Jump to content

Prediction Contest: WWE Elimination Chamber 2018


itzo1994

Recommended Posts

BWC Prediction Contest
WWE Elimination Chamber 2018
 
PPV Card
Quote

Elimination Chamber match for a WWE Universal Championship match at WrestleMania 34

The Miz vs. Seth Rollins vs. Roman Reigns vs. John Cena vs. Braun Strowman vs. Elias vs. Finn Balor

Мача започват: The Miz, ..., ...

 

Elimination Chamber match for the WWE Raw Women's Championship

Alexa Bliss (c) vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose vs. Mickie James

Мача започват: ..., ...

 

Tag team match for the RAW Tag Team Championship

Titus O'Neil and Apollo vs. Cesaro and Sheamus

 

Singles match; If Nia wins, she will be added to the WWE Raw Women's Championship match at WrestleMania 34

Asuka vs. Nia Jax

 

Singles match

"Woken" Matt Hardy vs. Bray Wyatt

 

Първи мач от главния card от изброените:

Предпоследен мач от главния card от изброените:

Последен мач от главния card от изброените:

За Elimination Chamber мачовете искам победител и последно елиминиран, начин и времетраене на мача.

За мъжкия EC искам също кои двама започват мача заедно с The Miz. За всеки познат печелите по 1 точка.

За женския EC искам кои две жени започват мача. За всяка позната печелите по 1 точка.

 

Максимален брой точки: 36? 36.

 

 

Prediction Contest Card

Quote

WWE Prediction Championship
Berbatov (c) vs. neshev vs. Old_school

 

Tag Team Prediction Championship
Brutal Minds (itzo1994 & brutalnia9) (c) vs. The Showstoppers (Rock & tker17-0)

 

Battle Royal

Победителят печели title shot на следващото PPV

(Mariyan01 не участва в това класиране)

 

Tag Team Battle Royal

Победителите печелят title shot на следващото PPV

(Triple Hack не участват в това класиране)

 

Money in the Bank

Всички участници печелят точки към класирането за MITB мача

 

Можете да пускате прогнози до 24 февруари 23:59!

 

spacer.png

Link to comment

Elimination Chamber match for a WWE Universal Championship match at WrestleMania 34

The Miz vs. Seth Rollins vs. Roman Reigns vs. John Cena vs. Braun Strowman vs. Elias vs. Finn Balor - 38 mins, pin

Мача започват: The Miz, Балор и Ролинс

 

Elimination Chamber match for the WWE Raw Women's Championship

Alexa Bliss (c) vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose vs. Mickie James - 28 mins

Мача започват: Манди Роус и Бейли

 

Tag team match for the RAW Tag Team Championship

Titus O'Neil and Apollo vs. Cesaro and Sheamus - 12 mins, pin

 

Singles match; If Nia wins, she will be added to the WWE Raw Women's Championship match at WrestleMania 34

Asuka vs. Nia Jax - 11 mins, pin

 

Singles match

"Woken" Matt Hardy vs. Bray Wyatt - 10 mins, pin

 

Първи мач от главния card от изброените: БАР срещу Тайтъс Уърлдуайд

Предпоследен мач от главния card от изброените: Аска срещу Ная Джакс

Последен мач от главния card от изброените: Мъжкия чембър

Link to comment

Elimination Chamber match for a WWE Universal Championship match at WrestleMania 34

The Miz vs. Seth Rollins vs. Roman Reigns vs. John Cena vs. Braun Strowman vs. Elias vs. Finn Balor - 45 минути, pin

Мача започват: The Miz, Cena и Finn Balor

 

Elimination Chamber match for the WWE Raw Women's Championship

Alexa Bliss (c) vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose vs. Mickie James - 31 минути, pin

Мача започват: Sonya Deville и Bayley

 

Tag team match for the RAW Tag Team Championship

Titus O'Neil and Apollo vs. Cesaro and Sheamus - 11 минути, pin

 

Singles match; If Nia wins, she will be added to the WWE Raw Women's Championship match at WrestleMania 34

Asuka vs. Nia Jax - 11 минути, submission

 

Singles match

"Woken" Matt Hardy vs. Bray Wyatt - 10 минути, pin

 

