Jump to content

"Стани Богат" се завръща по ефира на bTV (Есен 2021)

The1948One

Recommended Posts

The Olimpic Hero

Заслужаваше 100 000 лева д-р Симеонов. За мен остава най-добрият до този момент в ерата БТВ.

• Upvote 2

МАЙКА ВИ ДЕЕБА В УСТЕНЦАТА И НА СКАПАНОТО ПРЕДАВАНЕ , И НА ШИБАНИТЕ ЖАЛКИ ВЪПРОСИ. Да е жив и здрав човека, страхотна обща култура, интелект, разсъждения... Всичко! Определено топ участника от БТВ ерата, а защо не и от БНТ.

Иначе и аз мислех, че е Д. Имаше някаква тролеща клетва за силите на злото и Архангел Михаил. :D 

• Upvote 3
Just a fan

Баси умрелия регламент...Такъв играч с 5000лв е СКАНДАЛНО.

п.с. на тая путянциту 100% мирише на рози.

Mariyan01

Джаро очевидно се опитва да загражда, явно наистина му идва приятен полъх на рози.

• Haha 2
The Olimpic Hero

Е поне трябва да ѝ се признае, че много секси каза накрая: "Ужас".

• Thanks 1
  • Wank 2

Добре бе, дори Билалов като пита Маркираме ли, поколебан леко, после пак направи пауза 10 секунди... Еми естествено, че отговора е грешен. Няма да ти каже - Тъпа си, смени си отговора, а разчиташе да се досетиш и да ползваш жокер.

THE GRIM REAPER

Адмирации за хирургът! Не насра като путянци и игра при вариант 1/4. Аз познах че е Михаил. Може би ако още малко

обикаляше с логиката си, можеше да стигне до него отговор. Няма значение, падна достойно :). Колкото до награждаването,

за втората сигурна сума тук вече си е лична отговорност. Да, хората се плашат, но може и да си направят преценка понякога да

заключат нещо повече от 5 хиляди. Не може да се подсигуриш в тая игра на 100%. 

Много ми прави впечатление, че хората масово насират като вътрешно знаят верния отговор... сега примерно този дето играе за какво изгърмя това 50:50 на въпроса коя страна извън ЕС ползва еврото. Има Швейцария, дето всеки в чувал за швейцарски франк, каза на Албания коя й е валутата, останаха му Литва и Черна гора - и си насочи към отговора, ама пак я все пак и едно жокерче... не се играе така.

Интересен факт е, че и Косово ползва евро. А ние що трябва да изпълняваме критерии, да седим по някакви "чакални" и т.н. - Бог знае. :D

Edited by Loop
  • Upvote 2
The Olimpic Hero
5 minutes ago, Loop said:

Много ми прави впечатление, че хората масово насират като вътрешно знаят верния отговор... сега примерно този дето играе за какво изгърмя това 50:50 на въпроса коя страна извън ЕС ползва еврото. Има Швейцария, дето всеки в чувал за швейцарски франк, каза на Албания коя й е валутата, останаха му Литва и Черна гора - и си насочи към отговора, ама пак я все пак и едно жокерче... не се играе така.

Абсолютно не се играе така. Един път се играе "Стани Богат", казвал съм го много пъти. Или играй оптимално или изобщо не отивай да играеш. Абсурдно е да се подкрепяш с 50 на 50 на ниски суми, за които си почти убеден във верния отговор.

• Upvote 1
  • Haha 1

Ужасен участник. Единствено за киселините не знаех. Елементарни въпроси, а този дори не заключи сумата с един оставащ жокер.

Дори не знам този човек откъде има самочувствието да говори за високи суми. 500 лв е максимума за знанията му, много нереална оценка има за познанията си.

• Haha 1
HEIDENREICH
Just now, MJ23 said:

Трагедия днес, просто трагедия. :D 

И и подсказа брутално.. да е кур за и го набие ама акъл ?

The Olimpic Hero
Just now, Loop said:

Много ме кефят такива "значи аз преди месец тамън го прочетох за 20-ти път, ама точно ей това не се сещам точно сега".

Това звучи като заучената фраза на старите магазинери. Има един подобен в Бургас, който държи магазинче за хранителни стоки от 25 години сигурно. Бат Янко - около 65-годишен класически магазинер лъжец. Та, когато нещо го няма в магазина, обичайната фраза е: "Преди тебе взеха последното" или "Тъкмо свърши", или "Вчера вечерта взеха последното", абе всякакви разновидности на фразата. Обаче бат Янко не осъзнава, че вече никой не го ебе кога е свършило, имало ли го е изобщо в магазина и т.н, защото на 10 метра от него има още два магазина. Ама човекът си живее в миналото и си мисли, че с тази фраза някак си създава уж усещане за загриженост към клиента.

Mariyan01

Това бяха най-елементарните първи 5 въпроса, които съм виждал.

1 hour ago, MJ23 said:

Ужасен участник. Единствено за киселините не знаех. Елементарни въпроси, а този дори не заключи сумата с един оставащ жокер.

