Jump to content

Политика - мега тема

YoTheReal

ПОЛИТИЧЕСКИ ВЪПРОСНИК  

114 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Тоя с това шикалкавене се орезили повече, отколкото ако се беше явил на дебат и мангасарката го беше скуошнала. Безценно ще е да се наблюдават жълтопаветните физиономии, ако вземе, че загубят балотажа. А дано!

• Upvote 3
1 hour ago, Ponetron said:

Този Терзиев защо така насира? Първо прие дебат с Григорова, а снощи е поискал да са по тройки и да си водят експерти :D Ваня му каза да води който си иска, тя го чака сама и тоя днес отказва дебата по БТВ и БНТ. И това не е всичко. Решил е да покани Ваня Григорова на свой терен в Дарик, където всеки знае кой е Константин Вълков и към кои залита. Така че там без съветниците, водещият ще го спаси.

Защо човек, който ръководи фирма за милиони така се насира от една лява женица, която също не я слуша главата по принцип? :D Доста ми падна в очите. Аз сега ако съм на БТВ и БНТ на които прееба цяла седмица подготовка, ще го убия в следващите дни от анти ПР реклама.

Сам се закопава с такъв ход, колкото и да го насере в дебат, да откажеш дебата, защото няма да има кой да говори вместо теб е малоумно.

• Upvote 2

Еее стига сега, Васко снощи беше на лайв с независимата, проницателната, безмилостната и най-вече безпристрастната  "журналистка", имаща се за инфлуенцърка - Андреа БаВна БаВна, която само дето не свърши на живо  като и писаха колко много си отивали с ДС отрочето  :)

Кой ги знае тия БТВ-та, БНТ-та и прочие  ;)

• Haha 1
  • Wank 1
  • LMFAO 1
THE GRIM REAPER

Севлиевски е само на един стадий от състоянието на Дайнов. Всички в студиото освен Ружа са за лудницата...

Путин ке земе София!

Edited by THE GRIM REAPER

Жалко че 365 бяха дали за големите 4 града, за Плевен не искаха да пуснат коефициенти, ефбет беше 2 за Христов 😂😂😂 

THE GRIM REAPER

25% избирателна активност. Стремително надолу! Аре на другите избори които и да са да ударим 10% и да се свършва с тая пародия 😂

15 minutes ago, MJ23 said:

Жалко че 365 бяха дали за големите 4 града, за Плевен не искаха да пуснат коефициенти, ефбет беше 2 за Христов 😂😂😂 

Май за първи път от много време ще бъдете с кмет от управляващата партия или се бъркам?

Едит: Бъркам се с друг град май. Спартански не знам от кой бе подкрепян.

Edited by Himler

И да се затваря тая държава, викам аз, щото с такова подобие на народ не може да стане. Ти да избереш един страхливец, който няма смелостта да се изправи в дебат срещу една ЖЕНА. Щото знаеше, че ще бъде сринат със земята.

• Upvote 2
  • Facepalm 1
9 minutes ago, Himler said:

Май за първи път от много време ще бъдете с кмет от управляващата партия или се бъркам?

Едит: Бъркам се с друг град май. Спартански не знам от кой бе подкрепян.

Независим от ДБ. 😂 Преди 8 години бе пак доктор от ГЕРБ. И двамата ми изглеждат еднакво лоши варианти, пък и с тоя общински съвет... Просто кранчето ще потече за други хора.

THE GRIM REAPER

Боко с погребално промо в Пловдив. Новата сглобка - ПП, Възраждане, БСП. Взимаме Банкя момци!

• LMFAO 1
1 hour ago, THE GRIM REAPER said:

Боко с погребално промо в Пловдив. Новата сглобка - ПП, Възраждане, БСП. Взимаме Банкя момци!

Кое пък му е погребалното ?

На Тулупа курвенските номерца, дето ги върти от три петилетки. Плаши гаргите с фантасмагориите си, дето му се въртят само и единствено в кухата тиква. Преди плашеше гаргите със Станишев. После с Първанов. После с Орешарски. После с Шиши.  После с Радев. Сега с ПП и Възраждане.

Ако е такъв мъж и вижда друга Сглобка, то е редно да постъпи мъжки и да изтегли партията си от управлението. Още утре.

Айде бе. С гол гъз таралеж ще мачка.

P.S. Ае само на мене ли, новият кмет на Пловдив ми прилича на някава смесица между Липсващото звено в човешката еволюция и деведесетарска отломка от епохата на мутро-барока. :D :D :D  

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Киро отправи послание към Бойко, гласувайки с разкопчан дюкян - "Бойко, приготви се да го поемеш"

original.jpg

• Haha 1
  • Sad 1

Ахмед пак го направи. Пак иба в устата втория в Дпс. Явно Карадайъ или не е слушал или е допуснал някаква грешка. Май е второто, защото Мустафчо лижеше обувките на Доган при всеки един удобен момент 20-30 години

• Upvote 1
1 hour ago, Ponetron said:

https://www.flagman.bg/article/306757

Не започваме ли малко комунистически? :D

Тази мярка звучи абсурдна за изпълнение, те общинарите не могат да се оправят с общинските имоти, какво остава за хиляди празни частни апартаменти. Как ще докажат, че не се живее в дадено жилище? Аз мога да се топля на слънце и да си зареждам телефона на слънчева батерия. Вода ще пия от улука. :D:D:D 

Дигането на данъците напълно го одобрявам, но само за второ, трето и т.н. жилище. Това е един от механизмите наистина празните жилища най-накрая да бъдат продавани и цените на имотите да паднат. Но да дигат МДТ дори и за хората с едно жилище е глупава постъпка.

• Upvote 3
52 minutes ago, itzo1994 said:

Тази мярка звучи абсурдна за изпълнение, те общинарите не могат да се оправят с общинските имоти, какво остава за хиляди празни частни апартаменти. Как ще докажат, че не се живее в дадено жилище? Аз мога да се топля на слънце и да си зареждам телефона на слънчева батерия. Вода ще пия от улука. :D:D:D 

Дигането на данъците напълно го одобрявам, но само за второ, трето и т.н. жилище. Това е един от механизмите наистина празните жилища най-накрая да бъдат продавани и цените на имотите да паднат. Но да дигат МДТ дори и за хората с едно жилище е глупава постъпка.

И аз не мисля, че това е абсрудно изпъление.
А данъите така или иначе на 1во жилище са ти на половина спрямо следващите.

Продължавайте да гласувате за жълтопаветната измет :))

Данъците да се вдигат, осигурителния праг, а заплатите само да намаляват спрямо инфлацията :)

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Асен Василев представи проектобюджет, който позволява България да приеме еврото - Бизнес - Дневник (dnevnik.bg)

Кво стана с референдума на коцито ве? Събраха уж 15 милиона подписа, пък накрая май изядоха един кур, и сега си бършат гъзовете с тоновете хартия? Май електората на израждане за пореден бът беше употребен, бит и ебан. Ама те си обичат. Нали всичките са алфа мъжкари като цонко.

• Facepalm 1