Jump to content

Мафия 4

The Olimpic Hero

Recommended Posts

8 minutes ago, NiaJax>2kantara said:

Номинирам Himler. Абсолютен тролски първи пост ала пренти от Коледния сезон. Тогава тръгнах да защитавам пренти и сгреших, сега няма да играя така. Липса на каквито и да е логически мисли в аргументите му. Как реши, че ако е гражданин ще е слаб играч? Може би го направи, за да не си ти първия елиминиран, както се случи в един от предните сезони. Но за мен аргументите ти са много слаби и "издъхват" отвсякъде. Също не е чак толкова малък шансът да елиминираме мафиот още първия ден чисто статистически, защото ако мафиотите са 4-ма, то шансът ни е 25% да нацелим един от тях.

Нищо тролско не виждам.Статистикста показва,че шансът да уцелим някого и идеята ми е да махнем някого,който може да ни манипулира дълго. Всъщност той вече го прави или ти си мафиот,който сега гледа да насочи вниманието към мен. След този пост ми ставаш подозрителен,но за сега нямам достатъчно аргументи за да те номиниран,но от тук нататък ще те следя под око.

@Socki не съм играл с цел да бъда елиминиран. Играх агресивно, ще играя пак така, просто защото ми носи удоволствие и играта за мен е интересна когато съм един от главните действащи лица. 

@Loop ще трябва да спечели доверието на всички нас, но да го гоним просто защото е добър играч е грешка. Странно обаче ми стана обяснението му защо се хвана за думата ,,интересна", а от това последва цял роман. Разбирам какво иска да ни каже, но сякаш това беше реакция на предварителна самозащита и лека паника. Той разбра интересна като ,,хм...заинтересован съм", а Беста може да е имал предвид друго, нещо съвсем невинно. 

Съмнения имам и към @Dudley. Агитира да не гоним никого, а в доводите му няма логика. Ако уцелим мирен гражданин или доктор, какво? Имаме един елиминиран от когото да тръгнем по следите на мафиотите още от ден втори. Калко повече информация ще имаш от само един убит през нощта от мафията? Пак тръгваме от нулата. Освен това в трети сезон, ти не изказа такова мнение, а гласува за Фарест веднага. Тогава спечелихме играта. Какво те е накарало точно да мислиш, че това е грешна тактика?

Не номинирам никой. Гоненията в първия ден са безсмислени и досега гражданите са 0:4 при елиминация в първи ден.

Единствено може да е логично да изгоним Loop, нещо като всички да скочим на Брок Леснар в мелето, но от друга страна, ако е от гражданите, това би била огромна загуба.

Така че се надявам да не почваме пак от 0:2 и да сме научили нещо от тая игра вече.

47 minutes ago, Prince10 said:

@Socki не съм играл с цел да бъда елиминиран. Играх агресивно, ще играя пак така, просто защото ми носи удоволствие и играта за мен е интересна когато съм един от главните действащи лица. 

@Loop ще трябва да спечели доверието на всички нас, но да го гоним просто защото е добър играч е грешка. Странно обаче ми стана обяснението му защо се хвана за думата ,,интересна", а от това последва цял роман. Разбирам какво иска да ни каже, но сякаш това беше реакция на предварителна самозащита и лека паника. Той разбра интересна като ,,хм...заинтересован съм", а Беста може да е имал предвид друго, нещо съвсем невинно. 

Съмнения имам и към @Dudley. Агитира да не гоним никого, а в доводите му няма логика. Ако уцелим мирен гражданин или доктор, какво? Имаме един елиминиран от когото да тръгнем по следите на мафиотите още от ден втори. Калко повече информация ще имаш от само един убит през нощта от мафията? Пак тръгваме от нулата. Освен това в трети сезон, ти не изказа такова мнение, а гласува за Фарест веднага. Тогава спечелихме играта. Какво те е накарало точно да мислиш, че това е грешна тактика?

Просто тогава играх за първи път и не бях много наясно с играта. Не че сега съм наясно на 100 % , но сега ми се вижда не толкова печелившо от гражданска гледна точка да се гони някого в Ден 1. Има още време , има и хора които не са писали нищо все още, така че изчакваме за сега. 

