Jump to content

Мега тема - мистика, суеверия, НЛО-та, конспирации и други + анкета

damtiham

Вярвате ли в някое от следните неща?  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Metzgermeister

Повечето неща са 50:50 - трудно е да се каже със сигурност дали има истински гадатели (ама не онея шарлатани от телевизията) и други хора със свръхестествени способности, трудно е и да се обори. Същото е и с Бог, Ада и Рая. Ванга обаче е някакъв феномен, който е прекалено озадачаващ, за да се подмине с лека ръка.

Извънземни цивилизации със сигурност има някъде, но дали зелените човечета и тем подобни са сред нас е трудно да се каже, напълно възможно е и всичко да е масова психоза. В рептили не вярвам, още повече в "неопровержимите" доказателства, които винаги са с лошо качество, като именно то кара очите на говорещия да изглеждат рептилски (преди време бях теглил "RAW" с шибано качество и то в комбинация със светлината на прожекторите и начина, по който тя пада върху очите на Пол Хеймън, накара дебелия евреин да изглежда като влечуго, но нито за момент не съм си помислил, че може наистина да е такава гад). Човек трябва да е сляп обаче да не отрече, че разните му банкери и евреи имат твърде голямо влияние върху цялостния ни живот и положението в света, макар и доста от нещата, които им се приписват, да са прекалено налудничави, за да е истина.

Chemtrails & HAARP не ги разбирам особено и не бих се изказвал за тях.

Суеверията са ми пълен булшит.

Задгробният живот ми е 50:50 - по-скоро се превръщаме в някаква енергия, ама кой знае?

Краят на света ще дойде, но е много малко вероятно да е, докато още сме живи ние (макар че по Дискавъри преди около 15 години гледах документален филм за някакъв астероид с диаметър 2 км, дето можело да ни удари през 2028-а и да ни изтрепе всички, та си имам пак едно наум, въпреки че след 2012-а всякакви предсказания вече ми се струват налудничави). Имаме време да си развием космическите технологии междувременно, за да можем да колонизираме и други подходящи планети.

Вярвам, че Армстронг и тези след него са стъпвали на Луната, но не отричам и някаква възможност да не е така.

Смятам и че е въпрос на време да намерим начини за удължаване на живота, например някакво изкуствено създаване на органи, които да заменят старите ни. Едва ли някога ще се научим да живеем вечно, пък и сигурно ще ни писне в един момент, но нищо чудно след 1-2 века хората да могат да доживяват 150.

БВЦ ще просъществува още дълго, дори и Вичикс да го заебе - все ще се намери някой, който да го наследи.

Има и доста интересни теории, като тази, че Нийл и Бъз са стъпили на Луната и там намерили извънземни (това ми е трудно да го повярвам, защото много хора имат телескопи, с които могат да наблюдават повърхността на Луната и все щяхме да сме ги виждали, дори да имат някакъв начин да създават илюзията, че ги няма), които недвусмислено им казали да се разкарат и дори имало запис, на който се чува гласът на Армстронг как го обяснява това на събеседниците си от Хюстън. Именно това подтикнало американците да заснемат в студио по-благополучно кацане, за да не стресират аудиторията. Друга теория е, че с ракетите изобщо не може да се лети в Космоса и никой не е ходил там, а всичко е било блъф на Великите сили, за да си мерят пишките една пред друга. Още по-налудничаво е пък, че Земята била куха, а под нас живеели други цивилизации и летящите чинии не били на извънземни, а на тези, дето са под нас и излизали през полюсите.

Настрана от тези налудничави идеи е доста интересен и резонен въпрос как египтяните са построили пирамидите и дали не са получили помощ от извънземни, защото издигането им вероятно би затруднило дори нас със съвременните технологии, а какво остава за хора, живели, когато мамутите още не са били изчезнали.

• Upvote 5
  • Like 1

Monteso
1 hour ago, Loop said:

^ За наличието в миналото или настоящето на съветски ядрени глави и технологии ли ще питаш? :D

За това има и руски материали, които доказват, че е имало ядрени бойни глави под руско командване на наша територия.
Интересувам се по-скоро какво точно са представлявали скритите в планината бази. Бях чел в един форум, че стигали до 12 нива под земята, и всяко следващо ниво било с по-секретен достъп. Друг маняк пък беше споделил, че в такава база е виждал цели танкови дивизии в резерв, и то след рухването на социализма. Ти да не би да си служил някъде там ?

