Jump to content

Колко световни шампиони на WWE можете да познаете?

itzo1994

Recommended Posts

200/233 ..

Баш Хълк Хоган и Винс съм изпуснал :D ... От първите шампиони освен Мачо Мен и Андре, друг така и не се сетих. Женските съм ги налучкал някак .. 

134/233 за WWE шампионите. С жените ще пробвам след малко.

Edit: Оказа се, че съм играл друг quiz. Все тая, видях че съм изпуснал Голдбърг, Винс и т.н... 181/233 - 78%

Edit: Сега видях, че е трябвало да познаваме и жените. Ако знаех, то щях да имам поне още 10-20 отгоре.

Няколко дена по-късно реших да повторя теста. Само че този път от компа. Уви, не можах отново да се сетя за всичките шампиони.

225 от 233.

Spoiler

Джак Фукльото

и няколко от шампионите на ECW така и не се постарах да ги запомня. Че даже изпуснах и

Spoiler

Брей Уаят

, а предишния път го бях нацелил. :D 

Реших да пробвам и някои от другите тестове, предложени от Lemmon-714:

MITB - всички, участвали в този вид мачове досега. 95 от 133 - Определено не съм доволен от резултата. Можеше да ги докарам до към 115.

RR - всички, участвали във финалната четворка. 106 от 124 - Тук съм доволен. Без грешка от 2007ма до 2018та. От 2000 до 2006 имам само 3ма пропуснати.

Разбира се, най много не ги знаех от ранните години - само победителите и тук-там с налучкване, понеже ми остана доста време. :D 

К*Р  ЗА КВИНСИ  МЕНТЕТО  ПРОМЕС  И  ВСИЧКИТЕ  МУ  ПОСЛЕДОВАТЕЛИ  И  ФЕНОВЕ !

DELETE !  DELETE !  DELETE !

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...