Първи мач от изброените: "Woken" Matt Hardy vs. Bray Wyatt

Предпоследен мач от изброените: Asuka vs. Nia Jax

Последен мач от изброените: Elimination Chamber match for a WWE Universal Championship match at WrestleMania 34

Link to comment

Elimination Chamber match for a WWE Universal Championship match at WrestleMania 34

The Miz vs. Seth Rollins vs. Roman Reigns vs. John Cena vs. Braun Strowman vs. Elias vs. Finn Balor - 40 mins, pin

Мача започват: The Miz, Cena & Rollins

 

Elimination Chamber match for the WWE Raw Women's Championship

Alexa Bliss (c) vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose vs. Mickie James - 23 mins

Мача започват: Rose and Banks

 

Tag team match for the RAW Tag Team Championship

Titus O'Neil and Apollo vs. Cesaro and Sheamus - 13 mins, pin

 

Singles match; If Nia wins, she will be added to the WWE Raw Women's Championship match at WrestleMania 34

Asuka vs. Nia Jax - 10 mins, submission

 

Singles match

"Woken" Matt Hardy vs. Bray Wyatt - 10 mins, pin

 

Първи мач от главния card от изброените: Women's El Chamber match

Предпоследен мач от главния card от изброените: Аска срещу Ная Джакс

Последен мач от главния card от изброените: Мъжкия чембър

Link to comment

Elimination Chamber match for a WWE Universal Championship match at WrestleMania 34

The Miz vs. Seth Rollins vs. Roman Reigns vs. John Cena vs. Braun Strowman vs. Elias vs. Finn Balor - 40 mins, pin

Мача започват: The Miz, Cena & Rollins

 

Elimination Chamber match for the WWE Raw Women's Championship

Alexa Bliss (c) vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose vs. Mickie James - 25 mins, pin

Мача започват: Rose and Mickie James

 

Tag team match for the RAW Tag Team Championship

Titus O'Neil and Apollo vs. Cesaro and Sheamus - 11 mins, pin

 

Singles match; If Nia wins, she will be added to the WWE Raw Women's Championship match at WrestleMania 34

Asuka vs. Nia Jax - 11 mins, sub

 

Singles match

"Woken" Matt Hardy vs. Bray Wyatt - 13 mins, pin

 

Първи мач от главния card от изброените: Women's Chamber match

Предпоследен мач от главния card от изброените: Аска срещу Ная Джакс

Последен мач от главния card от изброените: Men's Chamber match

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Link to comment

Elimination Chamber match for a WWE Universal Championship match at WrestleMania 34

The Miz vs. Seth Rollins vs. Roman Reigns vs. John Cena vs. Braun Strowman vs. Elias vs. Finn Balor - pinfall, 47 min

Мача започват: The Miz, Finn Balor, Seth Rollins

 

Elimination Chamber match for the WWE Raw Women's Championship

Alexa Bliss (c) vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose vs. Mickie James - pinfall, 33 min

Мача започват: Sasha Banks, Bayley

 

Tag team match for the RAW Tag Team Championship

Titus O'Neil and Apollo vs. Cesaro and Sheamus - pinfall, 12 min

 

Singles match; If Nia wins, she will be added to the WWE Raw Women's Championship match at WrestleMania 34

Asuka vs. Nia Jax - pinfall, 10 min

 

Singles match

"Woken" Matt Hardy vs. Bray Wyatt - pinfall, 13 min

 

Първи мач от главния card от изброените: Women's Elimination Chamber

Предпоследен мач от главния card от изброените: Asuka vs. Nia Jax

Последен мач от главния card от изброените: Men's Elimination Chamber

635682_orig.jpg

Link to comment

Elimination Chamber match for a WWE Universal Championship match at WrestleMania 34

The Miz vs. Seth Rollins vs. Roman Reigns vs. John Cena vs. Braun Strowman vs. Elias vs. Finn Balor - pin, 35 min

Мача започват: The Miz, Finn Balor, Roman Reigns

 

Elimination Chamber match for the WWE Raw Women's Championship

Alexa Bliss (c) vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose vs. Mickie James - pin, 28 min