Edited by Unconquerable

Loop

Не, честно казано нямам информация за бази там, която да ти е интересна. Само че съм бил в среди на бивши военни (на софра) и знам, че преувеличаването и дуенето как "абе едно време друго беше" са си доста масова практика там. Така че това с 12-те подземни етажа и скрити танкови дивизии вътре ми идва малко вятърничаво - само си представи за каква площ става дума и какво укрепване на този вътрешнопланински градеж е необходимо, за да може да му се има доверие и в крайна сметка за какво да го има, като така и така тогавашният враг е имал и техническата, и агентурната възможност да знае какво и къде се крие. Да не забравяме и че една от конспирациите за НДК е, че в подземията има самолет. :) Така че подобни дивотии като конспиративни теории - бол.

По отношение на секретни операции на армията, малко по-знаещ мога да се пиша за дупката в Царичина, защото като бях малък имахме семейна вила в района и аз като хлапак типично момче единствено съм слушал местните като заговореха за дупката, за паранормални явления, светлини в небето и подобни неща. Че се говореше масово там за това през 90-те и то от възрастни хора, а не от правещи се на интересни тийнейджъри - с очите си съм го видял, макар и детски тогава. А и част от тези хора имаха дълъг опит с авиация покрай тогава все още функционираща изтребителна база в Доброславци, която не е особено далеч и в която работеха или бяха работили доста от тях. Та не е логично да не разбират кои светлини в небето са нормални, и кои странни. Колко истина има и какво е бетонирано в дупката вече са въпроси, на които мога само да имам предположения като отговори. От гледната точка на 30-годишен уж разумен човек обаче знам, че не се копаят 200 метра спираловиден тунел ей така, защото на някой му се е видяло нещо на сън.

Споменах и подземията на НДК, та нека си изкажа опита и за там - веднъж не помня по каква причина при училищна разходка там ни смъкнаха на долните етажи - -1, -2 и -3. Наистина не помня причината (в момента ми звучи странна тази разходка), но помня, че имаше просто празни коридори, тоалетни и асансьори и абсолютно нищо друго. Та ако има самолети или танкови дивизии ще да са под -3 там, да знаете. :D

• Upvote 1
  • Like 1
  • Haha 2
Monteso

За самолети под НДК за първи път чувам. Иначе и центъра на Перник е бил осеян с тунели, които са свързвали различни бомбоубежища намиращи се под значими за града сгради. Общината, болницата и прочие. Нямам идея към днешна дата какво е състоянието им, но предполагам, че тънат в разруха.

Би било добре да имаме няколко скрити ядрени ракети. Ако съседите от юг пожелаят пак да съжителстваме заедно да ги изненадаме и да занулим населението на Истанбул. Обаче това си е измислица на алкохолизирани шапкари на 99,9%.

• Upvote 1
prenti

Случаят Царичина е много интересен действително. Едва ли някога тази тема ще бъде повдигната в общественото пространство, камо ли пък да се поднови разследването му, или разсекретят документи.  

Edited by prenti
  • Upvote 1
MJ23

Вчера тенденцията на доста вярващи в комунистическата вещица от Рупите беше плашеща. Радвам се, че днес положението е доста по-приемливо.

Въпреки че баба ми ми е казвала, че когато е завела майка си, Ванга веднага е казала, че е болна от рак, от какъв рак точно и при последващото ходене вече е познала отново, че няма да се опарви и не и остава много живот.И все пак за мен си остава една ДС вещица :) 

• Upvote 1
  • Like 1
HEIDENREICH

Eбаго и глича , помислих че Вичо пак нещо е преебал форума. 😂

За баба Ванга  не мога да го приема , несериозно ми е да вярвам че  неграмотна , сляпа бабка да държи бучка захар и да познава какво ти е бъдещето. 

То аз и на другите оракули не вярвам , но това със захарта ми се струва нереално тъпо.

