Jump to content
Българското Кеч Общество
hacky

Коронавирус (Дискусия)

До кога ще бъдат извънредните мерки в България?  

54 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

HBK_forever

Шушана, малко ми остана

дон коци, чико пероти, баба тонка

• Upvote 1

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

UNDERTAKER*

Маймуни откраднаха кръвни проби за коронавирус

Лекарите се опасяват, че ако сред пробите е имало заразена кръв, вирусът може да се предаде на маймуните

TtFNEdx.jpg

Николай Киров Николай Киров

29 май 2020, 20:09, oбновена в 20:11

Няколко маймуни в индийския щат Утар-Прадеш нападнаха лаборант, докато носел към лабораторията кръвни проби на пациенти, за които се предполага, че са заразени с коронавирус. Животните откраднали епруветките и избягали.

Инцидентът се е случи днес в медицинския колеж Меерут, а лекарите се опасяват, че ако сред пробите е имало заразена кръв, вирусът може да се предаде на маймуните.

Въпросните животни и друг път са отмъквали различни неща от медицинския център.

Индийските медии разпространиха видео, на което се вижда как една от маймуните дъвче откраднат комплект за вземане на кръв.

От полицията съобщават, че са започнали разследване на инцидента, но пробите и маймуните все още не са открити.

Edited by UNDERTAKER*
  • Haha 3

Jack Bauer

Да се обзаложим ли, че до другата седмица всяка маймуна изядена от крокодил, ще я пишат починала от коринавирус?

• Haha 2

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Hachiko

Пичове, какъв е шанса да ни затворят пак и всичко да си ебе путката майчина? Щото всичко из целият свят е разпуснато.

• Upvote 1

kabakov

Нали уж приеха закон/заповед/наредба, че ако три поредни дни има 100+ човека пак ще се затваря всичко.

• Upvote 1

Hachiko
20 minutes ago, kabakov said:

Нали уж приеха закон/заповед/наредба, че ако три поредни дни има 100+ човека пак ще се затваря всичко.

И бунтовете и сеирите са неизбежни, ако това стане.

• Upvote 2

Radox

Еми така кат гледам, от 20 дни изобщо не беше писано в тая тема, което показва, че смехорията наречена коронавирус свърши и никой вече не го ебе за тая измислена настинка...

• Upvote 4

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

seekstah

Аз все още искам да спрем работа и да затворят всичко. Но единствено, ако този път е сериозно, а не само за пред медиите... Гърците сега ще оберат малкото туристи, защото ние вече ги минахме по всички параграфи. Там мерки имаше и се спазваха стриктно 1 месец, а тук 3 месеца бутафория и никакви резултати! 

• Upvote 3
  • Facepalm 1

jlny.gif

Loop

Няма шанс да се върнат мерките. То се и доказа, че не се спазват ефективно в Европа, така че няма смисъл да се товари икономиката и политиците да губят рейтинг с такива решения.

• Upvote 1

Radox
33 minutes ago, Loop said:

Няма шанс да се върнат мерките. То се и доказа, че не се спазват ефективно в Европа

Да, и другото което се доказа, че тоя малоумен вирус не е нищо повече от леко мутирал грип, който обаче беше умело използван, за да всява паника сред овцете.

• Upvote 2
  • Facepalm 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

UNDERTAKER*

Този Ананиев, ако не си сменяше заповедите през ден-два, (понякога и в същия ден), нямаше да е зле. Връщат се задължителните маски на закрито...

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/novi-merki-sreshtu-kovid-19-sled-sreshta-s-bojko-borisov-6111275

• Upvote 1
  • Confused 1

HEIDENREICH

Пълни дебили. Преди 2 дена Тиквата викаше че няма да се затягат мерките. На маймуни ни направиха. 🤬

Това извънредно положение тука няма да се отмени никога. :( Дюшеш им дойде, тяхната мама.

• Upvote 3

MJ23

Не съм изненадан от това нарастване на заболелите. Мерките тук са бутафорни и комични. Италия и Испания се оправиха, но там 2 месеца никой не можеше да мърда никъде. Ние не бяхме засегнати, мерките бяха доста слаби, но решихме да разрешим абсолютно всичко, дори абсурдни неща като ходене на дискотеки, отваряне на казина, провеждане на балове, футбола ни се играе пред публика и то набити един в друг без разстояние. Браво, браво, чудесно се справяме. С такива "мерки" може до 2023 да си носим маските и да сме в извънредно положение. 

Имаше и глупави мерки като това с КПП-тата. Каква разлика има дали си в Ловеч или в Търново? Същото беше и маските на открито. Но за да угодиш на всеки както се старае да прави ББ да ми отваряш дискотеките просто е абсурдно! Гледам сега и по баловете събрали се 100+ човека на едно и какво очакват? На всички такива с кеф им пожелавам да се заразят, грам не ми е жал честно казано. 

