Jump to content

Major League Wrestling (MLW)

nWoHulkster

Recommended Posts

neshev

И ROH не си играят:

Иначе гледах последния Fusion и се скъсах от смях на 150 килограмовата свиня, Ace Romero, срещу слаботелесния миджет, Marco Stunt. :lol: Това трябва да им се признае, че ме карат да ми пука за хора, които никога не бих умишлено тръгнал да гледам. Дебютът на Rush (РУШ? WTF?) се получи добре и наистина успяха да го представят като нещо значимо, дори за по-неуките фенове като мен. 

nWoHulkster
34 minutes ago, neshev said:

Rush (РУШ? WTF?)

Така се произнася на испански. :)

Иначе тази вечер се получава интересен MLW vs. ROH head-to-head: live Fusion special-a vs. Final Battle. Двe от най-важните шоута за годината на двете федерации. Плюс това, по същото време IMPACT/Rockstar Pro ще имат live шоу по Twitch и разбира се има си го и седмичното live шоу на CMLL. 4-way head-to-head! :)

• Upvote 2
neshev

Court Bauer има най-големите топки в този бизнес, след като двамата му singles шампиони са Teddy Hart и Low-Ki. :lol:

• Upvote 2
  • Like 1
  • Haha 1
neshev

Най-големият недостатък на MLW е продукцията. Очаквам за подобен повод да се опитат да вдигнат малко нещата, в този аспект, но шоуто изглежда доста евтино.

Иначе MLW продължава да е най-забавното шоу в момента. Пълен хаос от-до. Започнаха с brawl, което си беше препратка към WCW годините и завръщането на Tony Schiavone към "живия" коментар на седмично шоу. Както споменах, да дадеш титлата на откачалката Teddy Hart говори за наличието на огромни топки. Този мач обаче пълна какафония. Половината от обявените хора просто бяха сменени от други, без да се даде някакво логично обяснение. Все пак хората се изкефиха на победата на Teddy, а мачът показа няколко стабилни spot-а. Hart Foundation 2.0 е попадение отвсякъде. Segment-ите с тримата се получават много добре и видимо имат химия помежду си. Rush vs. LA Parkа на американска земя е попадение отвсякъде. MLW се справят добре с raid-овете и не са уязвими толкова на тема кечисти. В момента, това е компанията, която си използва ресурсите най-добре. А седмичните шоута си изпълняват целта перфектно. Пука ли ми за Rush срещу LA Park - да, пука ли ми за Tom Lawler срещу Low Ki - да, пука ли ми за шибания Teddy Hart и как ще преебе всичко - абсолютно. Най-приятният час, който прекарвам в гледане на кеч седмично. 

• Upvote 3
teddy_hart

Поредното страхотно шоу на MLW!Няма да крия,че се кефя на макс,че Teddy hart e новият MLW World Middleweight Champion...ще видим как ще се представи той,като шампион и дали ще преебе всичко както каза neshev...

С нетърпение чакам мачът между Low Ki и Tom Lawlor (който се превърна в един от любимците ми в MLW).

Edited by teddy_hart
  • Upvote 3

[size="4"]Ric Flair - "If you want to be the man, you got to beat the man!"[/size]

• 2 weeks later...
neshev

PCO отнесе страшен bump. Приятен brawl направиха с Brody King. Единственото кофти е, че и двамата са в ROH вече. :lol:

MJF е един от малкото в indy сцената, които могат да говорят на микрофона убедително. Джобният EC3, жалко наистина, че не е с 10 сантиметра по-висок. Щеше да е стабилно-голяма звезда. Култово, че flag мач в Америка, американецът е heel-ът, а мексиканецът е face-ът, но това е един от чаровете на MLW. Единственото алогично е, че миналата седмица имаше мач за MW титлата, защото MJF е контузен, а следващата е в мач, но е ясно, че тук нещата са записани преди месеци.

#ForsburyFlop!

• 2 weeks later...
neshev

Court Bauer твърди, че е подписал нова ТВ сделка. Интересно за коя държава става на въпрос:

nWoHulkster

ROH strikes again... MLW си загубиха едно от най-ключовите имена - Rush. ROH го подписаха на ексклузивен (за САЩ) договор. Явно не искат да го поделят с MLW или някоя друга компания.

Новият главен мач за шоуто на 4-ти април е LA Park vs. Pentagon Jr.

