Jump to content

"Стани Богат" се завръща по ефира на bTV (Есен 2021)

The1948One

Recommended Posts

HEIDENREICH

Лелеее отказване с 1000 лв и след 50 но 50.

Е не, и това не мога да гледам, нереални подчовеци.

Metzgermeister

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Smenyat-Bilalov-v-Stani-bogat-1397786

Изглежда, че иде краят на ерата на Билалов в "Стани богат", като за причини за това се посочват както многобройните му ангажименти извън шоуто, които правели графика на снимките на шоуто доста тегав, така и че зрителите така и не успели да свикнат с него, особено когато при конкуренцията по същото време върви друго шоу, което се води от истинския г-н Стани богат. Ако не друго, поне в бТВ стои по-добре, отколкото в БНТ, където беше прекалено дървен и с онези буркани придобиваше съвсем сухарски и ретрограден вид.

Още не е обявено кой ще бъде новият водещ от догодина. Вие какво мислите по въпроса и какви са вашите прогнози? Дали пък няма да намерят изцяло ново лице, което не е познато на масовата публика, но да се наложи като достоен наследник на Ники Кънчев? Ако питате мен, Кънчев трябва да се върне, където му е мястото и да престане със своето: "Уаууу! Браво, моето момче!", а "Голямото преследване" да го поеме някой комик като Геро, който същевременно има опит и като водещ на ТВ игри в миналото (вероятно доста от вас си спомнят бозата "Горчиво", която беше май продукция на Къци, но още по-назад във времето по Канал 1 през 90-те се излъчваше едно предаване "Монополи", което беше бегло базирано на настолната игра със същото име и участниците купуваха обекти и хвърляха зарове по земята. Почти нищо не помня от геймплея, а на всичкото отгоре не се намират никакви клипове в ЮТюб от епизоди, даже по "Последният печели" не са се престрашавали да ползват кадри от него за втори кръг. При всички случаи Геро още беше слаб тогава, като по интервюта е казвал, че е напълнял след автомобилна катастрофа) и би доближил предаването повече до оригиналната визия за него. 

Билалката не е лош водещ, да в началото по бнт беше сух и дървен (макар че и тук на моменти е), но от тогава се подобри доста. "Стои" много по-добре в предаването. Да, малко е досаден на моменти с френските си глупости, но пък както са споменвали и други съфорумници, има една лека ирония, с която размазва дебилите отсреща му.

Edited by prenti
  • Upvote 3

Има трески за дялане Джаро, но като цяло ми е ОК. Жалко, ако го сменят, съмнявам се новият да е по-добър.

Ники Кънчев винаги е бил криндж. Някои хора просто ги бие носталгията. Ако се върне някога в Стани богат, мнозина от ревящите за него ще запеят друга песен, гледайки го.

• Upvote 2
  • Like 1

Много си ме кефи билалката, пуска по-добри майтапи от Пънчев. Просто към Никито има носталгия, както отбеляза VSB, но сега в голямото преследване честно казано не ме кефи особено. Орлин Горанов обаче се справя много добре в Последния печели.

• Upvote 2

Миналият сезон, докато влезе в ритъм, Билалката беше доста зле, но сега е стабиляга. Възможно е и конкуренцията да му е оказала влияние, щото забелязвам, че вече няма досадно мотаене при него... или просто Кънчев е толкова зле, че си внушавам. Ако сменят Билалката, ще е интересно да видим заместникът му как ще се справи.

Edited by Suffer-H

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

THE GRIM REAPER

Добре че не съм видял по тв това отказване с 1000 лв, че щях да получа инсулт. Хайде сега някой да се откаже преди първа сигурна със 100 лв и да се закрива тая пародия. 

Гледам предаването от вчера, някакъв битник ебаси глухаря.

Джаро го пита некви неща и той на всичко отговаря с  :

" А ?"

Ако стигне до обади се на приятел ще е култаж.

🤣🤣🤣

edit:

Жокерът му мълча като пукал и не каза нищо, а въпроса бе супер лесен за гугълване.

Тоя обаче  с 50 на 50 и калитарщина налучка верния отговор. После безумно лесен въпрос за 10 000

Spoiler

Какво означава името на Сталин на руски : стомана, сатана, страшен, устойчив

После му зададоха ебан въпрос за 20 000 , той насра и си тръгна с 10 000. И добре направи щото щеше да маркира грешен отговор и да яде гуя.

1 hour ago, HEIDENREICH said:

edit:

После безумно лесен въпрос за 10 000

Reveal hidden contents

Какво означава името на Сталин на руски : стомана, сатана, страшен, устойчив

Ебаси. За 200 лв е имало по-трудни въпроси. Аз тоя въпрос бих го сложил за 1000 лв, макс 1500.

• Upvote 2
  • Thanks 1

Гледам малко със закъснение предаването, но все още се старая да му давам шанс въпреки брутално демотивиращата стълба с парични награди, дето продължават от БТВ да считат за нормална явно... Но тоя въпрос за Сталин за мен беше някакъв гювеч и подарък. Не мога да повярвам, че наистина някой го е писал и му е сложил оценка 10 000 лв.

Другото ми наблюдение от новия сезон е, че май са намалили "типичните категории" въпроси и май е малко по-разнообразно. В предишния сезон имам чувството, че някой фен на арабското и японското беше писал поне 10% от падналите се въпроси. Нон-стоп имаше нещо и едва ли не беше задължително да ти се падне въпрос я за бушидо, я за как се вика на боклуджийските камиони в Египет.

• Upvote 1
25 minutes ago, Loop said:

Другото ми наблюдение от новия сезон е, че май са намалили "типичните категории" въпроси и май е малко по-разнообразно. В предишния сезон имам чувството, че някой фен на арабското и японското беше писал поне 10% от падналите се въпроси. Нон-стоп имаше нещо и едва ли не беше задължително да ти се падне въпрос я за бушидо, я за как се вика на боклуджийските камиони в Египет.

Mисля че не са. Не гледам редовно и пак видях доволно количество "резашки" въпроси, съвсем скоро видях да питат един битник какво е пишмание , може би тоя със Сталин.

Аз вчера щях да изгърмя на въпрос за 100 лв и да се прочуя като най-тъпия участник в историята на предаването. Попитаха една лелка кое е хем напитка , хем го има във всяка дамска чанта като козметичен продукт.Верният отговор е тоник, хубаво знам за напитката , ама хал хабер си нямам какъв тоник използват дамите в козметиката и за какво им е .Понякога да си ценен бвц путрибитил и никога да не си виждал путка има своите недостатъци. А като го няма Джамбаза не познавам и някой тук дето да е ебал и да го ползвам за жокер. :(