Jump to content

Политика - мега тема

Enough*

ПОЛИТИЧЕСКИ ВЪПРОСНИК  

117 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Мнението ще е нещо такова: "Нормално е да се съмняват в кадрите ни, имайки предвид русофилската ни природа и руското влияние у нас. При тях обаче такова нещо липсва и по тази причина нужда от съгласуване от наша страна няма". Познах ли? 😂

Edited by Mystery
Jack Bauer
1 minute ago, Mystery said:

Мнението ще е нещо такова: "Нормално е да се съмняват в кадрите ни, имайки предвид русофилската ни природа и руското влияние у нас. При тях обаче такова нещо липсва и по тази причина нужда от съгласуване от наша страна няма". Познах ли? 😂

Забравяш освен това за огромната корупция вследствие на дълбоката държава

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Тука има двама - трима човека, които са понякога на коренно различно мнение от мене - @Loop, @Huskarl, @Prince10 и прочее (сори там, че пропускам някой) - с тях мога да си лялям по цял ден и наистина ми е интересно да им чета мненията, както съм убеден, че го има и от другата страна, нищо, че не сме съгласни един с друг. Даже това го прави и интересно, реално. Останалото са фейспалмчута, "путки" и прочее - там кво да се дискутира? 

@MysteryЗатова ти казвам - не искаш, че нема ти хареса. Иначе даже не си близко. 

Edited by gboy

THE GRIM REAPER

Като каква страна очакваше да ни обявят, когато бяхме едни от първите наложили вредните санкции? 

@THE GRIM REAPER Аз не се оплаквам, че ни обявиха за вражеска държава - прави са си. Тука въпросът беше защо е лошо да се комуникират вътрешни назначения с руското посолство, а не с такива със страни от НАТО и ЕС - щото с едните официално сме врагове, с другите - партньори. Твай. 

• Sad 1

14 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

вредните санкции? 

Вредните санкции заради които на зима умряхме от студ и плащахме за парно по 2 бона? Или тия заради които вчера сипах авио дизелче за 5 ъъъ... 2.80лв? 😭

• Wank 1
  • Facepalm 1

Сега прочетох, че някаква шайка тотални лумпени протестирали пред президенството срещу Румката.

Причината била, че Румката вчера бил казал, че "не препоръчва да се прави мандата, защото е дискредитиран". И??? Какво от това? Било пристрастно. А тия като се осраха като си казаха в прав текст, че от краварското посолство им спускат всяка стъпка, не е позорно, така ли? Не е пристрастно?

Василчо гея пък бил казал пред тълпата, че България трябва да продължи да е част от "просперираща Европа". Какъв просперитет бе, олигофрен малоумен?? От 20 години сме в тоя малоумен съюз и нещата стават все по-зле и по-зле тука. Никой не го ебе за нас. Заплатите са в пъти по-ниски от тези в Европа. Инфраструктурата се разпада, улиците в половин София (столицата) са съсипани. За другите населени места ме е страх да си помисля как са. Няма индустрия. Няма спорт. Къде го видя този просперитет бе, педерас?

И пак скандирали "рублите вън" и "не на рашизма". Абе тая жълтопаветната измет има някаква паника и страхова невроза от Русия. Навсякъде им се привиждат рубли, комунисти, руснаци. И са в постоянна параноя. Русия им е виновна за всичко, включително и за неща, с които няма нищо общо. А именно "проспериращите" им ПРИЯТЕЛИ от евроантлантическото семейство ни докараха до тук за последните 30+ години. Без армия, без ядрени реактори, без индустрия. ПРОСПЕРИРАМЕ!

Руснаците могат също да ми ядат хуя. И тях не ги ебе за нас. Не си мислете, че съм им поддръжник, или фен на "хубавото старо време" от комунизма. И те са същата самозабравила се измет като ЛАЙНАЩ. Реално няма никаква разлика.

Edited by Radox

35izpu1.jpg

THE GRIM REAPER
1 minute ago, gboy said:

https://clubz.bg/137266

@THE GRIM REAPER - ето го тоя материал, ама няма такова нещо там. 

