Jump to content

Мафия - идеи за развитие

hacky

Recommended Posts

HEIDENREICH
13 hours ago, Radox said:

Е аз на никой не съм давал съвети, това не знам откъде го измислихте. Само на ЧОТУДЕ, щото е мой човек.

Е ти му еба мамата на него. Ако бях прочел това промо сутринта , на 99 % щях да търна в последната секунда. 

• Haha 1
  • Sad 1

ЧОТУДЕ

Планът беше да се разкрия още сутринта, но той искаше съспенс и параноя преди да го направя, макар че всички знаеха, че съм аз. :D 

Edited by ЧОТУДЕ
  • Haha 1
  • Facepalm 1

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

The Olimpic Hero

Ексклузивна новина: Сезон 15 ще е първият с двама водещи! Към проекта се включва и HEIDENREICH.

OMERTA: Сървайвър Първа Кръв! - Prince10

Сезон 9.5 - neshev

Сезон 10 (All-Stars) - Socki

Сезон 11 - Enough

Сезон 12 - Radox

Сезон 13 - hacky

Сезон 14 - neshev

Сезон 15 - The Olimpic Hero & HEIDENREICH

Сезон 16 - Radox

• Like 1
  • Thanks 1
  • Wank 1
  • Confused 1

Radox
13 hours ago, hacky said:

На мен ми писа "Не гласувай Олимпик, чуек"?

Е това вече е пълна простотия. Кога съм го писал това ве, пиянде???

Сега си прегледах целите ЛСта с тебе за доктора по време на сезона, никъде нито съм ти давал подсказки, нито пък съм казвал за кой да гласуваш.

Edited by Radox

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Radox
Just now, MJ23 said:

Аре пускайте нов сезон,докато съм яко надъхан.😂

Еми аз съм готов УТРЕ да мятам 10-ти, ама Инъфката не отговаря на офертата ми. Искам да направя два поредни сезона кат Соцки.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

ЧОТУДЕ
3 hours ago, HEIDENREICH said:

Е ти му еба мамата на него. Ако бях прочел това промо сутринта , на 99 % щях да търна в последната секунда. 

Сега ме хвана яд. Щяхме да сме победители с теб и останалата част от Мафията, тъй като prenti не беше ловец. Представям си тогава какви щяха да са реакциите за ролята на Президента, както всички граждани бяха обявили играта за приключила два дни преди края. 😂

Socki

Пак повтарям, че All-Stars ще започне на 14.11. Темата с участници и т.н ще я пусна преди това, а поканите ще изпратя в следващите седмици. Ще са 12 участника + резерви по мое усмотрение ако някой от титулярите откаже участие. Така че ако сте на зор за нов сезон нека някой друг да го прави този месец.

635682_orig.jpg

Radox
2 minutes ago, Socki said:

Така че ако сте на зор за нов сезон нека някой друг да го прави този месец.

Radox - сезон 10. ;) От 11 октомври - точно 1 месец след девети ;)

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Dudley

Ще стане пренасищане според мен , ама нищо не пречи да пускаш темата и да се види колко хора ще се запишат. 

The Olimpic Hero

Е не ве, той Radox вероятно се лигави. Сезонът на Prince10 започва след дни, така че...

Prince10

Явно има доста хора, надъхани да играят към този момент. Ще дам компромисен вариант за тях. Вечерта ще започне записването за Омерта, като ще дам и още няколко пояснения за играта и правилата. 

The Olimpic Hero

Само да отбележа за всички водещи. Изрично напишете в правилата, че даване на реакции на постове след отпадане е категорично забранено. По време на играта хайде, не мисля, че е фатално, даже може да е част от стратегия, но след отпадането буквално някой човек може да си издаде ролята, която е имал. Даване на реакция след отпадане може да се наказва с бан от форума и т.н.

neshev

Правила има, ама нали са прекалено дълги и объркващи. :lol:

• Upvote 1
Radox
7 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Само да отбележа за всички водещи. Изрично напишете в правилата, че даване на реакции на постове след отпадане е категорично забранено. По време на играта хайде, не мисля, че е фатално, даже може да е част от стратегия, но след отпадането буквално някой човек може да си издаде ролята, която е имал. Даване на реакция след отпадане може да се наказва с бан от форума и т.н.

Да, така трябва да е.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

ЧОТУДЕ

Е, защо ви е на двамата да сте живи при разкриването като просто може единия да одобри с реакция? :D Тук Мафията също бе преебана.

Спомням си Бобоци като искаше да му реагирам на поста, за да се изчисти, когато бях умрелия му близнак. :D 

Между другото имаше и множество редактиране на постове през сезона. Джъст сеин'. 🤨

Radox
3 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Между другото имаше и множество редактиране на постове през сезона. Джъст сеин'. 🤨

Само от Химлер, но той е аутист, така че му е простено. Някви запетайки беше променял.

• Haha 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

ЧОТУДЕ

Или редакция на неуспешно болдване. :D Иначе има таг [ b] [/b] (без интервала пред първото b). Между двете пуцате каквото искате да е болднато, по възможност да не е моето име.

Edited by ЧОТУДЕ

baikiro
1 hour ago, The Olimpic Hero said:

Ексклузивна новина: Сезон 15 ще е първият с двама водещи! Към проекта се включва и HEIDENREICH.

Само да отбележа, че по време на 6ти сезон помагах на Соки, когато той беше зает. Нешев завърши 3ти сезон след като водещия Ю Тинк напусна форума. Вярно не се водят официално сезони с 2ма водещи, но е редно да се отбележи. :) #notappreciated #truthspeaker 

• Haha 1
  • Sad 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

hacky
3 hours ago, Radox said:

Е това вече е пълна простотия. Кога съм го писал това ве, пиянде???

Сега си прегледах целите ЛСта с тебе за доктора по време на сезона, никъде нито съм ти давал подсказки, нито пък съм казвал за кой да гласуваш.

Ебавах се ве.

2 hours ago, Radox said:

Radox - сезон 10. ;) От 11 октомври - точно 1 месец след девети ;)

Няма смисъл, сега принца има сезон, после нешев. 

Radox
19 minutes ago, hacky said:

Няма смисъл, сега принца има сезон, после нешев. 

Ебавах се ве.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10