Jump to content

Автомобилната култура в Булгаристан

Radox

Recommended Posts

On 9/17/2019 at 4:21 PM, Radox said:

https://m.24chasa.bg/novini/article/7656345

Тука за почитателите на газовити на ръчнити.

Няма значени дали си с газово, бензин или дизел, като си идиот са застрашен винаги както ти, така и околните...

• Upvote 3
  • Haha 1

Така и не се научих да давам линк към определен момент на клип, но.. Няма как да пропусна тук :D @Radox 14:51 да чуем какво мислиш. Би ли си взел ръчка, за да ти е "по спортно" и да се изстрелваш по светофарите? :D 

Metzgermeister

Впрочем, като видях статията за катастрофиралото БМВ, се сетих за една случка, на която станах свидетел преди 2-3 години, при която за щастие нямаше ранени. Вървя си аз по "Стеф ан Стамболов" в Бургас и чувам как някакъв четвъртвековен баварец се форсира и му свирят гумите, докато шофьорът му слаломира от лента в лента. Малко след това стана лека катастрофа между него и Рено Меган Сеник, в което пътуваха две жени. Не е нужно да се сетите чия беше вината, а младежът зад волана на немската машина беше излязъл и с най-хленчещия тон говореше по телефона нещо от сорта на: "Мамо, блъснах са!" и след това изведнъж изръмжа: "Их, да му иба майката!" и взе да рита храстите от яд :D Такива мушмороци си взимат поука, чак когато стане белята. И все пак хубаво беше, че катастрофата беше съвсем лека и никой не беше пострадал.

Да споделя и прясна случка от вчера, в която за малко да се затрия - престроявам се на "Захари Стоянов" в най-лявата лента на "Капчето", за да правя ляв завой, когато изведнъж в нея изникна джигит от насрещното, който изпреварваше неправилно. Добре, че навреме реагирах и се върнах в съседната лента, че иначе ме грозеше челен удар и щяха да викат попа за мен и майка ми. Освен това няколко метра зад мен започва и разделителната стена от бетон, която изградиха при ремонта тази пролет, че мантинелата редовно някой се намираше да я изкриви, та джигитът рискуваше да се забие и в нея, ако не се върнеше навреме в своето платно.

• Upvote 1

41 minutes ago, MJ23 said:

Така и не се научих да давам линк към определен момент на клип, но.. Няма как да пропусна тук :D @Radox 14:51 да чуем какво мислиш. Би ли си взел ръчка, за да ти е "по спортно" и да се изстрелваш по светофарите? :D 

Паузираш на мястото където искаш, десен бутон върху клипа и цъкаш "copy link at current time" или нещо подобно, след което мяташ линка у бвц. Ама не виждам клипа, на който трябва да гледам на 14:51 :D

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

6 minutes ago, Radox said:

Паузираш на мястото където искаш, десен бутон върху клипа и цъкаш "copy link at current time" или нещо подобно, след което мяташ линка у бвц. Ама не виждам клипа, на който трябва да гледам на 14:51 :D

Научих нещо ново :D

Ххахахха, бричкаджията ми пада все повече в очите! Пълна селяния са му вече всичките епизоди - прави ревюта само или на някакви тотални коптори като X5/Кайен на по 15 години, или пък разни Камарота/Поршета, които под 0,05% от аудиторията му, съставена от селтаци, има средствата да си купи. Една нормална кола няма. И във всеки епизод само съвети кои мотори са най-добри за газова и как с "ръчната е по-спортничко"... Какъв спорт по тия окаляни дупки в Булгаристанлъ бе, капут? Баси некадърника скапан, много много бледо копие на Боби Турбото 2003 се опитва да стане, ама дори това не му се получава ... да земе да си сипе 2 литра ДОБАВКА НА ХАДО в устата и да се потапя...

Edited by Radox
  • Upvote 1
  • Haha 3

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Аз не знам как изстрайваш да му гледаш целите видеа, този селяндур как говори не е истина, не се търпи.