Ето във феса на клуб З тоя материал - не е такъв цитатът - https://www.facebook.com/MediaClubZ

Тоя профил в Туитър нали е уж потвърден? Няколко пъти го гледах и ми изглежда истински. Прекалено аматьорско и налудничаво обаче се пише в него. Фалшив ли е, не е ли, не знам вече. 

2 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

Тоя профил в Туитър нали е уж потвърден? Няколко пъти го гледах и ми изглежда истински. Прекалено аматьорско и налудничаво обаче се пише в него. Фалшив ли е, не е ли, не знам вече. 

Истински е май - на сайта отдолу има линк към профил и там има следното :

https://twitter.com/clubz_bg/status/1663521753077891074?s=46&t=T2dpiEGlFdDHbH9t5LWTpw

МЖ-ка, ти що ползваш гнусния ток от съветския АЕЦ ве? Я в знак на протест гаси лампите!

• Haha 1
  • Wank 1

Влез в сайта клуб З и от там им цъкни фейсбук профила и ще видиш кой е. Скролни надолу, пада ти се в дясно. 

4 minutes ago, MJ23 said:

Истински е май - на сайта отдолу има линк към профил и там има следното :

https://twitter.com/clubz_bg/status/1663521753077891074?s=46&t=T2dpiEGlFdDHbH9t5LWTpw

Истински е, това име туиътра,  обаче тоя цитат е на някакъв коментатор явно или нещо такова и в последствие е махнато. Някой идиот се е изсилил явно. Гуугълнете го и ще видите - явно го е имало и го е изтрил в последствие в статията. А във феса е с друг цитат. 

Edited by gboy

nikolov933
16 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

😍

FB_IMG_1685474725403.jpg

Тези са на директна хранилка от Америка за България. Поредните заблудени души. Идва им края затова вият на умряло. Тия от демократичните партии със своята наглост и безочие убиха и малкото европейско мислене ,което остана в България. Аз се смятам за човек, който е живял доста години на Запад и харесва техните ценности ( не дженърските) и ще гласувам за Възраждане. Никой не говори за запазването на българщината. Обичам си нашата родина , но мразя жалката ни държава. Дупки, корупция, мафия това сме ние. И умираме не само по пътищата а и като брой на населението. Последният който остане в България като си тръгва да вземе знамето.

• Upvote 2

А, намерих го, бе :D 

Ако обаче и този път пропуснем шанса за редовно правителство с втория мандат, не остава друго, освен избирателите на ПП-ДБ да поискат конституционна промяна, с която България да се превърне в протекторат на Европейския съюз. Щом партиите ни сами не могат да градят държавност, а все пак искаме да сме европейци, не ни остава друго, освен да минем на ръчно управление от Брюксел.

Това е някой си Веселин Стойнев - https://www.dw.com/bg/веселин-стойнев/person-53888664

Малко се е взел насериозно и е изплискал легена, кво да правиш. 

Sashundera

Колко време давате преди да избухне цивилна война? Аз залагам между 4 месеца и 1 година.

• Haha 2

☝️30.08.2020 - 07.04.2024☝️

26 minutes ago, Sashundera said:

Колко време давате преди да избухне цивилна война? Аз залагам между 4 месеца и 1 година.

Каква е тази ЦИВИЛНА война? Цивилните не носят оръжия. Гражданска война ли имаш предвид? Такава няма как да стане, защото в нея воюват граждани срещу граждани, а платените америкофили оръжие не са пипали, няма и да пипнат. Ще пуснат гневен пост във фейса и ще се отправят към някоя по-либерална държава. Това, което ще се случи е революция - народът срещу политиците. Даже имам предположения как всичко ще стартира, но не е редно да ги изказвам в нета, че после да не вземат да ми търсят сметка за подстрекаване:D Ще поживеем и ще видим какво ще ни се сервира още.

"You think I'm crazy, but I've lost my senses...

The world will finally learn the truth!