Мача започват: Bayley, Mandy Rose

 

Tag team match for the RAW Tag Team Championship

Cesaro and Sheamus (c) vs. Titus O'Neil and Apollo - pin, 14 min

 

Singles match; If Nia wins, she will be added to the WWE Raw Women's Championship match at WrestleMania 34

Asuka vs. Nia Jax - pin, 10 min

 

Singles match

"Woken" Matt Hardy vs. Bray Wyatt- pin, 10 min

 

Първи мач от главния card от изброените: RAW Tag Team

Предпоследен мач от главния card от изброените: Women EC

Последен мач от главния card от изброените: Men EC

spacer.png

Link to comment

Elimination Chamber match for a WWE Universal Championship match at WrestleMania 34

The Miz vs. Seth Rollins vs. Roman Reigns vs. John Cena vs. Braun Strowman vs. Elias vs. Finn Balor - 33 минути с туш

Мача започват: The Miz, Balor, Cena

 

Elimination Chamber match for the WWE Raw Women's Championship

Alexa Bliss (c) vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose vs. Mickie James - 27 минути с туш

Мача започват: Mandy, Mickie

 

Tag team match for the RAW Tag Team Championship

Titus O'Neil and Apollo vs. Cesaro and Sheamus - 11 минути с туш

 

Singles match; If Nia wins, she will be added to the WWE Raw Women's Championship match at WrestleMania 34

Asuka vs. Nia Jax - 12 минути с предаване

 

Singles match

"Woken" Matt Hardy vs. Bray Wyatt - 14 минути с туш

 

Първи мач от главния card от изброените: Hardy-Wyatt

Предпоследен мач от главния card от изброените: Путешкия chamber

Последен мач от главния card от изброените: Chamber-a за Universal

Link to comment

Elimination Chamber match for a WWE Universal Championship match at WrestleMania 34

The Miz vs. Seth Rollins vs. Roman Reigns vs. John Cena vs. Braun Strowman vs. Elias vs. Finn Balor - pinfall; 60 min

Мача започват: The Miz, John Cena, Finn Balor

 

Elimination Chamber match for the WWE Raw Women's Championship

Alexa Bliss (c) vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose vs. Mickie James - pinfall; 42 min

Мача започват: Mickie James, Sonya Deville

 

Tag team match for the RAW Tag Team Championship

Titus O'Neil and Apollo vs. Cesaro and Sheamus - pinfall; 15 min

 

Singles match; If Nia wins, she will be added to the WWE Raw Women's Championship match at WrestleMania 34

Asuka vs. Nia Jax - countout; 10 min

 

Singles match

"Woken" Matt Hardy vs. Bray Wyatt - pinfall; 12 min

 

Първи мач от главния card от изброените: Hardy vs Wyatt

Предпоследен мач от главния card от изброените: Asuka vs Nia

Последен мач от главния card от изброените: Men's EC

Link to comment

Elimination Chamber match for a WWE Universal Championship match at WrestleMania 34

The Miz vs. Seth Rollins vs. Roman Reigns vs. John Cena vs. Braun Strowman vs. Elias vs. Finn Balor - pin, 36min

Мача започват: The Miz, Finn Balor, Roman Reigns

 

Elimination Chamber match for the WWE Raw Women's Championship

Alexa Bliss (c) vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose vs. Mickie James - pin, 27 min

Мача започват: Mickie James, Mandy Rose

 

Tag team match for the RAW Tag Team Championship

Cesaro and Sheamus (c) vs. Titus O'Neil and Apollo - pin, 12 min

 

Singles match; If Nia wins, she will be added to the WWE Raw Women's Championship match at WrestleMania 34

Asuka vs. Nia Jax - pin, 11 min

 

Singles match

"Woken" Matt Hardy vs. Bray Wyatt- pin, 11 min

 

Първи мач от главния card от изброените: RAW Tag Team

Предпоследен мач от главния card от изброените: Women EC

Последен мач от главния card от изброените: Men EC

Link to comment

Сори за липсата на форматинг, но съм през друг телефон. Reigns pins Rollins 37 min. Започват Миз, Сина и Ролинс. The Bar beat Titus and Apolo. Cesaro pins Apolo 12 min. Asuka pins Jax 13 min.  Matt Harfy pins Wyatt 12 min.  Alexa pins Sasha 26 min.Започват Саша и Девил. Първи мач: Отборните титли. Предпоследен мач: Уаят и  Харди. Последен мач: мъжкият чеймбър.

