Jump to content

Мафия - идеи за развитие

hacky

Recommended Posts

Mariyan01
8 minutes ago, THE ENEMY said:

Януари ще има нова порция gimmick сезон от мен, стига да не ми излязат други простотии на главата. Т.е. не обещавам нищо, но си го резервирам.:ph34r:

Да очакваме Mafia Special Edition: Omerta:ph34r::wank:

3 hours ago, MJ23 said:

@Socki отложи малко сезона, или го издърпай,да мога да играя.:wank:

Не става, важна е ТРАДИЦИЯТА. На 14.11.2019 беше сезон ЕДНО на Мафия и на 14.11.2020 беше началото на All-Stars I. Ако съм жив догодина на 14.11.2022 ще е All-Stars 3.

Иначе ако няма желаещи може да водя сезон 20 като му дойде времето. Един сезон + All-Stars ми стига за годината като водещ.

635682_orig.jpg

• 1 month later...

Ко стаа е, @Bobotsi, @The Olimpic Hero, @neshev? Айде някой от вас да направи пак сезон след Коледния, че съм надъхан яко да играя. Искам отново да иба мафиотски путита! Бих се навил и @baikiro да направи сезон, но пичът май е рухнал.

Иначе аз тия дни ще пусна темата за записването и ролите за Коледния. Гответе се за празничния въргал! Ще има трупове! :wank:

• Wank 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Бих се навил да водя някой сезон, но със сигурност ще ми трябва ко-хоуст, който да поеме цялата техническа част, аз по-скоро ще отговарям за ролите, баланса и като цяло идеята за сезона. Ако се намери такъв човек, може и да измислим нещо. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Jack Bauer
39 minutes ago, baikiro said:

Бих се навил да водя някой сезон, но със сигурност ще ми трябва ко-хоуст, който да поеме цялата техническа част, аз по-скоро ще отговарям за ролите, баланса и като цяло идеята за сезона. Ако се намери такъв човек, може и да измислим нещо. 

Байкиро се завърна от оня свят за да подкара мафията :wank:

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Не е истинският бай Куро това. Продадохме му акаунта преди време. ;)

Мисля че трябва като Ангел Кунчев - селфи а днешен вестник,за да сме сигурни.:wank:

• Haha 2
The Olimpic Hero
5 hours ago, neshev said:

Не е истинският бай Куро това. Продадохме му акаунта преди време. ;)

Лошото е, че изкарахме само 200 лева. Освен пак да го продадем. Между другото скоро ще пусна и други акаунти, ако някой има интерес да пише. 

• Haha 2
  • Wank 1

6 hours ago, baikiro said:

Tова е и моята мечта, да организирам сезона а друг да следи и да брои. :D

3 minutes ago, hacky said:

Tова е и моята мечта, да организирам сезона а друг да следи и да брои. :D

Напиши скрипт да брои автоматично. ;)

2 minutes ago, neshev said:

Напиши скрипт да брои автоматично. ;)

почнах да го пиша, но вичикс не успя да оправи апито и ни заряза, пуснете ми админ права и ще се оправя :)

1 minute ago, hacky said:

почнах да го пиша, но вичикс не успя да оправи апито и ни заряза, пуснете ми админ права и ще се оправя :)

Предният път това не завърши добре. :(