Това обаче е нищо. Вие сте малки и не помните , към края на соца имаше един руски шарлатанин- Кашпировски , който лекуваше уж по тв.От предаванията му по руската тв помня че мозъци като леля ми слагаха чаша с вода пред телевизора и той я зареждаше от Русия ба ли му мамата с кво. 😁

Бе нереално прост народ имаше и тогава.

• Upvote 3

YoTheReal

Баси, резултатите са повече от учудващи за мен. Едно по едно:

Ванга: Не, да не говорим, че въобще не е ясно какво е казвала и какво не. Женицата е супер експлоатирана от хора като Нешка Робева, според която Ванга е блъскала по масата, когато сме влезли в НАТО... осем години след смъртта ѝ.
Свръхсили: Само в свръхсилите на Роман Рейнс след 10 дни, когато изяде ебаси боя и пак тушира Леснар.
Предсказания: Не.
Лечители: Не.
Деца индиго/вундеркинди: Нямам идея какво точно се има предвид. Има деца гении, които са къде-къде по-добри от другите. В това няма нищо свръхестествено.
Магия: Не, освен в магическото изчезване на BWC MEMES. ;(
Тайно общество: Е тука ми ебахте майката с тоя резултат. :D Не вярвам. Изчел съм толкова много теории, че по едно време се депресирах и забих съвсем, но най-големият ми проблем е с това колко групи уж го управляват тоя свят. Евреите, масоните, илюминатите, всякакви ексклузивни клубове, ония, дето гореха не помня вече какво. Абсолютно е ясно, че има страшно, страшно влиятелни хора, които не обичат публичността и за които не знаем. То и в България е така, колко от вас знаят примерно, че най-богатия българин по последни данни е шефа на Геотехмин? :D Но ако си представяте, че има буквално едни хора, дето се събират и чертаят кой точно какво да прави, това за мен са глупости.

Болести: На практика е възможно, тук не съм сигурен.
Кемтрейлс: Не.
ХААРП: Не.
Извънземни: Не съм сигурен.
Контакт: Не съм сигурен, но по-скоро не.
Извънземни сред хората: А дано не, че ако вече са дошли, явно нема кво да ни оправи.
Чукане на дърво: Май не чукам, ама дори и да чукам, по-скоро е по навик, отколкото от вярване, че това почукване ще промени хода на историята. Аз и с оригиналното проучване имам проблем там, защото правилния въпрос е "вярвате ли, че чукането на дърво променя нещо", а не дали чукаш на дърво.
Сол/чаша вода/конец/петък 13/черна котка/счупено огледало/счупена чаша: Не.
Живот след смърттаКато християнин вярвам, но и като всеки човек си имам съмнения и не мога да кажа, че съм на 100% убеден.
Прераждане: Ебем ви в будистите, що хора вярват в прераждането. :D По-обстойния прочит на Библията показва доста по-различен поглед над Рая и Ада. Нищо не пречи и просто да ти гасят тока. Един от въпросите, които като ми ги зададат, просто блокирам, защото в нищо не вярвам категорично.
Ад и Рай: ^
Хора на Луната: Да.
Роботи: Не смятам, но пък далеч по-умни хора от мен го смятат: Мъск, Хокинг.
Край на сегашни болести: Да, разбира се.
Дълголетие: Странен въпрос, ако кажеш на някой от преди 4 века, че живеем средно до към 85, ще ти кажат, че вече сме го открили дълголетието. Не мога да разбера точно какво се пита, но да, средната продължителност на живота ще продължава да расте. Ако става дума за безсмъртие - едва ли, макар че има интересни тестове със замразяване на мозък.
Край на света: Очевидно. Ким и Тръмп ако си извадят пишките да ги мерят другия месец, може и да не чакаме слънцето. :D
Ако хората изчезнат: Доста теоретичен въпрос с доста теоретичен отговор: еволюцията продължава.
Ще съществува ли BWC: А дано, че е от малкото неща, дето ме спират да не увисна на въжето.

P.S. Ако има хора, които вярват във всички неща: тайни организации, ХААРП, Ванга, извънземни, рептили, кемтрейлс... имам само един въпрос: как спите нощем? :D

Edited by YoTheReal
  • Upvote 8
  • Haha 1
retwerts
21 minutes ago, HEIDENREICH said:

За баба Ванга  не мога да го приема , несериозно ми е да вярвам че  неграмотна , сляпа бабка да държи бучка захар и да познава какво ти е бъдещето.  

