Jump to content

Политика - мега тема

YoTheReal

ПОЛИТИЧЕСКИ ВЪПРОСНИК  

87 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Как толерантните путрибители ще коментират новината за Grindr? Само с мемета, с драма като в Афера или... Дали Кирил Петков не го прави нарочно, за да обере точките на западните партньори? 🤔

Edited by Loop
The Olimpic Hero
7 minutes ago, Loop said:

Как толерантните путрибители ще коментират новината за Grindr? Само с мемета, с драма като в Афера или... Дали Кирил Петков не го прави нарочно, за да обере точките на западните партньори? 🤔

Аз четох едни коментари под поста по същата тема на Георги Харизанов. Някакъв човек е направил пълен анализ по темата, в който има логика. Ето скрийншот. Обаче въпреки това, каквото и да се обяснява, каквато и логика да се намери, за мен оттук нататък нещата ще са: "Иди доказвай, че нямаш сестра".

kir4o.jpg

Имаше и друг коментар с обяснение - "Скрийншота се вижда, че е направен от човек с достъп до даден туитър акаунт (не помня какъв беше). Телефона е настроен на френски език и е с CET време". Най - вероятно е някой клонящ на ляво "дипломат".

Ае каква война кви глупости. 

От такава война НИКОЙ няма полза, никой нищо няма да спечели. Русия ще се разори, Украйна ще е в кръв, Европа е зависима от газчицата на Русия, САЩ ще бъдат още повече на намразени. НИКОЙ НЕ ПЕЧЕЛИ. Просто се играе един тъп театър и всеки иска да види " оня другия" до къде би достигнал. Всичко е въпрос на преговори и сделка. 

Единствено дебилите от САЩ може направят някоя голяма ГЛУПОСТ. Русия засега си кротува. Да ти тропат на вратата е нормално да видиш какво се случва. Даже бачи Путин има по-голяма полза тия цени на газт и тнк - да се запазят отколкото да се трошат рубли в Украйна. 

Edited by BAITO6O
ShiningWizard
16 hours ago, Jack Bauer said:

Браво Йоанчо!

https://www.youtube.com/watch?v=-2Re4dqdCbY 

Продажничеството ми е най-противното нещо и като журналист бих предпочел да живея на качамак до края на живота си, вместо да си дам гъза за пари, но Йоанчо има стабилен хийл хийт в средите на крайнотесните, евала!

Дори не си мисля, че премиерът Киро се рови в grindr, когато не се среща с американския посланик. Обаче няма как да не му се подиграваме, защото: 1. пуска скрийншот без да го огледа и за пореден път става за смях, 2. показва добре какво му е обкръжението, не че ние не си знаехме, че голяма част от хората на Киро са борци за смяна на пола, ХОМОсексуално образование и т.н.

Той Кирчо хал хабер си няма къде се намира, вие очаквате да забележи някакво гей приложение... А и човек, който слага олигофренската усмивчица 🙂 в постовете си, заслужава само презрение. 

7 hours ago, Loop said:

Тези двете са съюзнически държави... много малко вероятно.

Докато имат интерес да се запази мирът в региона. Всичко е до време. Саудитска Арабия поддържа чудесни отношения и с Палестина, ако се случи в бъдеще някакъв сериозен военен конфликт, мисля че е ясно на коя страна ще застанат. Все си мисля, че ако някога се стигне наистина до трета световна война, Европа няма да е основното поле на действие, а Азия. Но както казах, не вярвам да има чак световна война.

https://www.facebook.com/watch/?v=471481777879365&__cft__[0]=AZWnjHJVVS1eD8-Fx4bU2HllxGkeqaUpr8bZcRAyHf0fKvnsYYjI_7g1_mL1yuknhwY6yXYTdlfjBIqKOiNAs67sWu0bKkMX43lkfOmq5sRXWkvhuiwrdGcCZ7jz1c2HvjCskLKqUDrmEuWXRGvCxnKExhCYCeVLlpGuLxQNdAi56Rf7DRJZzveIEuwkuDHKoT4&__tn__=%2CO%2CP-R

Може ли някой от юристите във форума като ХБК и Лууп да обяснят на прост език, какво се опита да каже Киро с това безсмислие? :D 

4 hours ago, MJ23 said:

https://www.facebook.com/watch/?v=471481777879365&__cft__[0]=AZWnjHJVVS1eD8-Fx4bU2HllxGkeqaUpr8bZcRAyHf0fKvnsYYjI_7g1_mL1yuknhwY6yXYTdlfjBIqKOiNAs67sWu0bKkMX43lkfOmq5sRXWkvhuiwrdGcCZ7jz1c2HvjCskLKqUDrmEuWXRGvCxnKExhCYCeVLlpGuLxQNdAi56Rf7DRJZzveIEuwkuDHKoT4&__tn__=%2CO%2CP-R

Може ли някой от юристите във форума като ХБК и Лууп да обяснят на прост език, какво се опита да каже Киро с това безсмислие? :D 

Добре човек, имаше някои наистина безсмислени неща в изказа му през тези 2 месеца, които се появяват, когато иска да завърти въпроса и да го отклони. Демек насира от отговора. 

