Jump to content

Политика - мега тема

YoTheReal

ПОЛИТИЧЕСКИ ВЪПРОСНИК  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kabakov

"Е нали тея са различни от ГЕРБ?"

п.п. Правителсвения самолет лети за Анкара. Радев си е в София, на Лена официалния и мъж и той. Третия мускетар липсва, ама що да казва къде ходи и кво прави... Ако ББ воя щеше да е до небето. Ама нали, прочетете горното в кавичките...

Edited by kabakov
Enough*
1 hour ago, Sashundera said:

сега по новините ще има снимки само как се е срещал с ГЕРБ,ИТН,ДПС и гъзраждане.

Леле майко, колко дискредитиращо ще бъде това за президента, че е провел задължителни и официални срещи с партии. Не знам във възпалените глави на кои ПР-и на умнокрасивите се е родила тази гениална идея, но ги поздравявам, да продължават така.

• Thanks 1

Е Кабак, тука вече изгрубяваш. Гербаджия да говори за правителствения самолет. Айде имай малко срам де, поне малко срам, капчица. Как ще говориш за летене с правителствен самолет, когато Бистришките тигри пътуваха с него ? Дори на Кирил Петков жена му да е на среща на Кето сладкарките в Турция е по - приемливо от разходките на Бистришките тигри, при това далеч не е било единичен случай.

И понеже гербаджиите сте с къса памет - припомни си : 

https://www.mediapool.bg/pravitelstveniyat-samolet-earbas-prevozil-bistrishkite-tigri-news196274.html?fbclid=IwAR1Hn8ms73kgmCRCPGUABG99iXyBWsgrXvr2S0iWr-eAnu2tyljNta3W8NY

raquishi

Е тигрите са по-важни от национала, разбира се че с правителствения ще летят, че и червен килим ще им опънат!

Sashundera

Става въпрос за това, че ПП са отказали да отидат, а отсъствието говори. Дали са причина, че актуализация на бюджета който се обсъжда на комисия точно в момента е много по-важно от спонтанното решение на тоя бутафорен демократ да се прави на шеф. Това също говори. А точно тая конституция къде ми защитавате, защитава мършите къде ни чукат от 30 години насам. Съгласен съм че конституцията трябва да се спазва, но точно нащата трябва да бъде срината до основи и да се изгради около едно основно важно нещо - МАЖОРИТАРНА ИЗБИРАТЕЛНА СИСТЕМА.

На теория звучи много добре. На практика парламента ще се напълни с Ченко Чоковци и всякакви З.П. феодали, както и собственици на предприятия с много работници, които да гласуват под строй + звезди тип Цанов, Марсо и Бобката и т.н.

Huskarl
1 hour ago, Sashundera said:

Съгласен съм че конституцията трябва да се спазва, но точно нащата трябва да бъде срината до основи и да се изгради около едно основно важно нещо - МАЖОРИТАРНА ИЗБИРАТЕЛНА СИСТЕМА.

А, казваш да сринем стария свят до основи и да изградим нов. Къде ли съм я чувал тая мантра преди...

Ако мажоритарната избирателна система беше толкова ефективна, колкото някои хора си представят че е, вероятно масово парламентарните републики щяха да я използват. Действителността обаче е малко по-различна.

Prince10
1 hour ago, MJ23 said:

ГЕРБ предложили 110 млн. за транспорт... изненадан съм.

Дано на Кирил Петков му светне, че със или без ББ, ГЕРБ са една ОПГ.

1 hour ago, Prince10 said:

ГЕРБ предложили 110 млн. за транспорт... изненадан съм.

Дано на Кирил Петков му светне, че със или без ББ, ГЕРБ са една ОПГ.

Пропускаш парите за любимите им З.П.-та, полицаи. Очаквам скоро и най - любимите им даскали.

kabakov
5 hours ago, MJ23 said:

Е Кабак, тука вече изгрубяваш. Гербаджия да говори за правителствения самолет. Айде имай малко срам де, поне малко срам, капчица. Как ще говориш за летене с правителствен самолет, когато Бистришките тигри пътуваха с него ? Дори на Кирил Петков жена му да е на среща на Кето сладкарките в Турция е по - приемливо от разходките на Бистришките тигри, при това далеч не е било единичен случай.

Ама понесе знаеше кой и за/от къде пътува с него. Сега си ползвам за такси, незнайно на къде.

Уж бил на среща в Солун, ама го нямало, сега никой не знае(към момента на предния ми пост) кой и за какво отива, в случая, в Анкара.

• LMFAO 2
9 hours ago, kabakov said:

Ама понесе знаеше кой и за/от къде пътува с него. Сега си ползвам за такси, незнайно на къде.

Уж бил на среща в Солун, ама го нямало, сега никой не знае(към момента на предния ми пост) кой и за какво отива, в случая, в Анкара.

Е може ПРИМЕРНО да пътува министърът на енергетиката с негов екип на среща с турския си колега в Анкара да уговарят нещо по газта. Може военният министър да ходи да им се моли да ни дадат някой Ф-16. Турция има лиценз даже да произвежда такива самолети сама, отделно, че има 200+ бройки, които е в процес на замяна с модернизирани, с Ф-35 ако се сдобрят със САЩ или със собствения проект TFX. Може примерно Гешев да е на посещение там, има такъв формат на срещи между нашите и техните съдебни власти. Или някаква смяна на посланици. Не съм чул де, ама е възможно. Правителствените самолети не се ползват само и единствено за премиера и президента (или за футболисти).

