Jump to content

Коронавирус (Дискусия)

hacky

До кога ще бъдат извънредните мерки в България?  

70 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

8 minutes ago, Lag4 said:

Ваксините трябваше да са задължителни. На който не му харесва и протестира - бой в районното, яка глоба и пак ваксинация. 

На тъп народ като нашия не трябва да се дава кой знае каква свобода да взима самостоятелни решения. Затвор за разни малоумни политици, които пропагандират, че няма пандемия и вирус не съществува. 

Най-умното изказване в темата.

- По-добре да си го набиеш тва в путката, отколкото 5к глоба.

- За хората, които бачкат и имат семейства и трябва да се издържат също важи. Като те разкарат от работа, ше пееш друга песен за ваксините. Да, пак ще ги хейтите, ама тва е положението.

Мислете, майка му деба. С ебаните протести ли ще стане?  Правете квото казват, просто е неизбежно. Контролират ни.

• Facepalm 2
Just now, Hachiko said:

- По-добре да си го набиеш тва в путката, отколкото 5к глоба.

Утре ще тествам това, да видим дали ще хвана проверка във фитнеса  :ninja:

3 minutes ago, prenti said:

Утре ще тествам това, да видим дали ще хвана проверка във фитнеса  :ninja:

Спират на касата за сертификат и тех ги чакат проверки след това. Насрана работа.

1 minute ago, Hachiko said:

Спират на касата за сертификат и тех ги чакат проверки след това. Насрана работа.

E днес ми казха, че няма искат сертификати, ще видим 

Пълна простотия с тия сертификати , ще чакат да минат изборите сигурно и ще пуснат локдаун , щото цифрите няма да мръднат. Може и преди изборите в началото на Ноември , за 2  седмици, но си мисля че локдаун ще има. 

Бе се думкат всички бе.

Кекавците да си умират бе. Да останем само силните на тази територия.

Ебем ви всички ваксинирани путита. 

• Upvote 2
  • Wank 1
Jack Bauer
52 minutes ago, BAITO6O said:

Бе се думкат всички бе.

Кекавците да си умират бе. Да останем само силните на тази територия.

Ебем ви всички ваксинирани путита. 

Тато ваксини не признава само ракия и бело:D

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

2 hours ago, Jack Bauer said:

Тато ваксини не признава само ракия и бело

Каква ракия бе. Ракията е за пропадняци. 

Ракия не съм бил  пил от 2016-17.

Признавам само уиски, водка, джин и коктейли, а и вино като съм с пиче/та. 

Ракия може пропия след 50 години чак. 

Edited by BAITO6O
  • Haha 2
  • Wank 1
natopor4en

Крайно време беше за подобна стъпка. Поздравления за Радев и Кабинета, че имат топките да взимат подобни непопулярни, но крайно наложителни решения. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Ако нямах проблеми с повишена тревожност може би и аз щеше да се ваксинирам. От коронката много мои познати и един близък човек умряха. Баща ми се ваксинира с файзер и нищо му нямаше, ама нищичко. Болеше го ръката една вечер от ваксината и тва е. Аз понеже генетично много си приличам с него, за тва не ме е страх от ваксината. Просто трябва да се спре това заразяване. 

• Haha 1
HEIDENREICH
1 hour ago, Farest said:

Ако нямах проблеми с повишена тревожност може би и аз щеше да се ваксинирам. От коронката много мои познати и един близък човек умряха. Баща ми се ваксинира с файзер и нищо му нямаше, ама нищичко. Болеше го ръката една вечер от ваксината и тва е. Аз понеже генетично много си приличам с него, за тва не ме е страх от ваксината. Просто трябва да се спре това заразяване. 

Приличаш генетично на БАЩА си ли бе Фарка? Ти си някакъв феномен, чудо на природата, би трябвало да те изследват учените и тогава ще преборим пандемията. 

Spoiler

На чичо дебилчето, ако ми беше син досега да съм те пребил.🥰

Време е да се надигнем срещу пропагандата и европската тирания! ✊🇧🇬🇲🇰🇷🇸🇧🇾🇷🇺🇺🇦

• Upvote 1

jlny.gif

The Olimpic Hero

Клекнаха донякъде. Удължиха срока на сертификата след преболедуване от 6 месеца на 1 година. 

@Hachiko, курвооооо, еби се! Олимпик няма да се ваксинира и отново се завръща по баровете! 

Mariyan01
17 hours ago, Hachiko said:

Вчера като тренирах във фитнеса казаха, че няма да проверяват, ще видя днеска как ще е дано само не отида за нищо. 

15 hours ago, BAITO6O said:

Каква ракия бе. Ракията е за пропадняци. 

Ракия не съм бил  пил от 2016-17.

Къв мъж си ти бе, къв  мъж си ти беее?

https://nova.bg/amp/news/view/2021/10/21/343609/опашка-за-covid-тестове-се-изви-пред-пирогов?fbclid=IwAR3-iQdk07D6PV_fqMFItLI3pwcsmYKLwHGBW3yJywpXcE9t2gkToufpRPY

Брутален автогол си вкара правителството с тия мерки. При това струпване на хора нямам никаква идея как очакват да се намали бройката на болните.

• Upvote 1
  • Haha 1
Mariyan01

Мамичката им ше еба мръсна и боклуци, не ме пуснаха във фитнеса. Каква е логиката да пускат непълнолетни без сертификат, а пълнолетни не. Няма такава гавра честно, пълни боклуци!

• Wank 2
  • Sad 1
9 minutes ago, Mariyan01 said:

Мамичката им ше еба мръсна и боклуци, не ме пуснаха във фитнеса. Каква е логиката да пускат непълнолетни без сертификат, а пълнолетни не. Няма такава гавра честно, пълни боклуци!

Винаги се намира алтернатива, в тази зала ще те пуснат:

PfJlYUq.png

14 minutes ago, Mariyan01 said:

Еми.... предупредих. Глобите са още повече за тях, ако не проверяват.

HeaDMaKeR™

Зависи от фитнеса, тука също не проверяват, което е дразнешо щото искам да флексвам със сертификата.

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

След днешната пресконференция напълно заставам зад правителството. Мерките изобщо не са деструктивни с оглед предстоящ локдаун. Целта е да се намалят посетителите на обществени места без важна значимост като чалготеки, кръчми, коафьорски салони, фитнеси, кина и тем подобни. Харесва ми, че се ограничават и чуждите търговски мрежи като чуваланд, метро, била. Какво да направи нашето правителство като го натискат от ЕС да ограничава човешките права. Уж това е по-малкото зло. Добра новина е масовото тестване, така ще ограничим болните работещи. Подобни правила спокойно могат да се налагат дори при грипни вълни. 👍

• Confused 2
  • Facepalm 1

jlny.gif

1 hour ago, seekstah said:

Харесва ми, че се ограничават и чуждите търговски мрежи като чуваланд, метро, била.

Кой те излъга?

THE GRIM REAPER

Палатката с цирка се свива към краят на ноември, спокойно!