3 hours ago, Loop said:

Сега ще се филмирам малко и даже вероятно ще се вкарам в драма, защото The Best също е от добрите и устатите играчи, към които се причислих аз и няма да остави току-така намеци или атаки срещу него. Но... това болднатото изречение ми мирише прекалено много на една доказано работеща за него (а и принципно работеща) стратегия на мафиот - да си изградя аура на мирен гражданин като НЕ се нашия директно на влака и хем да оставя деня да се развие така че тоя на влака да бъде елиминиран, хем аз да съм чист, защото съм го защитил и/или съм се съмнявал, че е мафиот до последно. После като се окаже гражданин, мафиотът в тази стратегия (в случая The Best ако съм прав) излиза чист, а онези, които са изгонили гражданина, особено инициатора (Himler тук) - са под подозрения.

Освен това, какво значи "интересна стратегия" бил предложил Химлер. Той просто изстреля едно име. Кое му е "интересното" на това като стратегия? Употребата на прилагателни като "интересно" ми е малко като коментарите под някоя супер разгологъзена мома в Инстаграм, които й разправят колко хубави дръвчета и природа има зад нея или колко елегантна й е снимката. С две думи - пълнеж, който е скалъпена фасада пред реалните мисли.

И трето, има вероятност да съм мирен гражданин и да съм необходим на по-късен етап в играта. Също ми звучи като пълеж и/или евентуално четкане по мой адрес. Всеки мирен гражданин е необходим през целия период на играта, иначе мафиотите с всеки отпаднал гражданин са по-близо до победата. Няма етап, на който гражданите да не са важни.

Не казвам с някакво ниво на убеденост, че The Best е мафиот, но изпитвам някои съмнения именно заради доказаната тактика да не се мята на влака като знае, че някой е гражданин и има вероятност стадно да бъде елиминиран от другите. Иначе му благодаря за защитата, ама е подозрителна.

В момента форумът ми казва, че Соки пише пост от половин час, явно чаршаф. Ако се окаже над моя - не съм го чел и нямам изводи още за него. Ще анализирам него и последващите мнения по-късно през деня.

Интересното е, че напада точно теб, въпреки че влизаш в ролята на фаворит в сезона според статистиката. Можеше да изплюе името на когото и да било другиго, но се спира на теб и залага на правдиво внушение пред останалите - ти, като мирен гражданин наистина се представи посредствено в първи сезон и за малко щяхме да загубим. Доста убедително се съсредоточаваше върху мен тогава и до последно ме мислеше за мафиот. Неговата теза заслужава внимание, макар и да ни предоставя опасна теория ако самият той се окаже мафиот. Най-обобщено ни казва: "Играйте смело, ако отстраните Loop и се окаже гражданин - нищо не губите, а ако се окаже мафиот - нанасяте решаващ удар по врага.". Има логика в казаното, а аз още не съм тръгнал да защитавам никого, просто залагам капани на тези, които ми се струват съмнителни.

От друга страна - от поканените с wild card има двама играчи, които имат лошия навик да се филмират и да забиват върху конкретни имена. Това сте ти и Socki. До момента не ви подозирам все още, но сте сред хората, които следя под лупа. Може да се каже, че вече набелязах един човек, на когото му личи, че е мафиот спрямо мненията, които пише. Ще почакам още, за да видя дали някой няма да подкрепи теорията му или да го защити при положение, че бъде номиниран.

"You think I'm crazy, but I've lost my senses...

The world will finally learn the truth!

You... you wouldn't understand cause you don't know who I am

I'm the wonderman! I'm gonna prove them wrong

I'm gonna take a stand! I'm the wonderman" 🦹‍♀️

3 hours ago, Himler said:

Нищо тролско не виждам.Статистикста показва,че шансът да уцелим някого и идеята ми е да махнем някого,който може да ни манипулира дълго. Всъщност той вече го прави или ти си мафиот,който сега гледа да насочи вниманието към мен. След този пост ми ставаш подозрителен,но за сега нямам достатъчно аргументи за да те номиниран,но от тук нататък ще те следя под око.

Аз само това изречение малко не го разбирам - "шансът да оцелим някого..."? Какъв е шансът - голям, малък? 😀

jlny.gif

Очаквано, не може да се разбере много от първия ден, но за разлика от други сезони, тук имаме играчи, направили впечатление още от началото - Himler, Loop и The Best. За Химлер все още си мисля, че е гражданин, който искаше да покаже, че ще играе играта, много е рисковано за мафиот да предприеме такъв ход, но пък може да играе 4д шах и да иска да си помислим точно това.

