Jump to content

"Стани Богат" се завръща по ефира на bTV (Есен 2021)

The1948One

Recommended Posts

THE GRIM REAPER

Българският Markiplier се явил в Стани богат? Уникален образ е тоя :D . Също и с топ nerdy путката. Дано играе нависоко.

HEIDENREICH
36 minutes ago, Loop said:

Райх, не го ли познаваш този юнак? :D

Наистина двамата бяха брутално зле...

Е ние да не сме трима човека. Малко на хомобандюга прилича.Ще го видим.

Стана ми жал за жената. Много тъпа грешка на публиката, решена от всякаква логика за мен. Като не знаеш отговора, не отговаряш.

Екзалтираният тип с осемдесетарската кичара, много дразни, опитва да се прави на забавен, но изглежда като олигофрен. Дано отпадне на нещо лесно и го преебе жокер.

The Big Red Machine

Само това намерих за играта на Дилян Павлов. Наистина много качествена игра, интересни разсъждения. Жалко че в днешно време няма такива играчи..

Ето и едно интервю отпреди 10 години: https://www.marica.bg/plovdiv/gradat/v-stani-bogat-si-pretendent-za-titlata-sreshu-100-kratniq-shampion

Edited by The Big Red Machine
THE GRIM REAPER

Ето пример, защо никога повече не искам Стани Богат да присъства в Нова начело с Кънчев. Всички почитания, 

но в последните години в Нова периода на Стани Богат, тоя човек осра предаването от всеки край. 

Такива излагации и циркаджилъци не знам дали е имало в чужд формат под такава форма.

За благотворителните тъпотии дори и няма да споменавам, нищо че не са негово дело. 

Има известни гости и благотворителни шоута в чуждите издания, не е приумица на Нова. Предполагам и БТВ биха пуснали, но ги е срам да правят голяма рекламна кампания, да извикат тоя и оня по-известен и накрая цялата работа да е за да дарят 5500 лв. примерно.

Ето тая мома мисля, че бие всички до момента... веднага цъкам за Хоумър ако съм публика. :) Ама и икипа на Стани богат играе с 50:50-то, така че да бута напред разни като нея, които после правят гледания в YouTube...

Edited by Loop
  • Upvote 4

Нечовешки, ама наистина нечовешки глупава. Ми и притеснена, с кой акъл се е записала? Актриса и не знае кой е Вито Корлеоне.. 😂😂 И 500 лв са и много. @Farest, издири я, Градски сте, дано всички от Лом не сте такива.. 😂 Иначе да, определено тази е най - зле от всички до тук. Дори не си заключи сумата, да рискува, ако случайно познае и очаквах на следващия да се откаже. 😂

Edited by MJ23

Ама Билалката сияеше край нея, в такова настроение скоро не го бях виждал.

• Wank 4

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Абе тъпичко момиче, ама симпатична. Може да остави следи от токчета на задната седалка....

3 minutes ago, MJ23 said:

@OyeaH, свържи се с @Farest и @Just a fan, да закараш таксито в сервиза и, после може да уредите някое забавление за четирима ви. :wank:

Само ако Фарката викне Теди Александрова:wank:

Това, че Паоло Роси е лежал в затвора не е ли просто мит? Доколкото знам е имал само 2 годишна забрана да играе.

Ето и една статия по въпроса:

https://webcafe.bg/retro/1194198128-paolo-rosi-lezhal-v-zatvora-putko-mafani-bil-presatashe-na-stoichkov.html

1 hour ago, Bobotsi said:

Това, че Паоло Роси е лежал в затвора не е ли просто мит? Доколкото знам е имал само 2 годишна забрана да играе.

Ето и една статия по въпроса:

https://webcafe.bg/retro/1194198128-paolo-rosi-lezhal-v-zatvora-putko-mafani-bil-presatashe-na-stoichkov.html

И аз бях чувал и мислех, че е бил в затвора, но явно е някакъв мит, разпространяван в България. Браво, че каза - научих нещо ново. Срамота за който пише въпросите... от ден на ден ме разочароват повече и повече. :(

• Upvote 2
  • Like 1

Изявление на екипа на „Стани богат“ по повод въпрос без верен отговор, излъчен в предаването

Вчера, 10 януари, в предаването „Стани богат“ бе зададен въпрос без опция за верен отговор. Въпросът гласеше: „Къде лежи за кратко футболистът Паоло Роси преди с отбора на Италия да спечели Световната купа през 1982 г.?“. Отговорът, посочен като верен: „А/ В затвора“ – всъщност не отговаря на фактите. Както и нито една от посочените други опции за верен отговор.

За този въпрос екипът е бил подведен от български и чужди източници, в които се твърди, че футболистът е бил за кратко в затвора. Така, авторът на въпроса е станал жертва на многократно повторена лъжа.

За подобна ситуация регламентът на формата, който ние спазваме стриктно, предвижда играчът да запази спечелената сума, ако е продължил играта си след некоректния въпрос. В конкретния случай играчът продължи своята игра и отпадна на по-късен етап в състезанието.

За нас доверието на участниците и почитателите на играта е от първостепенно значение и поднасяме извиненията си за допуснатата неточност, като сме предприели и ще продължим да прилагаме мерки, с цел да бъдат избегнати подобни ситуации в бъдеще.

„Стани богат“ е игра за знания и ние ще продължим да провокираме любопитството на всички пред екраните.

С уважение,

Екипът на „Стани богат“

Достойно, ама малко след дъжд качулка. Момчето изхаби два жокера, а определено инаше знания да стигне доста напред.

• Like 1

Безценна гледка да гледаш някой, със супер ограничени познания как разсъждава напълно грешно и се мисли за много умен. :D Тенджера от хром, хахаххааххахаха. Жените тая година са потресаващи...

HEIDENREICH

Тоя па изпука жокер. Парад на дебилите е днес.

Верно требва чичо Митко да стане водещ и да има : ЕБИ СИ МАМАТА ДЕБИЛ !

20 minutes ago, MJ23 said:

Безценна гледка да гледаш някой, със супер ограничени познания как разсъждава напълно грешно и се мисли за много умен. :D Тенджера от хром, хахаххааххахаха. Жените тая година са потресаващи...

Щях да ѝ се подиграя, ама като видях тоя комитата, дето после реши да ни светне какво са накладките...

Страшно слаб епизод. Няма ли някой нормален да се появи...