Jump to content

NJPW The New Beginning in Sapporo - 27 & 28 януари 2018

nWoHulkster

Recommended Posts

NJPW "THE NEW BEGINNING IN SAPPORO ~ 2 SAPPORO SNOW BATTLES" (NJPW World)

January 27th, 2018
Hokkaido Prefectural Sports Center Kitayell

1. Katsuya Kitamura 7 Match Trial Series #2: Michael Elgin vs. Katsuya Kitamura
2. Hiroyoshi Tenzan, Satoshi Kojima, Jushin Thunder Liger, Tiger Mask & KUSDHIA vs. Takashi Iizuka, Yoshinobu Kanemaru, Taichi, El Desperado & TAKA Michinoku
3. Toru Yano & Tomohiro Ishii vs. Yujiro Takahashi & Chase Owens
4. NEVER Openweight Six Man Tag Team Title: Bad Luck Fale, Tama Tonga & Tanga Loa (c) vs. Togi Makabe, Toa Henare & Ryusuke Taguchi
5. Cody, Hangman Page & Marty Scurll vs. Kota Ibushi, Juice Robinson & David Finlay
6. YOSHI-HASHI & Will Ospreay vs. Tetsuya Naito & Hiromu Takahashi
7. SANADA, EVIL & BUSHI vs. Kazuchika Okada, Hirooki Goto & Gedo
8. Jay White, YOH & SHO vs. Kenny Omega, Matt Jackson & Nick Jackson
9. IWGP Intercontinental Title: Hiroshi Tanahashi (c) vs. Minoru Suzuki

NJPW "THE NEW BEGINNING IN SAPPORO ~ 2 SAPPORO SNOW BATTLES" (NJPW World)

January 28th, 2018
Hokkaido Prefectural Sports Center Kitayell

1. Katsuya Kitamura 7 Match Trial Series #3: Juice Robinson vs. Katsuya Kitamura
2. Yoshinobu Kanemaru, Taichi, El Desperado & TAKA Michinoku vs. Jushin Thunder Liger, Tiger Mask, Ryusuke Taguchi & Shota Umino
3. Toru Yano & Tomohiro Ishii vs. Yujiro Takahashi & Hikuleo
4. Togi Makabe, Hiroyoshi Tanzan, Satoshi Kojima & Toa Henare vs. Bad Luck Fale, Tama Tonga, Tanga Loa & Chase Owens
5. Hiroshi Tanahashi & Michael Elgin vs. Minoru Suzuki & Takashi Iizuka
6. Kota Ibushi, David Finlay & KUSHIDA vs. Cody, Hangman Page & Marty Scurll
7. SANADA, EVIL, Tetsuya Naito, Hiromu Takahashi & BUSHI vs. Kazuchika Okada, Hirooki Goto, YOSHI-HASHI, Will Ospreay & Gedo
8. IWGP Jr. Heavyweight Tag Team Title: Matt Jackson & Nick Jackson (c) vs. YOH & SHO
9. IWGP US Heavyweight Title: Kenny Omega (c) vs. Jay White

Виждам доста добри мачове. Тана - Сузуки трябва да бъде брутален, Уайт ще има възможност да изгрее и да впечатли срещу Кени Омега, в последно време не е кой знае какво... Бъксовете ще имат още една класика с SHO и YOH. Очаквам добри event-и.

njpw_puroresu
4 minutes ago, Yulian said:

Виждам доста добри мачове. Тана - Сузуки трябва да бъде брутален, Уайт ще има възможност да изгрее и да впечатли срещу Кени Омега, в последно време не е кой знае какво... Бъксовете ще имат още една класика с SHO и YOH. Очаквам добри event-и.

Ти кво на смарк ли ми се правиш?? Ама иначе си пръв да ми спамиш глупости, ААА?

В тоя форум има само един официално признат смарк и това съм аз!

9 minutes ago, njpw_puroresu said:

Ти кво на смарк ли ми се правиш?? Ама иначе си пръв да ми спамиш глупости, ААА?

В тоя форум има само един официално признат смарк и това съм аз!

Когато пишеш глупости си изказвам мнението. И, не, на никакъв не се правя. Гледам каквото си искам. Не съм ограничен само към WWE, както повечето в нашият народ. Ти сигурно гледаш една федерация също... може би не си чувал за RevPro|UK ; ICW ; Defiant Wrestling ; CZW ; BJW ; NOAH ; AJPW и други. :D 

njpw_puroresu
2 minutes ago, Yulian said:

Когато пишеш глупости си изказвам мнението. И, не, на никакъв не се правя. Гледам каквото си искам. Не съм ограничен само към WWE, както повечето в нашият народ. Ти сигурно гледаш една федерация също... може би не си чувал за RevPro|UK ; ICW ; Defiant Wrestling ; CZW ; BJW ; NOAH ; AJPW и други. :D 

Гледам каквото Мелцер ми препоръча. За това той е велик и ние по-незнаещите смаркове да не губим време да гледаме бозави компании като ВВЕ.

Да си истински смарк не е лесно. Иска се много отдаденост, четене и работа за да си наистина навътре в нещата. Ако си сериозен да ставаш смарк може да те взема за чирак, но не обещавам нищо. 

2 minutes ago, njpw_puroresu said:

Гледам каквото Мелцер ми препоръча. За това той е велик и ние по-незнаещите смаркове да не губим време да гледаме бозави компании като ВВЕ.

Да си истински смарк не е лесно. Иска се много отдаденост, четене и работа за да си наистина навътре в нещата. Ако си сериозен да ставаш смарк може да те взема за чирак, но не обещавам нищо. 

Не ми трябва Мелцър, за да преценя дали ми се гледа NJPW или ICW, сеш' се? Чета много, но не и на Мелцър, освен ако не попадна някъде на него. 

16 hours ago, njpw_puroresu said:

Рядко луд си честно .

• 3 weeks later...
njpw_puroresu

Сузуки и Тана с ранен MOTYC. Оляля, усещате ли как се пекат вторите петзвезди за NJPW? Естествено тука ми се рекламират на WWE бозите, а истинския кеч отново е пренебрегнат. :angry:

Minoru Suzuki е новият IWGP Intercontinental шампион, а Jay White е новият US Heavyweight шампион.

Q2MGlBW.jpg

Освен това, Kenny Omega изритан от Bullet Club?

Пичове майтапа на страна, но Kenny Omega и Jay White направиха ебахти добрия мач за IWGP US титлата. Голям тупаник си хвърлиха. Доста корави spot-ове почти през целия мач. Чак ги съжалявам, че мача им беше пред такава тиха публика, но определено съм доволен от видяното :beer::beer:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...