Jump to content

"Стани Богат" се завръща по ефира на bTV (Есен 2021)

The1948One

Recommended Posts

Е нелепо е да задават такива въпроси. Откъде човек ще знае такава тъпотия? Ми за 50 сигурно ще питат колко косми има мечка Гризли в козината си в щата Монтана в САЩ. Айде е.ете се, тръгнали с пръдня боя да правят. Значи или гледаме чукундури тръгващи си максимум с 2 бона, или нечовешки сложни въпроси на умни и интересни участници.

• Upvote 1
  • Sad 1
THE GRIM REAPER

Това да се откажеш след 50-50 е чиста простащина. Не вярвам тоя човек да е толкова загубен.

Нагласено е това отказване. Който каквото ще да вика. Никой няма да мине тоя 13-ти въпрос и тва е.

Ебати малоумния въпрос - мъжете ги било страх да минат под венчилото..😂😂 Ми много по ме е страх да не мина под дъгата и да изпедерастея. Този въпрос счупи тъпомера.

HEIDENREICH

Оххх путии прееба те тоя.

На тоя бастун да му счупя кухата репа с ДЕБЕЛА ТОЯГА ! 

Да ти влезе дебел и венест.

• Wank 2

The Olimpic Hero
5 hours ago, THE GRIM REAPER said:

Това да се откажеш след 50-50 е чиста простащина. Не вярвам тоя човек да е толкова загубен.

Нагласено е това отказване. Който каквото ще да вика.

Не, не е. Зависи математически за колко пари играеш. Ще го обясня, за да е по-ясно. В конретната ситуация участникът имаше сигурна сума от 5000 лева, а след това отговори за 20 000 лева и взе жокер 50 на 50 за 30 000 лева. Ако беше дал отговор за 30 000, то той рискува да загуби 15 000 лева, за да спечели 10 000 лева отгоре, тоест рискът е математически неоправдан. Взе напълно правилното решение. Вече ако си хазартен тип и не те ебе или пък имаш толкова пари, че да играеш за кеф в шоуто, е друго...

• Thanks 1

natopor4en

Стюардеската бих я качил на самолета. иф йу нол луат аймин. ;)

Куха лейка си е, между другото. Слаба игра. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Пича в момента има доста добри знания, дано продължи напред. Много добре разсъждава. 

• Upvote 1
The Olimpic Hero

Още един силен играч, много добре се представя, вече има 10 000 лева. Дано вземе поне 20 000 и той.

Добре играе човекът, ама тук последните му въпроси за емблемата на Мазерати/герба на Украйна и за Тюринг не се връзват по трудност с предишни въпроси за тия суми. Дали не ги е метнал на анкетата? Олимпик, да не сте обсъждали стратегии с този човек?

Евала, човек! Този честно казано буквално ме комплексира със знанията и интелекта си. :D Дано стигне максимално далеч и след малко да не видим въпрос през коя година за първи път в САЩ се е говорило за Йети или колко често се разгонват котките.

• Upvote 2

Може да си наеме за 4-5 дни и да гъзарее в стил Диксън дето щеше да взима Левски и Благо Джийзъса го разкарваше с Ферарито. :D 

The Olimpic Hero

Да еба, как ме е яд, че се огелпи леко при четенето. Трябваше да прочете всичко и да остави приятеля си да гугълва на спокойствие.

Just now, MJ23 said:

Ах деебааа, на 20 секунда се вижда линка - https://choosevoice.ru/bg/yadernyi-reaktor-tablica-yadernyi-reaktor-princip-deistviya.html

Че е неутрони. :(  Дано рискува, губиш 5 или печелиш 10.

Още по-силно е да се търси в Гугъл на английски. Не съм чуждопоклоник, но в случая само пробвайте: пишете nuclear reactor rods и Гугъл веднага ви подсеща с purpose и първият резултат без дори да го кликаш ти казва "A rod, plate, or tube containing a material such as hafnium, boron, etc., used to control the power of a nuclear reactor. By absorbing neutrons, a control rod prevents the neutrons from causing further fissions.".

Просто Google на английски е нереално добър и предвидлив. Ако играете играта ползвайте телефонен жокер с някой, дето много добре владее английски.

Браво бе, железен е. Страхотна игра просто, възхищавам се на такива хора. 

Mariyan01

Сега и на него ще му издумкат някой въпрос за дървета и тем подобни глупости.

The Olimpic Hero

Бахти, този е най-добрият играч от старта на играта по БТВ със сигурност. Да, онзи с въпроса за жълъдите беше добър, но този е на друго ниво, начинът, по който разсъждава и визуализира, е просто адски силен.

Ето за това си говорим... 15 000 евро въпрос и те насират. Браво на този човек, много ме кефи и мен. Но от нашите въпроси съм отвратен... :D А уж се вълнувам от история и религии, за първи път чувам това нещо. Каква гравюра е направил анонимен ученик на чинче  в килийното училище към Брациговия манастир през 10-ти век...