То аз и на другите оракули не вярвам , но това със захарта ми се струва нереално тъпо. 

То мисля, че беше, че трябва тоя, на който ще му гледа, да преспи върху бучката със захар или нещо такова. Чувал съм история, включително от познати, на които им е гледала и уж е познавала, но няма как да знам от първо лице.

Като цяло аз лично съм имал вземане-даване с гадатели, не директно, но ...както и да е. Има някои хора, които казват изключително конкретни неща, неща които няма откъде да знаят. По отношение на прогнози - отново, има някои които познават много неща, конкретни събития, но обикновено за много по-краткосрочни събития. Колкото повече е отдалечено във времето, толкова по-неточно става. Дали има някаква научна обосновка зад това? Не, по принцип всеки разумен учен набързо ще разконспирира цялата схема с гадателството и ще го отнесе повече до психологически фактори - тоест, че по-скоро човек просто игнорира неточните твърдения и се опитва да си нагоди "по-абстрактните" такива, за да отговарят на истината. Относно предсказанията - също може да се твърди, че ако си втълпиш определено нещо, че ще се случи, все пак е вероятно да се случи, защото почваш да го търсиш и да се стремиш да го постигнеш много повече, ако ти е "предсказано". Но честно казано, не бих отхвърлил абсолютно идеята за някаква форма на гадателство, ясновидство и т.н. Просто не знам, много по-ненормални теории са се оказвали истина. Има толкова много неща, които учените не знаят за света. Това ми е и проблема примерно с човек като Нийл деграс Тайсън. Преди много го харесвах, защото обясняваше нещата изключително развлекателно като за учен. Но има толкова много неща, за които учените нямат обяснение и все пак такива хора остават усещането, че едва ли не всичко е ясно, разкрито, разгадали сме цялата вселена с изключение на 1-2 неща - тъмната материя и какво още там беше. Доста заблудена представа според мен.

• Upvote 3
HEIDENREICH

Някои от врачките  супер яко се възползват от тъпотията на клиентите си. Преди сума ти години имаше такъв случай в селото на баба ми и дядо ми . Там имаше следната организация - колкото кози имаш -толкова дни си козар, така се редуват всички според броя на животните си.

Единия от съседите на дядо ми беше епилептик и често припадаше, но малоумниците не го бяха освободили от ред и го караха и той да излиза с козите. Изкарва човечецът козите на километри от селото на паша и... припада. Като се свестил цялото стадо го няма. Търси ги търси ги - не и не.

Връща се като посран  в селцето , получава силен heel heat и доста псувни  и селяците се организират и тръгват в четирите посоки да търсят изгубените животни.Тук правя една вметка за гражданчетата , дето сте 99 % в този форум , че за разлика от овцете, които са доста по-тъпички и се движат вкупом , козите са супер проклети животни, не почиват в жегите скупчили глави една под друга и най-много   обичат да унищожават фиданки и да се пръскат в различни посоки, отделно може да минат големи разстояния. 

Та издирването бележи пълен неуспех и някой умник предлага ' Да потърсим врачка" Намират врачка в съседното градче Роман , дават и некви пари и тя вкарва супер модерен научно-изследователски подход-гледа им на боб.  След тази  сложна операция им казва пророческите думи- "търсете ги на Изток!"

Тъпунгерите тръгват в тази посока и наистина намират козите в съседно село, намиращо се на 7-8 километра разстояние. Войничета от намиращата се там казарма видяли животните и ги прибрали докато някой ги потърси. Така хорицата от селото имаха страшен респект към Отвъдното и паранормалното и врачката спечели много уважение. До ден днешен се чудя как е познала, мамка и и врачка . :) 

• Upvote 3
  • Haha 4

natopor4en

Вярвате ли в пророческите способности на Ванга? - ДА

Вярвате ли в съществуването на хора със свръхчовешки сили и способности? - ДА. В една Америка, или в необятната руска степ сигурно може да се намери маняк, с нечовешка сила, който да вдигне примерно 1 тон. Нещо, което за средностатистическият човек е невъзможно.

