Jump to content

Политика - мега тема

YoTheReal

ПОЛИТИЧЕСКИ ВЪПРОСНИК  

112 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jack Bauer

Днес доктор Костадинов помете купените журналя от Нова. Браво на вас господин доктор Костадинов!

Така се прави!

Винаги съм мислил, че ролята на журналиста е да задава въпрос и да изслуша отговора. Тези подлоги задават въпрос, не оставят събеседника да се изкаже, прекъсват го и влизат в явен спор с него.

Виктор Николаев и Мирчето са доказано купени журналисти и това само го потвърждава.

Купените от Америка медии ги е страх от доктор Костадинов и неговата мисия за освобождение и независимост на България!

С вас сме доктор Костадинов. Напред България! Време е за Възраждане!

Избирам свободата!!

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Mystery

Аз пък ще гласувам за Геймократична Осрайна! Избирам ВУОЙНАТА!

• LMFAO 1
  • Facepalm 1
itzo1994

Ама те от МГЕРБ са корави копелета, като няма какво да пишат - пишат, че човека живее в Х:

image.png

image.png

image.png

А на този г-н ми се струва, че са му сложили главата на чуждо тяло:

image.png

• Haha 1
  • LMFAO 2
natopor4en

Тулупа пак изплисква легена 😂 😂 😂 

• LMFAO 3

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

THE GRIM REAPER

Комунистката Бойка се кръсти повече и от вярващите :( . 

Jack Bauer

Ракушка, доктор Костадинов не беше ли купен от Русия?

Сега изведнъж подкрепя евроанталнтиците Герб?

Нещо се бият двете конспирации :( 

• Upvote 1
  • LMFAO 1

Хаххахахах, обаче как накрая се усети, че си изпусна нервите и почна да говори с един супер благ тон. Иначе спокойно, само до 2 април ще си смени около 18 пъти мнението дали ще бъде депутат или не, а докато трябва окончателно да отговори - 50+. Иначе това с "ПИЯНИЩАТА" е силно, по - силно и от пийняци. Добре че каза стаи за гости, че къщите за гости знаем са специлатет на други. Иначе Бойчето отговаря и на видни хейтъри като мж23, пренти, ицо94:

Трябва да ви опровергая. В ГЕРБ има повече завършили в Щатите, Германия, Холандия, отколкото в ПП. Делян Добрев е пял с Асен Василев в един хор. Повече имаме. И сега съм направил една програма, качваме ги на албум. Вече имаме над 160 младежи - снимка с биография. Предимно завършили в България, но имаме и такива като тях. За мерудия както се казва.  Имаме всичко. От световни шампиони в спорта, до музикални лауреати. От най-добрите земеделци, до най-добрите скулптори.

Пропуснал е само, че имат вдъхновения в спорта за милиони души!!! 

• Wank 1
  • LMFAO 2
Mystery

Ракушката, понеже е втори акаунт, си мисли, че и Коцето е като него. 

• Wank 1
  • Facepalm 1
Enough*

От форумната социология са ми най-интересни MJ23, който е гласувал досега за всяка една от партия, и Jack Bauer, който припознава и се отрича от Костадинов за десети път. :D 

Edited by Enough*

natopor4en

https://www.dnes.bg/izbori-2023/2023/03/28/ninova-koi-reshi-da-dade-93-hil-lv-za-transseksualno-shou-tova-li-e-kulturata-ni.564412

Не мий симпатична, ама този път Нинова направо уцели в десетката. Забележете как само тя се бори срещу джендър аджендата и я показва през народа. 

Edited by natopor4en

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Jack Bauer
16 hours ago, Enough* said:

От форумната социология са ми най-интересни MJ23, който е гласувал досега за всяка една от партия, и Jack Bauer, който припознава и се отрича от Костадинов за десети път. :D 

Доктор Костадинов е имал и издънки и понякога говори глупости, но той е единственият адекватен вариант в момент. Време е за Възраждане!

• Upvote 1
  • Wank 1

THE GRIM REAPER

Много е чудно как ПП-ДБ получават не повече от 25%, а са обединени уж. Не ли редно да им смятат процентите както бяха 20%+7-8%?

Малко филмец ми се вижда. Не че вярвам на тия глупости де, резултатите ще са напълно различни освен ако не извършат брутална

манипулация, имайки в предвид че имаме и хартия на тези избори.

kabakov

Никога обединение не е водило до сбор на процентите на двете/трите партии/коалиции от предишните избори. С това обединение и едните, и другите отказаха определено количество хора, въобще да гласуват. Едните не подкрепят Кирчо и Кокорко, а другите пък не харесват Христо Бойкикев и Атанас Атанасов.

• Upvote 3
18 hours ago, Enough* said:

MJ23, който е гласувал досега за всяка една от партия

Без да се заяждам, ама това не го разбрах. За кой съм гласувал? 😅 @THE GRIM REAPER какви резултати очакваш, според мен са си напълно релевантни.

Сега ще има ли референдум? Не съм фен на Костадинов,но тук направи добър ход и излезе доста силен. Не съм сигурен дали другите партии ще си позвоялт да пропагандират да не се гласува,защото това би било доста лош PR.

Edited by Himler
raquishi
17 minutes ago, Himler said:

Сега ще има ли референдум? Не съм фен на Костадинов,но тук направи добър ход и излезе доста силен. 

Цончо Момата днес сутринта се изпусна, че Възраждане водили кампания от 3 месеца насам покрай рефендума и т.н. с други думи призна, че цялата работа с референдума е предизборна кампания. Да напомня ли какво стана с предишния референдум на Възраждане от 2018та?

kabakov
21 minutes ago, raquishi said:

Възраждане водили кампания от 3 месеца насам покрай рефендума и т.н. с други думи призна, че цялата работа с референдума е предизборна кампания.

Стига бе?! Ама сериозно ли?! ВЕрно, още  ли има хора вярват на подобни референдумни глупости...

THE GRIM REAPER
1 hour ago, raquishi said:

Цончо Момата днес сутринта се изпусна, че Възраждане водили кампания от 3 месеца насам покрай рефендума и т.н. с други думи призна, че цялата работа с референдума е предизборна кампания. Да напомня ли какво стана с предишния референдум на Възраждане от 2018та?

Какво стана де, припомни ни? Припомни и дали имаха нужните подписи или бяха с въшкавите 200 000, за които никой не им беше 

длъжен да организира референдум. Естествено че ще броят и електорат в същото време, докато се събират подписи. То е близко до акъла.

Mystery
1 hour ago, raquishi said:

Ракушка, референдум ще има, а Китай и Русия правят DP на краварите. Кофти време да си геймократичен конформист, а?

• LMFAO 2
  • Confused 1
Enough*
4 hours ago, MJ23 said:

Без да се заяждам, ама това не го разбрах. За кой съм гласувал? 😅 @THE GRIM REAPER какви резултати очакваш, според мен са си напълно релевантни.

И аз не се заяждам. Просто наблюденията ми от последните 2 години са, че последователно си казвал, че ще гласуваш за 1. БСП, 2. ИТН, 3.ГЕРБ, 4. ПП и сега 5. ППДБ. Поне такива ти бяха заявките в темата, иначе за кой си гласувал си знаеш ти.

Как ще гласувам за Слави и още повече за ГЕРБ? :D :D Ебаваш ли се, по скоро за ДПС ще гласувам, отколкото за Слаги или ГЕРБ. Гласувах за БСП, преди да се появят ПП, след това съм гласувал 2 пъти за тях и сега ще гласувам за ППДБ. Иначе в анкетата е възможно да съм изтролил и да съм дал, че ще гласувам за ГЕРБ.