Дори не знам този човек откъде има самочувствието да говори за високи суми. 500 лв е максимума за знанията му, много нереална оценка има за познанията си.

Абе не знам, ама тоя новия формат на предаването е много тъп. В смисъл същия е като стария, но въпросите са брутално трудни. Не може за по 1000-1500 лева да ми слагат въпроси, които не съм ги чувал. Не говоря конкретно за тоя случай, а по принцип. Това е поредната българска алчност да се намалят сумите, които достигат хората.

Преди класическото си беше - първите 5 въпроса пълен ташак, които няма как да не ги знаеш, след това 6-7-8 бяха такива от сравнително лесна обща култура, 9-10 за втората сигурна сума по-трудна обща култура и почваха да валят жокерите, и накрая последните 5 въпроса бяха специфични и шибани естествено. А сега някакви тотални помии за по 1500 лева.

Отделно сумите са смешни. В цял свят десетия въпрос е за 64 бона, тука някакви подаяния раздават, че и с трудни въпроси.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

natopor4en

Участниците бяха мега дроп. Тоя Чиликов да си гърми жокера на толкова елементарен въпрос.... :( 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

The Olimpic Hero

То вижте и скалата каква е в оригиналното шоу, тоест рисковете при по-големите суми с жокер 50 на 50 са математически издържани, за разлика от нашата стълбичка на парите, където вчера обясних, че няма математическа логика да рискуваш на някои места.

Ето стълбичката на оригиналното шоу:

original-58780-1.jpg

След 32 000 какво се получава:

За 64 000 е ясно, че не рискуваш нищо, защото 32 000 е сигурна сума.

За 125 000 - Рискуваш 32 000, за да спечелиш 61 000 отгоре.

За 250 000 - Рискуваш 93 000, за да спечелиш 125 000 отгоре.

За 500 000 - Рискуваш 218 000, за да спечелиш 250 000 отгоре.

За 1 000 000 - Рискуваш 468 000, за да спечелиш 500 000 отгоре.

Тоест на всяка една сума математическият риск при 50 на 50 жокер е оправдан. Можете да видите нашата стълбичка и как при въпроси за 30 000 и 50 000 лева математически е неопрадвано да рискуваш ако си направил 5000 лева сигурна сума. И в двата случая рискуваш повече, отколкото можеш да спечелиш отгоре. За 30 000 лева рискуваш 15 000, за да спечелиш 10 000 отгоре, а за 50 000 лева рискуваш 25 000, за да спечелиш 20 000 отгоре.

UNDERTAKER*

^Или най-общо казано - това е българското разбиране за правене на бизнес (във всички сфери). Винаги този, който определя правилата, трябва да цака потребителя. Копираме нещо от чужбина, но понеже сме алчни и искаме печалбата да ни е много много, правим мизериите. Това бтв ме подсеща за началото на бетинг-а в БГ. Не знам колко хора тук си спомнят, но първите години на еврофутбол (ест като монопол тогава) коефициентите бяха меко казано скандални (ако ви се рови, и в нета могат да се намерят, предполагам, фишове от ранните 90). Примерно за 1-ца имаш 1.30, но равния е 2 и малко, а за 2-ка пак имаш 2 и нещо или в най добрия случай 3.10 :D

• Upvote 4

Не мога да се насиля да гледам сегашния сезон именно поради гореизложените причини. Това е пълна гавра както с участниците, така и със зрителите. 

• Upvote 1
12 hours ago, The Olimpic Hero said:

За 64 000 е ясно, че не рискуваш нищо, защото 32 000 е сигурна сума.

За 125 000 - Рискуваш 32 000, за да спечелиш 61 000 отгоре.

За 250 000 - Рискуваш 93 000, за да спечелиш 125 000 отгоре.

За 500 000 - Рискуваш 218 000, за да спечелиш 250 000 отгоре.

За 1 000 000 - Рискуваш 468 000, за да спечелиш 500 000 отгоре.

Тоест на всяка една сума математическият риск при 50 на 50 жокер е оправдан. Можете да видите нашата стълбичка и как при въпроси за 30 000 и 50 000 лева математически е неопрадвано да рискуваш ако си направил 5000 лева сигурна сума. И в двата случая рискуваш повече, отколкото можеш да спечелиш отгоре. За 30 000 лева рискуваш 15 000, за да спечелиш 10 000 отгоре, а за 50 000 лева рискуваш 25 000, за да спечелиш 20 000 отгоре.

Е то и за 64000 пак печелиш още 32 бона върху досегашните, така че там винаги новата сума е поне 2 пъти по-голяма от досегашната която си събрал. А при нас има тотални тъпотии като 1000, после 1500, демек само 50% отгоре. Но върха е 700 и после 1000 :D А нарастванията при последните суми наистина по-добре да не ги коментираме... Няма и смисъл де, тъй като така и така почти никой не стига до тях с тия ебани въпроси. То си е някакво събитие като участник стигне примерно до 20 бона, даже статии по медиите за това. В изданието в САЩ почти всяка седмица някой стига до 125 хиляди.

• Upvote 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.