Вярвате ли в съществуването на хора, които твърдят, че предсказват бъдещето? - ДА.

Вярвате ли, че има хора, които могат да лекуват със свръхестествени сили и способности? - Не

Вярвате ли, че има деца индиго/вундеркинди? - Да.

Вярвате ли в съществуването на някаква магия като цяло? - Не точно.

Вярвате ли, че има тайно общество, което управлява целия свят? - Не.

Вярвате ли, че има болести, които са изкуствено създадени с цел продажба на нови лекарства и следователно финансова печалба? - Не.

Вярвате ли, че има кемтрейлс? - Не.

Вярвате ли, че съществува климатичното оръжие ХААРП? - Не точно.

Вярвате ли, че съществуват извънземни? - Да. Но не вярвам напълно на това, което ни предлага поп културата за малки зелени човечета. В смисъл може и да има такива, кой знае. Но вярвам, че някъде там има други форми на живот. Дори една малка бактерия да е, но я има. 

Вярвате ли, че има хора, които са осъществили контакт с извънземни или обратното? - Да.

Вярвате ли, че извънземните живеят сред хората? - Не.

Чукате ли на дърво против беда/нещастие? - Да.

Хвърляте ли сол или чаша вода за късмет? - Не.

Носите ли червен конец с вас против уроки? - не.

Вярвате ли, че петък 13-ти носи нещастие и не трябва да се работи на него? - Не.

Вярвате ли, че черната котка носи нещастие? - Не.

Вярвате ли, че счупеното огледало носи нещастие? - Да.

Вярвате ли, че счупената чаша е на късмет? - Не съм сигурен.

Вярвате ли в живот след смъртта? - Може би.

Какво смятате, че става, когато човек умре? - Верните му последователи от легионите свеждат знамена и вдигат тежки наздравици в негова чест.

Вярвате ли, че съществуват Ад и Рай? - Не.

Според вас стъпвали ли са хора на Луната?- Да. Вярвам, че са стъпвали хора на луната. Вече друг е въпроса дали Армстронг е бил първият, или някой друг.

Според вас роботите ще ни поробят ли някой ден?- Не точно. "Поробват" по-скоро го тълкувам като изграждане на зависимост от тях, а не че едва ли не ще ни шибат с камшик, а ние ще работим за тях. 

Според вас ще се намерят ли/направят ли хапчета против неизлечими към момента болести? - Да.

Според вас ще се открие ли тайната на дълголетния живот? - Не точно. Не вярвам, че ще с еоткрият хапчета за вечен живот. По-скоро вярвам, че медицината ще се развие до толкова, колкото да се удължи средната продължителност на живота. И ако сега е нормално човек да доживее до 70-75 години, то след време да е съвсем нормално човек да доживява до 100-105. Примерно.

Според вас ще има ли край на света някой ден? - Да. Исторически показано и доказано е, че нищо не е вечно. Може би само форумната тъпота на някои потрибитили. Те си знаят кои са. ;) 

Какво ще стане според вас, ако някой ден хората изчезнат като вид? - Сградите и инфраструктурата с времето ще се амортизира и разпадне. Природата ще вземе своето и ще превземе урбанизираните едно време територии. Животинските видове ще са новите царе на планетата.

Вярвате ли, че BWC ще просъществува още поне 20 години? - Много ясно, че да.

• Upvote 3

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Punkster434

Много интересна анкета честно казано,много от тези въпроси са ме замисляли.Извънземните,магията,живота след смъртта.Със сигурност света се води от няколко отвратително богати човека,които остават извън обзора ни.За извънземните,това е тема с дъъъълга история...По скоро не вярвам.В живота след смъртта вярвам от една страна,защото не искам да свършва,от друга защото за мен не е логично да има край.В магията винаги съм вярвал,че има нещо,може би не особенно впечатляващо откъм способности,но има.Това че правителствата разболяват хората,за да се продават хапчета също е 100% вярно.Не вярвам в суеверията за счупено огледало,чупил съм огледало,като се прибирахме от фитнес с един мои приятел една черна котка ни мина път,или поне на мене,той веднага се отдръпна на страни като видя че тя ще ни пресече пътя,а продължих да си вървя,котката се спря,аз се пресегнах да я погаля,и тя избяга...И викам му на тоз моя,даже и злото бяга от мен,та като цяло...не вярвам.Особено една тема,която много размишлявах напоследък е дали ще ни завладеят роботи и някаква свръхинтелигентна технология,честно казано вярвам в това,ние толкова бързо се модернизираме,че вярвам,че един ден ще създадем толкова модерен софтуер,които ще може да се самопроизвежда и ще завладее всичко.

