Jump to content

Политика - мега тема

YoTheReal

ПОЛИТИЧЕСКИ ВЪПРОСНИК  

114 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Понеже местните медиите отново започнаха да леят един тон фалшиви и спуснати новини. Ето ви малко мнения от първите часове на взрива на болницата.

Първо, един от водещите "умове" във военните операции на Израел първо се похвали, че са взривили болницата, а после си изтри поста и взе да се обяснява като пути, че всъщност бил подведен. От кого да е подведен след като той преди това има сума клипове от обсъждането на спец операциите?

Spoiler

image.jpeg.e3511a6dfdadc439c8204a70d9263d90.jpeg

Малко и от NYT, които си промениха мнението 100 пъти:

Spoiler

image.thumb.jpeg.9ba35456630bfb05314d8c074ea0f174.jpeg

А относно това, кеото аз лично слушам цяла сутрин от някакви еврейски пратеници, че Израел никога не би си позволила да атакува по подобен начин болници, те тая седмица удариха болница в Йордания, училище в Газа и християнска църква в Газа

Spoiler

F8sHpZ-WYAAMjsy?format=jpg&name=900x900

Умни хора сте, всеки сам да си прави заключенията. Аз лично на еврейския народ, подпомаган чинно от западноевропейски лидери и Джо Байдън, вяра нямам. Жалко за жертвите и от двете страни, но това е само началото.

• Upvote 2
  • 2 weeks later...

Някой да коментира действията на зам. министъра на ПП-ДБ и защо още не е подал оставка след тая изцепка?

THE GRIM REAPER

Би трябвало да го изгонят, тъй като грухтенето на Пеевски е с ранг на закон. А щом той казва нещо, то ще стане :) . 

Аз лично съм против това да няма машини, но донякъде е хубаво че стана така, та да видим как интелектуалците 7-10% как 

реват насрани. Според мен, шанса незаконното правителство да падне скоро след изборите е доста висок. Бойка и Пеевски добре 

употребиха шматките и напълно има логика да не им трябват повече след местните избори. А снощи такъв цирк не бях виждал.

Общинската комисия гласуваше някакви недоразумения, да се гласувало с машини ама в София. Днеска викат ще има машини, утре

няма да има. Може и в изборният ден да си сменят мнението. Решението на ЦИК принципно е неправомерно, но в цялата държава 

законите не се спазват така или иначе. А тези глупости как целият вот щял да се манипулира с машините, е няма такава тъпотия.

Жалко и за наивността на Възраждане. Да не се чудят после що имат слаби резултати и загубени балотажи. Гроб пак ще вършее а ПП

са обречени на погром. Ясно е че с ДБ няма как да имат нито един кмет. Ако ще не машини, ами роботи да сложат.

Аз по-скоро си мисля, че това бе цирк с цел да се махнат машините и да падне % гласували, но пък се радвам истински когато видя ППДБ да пищят на умряло. Общо взето се случи някаква шашма за която ние най-вероятно разбрахме не повече от 10% от истината и утре ще видим кои са най-облагодетелствани.

И кво като е снимал хеш кода? Това е хеш код бе, а машината е един принтер който можеш да видиш гласа си след като гласуваш в хартия, която се брой. Пълен ташак е цялата тая работа.

• Upvote 3

cody-rhodes-on-wrestlemania-40-main-even

1 hour ago, Sashundera said:

И кво като е снимал хеш кода? Това е хеш код бе, а машината е един принтер който можеш да видиш гласа си след като гласуваш в хартия, която се брой. Пълен ташак е цялата тая работа.

Да не говорим, че го има и на сайта на ЦИК. Ама е безсмислено да обясняваш на Кабаков.

2 hours ago, THE GRIM REAPER said:

Решението на ЦИК принципно е неправомерно, но в цялата държава 

законите не се спазват така или иначе.

Ще е върха изборите да бъдат обявени за нищожни и всички купували гласове да се охарчат двойно.. :D 

• Wank 1
  • LMFAO 1

Докога ще търпим индивиди ксто Кирил Петков, Василев и Денков?

Тези хора вече са тотално за смях и просто трябва да бъдат премахнати. Ще ги нарека така, както техните поддръжници много време наричаха Възраждане:

ПАТЕРИЦА НА ГЕРБ!