• Upvote 7
  • Facepalm 1

dexim
2 hours ago, MJ23 said:

Не съм изненадан от това нарастване на заболелите. Мерките тук са бутафорни и комични. Италия и Испания се оправиха, но там 2 месеца никой не можеше да мърда никъде. Ние не бяхме засегнати, мерките бяха доста слаби, но решихме да разрешим абсолютно всичко, дори абсурдни неща като ходене на дискотеки, отваряне на казина, провеждане на балове, футбола ни се играе пред публика и то набити един в друг без разстояние. Браво, браво, чудесно се справяме. С такива "мерки" може до 2023 да си носим маските и да сме в извънредно положение. 

Имаше и глупави мерки като това с КПП-тата. Каква разлика има дали си в Ловеч или в Търново? Същото беше и маските на открито. Но за да угодиш на всеки както се старае да прави ББ да ми отваряш дискотеките просто е абсурдно! Гледам сега и по баловете събрали се 100+ човека на едно и какво очакват? На всички такива с кеф им пожелавам да се заразят, грам не ми е жал честно казано. 

Защо да ти е жал като те не вярват? :)

• Upvote 2

hacky

https://nova.bg/news/view/2020/06/27/292182/радост-за-феновете-пускат-12-000-по-трибуните-на-финала-за-купата/

Нереално кляка боко на всеки, уж нямаше да пускат много хора. :D

• Upvote 1

694803838_Annotation2019-03-14101116.jpg.c13a522cd7441786b006a3d8e92d275c.jpg 
Сайт за българските фенове на комикси - insaneaddiction.tk

Price
1 hour ago, hacky said:

https://nova.bg/news/view/2020/06/27/292182/радост-за-феновете-пускат-12-000-по-трибуните-на-финала-за-купата/

Нереално кляка боко на всеки, уж нямаше да пускат много хора. :D

Кляка, понеже ще му е по добре да са една идея повечко на стадиона, отклокото пред Парламента. Като чета по групите обаче, тези 6 хиляди пак не устройват нашите и са доста недоволни (напълно нормално), нищо чудно и още места да пуснат до 1ви. Иначе се гласят да го гледат 6 хиляди на стадиона, а останалите на паветата. А ако вярваме на нещата, които се пишат като нагласи за численост на желаещите, това "останалите" би трябвало да е към 15-20 хиляди най малко. Така или иначе ще са струпани феновете, поне да са на стадиона. 

• Upvote 1

MJ23

Нормално е да има голям наплив, все пак това ще е шанс за първи трофей, откакто започна ерата Литекс (Финала с Монтана още гусин Ганчев беше с почтенни намерения за оздравяване. на старото ЦСКА.)

• Upvote 1

THE GRIM REAPER

Какви 5-6 хиляди? Аз не знам по принцип какво напират за това да пускат повече хора по стадионите, като те все са празни с по 100-200 човека макс :D .

• Upvote 1
  • Facepalm 2

hacky

Абе има ли хора с ковид във форума?

• Upvote 1

694803838_Annotation2019-03-14101116.jpg.c13a522cd7441786b006a3d8e92d275c.jpg 
Сайт за българските фенове на комикси - insaneaddiction.tk

Hachiko
2 hours ago, hacky said:

Абе има ли хора с ковид във форума?

Имам силна имунна система и никъв грип или каквото и да е настинка не бе ме хващало от 5 години близо и изведнъж баш покрай тежките мерки на 40 градуса време, бам и ме хваща темература с втрисане (ту ти е топло ту студено) и губиш всякав апетит. Дори водата която пиех, изкарвах до 2 мин. Изобщо тва ми бе най-странното разболяване. Тест не правих, че ме бе страх да не е позитивен. Сам си направих карантина и седнах на гъза да предпазя други, ако изобщо съм имал.

Иначе, ако наистина съм имал е било заслужено. Когато въртяха ченгетата и вардеха излизах по 5 пъти на ден и съм се крил да не ме хванат.

• Upvote 3
  • Wank 1
  • Facepalm 4

BAITO6O

Къде си бе Кантарджиев - Луи дьо Фюнес

• Upvote 1
  • Haha 1

natopor4en

Какво по дяволите гледах току що ?! :D 

Защо се позволява да се качват подобни.... музикални творби..... в тубата.

• Upvote 1
  • Like 1
  • Facepalm 2

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

HBK_forever
On 7/27/2020 at 8:47 PM, natopor4en said:

Какво по дяволите гледах току що ?! :D 

Защо се позволява да се качват подобни.... музикални творби..... в тубата.

Евала за това, че сподели това епохално видео. Тоя изрод е епичен аутист, по-голям е дори от дани кирилоф

• Upvote 2

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

natopor4en

Ама какъв му е гимика на тоя ? Изкарал е коронавирус ли ? Гледам, че някакъв ютубър го раздава, ама с какво е известен и защо ? 

• Upvote 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif