Jump to content

Мафия - идеи за развитие

hacky

Recommended Posts

• 3 weeks later...
Radox
On 11/3/2020 at 5:28 PM, Dudley said:

Радокс спасявай ни

На твоите услуги! След ранното отпадане в Сезон Х нещо се надъхах и смятам след няколко седмици да проведа един класически сезон с 15-16 участника, който да е по-традиционнен и да не е с грандиозността и контроверсията на СЕЗОН 9, но все пак отново да е пълен с параноя и насиране.

По програма сега има сезон на @Enough*, но него никакъв го няма, така че му предлагам да си сменим сезоните, за да мога да направя сега римейк на Сезон 9, докато съм надъхан. Ако стане врътката, мисля да свърши някъде около 20 декември, демек към 6-7 декември да почне. КОЛЕДЕН СЕЗОН 2 да бъде, ахахах!

* Ще бъде този път без покани, със свободно записване.

Edited by Radox

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

neshev

Мафията приключи, момчета.

ОМЕРТАТА е бъдещето и настоящето. ;)

• Upvote 1
35 minutes ago, Dudley said:

Нали имаше няква идея с 2 фракции мафиоти . Това звучи интересно и ще надъха хората според мен 

Аз щях да го правя ама НАСРАХ и се отказах. Бих се пробвал пак ако ме вместят някъде в графика. @neshev има ли място? 

П.С. @Dudley ти що не се пробваш да водиш някой сезон? 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

3 minutes ago, baikiro said:

Аз щях да го правя ама НАСРАХ и се отказах. Бих се пробвал пак ако ме вместят някъде в графика. @neshev има ли място? 

П.С. @Dudley ти що не се пробваш да водиш някой сезон? 

В графика на Мафия няма място, защо не се пробваш в ОМЕРТАТА? :D

Spoiler

Иначе се разбери с hacky, ма той се води следващия сезон след RADOX. Обърках спатиите вече.

• Haha 1

Hacky каза, че в неговия сезон най-вероятно ще има 2 фракции с мафиоти.

• Haha 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

11 minutes ago, hacky said:

Байкиро ми краде идеите за сезона и иска да ми открадне мястото. Намирисва ми на мафиот.

А ти от няколко месеца лъжеш за тия сезони!

Глас за hacky!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1 minute ago, Radox said:

А ти от няколко месеца лъжеш за тия сезони!

Глас за hacky!

На Хаки тва му е гимика. От 1ви сезон се готви да води сезон. Дано някога го направи... :D

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

Къв ми е гимика щях да водя сезон вие ме преместихте без да искам... Ядосах се, още тогава планувах трите фракции, но не казвам че моя сезон ще е такъв, имам още една идея, ще видя коя ще реализирам.

• Haha 1
1 hour ago, baikiro said:

@Dudley ти що не се пробваш да водиш някой сезон? 

Мислих си го , но ще имам проблеми с организацията най вероятно. Имам 1 интересна идея (интересна за мен де) , ще видя , като гледам доста е запълнено за в бъдеще. 

20 minutes ago, neshev said:

Кой ли ще е първият смелчага, който ще изтроли със сезон без мафиоти? :ph34r:

Това също е моя идея. :)

Но май после всички ще го намразят. :D

2 hours ago, hacky said:

Това също е моя идея. :)

Но май после всички ще го намразят. :D

А кое не е твоя идея? :)

• Haha 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

9 hours ago, baikiro said:

А кое не е твоя идея? :)

Не насирай ве. Обсъждал съм ги идеите даже с други хора. Простено ти е.

• Wank 2
  • Facepalm 1

Според мен трябва. Може да бъде и в помощ на граждани и в помощ на мафията. Минуса, че ще има много самоубийствени сцени така. И всеки като се разсърди, ше гласува за себе си и сам ше се елиминира

ЧОТУДЕ

След като придобих повече опит имах идея да правя сезон с малко по-различни правила, но като гледам графика е прекалено сгъстен, така че може да подпиша договор с ОМЕРТА. Идеята беше за сезон с нещо подобно на голова разлика. След като единия отбор победи, оцелелите играчи биват подредени по изгонени противници и свои при дневен вот. Примерно при победа на гражданите, ако един играч е гласувал за изгонването на 2 мафиоти и 4 граждани. Разликата му е 2:4. Оцелелите играчи остават да играят докато не се излъчи победител, като този с най-добрата разлика получава най-добро умение, втория - второ по сила умение и т.н. Считам, че при реализация може да се получи нещо доста интересно, защото участниците ще мислят схеми дали е добре да гласуват по еди какъв си начин. Трябва да се доизмисли доста обаче, споделям само идеята.

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

The Olimpic Hero

Понеже с hacky си поговорихме малко за играта днес, чисто стратегически. Какво ще кажете за сезон, в който Мафията освен, че се знае преди играта, да има и едно денонощие време да обсъди предварителна стратегия. Какво би дало това на играта според вас и какво би взело? Може би още предимство на Мафията. Абе май не е добра идея, хахахаха, разсъждавам на глас.

• Facepalm 1