Jump to content

"Стани Богат" се завръща по ефира на bTV (Есен 2021)

The1948One

Recommended Posts

Ахххахахахахаххаха. Абе и аз не мога да си сменя гумата, ама чак такъв КАУН не съм. Жаба и крокодил РАДАР 😂😂😂😂

Chicky Ricky

Според тоя радарът му прилича на жаба. А Смартче сигурно му прилича на динозавър??

THE GRIM REAPER

Днес видяхме малко лъч светлина. Яд ме хвана малко за човекa, ако не го бяха уплашили да си фиксира 2000,

сега щеше да си иде с 5000 без да загуби нищо, ако беше фикснал 5000. Русата жена беше доста пекана, 

симпатична и интелигентна. Надявам се да прескочи трапа и опъне поне 10 хиляди.

Edited by THE GRIM REAPER
  • Upvote 1
Mariyan01

Евала на женицата игра доста смело, сигурно е другата баба на Олимпик.

Edited by Mariyan01
  • Haha 4
HEIDENREICH
Just now, Mariyan01 said:

Евала на женицата игра доста смело, сигурно това е втората баба на Олимпик.

По -скоро леля му. 

И 2 жокера имаше. 😥

• Sad 3

Доста я ебнаха с въпроса за исляма. По принцип е интересен факт, НО...

1. Да, думата може да се преведе като подчинение, това е отговорът, но е "абе не баш". Тук е като с въпроса за азота във въздушните възглавници. Значението е подчинение на волята на Бог, категорично става дума за духовно и религиозно подчинение, а не подчинение пред господар, пред шефа или нещо подобно, което поне на мен ми идва като чуя думата "подчинение" без пояснение. Ако отговорът беше по-пълен, предполагам, че щеше да й звучи по-логично.

2. В България съм чувал няколко пъти, че ислям значи мир. Мисля, че си е наложен мит, както с Паоло Роси и затвора... абе кофти работа.

А той каза основата на въпроса глупака.. :D 

Иначе за исляма, доста подвеждащо, защото се води "религията на мира" и това подвежда хората. Доста шибан въпрос. 

• Upvote 1

Само мен ли ми се струва, че и настоящата участничка и военната са леееееко чалнати и изкукали? То няма лошо, ама да ревеш от нищото в ефир, и да не си Тити Папазов е странно. Иначе не знам момчето как може да предположиш тефлон? Тиганите у вас са забранени ли? Не си заключил сума - грешиш, губиш 2500 лв. Познаеш ли, вече имаш 5 сигурни и безрисков опит за 10. Къде е +7 бона, къде са -2500? 

пп - Абе дееба, аз където мога да си опържа две яйца само, да направя таратор и да опека кИфтета на скара, знам че хумуса е съставен от нахут. :D Бахти кавалката.

Edited by MJ23
  • Haha 2
  • Wank 1
THE GRIM REAPER

Възхищавам се на тази жена. Истински играч! Умрях от яд че на резашкия въпрос отпадна. 

Пазеше си и жокерите за последните въпроси. Колкото до плакането... И аз не захапах защо.

Може би се превъзгордя от играта си и емоциите й надделяха. Ако беше успяла да стигне поне

12-13 въпрос с тази игра, щях да я призная за най-добрия участник до момента в тоя сезон.

Имаше този потенциал но уви. Сърцето надделя над разума.

Въпросът за вулканът как да го коментирам... Жалко че си запази парите тоя каун. Последната пък е страшна лигла. 

Следващият път очаквам на Джаро каската му да падне от вдигане на тъпометъра.

Иначе въпросът с ДДТ-о баба и дядо от раз го познаха :D . Малко ли са пръскали за попови прасета.

Edited by THE GRIM REAPER

Ако играех, съвсем сериозно щях да маркирам ДДТ и да кажа, че това е една от най-легендарните смъртоносни хватки в кеча, затова правя такава асоциация. :D 

Аз пък се чудя защо се натрапваше толкова, че лабилната госпожа е МЛАДШИ СЕРЖАНТ? Това е третият чин след редник и ефрейтор и не мисля че е нещо особено. Като гимикът й е на военен ветеран, зрителте очакваме нещо по-сриозно.

Иначе невротичната червенокоска ме изкефи. Има много луд поглед, нищо чудно да атакува Билалов в ефир другият път. Гледаше го все едно ще го захапе във всеки момент.

The Olimpic Hero
4 hours ago, HEIDENREICH said:

По -скоро леля му. 

И 2 жокера имаше. 😥

Леля ми (русата жена сержант) реално беше може би най-добрият играч през сезона или поне лично за мен. Трябваше ѝ малко късмет и жокерите ѝ щяха да бъдат спасени за големите суми. Беше дошла, за да играе докрай. Евала, за което! Така се играе "Стани Богат"!

@The Olimpic Hero , а може ли скоро да очакваме някой твой незаконен син? 18-19 годишен дриШльо, дошъл да удари 100 палки и да вкара в крипто помия?

HEIDENREICH
7 minutes ago, MJ23 said:

@The Olimpic Hero , а може ли скоро да очакваме някой твой незаконен син? 18-19 годишен дриШльо, дошъл да удари 100 палки и да вкара в крипто помия?

Toва не си ли ти бе ЕмЖейка ? :ph34r:

4 minutes ago, HEIDENREICH said:

Toва не си ли ти бе ЕмЖейка ? :ph34r:

Аз отдавна превъртях игрите. :( 

• Sad 1

Една от най - големите простотии е да не заключиш сума при оставащ 1 жокер. Сега можеше да си заключи сумата и да има опит без загуба. Сега или ще се откаже като пути, или ще дропне на 500 лв. :D 

пп - Май взе че нацели, и аз мисля че е Маркос. :D 

Edited by MJ23
  • Upvote 1
HEIDENREICH

Супер гнусно формулиран въпрос за гугълване. 

И аз залагам на семейство Маркос.