Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Българското Кеч Общество

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

AEW Dynamite - 1 януари 2020

Featured Replies

Място: Jacksonville, FL

Зала: Daily's Place

Обявени мачове: Cody vs. Darby / Omega & Bucks vs. Lucha Bros & PAC / Moxley vs. Trent / Dhodes vs. Guevara / Riho vs. Baker vs. Shida vs. Rose

 

54fSBdk.jpg

Edited by nWoHulkster

Едитни заглавието, че до 1 декември 2020 едва ли ще съществува тази федерация.

Шоуто изглежда доста стабилно. За разлика от предните пъти, когато уж пак беше ''ppv worthy'', но участниците в мачовете за титли бяха по-скоро midcarder-и, този път мачовете изглеждат доста солидни, с големи звезди. Някои от мачовете са продължение/завършек на истории като Дъстин-Сами (мач, който трябваше да се случи отдавна) и Дарби-Коуди. Освен това ще има и два големи сегмента, които се надявам да дадат старт на големите вражди за следващия турнир. Надявам се и най-накрая да има дебют на някое голямо име, все пак ще е първия епизод на новия сезон, трябва да го започнат силно, със силен край на епизода.

Малко странно решение да дебютират WARDLOW точно в мач срещу Cody, който най-вероятно ще загуби. И като стана въпрос за него, от анти-любимец на reddit и генерал 3 звезди се превърна в абсолютно завършен кечист в рамките на година. Пореден супер тв мач с Allin :beer:

 

Adam Page продължава да ми се издига в очите с всяка изминала седмица, точно от подобно разчупване на образа се нуждаеше.

 

Проектът Riho, мисля че е крайно време да приключи, дори нямам нищо против да е още следващата седмица. Kris Statlander e over, гимикът й колкото и да е странен поне е интересен, ако една титла ще я накара да подпише full-time направо да й я дават.

 

Доволен съм. Усеща се липсата на големи моменти ала шоутата покрай Full gear, но в идните седмици очаквам да се вдигне нивото.

Edited by Guest

Със сигурност ще се съгласи за среща. Все пак е много популярен с момичетата като в тази снимка например.

3F0BD2FF-50AE-4E7E-A6A9-A4FF9F955FA8.thumb.jpeg.67fe40963fa5c3d3ce906976ee4a60cb.jpeg

Edited by ShiningWizard

AEW - 967 000

NXT - 548 000 🙃

20 hours ago, 205live said:

AEW - 967 000

NXT - 548 000 🙃

 

AEW марковете натегаме :beer: Бутнахме го WWE, Винс пише мейли на феновете с молби да му гледат боклуците, ама ни го блокирахме и отиваме да зяпаме колко салта ще направят Бъксовете. #goGoAEW 

Аз се чудя на мазните хомосексуалисти в хАмерика защо са гледали NXT, когато не е имало шоу? :D AEW на живо, а ти тлъст американос си пускаш некъв запис на памперса Винс... Никаква логика!

jlny.gif

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.