Link to comment
Triple H (HHH)

Elimination Chamber match for a WWE Universal Championship match at WrestleMania 34

The Miz vs. Seth Rollins vs. Roman Reigns vs. John Cena vs. Braun Strowman vs. Elias vs. Finn Balor - pin, 35 min

Мача започват: The Miz, Finn Balor, Roman Reigns

 

Elimination Chamber match for the WWE Raw Women's Championship

Alexa Bliss (c) vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose vs. Mickie James - pin, 29 min

Мача започват: Bayley, Mandy Rose

 

Tag team match for the RAW Tag Team Championship

Cesaro and Sheamus (c) vs. Titus O'Neil and Apollo - pin, 14 min

 

Singles match; If Nia wins, she will be added to the WWE Raw Women's Championship match at WrestleMania 34

Asuka vs. Nia Jax - pin, 10 min

 

Singles match

"Woken" Matt Hardy vs. Bray Wyatt- pin, 10 min

 

Първи мач от главния card от изброените: RAW Tag Team

Предпоследен мач от главния card от изброените: Women EC

Последен мач от главния card от изброените: Men EC

Link to comment

Elimination Chamber match for a WWE Universal Championship match at WrestleMania 34

The Miz vs. Seth Rollins vs. Roman Reigns vs. John Cena vs. Braun Strowman vs. Elias vs. Finn Balor - pin, 39 min

Мача започват: The Miz, Finn Balor, John Cena

 

Elimination Chamber match for the WWE Raw Women's Championship

Alexa Bliss (c) vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose vs. Mickie James - pin, 29 min

Мача започват: Bayley, Mandy Rose

 

Tag team match for the RAW Tag Team Championship

Cesaro and Sheamus (c) vs. Titus O'Neil and Apollo - pin, 13 min

 

Singles match; If Nia wins, she will be added to the WWE Raw Women's Championship match at WrestleMania 34

Asuka vs. Nia Jax - sub, 12 min

 

Singles match

"Woken" Matt Hardy vs. Bray Wyatt- pin, 11 min

 

Първи мач от главния card от изброените: Women EC

Предпоследен мач от главния card от изброените: RAW Tag Team

Последен мач от главния card от изброените: Men EC

              К*Р  ЗА КВИНСИ  МЕНТЕТО  ПРОМЕС  И  ВСИЧКИТЕ  МУ  ПОСЛЕДОВАТЕЛИ  И  ФЕНОВЕ !

           DELETE !  DELETE !  DELETE !

Link to comment

Elimination Chamber match for a WWE Universal Championship match at WrestleMania 34

The Miz vs. Seth Rollins vs. Roman Reigns vs. John Cena vs. Braun Strowman vs. Elias vs. Finn Balor - pin, 36 mins

Мача започват: The Miz, Seth Rollins, Finn Balor

 

Elimination Chamber match for the WWE Raw Women's Championship

Alexa Bliss (c) vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose vs. Mickie James - pin, 31 mins

Мача започват: Sonya Deville, Bayley

 

Tag team match for the RAW Tag Team Championship

Titus O'Neil and Apollo vs. Cesaro and Sheamus - pin, 13 mins

 

Singles match; If Nia wins, she will be added to the WWE Raw Women's Championship match at WrestleMania 34

Asuka vs. Nia Jax - sub, 11 mins

 

Singles match

"Woken" Matt Hardy vs. Bray Wyatt - pin, 13 mins

 

Първи мач от главния card от изброените: Tag team match for the RAW Tag Team Championship

Предпоследен мач от главния card от изброените: Asuka vs. Nia Jax

Последен мач от главния card от изброените: Elimination Chamber match for a WWE Universal Championship match at WrestleMania 34

9xWWE PC          1xTNA PC          5xUniversal PC          7xTag Team PC          1xMITB

Link to comment

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...