Ама какво е неясно в това нещо? Иска да каже, че вече Главния прокурор няма да е недосегаем. Тоест, че над него вече няма да е само Господ, а че ще отговаря пред съответната институция.

Това за Господ го разбрахме, ама другото... 🙄 Иначе простото Киро има леко подобрение в изказа, поне що се касае до глаголите от 1 л. мн.ч.

• Like 2

Пил съм малко, но по спомен говореше за някакъв главен съдия.. В Харвърд дали учат нещо за Върховенството на закона?

Jack Bauer

Срам и позор.

Боко не може да върже 2 думи на английски, ама поне спазваше някакъв смисъл в словореда си на български.

В никакъв случай не харесвам Боко преди някой да ми е скочил, сега се фокусирам над Киро и е неизбежно да го сравнявам с предишния.

Както и за онова просто чаве от ПП което не можа да върже 2 думи на трибуната, всеки път като ги критикувам ми се отговаря с "Ама това ли е най-важното".

Ами да важно е, този човек е на най-отговорния пост в държавата, съответно винаги народът ще иска да чуе изказванията му.

Фактът, че той толкова пелтечи подсказва, че или е много притеснен всеки път, което е недопустимо, или има ниска езикова култура, или просто заучава фрази, които не запомня правилно.

Съжалявам, може да е най-големият експерт по икономика и бизнес, но за политиката се иска и представителност и ораторство. Експертите си имат роля в политиката - на съветници и конслултанти.

Edited by Jack Bauer

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

@Jack Bauer, обясни на лумпените тук аз откога говоря, че простото Киро е пълно менте и подлога на САЩ. 🤪 

• Haha 1
  • Facepalm 1
7 hours ago, MJ23 said:

Като юрист не мога да кажа, но като част от "БГ байганьовците и фашисти", мисляче не сме на нивото му... Въпрос на време е да ни го каже и той. Само арт персоните биха го разбрали. 😁

Ясно е, че ще има заядки от Бойко и компания, но тия са пълни мишки. Даже Гешока и прасето Цацаров изглеждат по-смислени пред тях. Дано не пишат и "реформите" така, както говорят. Аз бях казал, че Кирчо е продавач от WS телешоп и сега се потвърждава... Повтаря едно и също, прави се на позитивен, говори несвързано, мисли само за таргета, ползва гей приложения.😁 Асенчо го играe sugar daddy на Спецов, Лорер прави еврейски номера и урежда жена си, Лена се облича като лелка-вампирка, министъра на културата Наско е на ниво еко активист от парка, който бяга гол до Витоша на Нова година и се кара с пияните хижари... Ама спирам до тука, че ми е писнало от соросоиди и европеиди. 

Аз все още давам реверанс и вот на доверие на правителство. Кака Корни е стабилна, спечели конгреса! Време е да поиска кинти за нейното министерство, че еврейна е много лаком. 

Политиката на Радев и Янев в отбраната да се правим на умряла лисица я удобрявам, само да не станем умряло куче накрая... Не удобрявам тва че игрят по герберски и скоро ше си платим за мира с още 1 сделка за Ф16. 

И накрая малко относно най-нисшите във властта - Боби Сандов, Ицо Хазарта и тем подобни - наврете си тревата отзад, легализация за ММС и ЦДС! 😎

Edited by seekstah

jlny.gif

Sashundera

Резко забравяте че това е човек който няма още и една година в политиката. Нормално е да е притеснен като има 600 кризи на главата му или пък да спича и да прави лапсуси, половината тука и вие да бяхте в неговите обувки и вие щяхте да насирате и да спичате като путки, че и по-зле. Аз бях казал още преди че който желае да се захване да бъде премиер в тия времена в момента е абсолютен психопат и мазохист и с тая смешна 7000 лв заплата едва ли това е мотивацията му, при положение че сигурно от бизнеса си изкарва повече.  Дайте му време на човека, банкенския ви sugar daddy 2001ва като стана "някой" да не е бил отличен оратор? 

Edited by Sashundera

Никога не може да сравняваме харизмата на Бойко, с тази на човек, който Сийкста много точно определи като WS Teleshop продавач. Говорим за ранния Бойко естествено, който беше ултимативен bad ass gimmick - шлифера, участието в клип на Каризма.. 

• Upvote 2
  • Haha 1
Jack Bauer
45 minutes ago, Sashundera said:

Резко забравяте че това е човек който няма още и една година в политиката. Нормално е да е притеснен като има 600 кризи на главата му или пък да спича и да прави лапсуси, половината тука и вие да бяхте в неговите обувки и вие щяхте да насирате и да спичате като путки, че и по-зле. 

Ами ей за това говорим бе човек, според теб може ли човек който няма и една година в политиката, да бъде на най -отговорния пост в политиката? Много ме кефи някой като излезе с аргумента -" Ама и ти да беше там щеше така".

Ама аз не съм политик! От самото начало повтарям, че не може така наречените спасители да са хора с нулев опит в политиката.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!