Jump to content

The Undertaker vs John Cena

Brock_Lesnar

Recommended Posts

Brock_Lesnar

Тъй като за всички е пределно ясно, че тази година Сина ще се изправи срещу Гробаря на КечМания, въпреки мълчанието на Тейкър до момента, в темата предоставям видеозаписи на предишните 5 сблъсъка между тях двамата през годините. И двамата са с много различни образи от времената, в които са се били, макар че сега е твърде вероятно Гробаря да се бие в образ, различен от този на Deadman, тъй като миналата година уж го пенсионира, а и в промото си от януари каза, че всичките му съперници вече могат да почиват в мир. Ако някой се сеща за друг техен мач, може да постне видео в темата. Като цяло целта е да надъха аудиторията за предстоящия им титаничен двубой, а ако се получи дискусия, може да бъде преместена темата в WWE раздела.

Първият им мач би трябвало да е от април 2003-а като част от турнир за определяне на претендента за WWE Title:

След няколко месеца двамата са съперници в единствения им ППВ мач:

Единадесет дни по-късно имат реванш на SmackDown:

През юни 2004-а Cena се бие като американски шампион срещу The Deadman:

Предпоследният им мач е две години по-късно на RAW като част от враждата между двата бранда:

Cena излиза на ринга на WrestleMania 34, за да се изправи срещу Undertaker, който е приел предизвикателството му:

Edited by Brock_Lesnar
  • Upvote 10
  • Like 1
  • Thanks 3

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Guerrero  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock - NEW!

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019 NEW!

Punkster434

Много хубава тема,това как си описал предисторията на мача е великолепно подготвяне за предстоящия мач.Въпреки напредналата възраст на Гробаря мача може да се получи,те не са имали кои знае какъв ''face off'' досега,така че определено ще е интересно.Също така мача е между една отвърдила се вече легенда и между една прохождаща легенда,не че Сина е прохождащ,тои също е един от най-големите имена днес в този спорт,но за момента не е на legend level-a на Гробаря.Друг момент,които прави мача им интересен е това че победителя не е предвидим,като при други мачове от карда тази година,ако Гробаря загуби,streak-a наистина отива в историята,да цитирам Simon Miller от канала в YT ''WhatCulture Wrestling'':''And if the Undertaker does get a third loss - then forget about it.I mean the streak already isn't what it once was,but you do that and you may as well just throw it in the bin and it's mostly,because all those losses start to become irrelevant like i said one what,one loss,that's amazing,two - yeah okay,but three who gives who cares anymore,who cares?All that means is that at one point the Undertaker was involved in a really cool story that just happened to last a loing time,but after that,ah,it meant nothing''.Просто на тези думи аз обърнах страшно много внимание и те ми влязоха в главата,защото тои е отвратително прав затова.Една загуба е нещо,което е величествено,нещо което никои не очаква и е голяма изненада,втора загуба е голяма рядкост,нещо което вече се е случвало,но не става всяка година,но трета....Това е края...От друга страна пък,Сина също изгуби някои друг мач последната година,сякаш наистина изгуби голяма част от онова,което беше преди,тоест непобедимия Сина,Супер Сина.За мен везната все пак се накланя малкооо повече към Гробаря,може би шанс 55/45,уж почти наполовината но не съвсем.В крайна сметка които и да спечели аз ще се радвам,вярвам че мача ще си заслужава гледането,мен ме интересува най-много този мач тази година и този мач за мен значи повече от мача на WM 28 между Сина и Скалата,защото наистина този мач тази година ще е ''Once In The Lifetime''.

• Upvote 1

''Do you know what it's like going through life being better than everybody? It's hard.''

CM Punk

Radox

Изпуснал си отборния мач между Batista/Undertaker и Cena/Michaels на No way out 2007. Макар че не е единичен мач, все пак бяха един срещу друг.

Edited by Radox
  • Upvote 4

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Brock_Lesnar

Да, само единични мачове съм представил, имат и друг култов отборен мач от септември 2003-а, заедно с Брок Леснар и Кърт Енгъл. 

• Upvote 3

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Guerrero  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock - NEW!

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019 NEW!

crazype6o1

Просто за справка - единичните и отборните им мачове като противници, не в един отбор:

2003:

WWE Smackdown! Taping Apr 8th 2003 - John Cena Def. (Pin) The Undertaker

WWE Vengeance '03 Jul 27th 2003 The Undertaker Def. (Pin) John Cena

WWE Smackdown! Taping Aug 5th 2003 - John Cena Def. (Pin) The Undertaker

WWE Smackdown! Taping Aug 19th 2003 - A-Train & John Cena Def. (Pin) Orlando Jordan & The Undertaker

WWE Smackdown! Taping Sep 30th 2003 Brock Lesnar & John Cena Def. (Pin) Kurt Angle & The Undertaker

2004:

WWE Smackdown! Taping Jun 22nd 2004 - The Undertaker Def. (Pin) John Cena

2006:

WWE Monday Night Raw Oct 9th 2006 - John Cena Draw (NC) The Undertaker

2007:

WWE Monday Night Raw Mar 26th 2007 - Batista & The Undertaker Def. (Pin) John Cena & Shawn Michaels

WWE No Way Out '07 Feb 18th 2007 John Cena & Shawn Michaels Def. (Pin) Batista & The Undertaker

2010:

WWE Monday Night Raw Aug 30th 2010 - Sheamus (C) Def. John Cena, The Undertaker

• Upvote 3
  • Thanks 2
Radox

Тва последното е дарк мач.

• Upvote 3

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.