Jump to content

Коронавирус (Дискусия)

hacky

До кога ще бъдат извънредните мерки в България?  

70 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ако в действителност е добре, този подчовек от клипа, който "гарантира с името си" и се радва, че някой уж е починал, не знам какво заслужава..

• 2 weeks later...

Еволюция на кoвид ваkcините:
1. "Ваkcинираните хора не заразяват." 
2. "Ваkcинираните се заразяват, но не се разболяват"
3. "Ваkcинираните се разболяват, но леко"
4. "И ваkcинираните боледуват, но не стигат до интензивно отделение"
5. "Ваkcинираните стигат и до интензивно отделение, но не умират"
6." Ваkcинираните умират, но в лека форма"
7. "Ваkcинираните умират мъчително, но с чиста съвест"
8. "Ваkcинираните ще отидат в рая, а другите просто ще умрат"
9. "Умрелите ваkcинирани не боледуват в рая"

32 minutes ago, Mystery said:

3. "Ваkcинираните се разболяват, но леко"

Това е най-близко до истината и се отнася за всички ваксини.

"Ваксинираните ги боли путката и от яд искат и другите да се ваксинират да ги боли и тях"

Това е най-близко до истината

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Най близко до истината е , че българите сме най големите разбирачи по всичко , а сме на челно място във всички черни статистки... ето и поредната. Всички сме биолози , съдии , прокурори , адвокати , журналисти , а сме най големите дебили в Европа. Нямам търпение да влезнат всичките утайки в ЕС като Македония , Албания , Черна Гора и прочие и отново да сме на последно място по всички позитивни статистики и на първо по черни статистки. Наздраве !

Може да бъде изображение с ‎текст, който гласи '‎How Many People Die On European Motorways? fatality rate 1,000 km and general motorway speed limit* Deaths Bulgaria Speed limit Belgium 83. Italy 56.2 Romania 39.5 Czech Republic 34.8 34.4 Slovakia 33.7 Slovenia 32.3 Luxembourg 31.1 Poland 30.5 Germany 30.2 Greece ه 28.3 Netherlands 27.9 United Kingdom 25.5 France 23.3 Spain 21.2 Denmark 20.2 Austria 19.8 Switzerland 13.1 Portugal 12.4 Sweden 11.3 Finland 7.9 Ireland 5.6 latest available fatality rate; from June 2021 Source: European Commission 120 statista‎'‎

Edited by Dudley

@Dudley и какво предлагаш, да направим ограничението на магистралата 80 км в час ли? Да не говорим, че силно ме съмнява и истинността на статистиката, след като съм почти убеден, че Румъния са дори преди нас, камо ли да са 5-6. Ограничението в България е 140, а не 130. Просто толкова са ни качествено строени магистралите. Естествено е ясно, че в България масово шофьорите не стават за нищо, но точно ограничението на магистралата е последния проблем. 

Предлагам да спрат да карат пияни и дрогирани, причината не е в скоростта , а във водача и в пътната настилка. Което отново показва, че цялостната ни култура е просто плачевна. 

Edited by Dudley

Причината за катастрофите е преди всичко във водачите на МПС-та. Дори и пътната настилка да не става, ако имаш нещо между ушите ще намалиш и ще караш по-внимателно. Ако пък е празно - ще бичиш със 200 и после ще се чудиш що си се блъснал... така де - едва ли ще имаш време да се чудиш какво става -  или св. Петър, или Луцифер ще те посрещнат подобаващо.

малко отклонение от темата, ама кво да се прави - дето каза горе Дъдли - българина разбира от всичко - от две години вече и от имунология.

Пичове, явно вие разбирате от имунология щом давате наклон на хуя на хората да се ваксинират. Аз не разбирам, затова не искам да си го бия затова и не давам акъл на никой по темата. Какъв ви е проблема на вас безсмъртните ваксинирани?

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

36 minutes ago, Dudley said:

Предлагам да спрат да карат пияни и дрогирани, причината не е в скоростта , а във водача и в пътната настилка. Което отново показва, че цялостната ни култура е просто плачевна. 