• Upvote 3

''Do you know what it's like going through life being better than everybody? It's hard.''

CM Punk

batistaheel
51 minutes ago, Himler said:

Вярвате ли, че е възможно Хитлер да е бил жив чак до 60-те?

Наскоро гледах документален филм в който се твърдеше, че Хитлер е избягал в Аржентина в края на войната. Ето има и статия на Български. https://www.blitz.bg/goreshtite-novini/vizhte-kak-khitler-obyadva-v-arzhentina-mnogo-sled-kraya-na-vtorata-svetovna-voyna-snimki_news434418.html 

И самият документален филм. https://www.youtube.com/watch?v=Q1ZRzxI2cqc

Сори за френското аудио. :( 

Lemmon-714
8 hours ago, Unconquerable said:

Бях чел в един форум...

Предполагам говориш за този? Има абсурдни ''теории'' и какви ли не други глупости, като например, че Мишел Обама е шимейл и се казва Майкъл, но има и много интересни материали, снимки и коментари. Доста безсънни нощи съм имала благодарение на него, препоръчвам на почитателите на конспиративните теории да му хвърлят едно око.

MJ23
4 hours ago, Lemmon-714 said:

Предполагам говориш за този? Има абсурдни ''теории'' и какви ли не други глупости, като например, че Мишел Обама е шимейл и се казва Майкъл, но има и много интересни материали, снимки и коментари. Доста безсънни нощи съм имала благодарение на него, препоръчвам на почитателите на конспиративните теории да му хвърлят едно око.

Вярвал съм, че ще видя какви ли не интернет форуми, групи, абе всичко, какви ли не потребители, дори съм си представял и че има ъпгрейдната версия на wascop, но такова нещо не бях очаквал да прочета някога. Мисля че заслужава всички тук да му се насладят.

http://xcombg.net/index.php?topic=2556.0

• Upvote 1
  • Haha 1
Monteso
7 hours ago, Lemmon-714 said:

Ми честно казано не помня форума, не беше много скоро. А и не съм бил член в него, намерих го търсейки инфо за базите в google.

HeaDMaKeR™

Нереални сте.За пича по-горе дето говори, че иска да имаме няколко скрити ядрени ракети ще му кажа да си пие хапвоете и да се образова.Иначе някои от въпросите са интересни, други налудничеви, а хората които вярват в Камтрейлс са абслютни глупаци и явно не са имали контакт с пилоти и прочие.

За въпроса с извънземните ще кажа, че вярвам и има защо.Дали са ни посещавали? Абсолютно да!Дирекно се обосновавам, защото повечето, които пишат тук просто вярват, или не, но не дават обяснение на нещата, а просто догатват.Има много неща, които ме карат да вярвам и в извънземните и в това, че са ни посещавали.Един прост пример е картините от 14-15-16 век.Например "Мадоната със Свети Джованино", на която е изобразен летателен съд в горния ъгъл на картината, той няма вид на летяща чиния, но не прилича и на нищо човешко, камо ли на нещо земно.Тогава не е имало фотоапарати, а ходожниците са рисували това, което виждат, това което ги кара въображението, а няма как човек тогава просто ей така да си измисли летяща чиния, или летателен съд.Също в предния епизод на "Топ 10" показаха ходожникът Арент де Гелдер и една от картините му, в която отново е нарисувана летяща чиния с лъчи към земата.Самият художник е ученик на Ренбран и е имал достъп на архивите на Ватикана, където със сигурност се крият много тайни, а не много хора имат достъп там.Случайно ли ей така си рисува летяща чиния над Христос не знам.Има още много картини от тези векове, които ме карат да мисля, че хората са ставали свидетели или е имало "нещо" по конретно, което да ги кара да рисуват тези неща.
За строежа на пирамидите си имам други теории, но те дори не са толкова налудничеви колкото хората си мислят и трябва просто малко да си пътувал и да се интересуваш от материали от миналото.
Друго много ми е интересно тия големите фигури в полетата от преди хиляди години как са се направили и т.н.