Въобще варианти бол, че да се мятаме на прибързана сензация. А и Анкара не е точно град, в който да водиш любовница или ей така да отскочиш на разходка. Трябва да имаш доста странен вкус, че да я избереш точно нея дори в рамките на Турция. Тя си е една тройно уголемена София реално, построена основно последните няколко десетилетия в практичен и сив административен стил. Така че на 99% посещението там е работно и има обяснение за него.

ЕДИТ: Много съм заспал, трябваше да видя, че Кабаков просто е копнал Фейсбук пост на депутат от ГЕРБ. :D Ето обяснение - https://www.24chasa.bg/biznes/article/11902623

Енергийният министър.

Министърът на енергетиката Александър Николов пътува до столицата на Република Турция – Анкара, по въпроси от взаимен интерес, свързани с енергийните потоци на Балканите. Работното посещение е естествено продължение на министерската среща в София, проведена през месец май 2022 г. и последвалата среща в Баку, свързани със същата проблематика."  

Иначе съм съгласен с MJ23 & Huskarl за мажоритарната система и съгласен, че е малоумно да се "финтира" президентът по отношение на установени процедури. Колкото и да са тъпи, колкото и конституцията да има кусури. Просто аз не виждам ПР в това, излишно е.

Edited by Loop

Каби, стига са опозорявай, Каби...

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

HEIDENREICH

ЕДИТ: Много съм заспал, трябваше да видя, че Кабаков просто е копнал Фейсбук пост на депутат от ГЕРБ.

Ама иначе не е гербаджия. 🤣

Spoiler

Ще те пречукам , на чичо изродчето. :beer:

Абе тоя Копейката от ден на ден все по - жалък става. Ебати балъка, едни и същи клишета всеки ден. Как ще е първа политическа сила, как отиваме като на референдум, как правителството е изчерпано. Дее.а и Сивушката му, като види че е под 12% нямам търпение да видя посърналата и насраната му физиономия.

• Upvote 2
  • Facepalm 1

Възраждане нямало да участват в коалиции. Ясно е, че никога няма да управляват сами. 

kabakov

Никой няма да може да управлява сам. Подобни приказки са просто бла-бла-бла.

А как ще коментирате, че Костя иска да забремени абортите?

А за Радев думи нямам…

THE GRIM REAPER

В момента живеем в динамични времена и всичко е възможно. Това е единствената партия, която контактува с избирателите

си и се допитва до тях. Аз пък нямам търпение да видя физиономиите на умнопроставитетните като есента ПП и ГРОБ се гушнат,

за да може американското статукво да се закрепи и задържи Възраждане далеч от властта. Даже тук има едни чавета, където

бяха най-върлите защитници на ПП и после се отрекоха от тях по време на войната. На организираният протест срещу

Възраждане, бързо пак им се върна доверието. Какво да говорим просто. Чакам отговор от министъра на енергетиката 

в кабинета на Лууп, как още не съм завършил пълнолетие и говоря пълни глупости :) . 

@kabakovМакедонския чалгаджия от Банкя няма никога повече да управлява сам. Но за коалицийка ще е възможно, 

така че бъди спокоен. Ще се отегли като Доган и ПП вече ще може да води европейска политика с напълно некорумпираните

комуняги от Гроб. 

Jack Bauer
21 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

В момента живеем в динамични времена и всичко е възможно. Това е единствената партия, която контактува с избирателите

си и се допитва до тях. Аз пък нямам търпение да видя физиономиите на умнопроставитетните като есента ПП и ГРОБ се гушнат,

за да може американското статукво да се закрепи и задържи Възраждане далеч от властта. Даже тук има едни чавета, където

бяха най-върлите защитници на ПП и после се отрекоха от тях по време на войната. На организираният протест срещу

Възраждане, бързо пак им се върна доверието. Какво да говорим просто. Чакам отговор от министъра на енергетиката 

в кабинета на Лууп, как още не съм завършил пълнолетие и говоря пълни глупости :) . 

@kabakovМакедонския чалгаджия от Банкя няма никога повече да управлява сам. Но за коалицийка ще е възможно, 

така че бъди спокоен. Ще се отегли като Доган и ПП вече ще може да води европейска политика с напълно некорумпираните

комуняги от Гроб. 

До едно време ми беше забавен, ама вече се чудя, сам вярваш ли си на това което говориш?

• Upvote 2
  • LMFAO 1

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

kabakov
17 minutes ago, Jack Bauer said:

До едно време ми беше забавен, ама вече се чудя, сам вярваш ли си на това което говориш?

По-лошото е, че май наистина си вярва...

THE GRIM REAPER
32 minutes ago, Jack Bauer said:

А ти вярваш ли че Брей Уаят е торба с лайна? Или The fiend беше най-добрият гимик след Undertaker/Kane?

Jack Bauer
3 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

А ти вярваш ли че Брей Уаят е торба с лайна? Или The fiend беше най-добрият гимик след Undertaker/Kane?

Стига насира.

И на мен Възраждане ми бяха симпатични, най-вече бяха единствените които говориха разумно по време на коронаизмамата. Но да вярваш искрено, че са или в близо време ще бъдат първа политическа сила е съизмеримо с делюзия. Едно е да го искаш, но реалността е друга.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!