Jump to content

Мега тема - мистика, суеверия, НЛО-та, конспирации и други + анкета

damtiham

Вярвате ли в някое от следните неща?  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

The Best

^Тя наистина го е казала това за Анунаките. Да не излезе, че ти се гавриш с нея или медиите ни лъжат отново? За Луната ти вярвам, добре, че ни каза. Имало полза значи да те питам:D

Edited by The Best
  • Upvote 2
  • Haha 1
LONE WOLF

Приятел като казах баланс на всичко тва значи и истина и лъжа,истински и фалшиви медии или новини също.Научи,как се борави с таблет навънка да не изчезваш безследно,че някой ден кой знае таблета може да ти спаси работата или живота или здравето на теб или някой друг :D

• Sad 2
The Best
27 minutes ago, LONE WOLF said:

Приятел като казах баланс на всичко тва значи и истина и лъжа,истински и фалшиви медии или новини също.Научи,как се борави с таблет навънка да не изчезваш безследно,че някой ден кой знае таблета може да ти спаси работата или живота или здравето на теб или някой друг :D

Ейй, виж ти как работило вселенското познание - веднага разбра, че ползвам таблет, а аз съвсем никъде не съм го споменавал. Сега ако ми кажеш коя зодия съм и през коя година съм роден, те признавам за дете индиго:)

Edited by The Best
  • Upvote 2
  • Haha 2
LONE WOLF
2 minutes ago, The Best said:

Ейй, виж ти как работило вселенското познание - веднага разбра, че ползвам таблет, а аз съвсем никъде не съм го споменавал. Сега ако ми кажеш коя зодия съм и през коя година съм роден, те признавам за дете индиго:)

:D Никъде освен в един подкаст,като лъжеш се постарай повече следващия път и замаскирай добре лъжата може да стане истина .

• Facepalm 2
The Best

За пореден път демонстрираш ПОЗНАНИЕТО! Личи си, че знаеш кое е лъжа и кое истина, ако можеше и сарказмът да различаваш цена нямаше да имаш, но с годините и това ще усвоиш:rolleyes:

• Upvote 2
  • Haha 2
LONE WOLF
Just now, The Best said:

За пореден път демонстрираш ПОЗНАНИЕТО! Личи си, че знаеш кое е лъжа и кое истина, ако можеше и сарказмът да различаваш цена нямаше да имаш, но с годините и това ще усвоиш:rolleyes:

Демонстрирам познание ли :D изпълненията в оня подкаст са на някой си вестникарчето Асен,който чудно му паднала батерията на таблета и го търсили под дърво и камък и с куче .Имал се за The Best а бил просто The Joke.The End 

• Facepalm 1
The Best

Браво, усещам, че владееш и ПОЗНАНИЕТО да си измисляш, което те прави още по интелигентен. Сега, ако копнееш и винаги последната дума да е твоята, можеш да кандидатстваш за животински дух при боливийските индианци.

• Upvote 2
  • Haha 3
  • 7 months later...
UNDERTAKER*

Отначало мислех да си бъмп-на темата за "Дали живеем в компютърна симулация":D, защото е близо като идея, но се сетих за тази, която май е по-подходяща.

Та, случвало ли ви се е да сънувате нещо/някой през нощта и после през деня да се случи нещо свързано с това? Много често е с човек при мен, сънувам някого, в повечето случаи даже съм забравил вече, че съм го сънувал, но като го видя или ми се обади (по-честият случай) си спомням веднага и си казвам брей WTF. Понякога все още си спомням съня през деня и като се случи е още по-странно, създава ми някакво усещане, че е щяло да се случи така или иначе, докарва ми един особен тип усмивка, един вид всичко е по-сценарий, всичко точно:)

• Upvote 1
  • 1 month later...
ShiningWizard

Някой да е запознат с Хипербореята и да ни разкаже за нея накратко?

Suffer-H

Аре да се разпиша и аз с една истинска мистерия. Не съм чел цялата тема, така че се извинявам, ако е писано за този кораб преди. Направил съм видеото да започва от 3:36, защото началото се състои от празноглави шеги и реклами.

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

LONE WOLF

Да се знае чаветата 05 или 06 ще спасявали България. По примера с Вълчан войвода,къде пращал българи в чужбина да се учат и ,като се връщат в България да обучават те други българи.Но ,когато се върнат 05 или 06 по същия пример нямало да се живяло с пари, както сега а с човешко разбирателство :D

• Haha 1
  • 4 weeks later...
damtiham

Почти година след като споделих тук за село Шишенци, кой друг, ако не Слави Clasher-а да направи клип за селцето. Първият, който успява да улови звуците със скъпата си техника. За тези, които нямат намерение да гледат целия клип да превъртят до 19-тата минута да чуят за какво иде реч:

THE CHOSEN ONE!

Radox

Тоя олигофрен още ли е жив ве?

• Upvote 2
  • Haha 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Suffer-H

Точно тоя "click bait-ър" няма да ме убеди, че има нещо там. Поне да си подобрят малко сценария и актьорската игра, тогава може някое чаве над 15, да им се върже на малоумията!

• Upvote 5

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Chicky Ricky
1 hour ago, Radox said:

Тоя олигофрен още ли е жив ве?

мн ме кефи, че се е зализал и прилича на 40-годишен чичак

Mariyan01
31 minutes ago, Chicky Ricky said:

мн ме кефи, че се е зализал и прилича на 40-годишен чичак

Е той да не е 20 годишен студент

• Upvote 1
Rise of Thunder

Е тоя е май колкото Фил на години. Май, не съм сигурен. Иначе, Славката продължава с тъпизмите си от класа. Сега чаветата в коментарите ще се насерат да го хвалят какъв е смел. Баси, как ме дразнят ей такива click bait-ари както се изрази Suffer-H, които разчитата на cheap heat, за да си запазят популярността. 

• Upvote 2
Chicky Ricky
7 hours ago, Mariyan01 said:

Е той да не е 20 годишен студент

Май има коса, която да му прикрива годинките, но си я зализва както CM Punk си я залисваше през рейна му като wwe шампион