Jump to content

"Стани Богат" се завръща по ефира на bTV (Есен 2021)

The1948One

Recommended Posts

Е това за Замбези как ще е за 10 бона :D Максимум 2 бона.

• Upvote 3

Пак съм недоволен от въпросите... това за Виктория мисля, че е елементарен въпрос. Друга драма е, че тя явно грам си няма идея. Но предните й въпроси за Кръстникът и Маркос бяха къде-къде по-тегави (аз щях да изгоря и на двата...)

• Upvote 2
Mariyan01

Тя сигурно е писала, че географията ѝ е слаба, затова са го сложили толкова напред.

Що ли ѝ вика мецана...

• Upvote 3

Сега вдях крака на жената. Много съм прост да я обиждам.. Извинявам се и едитнах.

3 minutes ago, Mariyan01 said:

Що ли ѝ вика мецана...

Тези двамата участваха в едно иначе за мен дебилно реалити за двойки, дето го води Емо Чолаков... забравих как се казва, но ако се чудите от къде са ви познати... :D

• Upvote 1
Just now, Loop said:

Тези двамата участваха в едно иначе за мен дебилно реалити за двойки, дето го води Емо Чолаков... забравих как се казва, но ако се чудите от къде са ви познати... :D

Един за друг , жената го позна веднага. :D Аз не ги помня.

The Olimpic Hero

Бахти, като Билалов тръгна да представя новия участниик и каза, че е 33-годишен адвокат, си помислих, че адвокат Лефтеров влиза в студиото, за да играе!

• Upvote 1

HEIDENREICH

Баси за турското име първо се сетих за Loop -чо и после за путрибитилите резаци.

Mariyan01

Баси това да зададеш въпрос по История на правист и то за толкова много пари ми се струва доста странно и ненагласено.

Пак тъпо зададен въпрос. Дори да не знаеш история, имаш двама с династия "Ангел", съответно с наш владетел от първото и от второто царство. Това е автоматично 50:50...

За Аслъ също супер елементарно...

Edited by Loop
The Olimpic Hero

Ебаси, какво прави този човек! Огромен потенциал има, за да вземе поне 30 000 лева.

• Upvote 5

HEIDENREICH

Знаех го този отговор. За хан Тервел и Юстиниан Втори Безноси имаше даже комикс в Дъга.

Но този пич играе добре.

The Big Red Machine

Много добра игра прави. Стреля отраз, смело, без много мислене. 12 въпрос и с два жокера, и то най-силните. Има потенциал за нещо голямо.

• Upvote 2
THE GRIM REAPER

До сега не е имало такъв участник от бнт/бтв ерата.

На негово място щях да заключа минимум 10 хиляди, щото имаше и 2 жокера все пак.

Надявам се да отворим утре въпрос за 50 бона :) .

Edited by THE GRIM REAPER
  • Upvote 2
Chicky Ricky
1 hour ago, HEIDENREICH said:

Баси за турското име първо се сетих за Loop -чо и после за путрибитилите резаци.

А кои са путрибителските резаци? 😊 Имам далечни гръцки корени и трябва да отмъщавам за моите деди

• Haha 2
Mariyan01
1 hour ago, Chicky Ricky said:

А кои са путрибителските резаци? 😊 Имам далечни гръцки корени и трябва да отмъщавам за моите деди

И каракачани ли има тука ве(без лоши чувства)?? То ще се окаже, че в БВЦ най-малко сме българите басиии...

HBK_forever
4 hours ago, The Olimpic Hero said:

Бахти, като Билалов тръгна да представя новия участниик и каза, че е 33-годишен адвокат, си помислих, че адвокат Лефтеров влиза в студиото, за да играе!

Благодаря за комплимента, поласкан съм, ама и да уточня, че си ме състарил с цели 5 години! :D Иначе, да, би било весело да се пусна в тази игричка. Харесва Стани богат от малък, гледах го много навремето, но сега съм аматьор и не мисля, че ще се представя добре, със сигурност прилично де. Въпросът е да се включи в Стани Богат Велиту Георгиева и да отговори на въпроса кой атрибут е най-важен за един майстор  - монтьор...

• Haha 1
  • Wank 1
  • Confused 1

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

Chicky Ricky
7 hours ago, Mariyan01 said:

И каракачани ли има тука ве(без лоши чувства)?? То ще се окаже, че в БВЦ най-малко сме българите басиии...

Не съм каракачанинин, напротив. Родът ни идва от едно село до Атина (но е било преди 130+ години) Чист българин съм си почти 100%. 

Edited by Chicky Ricky
  • Haha 1
The Olimpic Hero
12 hours ago, HBK_forever said:

Благодаря за комплимента, поласкан съм, ама и да уточня, че си ме състарил с цели 5 години! :D Иначе, да, би било весело да се пусна в тази игричка. Харесва Стани богат от малък, гледах го много навремето, но сега съм аматьор и не мисля, че ще се представя добре, със сигурност прилично де. Въпросът е да се включи в Стани Богат Велиту Георгиева и да отговори на въпроса кой атрибут е най-важен за един майстор  - монтьор...

Е не, по-скоро беше ебавка това, знам че си по-млад. Просто ти беше казал скоро, че ще имаш някакво участие пак по телевизията и затова леко се поебавах за Стани Богат.

• Upvote 1

Тоя пичага днеска ще успее ли да стигне до 50 или 100 бона според вас? Не е тъп, има 2 жокера май.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Много е малоумно от анонса да ти спойлнат "Въпрос за 30 хиляди лв". Да, кавали, благодаря Ви, че ми спойлнахте, че ще отговори правилно за 20 бона. И дано не стане както винаги, въпроса, който дадат като анонс да бъде последен за участника - в случая за 30 хиляди.

• Upvote 4

Мамата му ебаха на тоя човек, егати въпросите за 20-30 хиляди... просто жалка история. Като се сетя в едно чужбинско дето на предпоследен за 250 000 евро питаха на кое е столица Тайпе.

• Upvote 1
  • Sad 1
Mariyan01

Тоз мечок щеше да го убие от бой, виждаше се страха в очите му.