Jump to content

Политика - мега тема

YoTheReal

ПОЛИТИЧЕСКИ ВЪПРОСНИК  

96 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sashundera

FB_IMG_1664215428064.jpg.6d7aaf7c56de5782002d8ebd5f475fe7.jpg

Специално за най-умния и адектватен член на форума хбк завинаги, вече съм член на възраждане!!! АЙДЕ КОЦЕ!

• Upvote 1
  • LMFAO 1
  • Confused 1

lkwXJe5.jpg.5a06844b755178ef83ae0880f640b225.jpg

HBK_forever
10 hours ago, Sashundera said:

FB_IMG_1664215428064.jpg.6d7aaf7c56de5782002d8ebd5f475fe7.jpg

Специално за най-умния и адектватен член на форума хбк завинаги, вече съм член на възраждане!!! АЙДЕ КОЦЕ!

Гледай сега, не се заяждам по никакъв начин с теб, но изобщо не е доказано, че това действително е публикация на гласоподавател на Възраждане. Вероятно и долна провокация, защото в самата партия работят доста успели извън политиката хора, включително и в ИТ сектора. Сега, държа да подчертая ,че е възможно на теория и да е някой, тотален олигофрен, каквито има във всички партии.

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

С уговорката, че не съм отварял учебника, но не е редно която и да е партия или идеология да се меша сред децата и в образованието. И това важи както за “НЕ на джендър идеологията” (там един скандал с учебник по биология със снимки на хомосексуални работи), така и за “чакай да научим децата на патриотично-християнски ценности както ги разбира партия Х” или за “Хитлеровата младеж” или пионерчетата. Всеки дето вижда проблем единствено с едно от тези, а с другите не, просто не е обективен. 

Въобще политиката не трябва да се тласка към деца. Има си младежки организации към всяка партия - там ок, но по регулиран начин, а не с учебници, манифестации, флашмобове и заигравки по детските градини. 

• Upvote 3
natopor4en

Пореднага БГ класика. Понякога нямам думи колко абсурдни ситуации и битовизми се случват всеки божи ден. За което пак плаща НАРОДА.

https://www.dnes.bg/sofia/2022/09/27/samo-za-sedmica-jyltite-paveta-sled-remonta-za-remont.544993

Само за седмица: Жълтите павета след ремонта - за ремонт!

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Sashundera

Нз ама Киро напрао го скуошна Томи Дончев и оня джобър от възраждане.

• Wank 1
  • Facepalm 1

lkwXJe5.jpg.5a06844b755178ef83ae0880f640b225.jpg

THE GRIM REAPER

Деян Николов е може би най-кадърният човек във Възраждане. Отново се доказа като интелигентен и ерудиран политик.

Петков дойде непоканен и като махленец пелтечеше редовните си глупости, без да отговори дали да се наложат санкции 

на агресора Азърбейджан. Каримански и той нещо му се е отворил парашута. Като гледам надига вой, ама безпочвено.

Най-тих беше представителя на БЛП, заедно с този на ДБ. Нереален култаж е да кажеш, че единствено лидерите

на партиите трябва да се появяват на дебати, нищо че ако има такива, ще има по 2-3 представителя от партиите с шанс за

влизане в парламента (За Киро говорим). Щеше да е яко на мястото на Сачева и Дончев, които по някаква причина се бяха

довлекли и двамата на едно място, да влезе Сидеров накъркан и почне да громи ментето Израждане, плюс соросоидите.

Edited by THE GRIM REAPER

Просто бившият министър-председател отново се беше надрусал, логорействаше, фъфлеше, облизваше се. После спадна ефекта на веществото в кръвта му и започна да заеква, щото мозъкът му заби. Изключително глупав, по-глупав и от Бойко, та даже и по-прост от него. 

Приятно шоло се получи, с леки комедийни елементи. Дебатът в Панорама от 23-ти обаче е класи над тоя. 

Edited by prenti

:rofl:На следващото шоло очаквам да се появи Коце Копейкин с цистерната с мляко а ла Кърт Енгъл.

Не че имах съмнения, но благодаря че потвърди от какви "източници" се информираш :) 

6 hours ago, raquishi said:

https://fb.watch/fQy5ePLc_r/ Не разбрах много, заради профучаващите коли, но трябва да избирем правилния избур!