• Upvote 1

Не, истинското дъно на селянията и тук!

• Confused 1
  • Sad 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

2 hours ago, MJ23 said:

Научих нещо ново :D

"Турбинката става малко по-надървена и волана става твърд" 

:suicide:

• Wank 1
7 hours ago, Radox said:

Не, истинското дъно на селянията и тук!

А за тук какво да кажем? Добре де, щом дори Динко ти казва, че си селянин... колко по-голямо дъно да има от това?  :D  Иначе Васко харабия пари бих дал да му вкарам един ритник в зъбите и 2см му порта. :) 

Опа, опа време е за една лека пайп бомба. За всички ПАТРИОТИ И ВЕЛИКИ ГОРДИ БЪЛГАРИ. Ето как може да осерем Х6-ца :D 

пп - Има и специална снимка за @YoTheReal и @U_think_U_Know_Me , която да подчертаие интелекта и патриотизма преплетени в едно!

71476318_1721046708029941_4217233206895706112_n.jpg

71222607_674651266366800_7009889803965562880_n.jpg

70915598_674651236366803_7391081440114376704_n.jpg

U_think_U_Know_Me

Ще го правим хюмне бир ден другаря Михайлов, "инвестиращ" в община Провадия.

• Like 1

Няма стига, ИНСТИТУЦИЯТА Ю ТИНК пристига!!!

• 2 weeks later...

А какво мислите за всички тънкопишлеци, които карат курници 7 ръка от Италия по на 1 + млн реални километри, ама.. примерно кара такава А3-ка, Е36-ца или C220 , ама се дърви - Аз карам Ауди, аз карам БМВ, аз карам Мерцедес. :D Нищо че конете му са умрели някъде около 2002 година, ама си мислят че карат някакъв автомобил на премиум марка. :D Какво будят у Вас - съжаление или смях?

• Upvote 1
  • Haha 1
  • 4 weeks later...

ДЪНОТО!!! Специален поздрав за @MJ23 и да закриваме темата...

Задължително се гледат първата минута, както и на 10:29 !!!!!!!!

Edited by Radox
  • Like 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Ще цитирам Вили Вуцов: ""Аааааааааааааааааааааааааааа ахахахаххаахахахахаха ААААААААААААААААААААААААААААААААа"

Култ, култ! Не мога да повярвам, че каза, че автоматик е по-добре и ръчка е смешно. Това явно е монтаж! Как може да не каже, че така с автоматик "не може да му задаваш по светофарите"???  Помислих си, че може би ще каже нещо смислено, стигнахме до обичайните  "забавни " дебилщини, нооо когато стигнахме да ни обясни как на 4.8 двигател трябва да сложиш газчица вече се успокоих! Голям е, много голям!

пп - Като каза, че тези курници вървят от 8 до 30 хилки се озадачих. После видях, че клипа е на над 2 години. :D 

Edited by MJ23
  • Thanks 1

@MJ23моля да пуснеш на 5:01 и да коментираш тази афтърмаркет екстра по луксозния Phaeton?

• Wank 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Мечтата ми! 4.2 литра бензинка Phaeton , но задължително на газчизца! Естествено дори не с инжекцион, а задължително с бутилка!

А я да питам защо по дяволите всеки в БГ, който кара коптор, минаващ за "луксозен" по нашите стандарти, трябва задължително да си сложи малоумен ароматизатор на който пише VIP? Максималната скорост ли вдига? Разхода ли сваля?

• Haha 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1 hour ago, Radox said:

А я да питам защо по дяволите всеки в БГ, който кара коптор, минаващ за "луксозен" по нашите стандарти, трябва задължително да си сложи малоумен ароматизатор на който пише VIP? Максималната скорост ли вдига? Разхода ли сваля?

Май ги дават безплатно на автомивките :D

• Upvote 2
  • Haha 1

Най-после някой да му напише истината на бричкаджията:

SmartSelect_20191111-133342_YouTube.jpg

• Upvote 1
  • Thanks 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10