Дали има тейни общества, които контролират света?Има влиятелни хора, ама в рептили и тем подобни неща не вярвам.

Това за болестите е възможно.Лично аз имам познати, които се заниамват с "зарази и биологични заплахи" ииии да, възможно е.А това за хапчетата е доказано дори, но няма да се случи.Или поне ще се намери хапче за нещо, ще се пусне след това нова болест.

Баба Ванга, която след като избраха Обама се оказа, че е казала, че ще изберат чернокожп резидент.Която след като събориха кулите се оказа, че е казала, че ще съборят кулите.Която все нещо е познала след като то се е случило.Не мерси.Има си сякакви налудничеви теории, ама не вярвам особено много в тези неща, въпреки че имам приятел, който твърди че много била познавала и било истина.Това, че говори с цветята???? КАКВО ПО ДВЯЛИТЕ? И какво ще си кажеш с тъпото цвете? Миришеш яко? Не съм се интересувал особено от врачки и не им вярвам много, а като се замисля, че бившата ми беше отишла веднъж на такава и твърдеше колко и познавала ми става лошо.

В тия суеверия не вярвам много и мисля, че всичко е в психиката на човека, ама случвало се е да почукам на дърво и т.н.

За децата не виждам нищо свръхестествено.

За "задгробния" живот не знам какво да мисля.От една страна умираме и ставаме храна за червеите, но ми се иска да мисля друго.Не вярвам особено в Ад и Рай, ама може и да се случва нещо с душата, енергията и т.н.Това чисто казано е просто догатка, което коментирам в момента, ама Райх е най--възрастен във форума, ако стане на духче някой ден ще каже как е.

Интересна е и теорията за света като цяло, дали не е компютърна симулация, или нещо от сорта, ама някой друг път може да се пише за това, защото е дълго, а едва ли някой ми чете поста.

Може би съм единствения, който е ОБМИСЛЯЛ варианта за това земята да не е кръгла.Пичът Роб Симън, който е работил за НАСА и е рисувал снимките на земята, които виждаме и до днес и сам казва, че е фотошоп, но се е опитал да го нарпави максимално реално да го нарпави от дадения му материал.
Много може да се пише по тази тема де, не е лоша, даже е интересна и все пак не вярвам, че под нас живеят някакви неща и използват полюсите да излитат. РОФЛ.

Готинка тема, песимист съм за повечето неща, за извънземните ми е много интересно и вярвам.

• Upvote 2

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

prenti

В леко допълнение на @HeaDMaKeR™ , бих искал да вметна, (тъй като той спомена художниците) че ,може би най-яркият пример, самият Леонаро да Винчи е меко казано странна личност. Дори и да изключим неговия всестранно развит гений- интересите му се простират от медицината до физиката и архитектурата. Интересното обаче е , че са запазени едни крайно интересни скици от него- а именно проекти на летящи машини и ТАНК, шибан ТАНК през XV век.  Барутът е тъкмо навлязал в Европа, полумесецът прави опит да завземе централна европа, Балканите са паднали, а пичът си рисува танкове? Разбира се, редица са конспирациите, че е бил част от т.нар масони и какви ли не други организации. Има нещо както се казва....

П.С Архивите на Ватикана са крайно голям Х, сещам се за случая с Людмила Живкова, при който на нея и бива отказано да получи достъп до карта на България от VII-IX в. ( не съм сигурен), по случай честването на 1300 години България. 

Edited by prenti
Monteso

@HeaDMaKeR™ , само ми обясни как изгорелите газове от самолетите слизат надолу към земята, вместо да се качват нагоре.

natopor4en

Бах маа му. Цялата тая тема ме хайпва и надъхва да започна отново да гледам "Ancient Aliens" :D:D

• Haha 2

slammy.gif slammy.gifslammy.gif