Тоя бакшиш или строител е, как мислиш? И защо не е замъглен, не трябва ли само Коцката да ае вижда ясно?

Погледнах малко, ама съм разочарован.

- Цънцарова май не знаеше, че Възраждане и ГЕРБ ще са дупе и гащи, че направи онова разследване срещу дружките им. Милата толкова некадърна и надценена журналистка втора няма, наистина е непоносима.

- Каримански и ИТН са си изпърдяли пръдните тотално. Ясно е, че след 2.10 ще прави великите си анализи само в 7/8 ТВ и отива на бунището, за това беше по -голяма опозиция на Петков и от ГЕРБ.

- Изражданеца не може да надскочи себе си и партията си. Едно и също - Проекти на Американско посолство, Изборите са референдум, Референдум за Еврото. Дано възможно най скоро ги застигне съдбата на Атака, напълно лишени са от всякаква харизма цялата им партия.

- Кирил Петков беше наистина малко ненужно агресивен. И все пак можеше и повече, подчертаваше лидерски дебати, но не бе крайно груб, като каже, че лидера на едната партия се крие като мишка, а на другата не може да отиде сам и до тоалетната.

Нелошо промо на Кирчо, само който е програмиран от Слаги и израждане може да каже друго. 

25 minutes ago, MJ23 said:

напълно лишени са от всякаква харизма цялата им партия.

Затова никъде не пише другите членове на тая партия освен Костя, без него са 1:1 с български възход😂😂😂

Гунчето абдикира, сега и пацо беларуса гледам е в листите на друга партия(той не е бил в листите на израждане обаче постоянно гостуваше наляво надясно като техен представител, този професионален хамелеон :) )

Във Варна поне е пълно с техни билборди, вчера дори в автобус видях техни плакати, тия боклуци не знаят елементарни граници. Първо раздават флаери скрити в учебник, сега плакат до машината за билети в автобус??? Не бях виждал такова нещо..

11 minutes ago, raquishi said:

Гунчето абдикира, сега и пацо беларуса гледам е в листите на друга партия(той не е бил в листите на израждане обаче постоянно гостуваше наляво надясно като техен представител, този професионален хамелеон :) )

А как би коментирал факта, че тук някои хора твърдяха как най - красивата в партията и изобщо в Парламента била Цвета Галунова? И сега и тя абдикира и е кандидатка от БСП? :( 

• LMFAO 1

И аз гледах малко от дебата.

- Кирил Петков прекалява с популизма. Омръзна ми да слушам за детските градини и пенсиите, мерки за които ги поздравявам, но не е сериозно да го питат за това раздавал ли е пари, а той да отговаря нещо съвсем различно. Аз съм слушал негови отношения по тема икономика и съм се убедил, че с Василев са наистина експерти по темата, но в политиката въобще не показва тази своя страна, което не ме кефи. Иначе на няколко пъти скуошна джобърите около него. Въпросът е, че липсва качество в разговорите с него на някои теми. Хареса ми как обясни темата за газа.

- Изражданчето, ако е качествения в партията, то представям си какво е положението при другите. ,,Вие виждали ли сте тренда на развитие на Сърбия спрямо България?". Човек, яка излагация... буквално изглеждаше като мишле до своите опоненти.

- Каримански за мен също е добър експерт в икономиката. Просто е яко корумпиран. Захапва се с Петков, после се жалва пред водещата. Само някакви безцелни подмятания, тотал щета. 

Общо взето политическият разговор отново беше на ниво 0. Чух само от Петков и Каримански качество в мненията и то само по някои въпроси. Всичко друго беше много зле.

Каунова красива? Чуек, предпочитам Костя пред тая. 
Славенчето Точева от герб обаче ще ТОЧИ лигите на парламентО ;) 

• Wank 1
  • Facepalm 1
13 minutes ago, raquishi said:

Каунова красива? Чуек, предпочитам Костя пред тая. 
Славенчето Точева от герб обаче ще ТОЧИ лигите на парламентО ;) 

Държанката и фалира ли вече от това да и купува преференции? Или от ГРОБ го сължалиха и вече е водачка на листата? Все пак кандидатите им не са особени експерти и без това. 

Eе, тя ще измести лидера с преференции със сигурност. Дънката ще се активизира, няма грешка.