Jump to content

MMA: Alberto Del Rio и Tito Ortiz ще се бият тази година

neshev

Recommended Posts

Шефът на Combates America потвърди новината, че двамата ще се бият за неговата компания. 

Del Rio е коментатор в компанията и го играе посланник, а Tito подписа договор с тях през април. Все още няма информация на коя дата ще се бият, но битката ще е 210 паундов catch-weight.

• 1 month later...
  • 1 month later...
The Olimpic Hero

Albertooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel Riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiioooooooooooooooooooooooooooooo! El Patron! Ето този човек искам да видя в AEW, но не със старата WWE титла, хахахах.

Пак ще има излагации в продажбите, както беше при Тито - Чък 3. Не ми се вярва много хора да се оръсят с 40-чка, за да гледат тая пародия. По принцип е интересно като атракция, но за мейн ивент е жалка работа. 

• 4 weeks later...

Албъртоу що се бута между шамарите? Пак ще му нацепят кофарата до неузнаваемост...

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Само да не ми викат Рикардоу там да ми врещи като заклан, че да не го намеря и да не му напълня кофата с тупаници.

• 5 weeks later...
On 11/7/2019 at 7:00 PM, Radox said:

Албъртоу що се бута между шамарите? Пак ще му нацепят кофарата до неузнаваемост...

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...