Ами да спрат де. Аз искам същото. Но искам да има адекватни присъди. Искам също и ограничението до 0.5 промила да отпадне като толеранс и всички "Ама аз ще карам на 2 бири, то няма да отчете" да го издухат. Когато се направи при определени количества алкохол или ако откажеш проба за алкохол/наркотици наказанието да е ефективно лишаване от свобода, а не условно, може и да има някакъв ефект.

при убийство на пътя - без значение пиян, залян, с превишена скорост - минимум 10 години ефективно, а не смешните 2-3-5 условно.

п.п. Между другото:

Удължава се срокът на обявената извънредна епидемична обстановка до 31 март 2022 г., реши днес Министерският съвет

47 minutes ago, MJ23 said:

@Dudley и какво предлагаш, да направим ограничението на магистралата 80 км в час ли? Да не говорим, че силно ме съмнява и истинността на статистиката, след като съм почти убеден, че Румъния са дори преди нас, камо ли да са 5-6. Ограничението в България е 140, а не 130. Просто толкова са ни качествено строени магистралите. Естествено е ясно, че в България масово шофьорите не стават за нищо, но точно ограничението на магистралата е последния проблем. 

Че кой кара в ограничението? Масово си бримчат 150+, включително и аз понякога. 

1 hour ago, Jack Bauer said:

Пичове, явно вие разбирате от имунология щом давате наклон на хуя на хората да се ваксинират. Аз не разбирам, затова не искам да си го бия затова и не давам акъл на никой по темата. Какъв ви е проблема на вас безсмъртните ваксинирани?

То ти си човека който прави смешни намеци и присмехи към хората които са се ваксинирали. Аз не съм те карал да се ваксинираш , нито съм ти сложил пистолет на главата. 

Точно пък ти зачервяваш яко и влизаш в конфликти с хората. Ето, по-рано пак си обобщавал какви били българите. Малко почнаха да ми писват изказвания от сорта на "Ганя е олигофрен", "Ганя е най-простият в Европа", "Ганя е позор за човечеството" и т.н. Със сигурност не съм най-големият патриот, ама подобно поведение ме кара да искам да ви се изсера наа... главите. 

https://www.economic.bg/bg/a/view/ima-opasnost-ot-evropejski-sankcii-zaradi-niskata-vaksinacija-v-bylgarija?fbclid=IwAR1ETTwwL7aBAej2TsbQxvJuiAw6PnX9Dy2c1gOEtC19RVLXtPZOx5z6aOw

Лошите костюмирани чичковци от Брюксел ще ни дърпат ушите, че не подлагаме п.тлетата.  Предлагам ваксинираните да не плащат данъци, а неваксинираните минимум тройно по - високи!

• Sad 1
2 hours ago, kabakov said:

п.п. Между другото:

Чест и почитания за това смело решение на Кабинета. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

On 11/24/2021 at 6:30 PM, Mystery said:

Точно пък ти зачервяваш яко и влизаш в конфликти с хората. Ето, по-рано пак си обобщавал какви били българите. Малко почнаха да ми писват изказвания от сорта на "Ганя е олигофрен", "Ганя е най-простият в Европа", "Ганя е позор за човечеството" и т.н. Със сигурност не съм най-големият патриот, ама подобно поведение ме кара да искам да ви се изсера наа... главите. 

Кой зачервява , аз ти изкарвам статистика и ти показвам числата какво показват, ти ми пускаш някви мемета правени в могилино. И в какви конфликти влизам , като това е форум и се опитвам да водя няква дискусия, но такива подчовеци като тебе нямат и 2 гънки в мозъка, така че за къв хуй ми е да влизам в конфликт с такива хора.  

И когато си начело във всички възможни черни статистики , то е логично мнозинството ганьовци да са олигофрени. 

Edited by Dudley
  • Upvote 1
  • Haha 1

Ти май си от селянчетата, които са отишли да учат за 10 евро на семестър в Холандия, почти съм убеден. И да, зачервяваш, включително и сега. Такъв мърльо като теб така бих го ошамарил, ако ми е пред очите, че ще забрави да мяка даже.

Споко, момци, АФРИКАНСКИЯ щам иде. Аз вярвам на науката, че ще измисли за рекордно кратко време нова путка, която мога да си набия във ваксината и ще се отърва от чумата КОВИД! 🙏