Бързата вражда, която се зароди между Лууп и Бест ми е малко филм. В крайна сметка Дъ Бест не каза нещо кой знае какво, че Лууп да се усъмни в него, но пък може той да е усетил нещо съмнително в мнението му, все пак са играли преди заедно. Или пък може да е мафиот и да се опитва веднага да настрои всички към главен играч, както Нешев пробва с Олимпик миналата игра. И в третия вариант, подобно на минали сезони, се пораждат съмнения за възможен съюз между двама мафиоти, които изсценират вражда за да се хванем като шарани и им повярваме, че се филмират излишно, а те всъщност да оцеляват рунд след рунд. Предните сезони подобния филм беше при Олимпик-Нешев и нито един път не се оказа, че са работили заедно, но това не значи, че тази стратегия няма да се пробва в един ден. Доколкото разбрах, мафиотите си чатят само вечерта, но това не значи, че двамата не са решили инстинктивно да направят подобен ход, или пък не са си говорили преди играта да направят нещо такова, ако се паднат в един отбор.

В крайна сметка не знам истината, но според мен трябва да се насочим към някой от главните лица в този спор до този момент, така или иначе нямаме нищо друго. Да не изгоним никого ще е грешка, защото абсолютно същия спор ще продължи в следващия рунд, ако не са те мафиоти ще бъде супер за истинските, те ще се покрият още повече.

Съмненията ми в Бест са породени от сезона, в който и двамата бяхме мафиоти и той доста умело се криеше като не се хващаше със стадото да гони някой нарочен, въпреки че като мафиот знаеше, че въпросният нарочен е гражданин и това му гонене устройва мафията. Това е чудесна стратегия за мафиот и Бест вече веднъж я е изигравал отлично. Може и да бъркам, поради което съмнението ми не е прераснало в номинация, и засега няма да номинирам. Самият Бест умело ме контрира, че в първи сезон като бях гражданин излишно го нападах и сбърках. Разбирам и аргумента, че сезон със сезон не си прилича и че не бива да се правят изводи от това кой как е играл преди, но аз просто съм си такъв и няма как да се абстрахирам от това, което знам за играчите от предни сезони или въобще от форумната им активност.

Единствените други, които ме съмняват в момента са неписалите (по очевидни причини) и YoTheReal, който не се хвърли да номинира, нито да анализира, а знам, че може да пише анализи ако вижда смисъл. Сега въпросът е дали не вижда смисъл, защото никой не се е издал (ама иди чакай някой да се издаде...), или защото е мафиот и го устройва да няма елиминиран играч. Лошото е, че, признавам си, не съм чел дълбоко сезоните, в които той игра, та големи изводи не мога да си правя и той ми е далеч по-неясен.

От сега казвам, че до последния момент на игровия ден няма как да съм активен (отнася се за всички дни), така че ще номинирам в по-ранните часове на вечерта при всички случаи. Поне очаквам ако днес не бъда изгонен от гражданите и мафията да не ме изгони през нощта, защото няма смисъл да ме отстреля ако обирам вот през деня. То това се отнася за всеки гражданин с номинации де.

Ползотворен ден се получава засега.

Доста граждани се изчистиха в моите очи. Ако устискаме до късния етап на играта, ще играя с вас, но засега няма смисъл да ви назовавам поименно.

И идваме по същество. Също немалко хора са ми съмнително, но имам правото на една номинация и я заявява още сега, защото време напредва.

Номинирам Himler.

Гражданин не би трябвало да играе като него, защото това е неефективна стратегия. В един от сезоните, аз гласувах без игрови доводи и бях елиминирам. В предишния, Bobotsi също така тръгна и изгоря. Това е стратегия, която поставя гражданина, който я е инициирал, в неизгодна ситуация и беше заклеймена като неадекватна и неефективна.

В същото време и мафиот не би играл така, по същите причини, поради които и гражданин не би. Става мишена в хода на играта. Да, вероятно е да се измъкнеш след такъв блъф, но в ден 5-6-7, винаги очите ще са към теб. 

