Jump to content

Политика - мега тема

YoTheReal

ПОЛИТИЧЕСКИ ВЪПРОСНИК  

114 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

https://fb.watch/muHh9ezAso/

За мен това са пълни кретени и дебили. През ден или убийство, или смърт по катастрофи, липса на адекватно правосъдие, постоянно растящи цени, но НЕ, най - важното е МОЧА. Жълто паветните зомбита скоро ще настроят всички срещу тях. Знаете мнението ми за Русия, но такива глупости не са в услуга на никой в България.

• Upvote 3

Това са наркоманите от София-Запад. Какво очакваш от подобни индивиди? Там не тече мисловна дейсност, още по-малко пък заинтересованост към проблемите на държавата. Гледат си собствените гъзове и къде да идат да се насмъркат или набоцкат...

THE GRIM REAPER

Аз мислих че счупили плочата, пък се оказа че откъртили 1-2 дупки само 😂

Само Левски! Синя България! Ама с червени димки. Хахаххахахах. 

Ебати , нали щеше да бъде помилван кво стана ? Поне не се е подхлъзнал на терасата като останалите. 

Ебати и каква стана тя ? 

Нали беше направил Путин за смях.

Нали никой нищо не можел да му направи.

Нали Путин бил зачервил бузките.

Пък то.... има Пригожин, хоп троп - няма Пригожин.

Деба пак излязoх прав, като казах че Пригожката няма да изкара до есента :( 

ДОбре, че тоя път са поразчупили малко сценария и ней паднал от някой балкон или скала. :D :D :D  

• Haha 2
  • Facepalm 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

THE GRIM REAPER

ХАхахаха, такава гавра с геймократите отдавна не съм виждал. 

Може да бъде изображение с паметник и текстово съобщение

Бачи Костя за пореден път триумфира!

FB_IMG_1692911278511.jpg

Кеф ти е, че мъжката путка е ограден от цялото СДВР плюс околията? Братле, ти наистина си непоправим. 

И кат кацне кво ще стане? Поредния който ако не го арестурат и вкарат в затвора до 5-6 години ще отиде от Алексей Петров...

52 minutes ago, kabakov said:

И кат кацне кво ще стане? Поредния който ако не го арестурат и вкарат в затвора до 5-6 години ще отиде от Алексей Петров...

Добре де човек, има ли поне една тема, където да не пишеш нещо негативно... И аз не съм най - положителния човек, ама буквално всеки пост ти е подобен. Имам чувството, че си като бакшишите и само викаш "Съсипаха я тая държава".

• Haha 1

Човекът се изтърка отдавна. Изненадан  съм, че някой обръща още внимание на образа му. 😄

Edited by Himler
34 minutes ago, MJ23 said:

Добре де човек, има ли поне една тема, където да не пишеш нещо негативно...

Супеер - Черепа идва, да ядем и да пием в негова чест, ееей 😑

С оглед на това, че В.Б. има качеството на свидетел по друго досъдебно производство, водено в СГП, по което са изпращани молби за международна правна помощ, като същите не са били изпълнени, предстои призоваването на лицето за разпит в качеството му на свидетел по наказателното производство.

Всичко си е май един цирк.

Искра Баева, Тервел Пулев и компания искат референдум за 3 март. Ще видим дали ще съберат достатъчно гласове за провеждането му. 

Edited by Himler
  • Facepalm 1