You... you wouldn't understand cause you don't know who I am

I'm the wonderman! I'm gonna prove them wrong

I'm gonna take a stand! I'm the wonderman" 🦹‍♀️

Just now, The Best said:

Каква е тази ЦИВИЛНА война? 

На американски нали е civil war, човекът се опитва да поддържа статуса на тотална подлога на идолите си.

35izpu1.jpg

StoneColdFaN
17 minutes ago, Loop said:

Мнението ми е, че всякакво “синхронизиране” или “комуникиране” с чужди посолства не е ок.

Комуникация с чуждо посолство, ако гражданин на въпросната държава е пострадал или починал при инцидент, т'ва е приемливо.

Но синхронизиране на държавните служби с чуждо посолство, т'ва не се ли води държавна измяна? И ако е така, що Кирчо и Кокорчо не са в ареста още? И тия тръгнали, моля ти се, да борят корупцията - дрън, дрън, захаросани простотии.

• Upvote 2
2 hours ago, Loop said:

Мнението ми е, че всякакво “синхронизиране” или “комуникиране” с чужди посолства не е ок. Убеден съм, че много голяма част от мажещите и замитащите проблема под леглото евроатлантици дълбоко в себе си също осъзнават колко жалко, унизително, цинично и дори престъпно е това синхронизиране и разбират тъжната ирония в това дали и колко от другата страна реципрочно се синхронизира каквото и да било с България. Да назовеш проблема в безропотното клякане на България и тоталното погазване на националното й достойнство не може с толкова лека ръка да се игнорира и обори с “е да, ама те и руснаците са лоши”. Ок, лоши, но проблемът си остава. 

Дано не се докараме до “цивилна” война, въпреки че и в Украйна (Юкрейн, за незнаещите български) се ебаваха колко невъзможна е преди 2014-та. 

Тез цивилни войни са си ибали майката, чуйек... Иначе думите ти за пореден път доказват твърдението, че българите са най-продажното и лапащо пишки племе в съвременната история. Ние винаги въртим самоунизителни кавали на силните на деня/на тия които ще ни донесат най-много лични облаги. Преди е било тотално клякане на СССР, сега е на САЩ, след някоя и друга година изобщо няма да се учудя на нова вълна "модерни живеещи в централните части на София образовани млади хора", които да тръбят как трябва да бягаме панически от тираничното западно влияние и да подкрепяме единствено нашите стратегически партньори от Китай и Индия 😂

Иначе преди малко в Twitter ми попадна добро обобщение на "опасното подводно руско влияние в България" с което толкова ни плашат Курчо и Кокорчо:

Руско влияние в БГ:
1. американски бази в България
2. 70 изгонени руснаци
3. спасена с оръжие Украйна
4. спрян руски газ
5. синхронизиране на службите с "посолство".
6. договорки с Урсула
7. закуска в посолството на САЩ
8. телефонни разговори с френско посолство
9. Македония

😂😂😂

Edited by Radox

35izpu1.jpg

7 hours ago, The Best said:

платените америкофили оръжие не са пипали, няма и да пипнат.

Бести, в казарма ходил ли си? Аз не. Ако си - разкажи някоя история, очаквам да кажеш как си стрелял с гранатомет, карал си военен хеликоптер и т.н.

StoneColdFaN

image.png.ec531486a9b94995cbc4d8498de153d5.png 

Защо ли не се учудвам?!

1. Ако нямаш к'во да криеш и твърдиш, че нямаш нищо в Барселона - що не си дадеш доброволно имунитета?!

2. Щом се обявяваш за ЧЕСТЕН БЪЛГАРИН, що толкова държиш да властваш с Кирчо и Кокорчо, които трябва да им свалят имунитетите и да ги съдят за държавна измяна?

Edited by StoneColdFaN
  • Upvote 1

Пожелавам на американските подлоги скоро да заживеят като своите събратя отвъд океана - в палатка на тротоара или ако са късметлии, в талашитена колиба като онези в Мисисипи и Мисури, да речем. :) :) :)