че има нещо, което не ни казват. 

• Upvote 2
3 hours ago, raquishi said:

Освен ако пуснат нов тип, и да го признават като алтернатива на досегашните 2-3 дозови ваксинки, ме съмнява да ти се получи. Освен това ще се рилийснат нови версии през 2022 и вероятно 2023, така че и ОМИКРОН варианта ще е отживелица скоро, предполагам. Все пак още през 2020 се говореше че "пандемията" може да ни мори до към 2023-2024, което се оказва вярно към момента. 

Ще ни сложат ваксинити в ПУТКИТИ на всичкитИ накрая. 

За такъв тип болест трябва да се търси лекарство, не ваксина. Натискат за ваксините, в същото време казват че те не предпазват много много срещу заразяване, а по-скоро спомагат за по-леко прекарване - това ОК. Но защо в същото време искат да сме с ваксини, за да не разпространяваме вируса, щом те самите казват че ефективността и в превенцията на заразяване не е висока? Много са съмнителни нещата. Не вярвам че ни чипират и ще ни бъркат в гъзовете с ПЕТЖИТУ, ама съм сигурен че има нещо, което не ни казват. 

Истината е прозаична - доста вредни съставки има в рнк ваксините, които помагат за едно нещо на теория, но вредят на доста други. Интересно ми е какъв процент антитела има един ваксиниран две седмици преди и след ваксината и дали е изследвал d-dimer-а? Доста интересни резултати може да получи. Всеки ваксиниран, когото познавам има по-малко антитела от мен - на повечето дори не им стигат за сертификат, а аз имам 3600, при положение че винаги съм го карал тоя КОВИД леко. 

Всякакви простотии и конспирации за пет же и чипове са глупост за мен и каква е целта зад ваксините не се знае, но имам предположения - масово влошаване на здравето на огромна част от човечеството, което да доведе до бум на нуждата от лекарства и постепенна депопулация като краен резултат. За мен не е нормално да предлагат да се бият някакви ваксини на всеки три месеца, като е повече от ясно, че те не работят на 100% и не защитават добре от заразяване с вируса. Нещо повече - хора, които са го прекарали и имат висок брой антитела може да не се заразят отново с него даже година. Да не говорим, че е опасно с толкова висок брой антитела след прекаран вирус да се ваксинираш в идните месеци. Нещо не е както трябва и определено не е само за да ни цицат паричките, защото има къде-къде по-хитри и ненатрапчиви начини да си взимат своето както преди короната.

Колкото до мен - засега не смятам да се ваксинирам и до 2024г., ако разбира се не стане нещо наистина сериозно, не смятам да се ваксинирам. Ще си кисна на вилата почти напълно изолиран, ще си взимам наем за другите земи и ако трябва ще инвестирам в животни и земеделски култури. Хубавото на пандемията е, че подарява доста свободно време и реално ти пести пари - барове, ресторанти, кина, театри и тн. са някаква шега в момента и функционират колкото да се каже, че ги има - никак не е престижно или дори приятно да се ходи там. Вече ако продължи до 2030г. не знам дали ще устискам по този начин, но ще се пробвам:D Надеждата ми е в човечеството - хората сме социални животни и не можем да търпим дълго време забрани и заставяния да вършим каквото ни кажат. Очаквам правителствата да паднат до година-две с това темпо, военните и полицаите са хора като нас, които няма как да разтоварват също като масите и е въпрос на време да се обърнат срещу политическия елит. 

ПП: Четохте ли тази статия преди да бъде свалена от сайта на Форбс? Аз не мога да намеря цялата, но по типичния всезнайковски начин, на бъзик ни казват, че може и да ни се промени малкоДНК-то, но това е за добро, не е това, което антиваксърите визират:D

Spoiler

https://i.redd.it/q4lblh1yhr281.jpg

Днеска отидох да си направя тест за антитела и ми излязоха 250 - със сто отгоре на необходимите за тримесечния сертификат. Така че следващите 3 месеца ще си живуркам свободно без да ми дреме. Явно смъртоносната чума е минала през мен без да разбера ;) 

• Upvote 1
  • Wank 1

13 minutes ago, Jack Bauer said:

Днеска отидох да си направя тест за антитела и ми излязоха 250 - със сто отгоре на необходимите за тримесечния сертификат. Така че следващите 3 месеца ще си живуркам свободно без да ми дреме. Явно смъртоносната чума е минала през мен без да разбера ;) 

Е те дават ли сертификат веднага, след като ти излезе антигенен тест с над 150?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

5 minutes ago, Radox said:

Е те дават ли сертификат веднага, след като ти излезе антигенен тест с над 150?

Казаха че утре най-късно ще го имам, но реално беше качена веднага като ми излезе резултата.

Зависи в коя лаборатория си го правил. В лаборатории Рамус можеш да си го разпечаташ - има зелено бутонче и си го сваляш директно на компа:D

Edited by The Best

В Кандиларов ходих аз и там директно като излезе резултата може да си го свалиш на PDF.

8 minutes ago, Jack Bauer said:

В Кандиларов ходих аз и там директно като излезе резултата може да си го свалиш на PDF.

Колко кинта искат тия путки за теста?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

В Бодимед ми взеха 27 лв. Имах 97 антитела. Иначе мои познати с по над 150 си свалят веднага сертификата. За България върши работа, за Европа никой не го брои. Живи и здрави да са, докато мога да си купувам храна и алкохол и да "ръгам кинти за Бета", всичко е окей. :) 

И на мен 27 ми взеха

EDIT: Поправка, 24 са ми взели, сега проверих

Edited by Jack Bauer