• Upvote 3

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Дойде време за избори, дано сега въведат опциите да се гласува с кур. Мисля да го извадя и да гласувам, ще бъде особено красиво, освен това ще обхване голяма част от кандидатите в листата,  ако не е по-дълга от 50 Санта, направо цялата я обхвана моя ми ти чеп. Абре, момци, нема ли никоя арна путка кандидатка за ебане в съвети, мъвети, общини, обикновено излизат такива,  които са се клати ли като кучки в порнаци и прочие, сега е пусто. Ако знаете някоя знойна мастийка, споделете инфо, та да наостря меча

• Like 1
  • Haha 1

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

10 hours ago, MJ23 said:

Да не говорим, че го има и на сайта на ЦИК. Ама е безсмислено да обясняваш на Кабаков.

Въпросът е, че трябва да се спазват правилата. Ако зам. министър не ги спазва за кво говорим...

п.п. проблемът не са бюлетините, а как после комисиите осират въвеждането на данните в протоколите...

п.п.2. представи си какво щеше да стане ако го беше направил някой от герб. Ама нали са тези некадърници... И останалите не стават, ама тея са тотални некадърници

Edited by kabakov

И в бюлетините е проблема. На едни избори имаше над 600 хиляди невалидни. Нали се сещаш, че това не е само от неграмотност и от зевзеци, които ходят да пишат някакви неща по тях. Масова практика е бюлетината да бъде превръщана в невалидна, ако е за неправилна партия. С машините това няма как да стане.

• Upvote 2
THE GRIM REAPER
1 hour ago, HBK_forever said:

Дойде време за избори, дано сега въведат опциите да се гласува с кур. Мисля да го извадя и да гласувам, ще бъде особено красиво, освен това ще обхване голяма част от кандидатите в листата,  ако не е по-дълга от 50 Санта, направо цялата я обхвана моя ми ти чеп. Абре, момци, нема ли никоя арна путка кандидатка за ебане в съвети, мъвети, общини, обикновено излизат такива,  които са се клати ли като кучки в порнаци и прочие, сега е пусто. Ако знаете някоя знойна мастийка, споделете инфо, та да наостря меча

Знам една с такъв потенциал 

FB_IMG_1698565721288.jpg

2 minutes ago, MJ23 said:

Линк за следене освен Блиц? Имаше някакъв дебилен сайт с П- нещо си, ама как беше..

Може би пик.бг ?

Еднакво дебилни са и двата, минетмайстори на всяка власт от царя насам.

FB_IMG_1698566596865.thumb.jpg.12e78616a934b04bf64a8d9303a2a4b3.jpg

Цялата информация за това как били манипулирали нещата с това за хешкода беше абсурдно поднесена, за да може хора, които не разбират тези термини да им се вържат, че наистина има манипулации. Поведението на ЦИК е скандално, там е ясно, че има технически хора и обвиненията за манипулация са абсурдни с тези аргументи, но всичко си е било планувано така.

7 minutes ago, MJ23 said:

Линк за следене освен Блиц? Имаше някакъв дебилен сайт с П- нещо си, ама как беше..

Дневник във вайбър и телеграм.

Пп-хешкода е еднопосочно криптиране, на прост език не може да се декриптира, не е парола или ключ, той се ползва за проверка дали данните/сорс кода са пипани. Целия сорс код или данни ти генерират един единствен стринг. Когато проверяваш дали някой хакер е пипал се генерира отново такъв хеш и се сравнява със стария. Мога да ви дам хеш код на банковата ми карта и пин кода, егнто и тн или още по ценно - паролата ди в бвц и няма да можете да правите нищо с тях.

• Upvote 2
  • Confused 1
37 minutes ago, hacky said:

Пп-хешкода е еднопосочно криптиране, на прост език не може да се декриптира, не е парола или ключ,

Брат, в тая държава голяма част от нея, мислят че я чипират с ваксини и я пръскат с "Кемтрейлс"... Няма смисъл, заслужава си съдбата. :) 

Ае да не мислите, че и в машините няма манипулация? Съгласен  съм, че бе малоумна причината да ги махнат, ама вие го изкарахте, че благодарение на тях вотът бе 100 процента прозрачен. 

В България няма нещо което да не може да се манипулира - машина или човек.

Edited by Xander Black
  • Upvote 2