Малко и за Himler. В един от сезоните, той го отнесе, защото аз самият го предложих за елиминация. Изглежда ми леко странно, след като го е отнесъл веднъж, той да тръгва по такъв начин срещу друг играч. Второ, не е типично за него да тръгва по такъв начин. По мои наблюдения, той е много по-пасивен и изчакващ. И трето, изглежда ми доста спокоен и логичен, когато беше конфронтиран за решението си да номинира Loop. В пълен разрез с реакцията му от предишни сезони, когато се тръшка и вайка, при най-малките наченки, че е мафиот. Даже е прекалено спокоен... :rolleyes:

Himler не е гражданин, но не е мафиот. Той е Кръстникът. Играе така, защото знае, че няма да бъде елиминиран в дневната фаза. Пробва нещо, което е изпробвано, защото човек дълго може да е в играта, дори след като е предложил гражданин за изгонване. Но дори и да го отнесе днес, той е спокоен, защото ще е в играта дълго занапред и може да твърди, че е принцът. Реакциите на други граждани спрямо провокацията на Himler също ми говорят доста. Хора, които са настървени и се хвърлят при най-малкото съмнение, сега са кротки и се опитват да отклонят вниманието.

Вотът ми не може да бъде променен. Затова и не планирам да пиша повече. Доводите ми са ясни. Надеждите ми са, че Himler ще си тръгне днес, защото ще се разберат доста неща.

Към Himler. Ако си гражданин, съжалявам. Нищо лично, играта е такава, а играта говори зле за теб.

Нешев,ако бях мафиот каква ми е файдата  да тръгна така директно и да съм толкова спокоен както е сега, при положение, че е ясно ч ще съм винаги на мушка покрай историята ми в играта ?  Като наяджакс2кнатара този пост ми изглежда да е по-скоро с цел да се привлече вниманието към мен и така хората,които ще следя под око  ставате 3 ти,наяджакс и луп и   G в по-малка степен 

Въпросът ми към мирните граждани е дали не ви изглежда подозрително това защитаване на луп от някой и това да е възможен жокер?

Първия ден ми е супер тегаво да си вадя някакви заключения, защото мафиотите рядко се издават толкова рано. Миналия сезон, който следях като страничен наблюдател ми беше далеч по-лесно да анализирам нещата, защото когато не си в играта не се филмираш толкова лесно за най-малкото, което примерно правех в ренегатския си сезон и това до голяма степен прееба играта на всички.:D Но понеже се върнах към ренегатския сезон, там имахме играчи които се опитваха да имитират мафиотската игра на Loop и това бяха Yo и MJ23, които просто му бяха като die hard култче и си я интерпретираха всеки в своя собствена версия, но като цяло са някакви хора, които наистина го боготворят като играч и очевидно смятат стратегията му за ултимативния вариант по който трябва да играят, ако имат мафиотска роля.

Това което за момента виждам е, че Йо не играе по този начин, всъщност играе доста различно спрямо тогава и поне за момента по-скоро ми изглежда искрен. От друга страна, това, че MJ все още не е писал нищо, си е типичен patern от мафиотската му игра, което ме притеснява. Той като цяло играе супер тегаво дори когато е мирен гражданин, но като мафиот точно нацелва това да пише късно в играта, когато вече играчите са се насочили към друга мишена и като цяло не е много активен. Но не казвам, че е мафиот, твърде рано е да се нарочва някой, когото и да било. Но искам да го видя да пише повече и по-активно, за да мога да си извадя някаква преценка. Естествено, това важи за всички които все още не са писали, защото това прави играта ограничена и ни принуждава да се целим само върху хора които вече сме се включили, което понякога помага на мафиотите да изолират някой от тях, скривайки го при неактивните.

Фарест примерно винаги ми е бил тегав като играч, който никога не помага към дискусията, но на този етап съм склонен да му дам шанс да докаже, че си е взел поуките и е готов да играе активно, или поне една идея по-смислено и градивно.

Химлер е другият играч който ми е труден за анализиране, защото играе играта леко интровертно и това го видяхме дори когато беше периф през първия сезон, беше разкрил мафиот, но не направи нищо за да го разобличи веднага и изчака до последния момент.:D Като цяло играта му е интересна, харесва ми това, че тръгва агресивно, защото аз също обичам да поемам рискове в играта и честно казано в предложението му за Loop има някакъв резон, защото в онзи сезон когато той беше мафиот, беше единствения човек от мафиотския контингент, когото не съм подозирал грам до последния момент.:D От друга страна обаче, не съм сигурен дали е разумно да поемаме подобен риск още през първия ден. В крайна сметка, ако се окаже гражданин, може да ни е много полезен, особено ако има специална роля.

