Jump to content

Supernaturale-Фен Тема

ShiningWizard

Recommended Posts

ShiningWizard

Наскоро попаднах на един индивид, който ми промени мнението за българския стрийминг в Twitch, Mixer и другите лайняни платформи. Силно се надявам този да е гимик, защото не е нормално да стримймваш как майка ти и леля ти се карат и се оплакват, че стриймваш и правиш голяма врява в апартамента, който споделяте. На всичкото отгоре този образ е 79 набор. Има цели компилации с неговите изцепки, промота и моменти. За жалост ги трият, защото тоя ги флагва често ако не се лъжа. Даже един път беше снимал профил на една негова непълнолетна съседка и след това казва, че би и го бутнал и след това се защити с класическото обръщение “ama to na bazik we!1!1!”). Много неща може да намерите за този маняк в Youtube и ето няколко от тях.

• Upvote 3
  • Thanks 1
  • Wank 1
  • Confused 1
HBK_forever

Изгледах първото видео е велико. Тоя е епичен бок. Уникални промота, с удоволствие бих му теглил един пердах на тоя катил. Но ще се гледа с удоволствие останалите му класики.

• Haha 1

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

Hachiko

Той всеки ден стриймва в youtube по 2-3 часа. Оня ден го гледам на ресторант ще яде шкембе чорба. Хората му сложили 5-6 скилитки чесън, ако иска да си сложи малко вътре. Той ги тури всичките.

• Haha 3
Hachiko

Вчера на стрийма отива тъпака да сере. Връща се след 15 мин и като излиза от кенефа леля му му вика "Какви боклуци пак яде, затвори тая врата на тоалетната или напръскай с нещо, че умори кучето".

Edited by Hachiko
  • Haha 6
ShiningWizard
1 hour ago, Hachiko said:

Вчера на стрийма отива тъпака да сере. Връща се след 15 мин и като излиза от кенефа леля му му вика "Какви боклуци пак яде, затвори тая врата на тоалетната или напръскай с нещо, че умори кучето".

Преди малко стриймваше някакъв HeartStone турнир и вика “аз ако го мина този мач, ще съм най-добрият в Европа, братче и най-големият стриймър в България”.

Edited by ShiningWizard
  • Haha 2
Hachiko
22 minutes ago, ShiningWizard said:

Преди малко стриймваше някакъв HeartStone турнир и вика “аз ако го мина този мач, ще съм най-добрият в Европа, братче и най-големият стриймър в България”.

Беше надъхан да играе, ама не го приеха накрая :D .

• Haha 1
ShiningWizard

Беше надъхан да играе, ама не го приеха накрая :D .

Нека се надъхва. Уж бил и най-добрия в Европа по WOW по едно време

Hachiko

Може и да е нормално за някои хора, но вчера го гледам на пицария. Седнал си той и реже пицата с ножчето и яде с вилица все едно е свинска пържола.

1 minute ago, Hachiko said:

Може и да е нормално за някои хора, но вчера го гледам на пицария. Седнал си той и реже пицата с ножчето и яде с вилица все едно е свинска пържола.

И аз го гледах това, ама по-фрапантно беше като ходи да мие маздата на автомивката -

Първо разправя как живеел в топ кварталите в София и имал 3 апартамента и една вила, разполагал. После някъв Роувър имаше там и вика на хората а да, и аз имам също и едно ауди 400 коня също, много върви :D .

Edited by prenti
  • Upvote 1
Hachiko
3 minutes ago, prenti said:

И аз го гледах това, ама по-фрапантно беше като ходи да мие маздата на автомивката -

Първо разправя как живеел в топ кварталите в София и имал 3 апартамента и една вила, разполагал. После някъв Роувър имаше там и вика на хората а да, и аз имам също и едно ауди 400 коня също, много върви :D .

Е той не бачка май, вика с документи се занимавам. Ако пребира по 2000 лева от наеми на месец, кво го бърка. И леля му вика, че взимала по 50 кинта на час за преподаване на уроци по български. А тя постоянно има некви пишлемата в тях и му се кара да не вика.

Edited by Hachiko
  • Haha 2
ShiningWizard

Е той не бачка май, вика с документи се занимавам. Ако пребира по 2000 лева от наеми на месец, кво го бърка. И леля му вика, че взимала по 50 кинта на час за преподаване на уроци по български. А тя постоянно има некви пишлемата в тях и му се кара да не вика.

42 minutes ago, prenti said:

Хахахахаха, смятай, оферта е.

Не беше ли споменал, че има фирми? 

Люлин си е топ квартал в София и е факт :D :D :D :D 

• Haha 1
Hachiko

Снощо некав му вдигна кръвното :D . Некав пич на 18 му разправяше как стрийминга е професия и тоя откачи и искаше да му обяснява, че не е така. Малкия не му даде думата и само прекъсваше натуралката и за капак го банна от дискорда. После два часа дебелия беше тригърнат и се нервеше, че некво лапе му дава наклон на хуя.

• Wank 1
ShiningWizard

Мене ме банна бота от неговия дискорд без причина.Бях го питал да ме ънбанне, но той вика "Е ЗА КАКВО СА ТЕ БАННАЛИ СЕГА", споделих защо и нищо не направи.

На последния стрийм показа някъв парцал, явно е приятелката му, хахахахаха. Голяма курва ми се струваше, ама той някъв й се мазни :Д, Как си бепче, що така, ау бау.

• Upvote 1
ShiningWizard
23 minutes ago, prenti said:

На последния стрийм показа някъв парцал, явно е приятелката му, хахахахаха. Голяма курва ми се струваше, ама той някъв й се мазни :Д, Как си бепче, що така, ау бау.

Абсолютен ЧАД

• Haha 1