Jump to content

BWC-ЛЮБИМ МАЧ ЗА 2019 ГОДИНА

Bobotsi

Recommended Posts

Bobotsi

Реших тази година аз да се заема с организирането на традиционната класация за любим мач. :)

Знаете правилата: всеки праща своите 10 любими мача за изминалата 2019 година. Мачовете се оценяват по това кой ви е харесал най-много, а не по това колко звездички имат. На всяка позиция трябва да има само един мач и той да се е състоял тази година. Ако мачът е от седмично шоу-пишете кое е то и датата на която се е състояло. Мачът поставен на 10 позиция получава 1 точка, а този класиран под номер 1-10 точки. Ако имате грешки, ще ви върна ЛС за да редактирате. Ако не ви върна отговор след като сте гласували или не си видите името в темата, най-вероятно не съм получил класацията ви и ще трябва да ми я изпратите отново.

Срок на гласуване:22.12.2019.-10.01.2020 (може да бъде удължен в случай, че има прекалено малко гласували)

Резултатите ще бъдат обявени постепенно, в рамките на няколко дни след крайният срок за гласуване.

Миналите издания:

Гласували до момента:

Metzgermeister

THE ENEMY

Hachiko

Chocho95

hacky

kabakov8989

BrockLesnar

HEIDENREICH

baikiro

neshev

njpw_puroresu

Shining Wizard

gboy

Brock_Lesnar

The Olimpic Hero

Shlong

LONE WOLF

THE BEST

pukkod

anime_master

damtiham

Prince10

seekstah

batistaheel

biser

The Big Red Machine

Rainmaker

dumbyte

Brutalnia

Bobotsi

natopor4en

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!!

Edited by Bobotsi
  • Upvote 8
  • Thanks 1
  • Wank 2
Bobotsi
31 minutes ago, gboy said:

Искам да изгледам едни жълтури тия дни и ще пратя и аз :D

За коя класика става въпрос? :D

Bobotsi

Хайде годината почти свърши а имаме едва две класации! Колко му е да измислите 10 мача на които сте се изкефили и да ги пратите. 

Hachiko

Аре и аз ще гласувам по традиция, макар и не винаги да знам какво правя, като ги реда тия мачове.

• Upvote 1
  • Thanks 1
Bobotsi

Вчера цели двама нови гласуваха. Може ли и днес още двама да се присъединят. Който гласува докрая на денонощието ще има много здраве и късмет през 2020г. Това го гарантирам и не е некъв scam.

• Upvote 1
  • Haha 5
  • Wank 1
Bobotsi

Хайде момчета, дайте своя вот, напълно безплатно е. Щом hacky гласува, а почти не е гледал кеч, значи всеки може! :)

Edited by Bobotsi
  • Upvote 2
  • Haha 1

Колко станаха до тука, ще се съберем ли пет човека и половина? :D  Моята класация ти я пращам утре или вдругиден, но я брой сигурна.

• Thanks 1

Bobotsi

Вече сме 14. Дори и @baikiro гласува. Ако това не ви накара да пуснете една класацийка, вече не знам как да ви убедя. Побързайте! Остават 6 дни!

• Upvote 2
Brock_Lesnar

Щом дори Shane Long от Саутхемптън е гласувал, значи и вие можете да изпратите вашия топ 10. Щом влизате в такъв форум, все сте гледали 10 хубави мача миналата година. :)

• Upvote 2

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Eddie  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020 NEW!!!

Bobotsi

Вече сме 20, има ли как да станем 30 или поне 25? Призовавм всеки който е гледал кеч, без значение  коя федерация е следил, да пусне своите топ 10, не коства нищо. Остават 4 дни!

• Upvote 1
itzo1994
On 1/9/2020 at 4:09 PM, Bobotsi said:

Последен ден! Не се колебайте, а действайте! 

@Rainmaker и @itzo1994 са обещали да гласуват, очаквам вашите вотове.

Не съм обещавал, направо си гласувах. Просто съм гледал 5 мача през годината, ти като не щеш да ги зачетеш... :( 

• Haha 1

spacer.png

Bobotsi
5 minutes ago, Ponetron said:

Бих гласувал, но само ако @MainEventer беше организатора. Сори.

А и не съм гледал от 2 години кеч.

С какво моята организация не е достойна за гласа ти?

• Upvote 1
Bobotsi

Хайде де! Имате 1 час. Не може да сте в кеч форум и да не измислите 10 мача! Като броя себе си и Бруталния, когото очаквам, сме 28. Толкова ли няма 2ма души да закръглим на 30.

• Haha 2