Соки си пише типичните чаршафи, което го прави труден за анализиране, но примерно в предишния 3-ти сезон, аз се усъмних в него, когато беше написал онзи супер огромен мега-гига чаршав (мисля, че беше след изгонването на нешев), който си изглеждаше като паническа реакция на мафиот, който е решил да over-блъфира като за последно.:D Има го този patern при него, да се филмира и такива неща биха го издали ако е мафиот, но това едва ли ще стане още сега.

И отново трябва да кажа, съмнявайте се във всички, наблюдавайте внимателно и имайте търпение, защото рано или късно някой ще направи грешка и ще се издаде. Играта е дълга, мафиоите не са шибани роботи и има добър шанс ако играем разумно да ги пипнем. Аз лично ще изчакам повече от участниците да се включат, преди да правя някакви предположения и да се опитам да стрелям с вот, но за момента искам да пожелая успех на всички мирни граждани, а мафиотите да го духат! Копелета, идвам за вас!

Spoiler

source.gif

Призовавам за коментари от @MJ23 и @Farest. Тяхната неактивност ги прави само много съмнителни в очите на всички.

@YoTheReal не каза абсолютно нищо съществено. Мина само колкото да се отчете, което ми напомня на играта му от сезон 2, когато беше гражданин. Признавам си, че не съм следял играта му от сезона, който спечели. По същия начин ли играеше и там? 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

26 minutes ago, Himler said:

Въпросът ми към мирните граждани е дали не ви изглежда подозрително това защитаване на луп от някой и това да е възможен жокер?

Контра въпрос:

Ами ако...?

Бодигард - Мирен гражданин - Участникът трябва да защитава един играч, който ще му бъде зададен предварително (друг мирен гражданин). Въпросният играч не подозира за съществуването на бодигарда. Ако защитаваният играч бъде елиминиран, независимо по какъв начин, то той остава жив, а вместо него отпада бодигардът му.

Не правете генерални изводи когато някой защитава друг.

4 minutes ago, baikiro said:

По същия начин ли играеше и там? 

Бахти мързела... :lol:

Първи ден е екстра тегаво, няма какво да се лъжем. Всички изглеждат подозрително, малко или много, но и този път ще следя доста зорко кой първи ще направи реални гласове, защото отново там ще подозирам най-силно.

Впрочем, Ная Джакс и двата кантара все си мислех, че е Бухала. :(

И аз очаквам нулев рунд. Пренти пише пълни глупости горе, но по-скоро ми звучат на опити да бъде забавен. Пускам глас за The Best, другият който пише доста абсурдно, но би било цяло чудо да изгоним когото и да било към този момент.

Едит: променям гласа си за hacky, защото ENEMY е писал в един момент с мен - ако вече са 4 гласа, има някакъв шанс поне някой да си замине и да се размърда играта.

И на следващия ден:

Тва е като оня път дето се бехме надъхали да бием свинете на Герена и ония ни поведоха с 0:3.

Знамето ни вземаха...

С две думи, да, но ако се отвори шанс да елиминира гражданин, веднага скача. :)

Работата е, че станаха двама,които те защитаваха, а по тая логика може и дъ бест да е моят бодигард,защото и той ме защити по-рано презденят.

Еми и този пост ми изглежда на по-скоро паническа самозащита и подозренията ми се увеличават 

Също обърнете внимание, че нешев и наяджакс гледат по-скоро да сложат топката в моите ръце отколкото да защитават луп

Edited by Himler

То и аз те защитих сутринта, видно от цитата долу? Няма паника при мен, ти нещо се объркваш и прекалено много натискаш за мен ако единственият ти аргумент е "да стреляме на сляпо срещу някой силен играч".

11 hours ago, Loop said:

2. Himler ме атакува пряко и с това горе-долу си измива ръцете пред мен, защото не вярвам ако е мафиот да се хвърли толкова моментално срещу активен и бъбрив/устат играч като мен. Просто е вкарване на излишен трън в гащите това от мафиотска гледна точка. Дори и да бъда изгонен, за последващи анализи след като се разбере, че съм гражданин пиша - Химлер едва ли е мафиот. Вече други, които се накачулят на влакчето за гонене на сляпо на някой играч - там е мафията, но категорично не цялата. Мафиотите особено в началото нямат никакъв интерес да гласуват еднакво.

@Himler играе досега доста атрактивно за което го поздравявам. Голяма разлика спрямо предишни негови участия. Това обаче не го прави автоматично чист както твърди @Loop.

@neshev играеше по-подобен начин предния сезон и видяхме, че е мафиот. Тук може да има право, Химлер може да има safety net (кръстник/принц) и затова да играе толкова смело.

Другото, което ме притеснява е че никой почти не ме спомена досега. Или не изглеждам съмнителен в очите на никой или мафиотите вече ми кроят шапката за нощната фаза. 

• Haha 3

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

3 minutes ago, baikiro said:

Другото, което ме притеснява е че никой почти не ме спомена досега.

Предишната игра беше елиминиран прекалено рано, поради което още нямам изградена представа за твоята игра, с изключение на заявката, че следваш някаква изградена стратегия която си си набил за играта и си уверен че работи. Но за мен ти и Chocho все още сте твърде непознати като игра, поради което вероятно оставате под радара. Това обаче ви вкарва и в графата и с играчи, които ще се следят още по-изкъсо.

Не знам още колко пъти ще мога да влизам докрая на деня. Затова да си дам гласа все пак. Гласувам за MJ23.

За мен на ден 1 винаги трябва да атакуваме неактивни/недопринасящи играчи. От Химлер поне получаваме интересни talking points и ще ми е интересно да следя развитието на неговите интеракции с Лууп. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Аз общо взето ще искам един ъпдейт на гласовете, ако може.🙄 Ако не греша Химлера е с 3 гласа, което е малко за тази част на деня(ако ще имаме елиминиран). @Himler ще пусна вотче за теб до 1 час, ако не си промениш гласа срещу Лууп? Ако не гласувам за Химлер, ще гласувам за @neshev просто защото винаги ми е съмнителен, не знам прекалено много ли преиграва или мен ме филмари с постовете си!? 😃 

jlny.gif

MJ май не е влизал от форума от 2-3 дни. Аз номинирам farest. Уж искаше да се доказва, а не е писал нищо. Дори и да пише нещо за мен той като гражданин няма с какво да допринесе. 

55 minutes ago, baikiro said:

Тук може да има право, Химлер може да има safety net (кръстник/принц) и затова да играе толкова смело.

32 minutes ago, baikiro said:

От Химлер поне получаваме интересни talking points и ще ми е интересно да следя развитието на неговите интеракции с Лууп. 

Не е ли е по-адекватно още сега да разберем дали има "safety net"? :rolleyes:

The Olimpic Hero

Himler - 2 гласа (NiaJax>2kantara, neshev)

MJ23 - 1 глас (baikiro)

Farest 1 глас (Dudley)

Само да ви кажа, че не винаги ще мога да правя ъпдейти, понякога ще се случва да съм навън и да нямам възможност. Също така, абсолютно задължително удебелявайте(болдвайте), когато гласувате за някого, за да мога да отчета гласа. Ако не го правите, е възможно да пропусна. Същото го правете и при промяна на гласа.

1 minute ago, neshev said:

Не е ли е по-адекватно още сега да разберем дали има "safety net"? :rolleyes:

Не и на ден 1. Трябва да със сигурност да изгоним някой за да може да се завърже някакъв voting pattern. Не си заслужава да загубим ден 1 ако наистина се окаже, че Химлер има safety net. Него винаги може да пробваме да го думнем в по-късен етап от играта. 

• Upvote 2

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

1 hour ago, Loop said:

То и аз те защитих сутринта, видно от цитата долу? Няма паника при мен, ти нещо се объркваш и прекалено много натискаш за мен ако единственият ти аргумент е "да стреляме на сляпо срещу някой силен играч".

Е то е ясно,че няма всички мафиоти да реагирате по еин и същ начин.Все пак за разлика от нас,мафиотите имате привилегията да имате общ чат, с който може да си измисляте стратегия,както е може би  случаят с тези ваши отговори към мен Също така и в първият ти пост се опитваш да убедиш хората,че не си мафиот.

Нешев също ми идва много агресивен към мен, което засилва подозренията ми към него 

А иначе бих искал да направя призив да се разберем да изгоним някого,защото мафиотите не трябва да печелят време. Ако няма да е луп,нешев и фарест ми се струват добри опции,но ако мнозинството реши някой друг,съм съгласен  да гласувам за него който и да е 

Edited by Himler