Jump to content

Политика - мега тема

YoTheReal

ПОЛИТИЧЕСКИ ВЪПРОСНИК  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ShiningWizard

И какъв е изводът от цялата свада с фалиралия рапър и ваксинирания вожд на антиваксърската шайка? Да контролират две крайности, които ще им гарантират повече цокане на държавна субсидия. Копейкин нито е националист или “фашист” както Ицо го определи, той е просто един популист, който мечтае да стане олигарх като се възползва от полудялата от пандемията част от народа, която въобще не е малка.

Ицо Хазарта е wildcard на ПППП, който използваха за цвят на изборите, за да покажат “ето имаме си една личност против суверена в нашата листа!!! Вервайте ни!”. Този рапЕр нещо свестно каза ли освен да хвърля епитети по Копейкин? 

Костадинов беше писал, че пред дома му стояла патрулка и го чакала само да излезе. В случая му вярвам.

• Upvote 1

29 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

Когато негово светейшество, най-великият боксьор в българската история вземе властта, 

най-вероятно ще бъде удобрено и там. След което ще продължим НАПРЕД! 

Хаха споко, братле и аз съм напушалка. 😁 Вземи си пусни някой филм за конспирациите напушен и ще осъзнаеш света... Недей така по соросоидската лайсна да играеш с фалшив сарказъм. 

По темата : 

Кво стана с прасьонъка Сотир Цацов? Днеска сложиха май неква на неговото място - ква е тя? 

Edited by seekstah
  • Upvote 2
  • Haha 1

jlny.gif

ShiningWizard
26 minutes ago, Enough* said:

Костадинов беше писал, че пред дома му стояла патрулка и го чакала само да излезе. В случая му вярвам.

За такива ексцесии и призиви към агресия, които отправи оня ден, не е изненадващо да му стои патрулка пред дома.

• Upvote 1
  • Facepalm 2
THE ENEMY

И пред дома е стояла патрулка да ме чака, но не съм жИна като тоя да тръгна да се оплаквам по медиите.

natopor4en
32 minutes ago, ShiningWizard said:

Друга патрулка има предвид май

Hide contents

941059A3-902D-4118-8BD4-328B4D88AD91.thumb.jpeg.b0eae56fbce17ceee89ec37aa151e99b.jpeg

Това не са ли сватбари ? На сватбите няма патрулки. :)

• Upvote 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

ShiningWizard

Гримчо, наслагвай колкото си искаш фейспалмове, но Костадинката няма да намали възрастта за съгласие на 12. 

HBK_forever

Истината е една и тя е много проста - точн толкова, колкото оня наркоман хазарта. Та истината е следната - скоро народът ще ебе путката лелина на соросоидните структури, това е важното и обнадеждаващото. Определено съм много доволен от развитието на протеста -  куките и всичко що е управляващ бяха яко насрали и се бяха покрили. Освен това, важно е да се подчертае, че скоро народът не е бил толкова близо до нахлуване в светата сграда, превърната в кочина от съвременните олигофрени, наричащи се народ0ни представители. Изобщо не го отразиха протеста подобаващо, нито неговата мощ или потенциал, но той всъщност бе доста сериозна проява. Да видим сега как ще реагират кирчо и кокорчо на протеста - аз няма да прибързвам и да ги плюя все още. Може и да сътворят нещо умно и да премахнат зеления сертификат, колкото е странно и неочаквано да изглежда. В противен случай, както е тръгнало, ако го оставят е започнат да затварят още повече покрай новата вълна, а и с тези увеличени хипер цени, както и сметки битови, този кабинет ще изкара до пролетта и е чао после. Затова ще бъде интересно да видим тяхната реакция на протеста в сряда и отправените по категоричен начин искания.

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

Браво, браво за 250 км, ще пускаме авиолиния, нищо че няма ЖП транспорт. Разочарован съм от Еконта този път, очаквах някакъв въздушен мост над Струма, който да я свързва с Русе. А линия Русе - Битоля кога??? :( 

• Haha 1
THE GRIM REAPER

Аз още си чакам пътят, Ботевград-Враца-Шумен!

Edited by THE GRIM REAPER
Sashundera

Screenshot_2022-01-19-05-44-24-1050866339.thumb.png.041a5221b19a5448010ea5fb216690d6.png

Малко да ви ужася, снимката горе не е ташак или статия от неновините, а истина. Има още един, македонски Копенкейн!

• LMFAO 1
Sashundera
5 hours ago, Mystery said:

Но втори тапир като Курчо нема!

Само да ти кажа, че новото премиерче на макитата...е завършил харвард! У република северна западна източна гръцка Македония дали му викат просто Митко 🤔

Edited by Sashundera

Тоест щом някой е завършил Харвард, простосмъртните трябва да му въртят кавали? 🙄 А и "простото Киро" го каза негова съмишленичка, нали така? 

17 hours ago, Sashundera said:

Само да ти кажа, че новото премиерче на макитата...е завършил харвард! У република северна западна източна гръцка Македония дали му викат просто Митко 🤔

Харвардско красноречие.

“Благодаря за въпроса. Както и аз изявих това мнение от парламентарната трибуна, така и днес ние обсъдихме всичките тези въпроси по съществуващата позиция, ние препотвърдихме тези позиции, но в надграждащия елемент, който фокусирахме, нали, и двамата осъзнахме, че тези специфични въпроси, които да, трябва да бъдат решени и да, ще ги работиме интензивно като част от общата работа, ще бъдат в съвсем различно измерение, когато са поставени и в контекста на всички други работни групи. "

THE GRIM REAPER

Не знам дали това буботене може да се оприличи като говорене.

Все едно слушам дядо ми натаралянкан, завит през глава с родопското одеяло

и вече се мъчи да приказва. Бу бу бу бу бу. 

Edited by THE GRIM REAPER
  • Haha 2
  • LMFAO 1
5 hours ago, MJ23 said:

https://ameliesweetshop.com/bg/торти/

А вие поръчахте ли си вече любимия десерт на Кирил Петков? ❤️ 

Торта двоен шоколад

Съставки:

Оризово мляко, без глутеново брашно смес (оризово брашно, картофено нишесте, тапиока нишесте, царавично нишесте, брашно от елда, бакпулвър), сурова захар, кокосово олио, слънчогледово олио, какао, пудра захар, борбонска ванилия, сол, бакпулвър, сода, оцет.

84.90 лв

... 

Борбонската ванилия ме спечели! За пръв път я чувам... Дали се произвежда в България с висока добавена стойност. И какаото, ако може да не е брано от 14-годишни негърчета роби. 😁

jlny.gif