Jump to content

Колко световни шампиони на WWE можете да познаете?

itzo1994

Recommended Posts

Интересна игра.

223/233

Spoiler

Забравих, че AJ Styles и Jinder Mahal са бил WWE шампиони, както и ECW титлите на Matt Hardy и Tommy Dreamer. Останалите ми пропуски бяха при титлите на женките, където нямам представа какво става изобщо и случайно налучках някои, но пропуснах Natalya, Naomi, Becky Lynch и Bayley.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Сложих ти част от поста в спойлер, да не издаваме на другите. :D 

Аз забравих 

Spoiler

Sheamus и Bray Wyatt

от новите. 

spacer.png

200/233 - 86%

Spoiler

Не ми стигна времето :D. Iron Sheik, Stan Stasiak и Bray Wyatt ги пропуснах. А женките ги налучквах, ама безуспешно.

Аз познах само 180, не мога да им пиша правилно имената и по 10 пъти пробвам на име докато уцелия как се пише точно името му.

Доста трудно беше, но все пак с известна доза късмет 230/233:

Spoiler

Не познах старите шампиони - Били Греъм, Шон Стейсиак и Педро Моралес. За Чаво Гереро и Мат Харди имах голям късмет, защото като им писах фамилиите и ми излязяха покрай Джеф и Еди :D.

231/233 само Джон Сина и Роман Рейнс забравих, че са били шампиони деба.

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

212 от 233, oчаквах повече. :D

Spoiler

Забравих Ivan Koloff и Pedro Morales сред първите рейнове, Tommy Dreamer от ECW и за женските не ми стигна времето, защото много се чудих на началните рейнове.

Вражда на годината за 2018 година: baikiro срещу koleda321 (9-6-5-5-1)   🏆🏆🏆

215/233, очаквано най-много пропуски имам от старата школа през 80те. От съвременния кеч забравих за Батиста, Кали и Томи Дриймър, останалите са жените. Много са зарибяващи тези игрички в sporcle. Географските са ми любими, но понякога си цъкам и свързани с кеч. Ето още няколко:

TNAIntercontinentalMITBRR final 4

Доста готин куиз. 225/233, 97%.

Spoiler

Пропуснал съм: Бъди Роджърс, Педро Моралес, Стан Стазиак, Били Греъм, Сайко Сид, Мат Харди и Наталия. Като цяло имам читава памет за нещата след първата КечМания, през 90-те съм добре, но пък и има много повтарящи се рейнове, а след 98-а като напишеш 6-7 имена и ти излиза всичко. :D

177/233 

Spoiler

Бахти ве, как ще забравя ДЖЕРИКО :angry:.  Брет Харт, дъртите пръчки,Шеймъс, Браян и Дел Рио са ми другите пропуски.

211/233

Spoiler

Пропуснах основно разни сега актуални като AJ Styles, Alexa Bliss, Daniel Bryan, Jinder Mahal... от по-старите сериозен пропуск ми е Andre The Giant, иначе от 89-та докъм 2013-та доста добре.

Metzgermeister

184/233 - срам и позор, че забравих да напиша Ледения :ph34r: Изгубих и една-две минути в чудене какво точно трябва да се прави. Мислех, че е под формата на викторина, а не че трябва да пишеш всички възможни шампиони, за които се сетиш.

231/233 за 6 минути и после 4 минути стоях и се пулих за пърия и третия шампион някога и така и не се сетих за Buddy Rogers и Ivan Koloff..

[img]http://store.picbg.net/pubpic/9B/80/01ad98dca47c9b80.PNG[/img]
I'm the Anti-Christ of Professional Wrestling!

229 / 233 - на 30-тата секунда се отказах , защото така или иначе не се сещах за никой др . 

Не познах Колов , Стейсиак ( никъв шанс да се сетя ) и Боб Баклънд . 

Сиг. 2 минути съм мислел коя жена шампионка ми бяга и пробвах на късмет с Бейли .. хабер няма тая кога е взела колан .

200 от 233. Само че правих теста от телефона и бях доста бавен. От компа със сигурност щях да добутам до към 215-220. Иначе шампионите на ECW повечето ги бях забравил. Както и 2-3ма от времето на комунистическия режим.

К*Р  ЗА КВИНСИ  МЕНТЕТО  ПРОМЕС  И  ВСИЧКИТЕ  МУ  ПОСЛЕДОВАТЕЛИ  И  ФЕНОВЕ !

DELETE !  DELETE !  DELETE !

217 от 233. not bad, not bad at all. Въпреки това ме хваща яд, как можах да забравя Букър Т, Голдбърг, Зиглър, Суагър. 

Яко зарибяваща игрица. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...