Edited by nWoHulkster
neshev

Vince няма нужда да прави нищо. Тези компании сами ще се унищожат, заради алчността им.

Разочароваща новина, защото MLW са на светлинни години пред ROH като развитие на образи.

nWoHulkster

Rush vs. Shane Strickland, Hart Foundation vs. Dirty Blondes и т.н.

И така приключи престоя на Rush в MLW. Жалко. Доста, доста жалко. Добре се вписваше тук. Нямам доверие в ROH, че ще могат да го презентират толкова добре, колкото можеше да бъде представен в MLW, където силно се акцентира на lucha звезди. Като добавим и напускането на Shane Strickland, MLW определено дадоха крачка назад през последните няколко седмици. И все пак, чакам Lawlor vs. Ki с интерес. Стабилна вражда спретват.

• Upvote 1
Bobotsi

Ще съм много благодарен, ако някой на когото му се занимава ми обясни какви вражди има в момента.

nWoHulkster

Много забавен въргал между Park и Callihan. Изкефиха. 👍

giphy.gif

giphy.gif

Другите два мача бяха filler с кечисти, за които досега не са успяли да ме накарат да ми пука, което е основен проблем на midcard-а в MLW. Главните истории в лицето на Ki vs. Lawlor и Promociones Dorado vs. Konnan & ко., плюс изявите на Hart Foundation-a, са нещата, които поддържат нивото на шоуто.

• Upvote 1
  • Haha 1
baikiro

Единият от коментаторите легендата Тони Шиавони ли е или му бъркам гласа? 

Edited by baikiro

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

neshev
Just now, baikiro said:

Единият от коментаторите легендата Тони Шиавони ли е или му бъркам гласа? 

Същият. 

• Thanks 1
nWoHulkster

Следващите тв записи, които ще бъдат в 2300 Arena (ECW Arena) във Philadelphia:

sM855dG.jpg

Ki vs. Lawlor и Lucha Bros vs. Hart Foundation определено хващат окото. Новите попълнения също са ми интересни. Другото е filler.

• Upvote 1
neshev

Hart Foundation срещу Lucha Bros беше разочароващ мач. Нямаха химия и на доста моменти имаше видима липса на комуникация. Мач, присъщ за house шоу, където се работи на доста ниски обороти, а от време на време гледаме по някой по-голям spot. В случая, публиката не беше ентусиазирана дори за destroyer-ите, което говори зле за състоянието на движението през 2019. Финалът беше OK. Стандартна кеч тропа със свалянето на маската на мексиканския кечист. Явно ще има някаква история с "напусналите" по посока AEW кечисти, което е хитър booking.

ME също беше разочароващ. Нямам нищо против кратките мачове, но този беше зле скалъпен. Все пак е добре, че дадоха титлата на Tom Lawler, а самата история беше една от най-добрите за последната година. Дано сега получи повече шансове за изява на indy сцената.

nWoHulkster

Да, наистина, разочароващ епизод като цяло. Както Lucha Bros vs. Hart Foundation, така и Ki vs. Lawlor бяха под очакванията. И при все това, радвам се да видя нови шампиони. Това малко ще освежи нещата. Да видим обаче какво ще измислят занапред. Фактът, че загубиха Strickland и Rush ги прецака доста. Реално, сега имат само шепа главни звезди. Всъщност, даже няма и за цяла шепа - Ki, Lawlor, Park и... дотам. Pentagon и Fenix могат да са там, ако не бяха предимно в отборната дивизия. Callihan също, но него повече го използват като временна пречка за баш главните звезди и не го представят като главна звезда. Просто трябва да намерят начин как да издигнат нови лица, че иначе работата в главната сцена скоро ще забие на едно място.

• Upvote 1
  • 2 weeks later...
nWoHulkster

Най-новият епизод: Teddy Hart vs. MJF, Alexander Hammerstone дебютира, Rich Swann vs. Ace Austin.

Hammerstone веднага хвана окото. Ето пич, който могат да се опитат да изградят като една от главните им звезди. Ефективен дебют. Промотата от Salina de la Renta, Mance Warner и MJF бяха забавни.

Edited by nWoHulkster
neshev

Jim Cornette става част от коментаторския екип. Според PWInsider, той ще изпълнява и backstage роля като агент:

Bruce Prichard е в играта. Cornette е в играта. Ред е на Russo? :rolleyes: